• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
autor
Beat dneska bude asi pařák, tak třeba si na to ráno ještě vzpomeneš přes den :grinning:
No a za necelou hoďku už se malej narodil :slight_smile:

Hani to je blbý, že vám to taky nevyšlo :frowning2:
29. črc 2009 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
jj přesně za 50 minut bude prcek na světě! :dizzy_face:
29. črc 2009 v 10:00  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
a jak si to myslela s tím ránem,sem nějaká natvrdlá tak to nechápu :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 10:01  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Beat no že kdybyste šli ráno tak to nebude takovej pařák jako někdy v poledne nebo odpoledne víš :slight_smile: jako v lese je to asi jedno, ale stejně ten vzduch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jo táááák :grinning: :grinning: já vím no,ale Láda přišel v půl devété a chodí do oběda dospávat noc,pak ho budím a něco vymejšlíme víš,tak u nás je to ráno nereálné,hlavně i díky našemu spaní :grinning: :grinning: v lese bude fajn i odpoledne,teda doufám :confused: :grinning:
29. črc 2009 v 10:08  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo aha a od kolika teda dělá ty jo :astonished:
29. črc 2009 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo jak kdy,ale ted dva dny šel domů už něco málo po osmé hodině ráno :wink:
29. črc 2009 v 10:16  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ale od kolika jsem myslela, jako v kolik začíná??
29. črc 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
sorry já blbě čtu :zipper_mouth: ve dvě začíná v práci :wink:
29. črc 2009 v 10:18  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj ,tak jsme zpátky,chtěli jsme něco se snídaní a nakonec jedeme s all inklusive,prostě to,co jsme chtěli prostě nebylo a tohle se nám líbilo,takže v neděli v jednu odpoledne poletíme na rhodos do tohohle hotelu s blue style www.eltur.cz/zeme/recko/rhodos/montemar-beach
29. črc 2009 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
jééééé Mispuli tak gratuluju,že ste něco vybrali a tiše vám závidím dovču!!!! :dizzy_face: a all inclusive je lepší,budete jíst od rána do večera a pítí zdarma,co víc si přát!! :grinning: :grinning: i když teda já si to all moc neužila,páč v tom vedru se mi ani jíst nechtělo! :grinning:
29. črc 2009 v 11:48  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
mispuli, vypadá to krásně, užijte si to :dizzy_face:
29. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
no my chtěli jen snídani,abysme mohli chodit do místních taverniček,ale nakonec,když to propočítáš,tak by nás to vyšlo skoro stejně draho,a když nebudeme chtít jít na jídlo,tak prostě nepůjdeme :wink: ,určitě si ale půjčíme auto nebo motorku a budeme cestovat,na to se těším moc,jsme oba milovníci historie,takže se podíváme po památkách :slight_smile:
29. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky da se kolem namesti tak do 1 km zaparkovat nekde zadarmo? Diky moc
29. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Daneckovi vsechno nejlepsi k 1.roku zivota a hodne darku
29. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky
ještě se mi líbí tato http://img.mimishop.cz/dce-runka/0/a1089507.jpg

Danískovi přejem všechno nejlepší k ročku. :slight_smile:

Terez malá pláče v autě?Nám Ríša přímo řicí.
Musím malej se mi vzbudil písnu večer a pošlu link na čepičky
29. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli.myslím,že si to užijeme,bude to jako líbánky a určitě zase přečtu nějakou knížku :slight_smile: ,nakonec jsme moc nadšený z toho,co jsme vybrali :slight_smile:
29. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
naložila jsem masíčko,vzbudím mišáka a jdeme na koupačku k babi na zahradu,tak pa večer
29. črc 2009 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
jdu rychle pozdravit, snažit se dočítat ani nebudu, že :grinning:
Delší dobu jsem tu nebyla. Teda doma :slight_smile: Jsem to spočítala, že jsem zatím v červenci strávila doma 4 dny :sweat_smile:
Nejdřív u našich a pak ze dne na den, teda spíš pomalu z hodiny na hodiny jeli na dovču.
Tak dneska jsme se vrátili. Byli jsme na Krétě. No bylo hezky, ale teda o odpočinku s Domčou jsme si mohli nechat jen zdát :grinning: Lehnout si na lehátku k moři jen na 5 minut bylo zcela nemožné :grinning: Ale Dočma byl teda zlatej, moc se mu tam líbilo, strašně všude řádil, úplně se otrkal. Taky tam jsou prostě jiní lidé, každej si s ním hned povídal, dělal blbosti, tak z ustrašeného mamánka se stal pěknej provokatér. Dneska to tu už zkoušel na pána v obchodě a úspěch moc neměl :sweat_smile:

Tak doufám, že jsou tu všichni v pohodě. Pokud jsou nějaké novinky, prosím krátké info :sweat_smile:
29. črc 2009 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě mám na vás dotaz, jste tady dost řešily ty neštovice. Jak se vůbec poznají :sweat_smile: No měla jsem dřív pozorněji číst :sweat_smile: Domčovi se udělaly nějaký pupínky na hlavě, dva na hlavě a jeden na tváří a už má i další teď na hlavičce. Tak nevím. Jsou takové vyšší, možná i jako štípanec. Byl teda v zájezdu jeden kluk, který právě neštovice možná tam dostal, ale ani ten doktor, u kterého tam byli, to nevěděl jistě, jestli to jsou.
29. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,

tak my jsme včera byli kouknout na Pohádkovým lese v Chlumě a pro Patrika to teda vůbec nebylo :unamused: Jedna soutěž bylo háčkování a pletení,tak nevím v kolika už to umí ty děti :sweat_smile: Tak jsme to jenom prošli a Patrik si vybral dřevěnou formuli a jeli jsme domů :wink:
Dneska to u nás vypadá zase na hezký den,tak to je dobře :slight_smile:

vero-neštovice začínají prý na hlavičce a hlavně za ušima(aspoň jsem to tak slyšela :sweat_smile: )a je to jako nateklý pupínek :unamused: Je fajn že se vám líbilo :dizzy_face: My letíme v půlce září a už se nemohu dočkat :slight_smile: Patrik u moře je jako vyměněný a moc se mu tam líbí :slight_smile:

Opožděně vše nej Danečkovi k prvním narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mispuli-užijte si dovču :slight_smile:
30. črc 2009 v 06:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,

Moni, tak říkáš, že to nebylo k tomu. to mě mrzí, slyšela jsem, že to tam bývá pěkné, tak třeba za rok. v pátek má být večer ještě lampionový průvod..... :wink:

tak o moříčku my si necháme zdát, ani mě to tedy moc nemrzí, páč já to horko prostě nemusím. já bych radši Norsko, Švédsko nebo Kanada, ale to áááž budem asi v důchodu...... :grinning: ale všem přeju,aby jste si dovolču moc a mocky užili.......
30. črc 2009 v 07:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Mispuli dovolená vypadá krásně, závidím :dizzy_face: já bych jela hned :grinning:

Vero neštovice opravdu často poznáš podle toho že jsou i ve vlasech (to je máloco) a ty pupínky se nalévají vodou (nemusí všechny). Pokud se bude zhruba týden osypávat, tzn. že budou pupínky přibývat - je to ono. Maž mu to tekutým pudrem a pokud možno, vyhněte se umývání.

Sykor, malá jak kdy, ale nic ji v autě nebaví, koukat, hrát si, cpu jí tam do ruky hračky, který třeba nemá z domova okoukaný a nic nemá smysl, to se radši natahuje na tašky co vezeme a řve a je tak příšerně vzteklá, vůbec nechápu proč, když sleduju jiný děti, tak takhle vzteklý nejsou nebo né před námi, tak já nevím, kde jsme udělali chybu. Ty vzorečky určitě hoď, možná bych to i zkusila ještě :slight_smile: nebo to dám tetě :sweat_smile: ta mi toho uháčkovala kdysi hodně :sweat_smile:

Cokosusenko záleží kdy tam jedete, po 18h tuším je parkování naproti DK Metropol zadarmo, jinak máš spíš smůlu, to se platí snad všude, ale tady tě to vyjde cenově nejlíp.

Negrovka hezkou dovolenou v září, kdybychom se třeba už nepotkaly :sweat_smile:
30. črc 2009 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

chtěla jsem se zeptat, nemáte zkušenost s koupalištěm v Hluboké nad Vltavou? Dá se tam dojet na kole a kola tam někde ponechat?
30. črc 2009 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Oli...nakonec jsem nikam nejela, chtěl jsem koupit Zappky, přes inzerát na netu, ale když mi pán poslal fotky, tak jsem to všechno zkušila. Nakonec jsem si objednala nové :sweat_smile: tak snad někdy

Mislpuli...dovolenka vypadá krásně, ale s Blue Stylem přiznávám, že bych se bála jet :sweat_smile: každý rok vyhlašujou skoro skach a co jsem koukala tak ani nejsou v tý asociaci cestovních kalceláří jak o tom mluví ten Okamura :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale i tak přeji krásnou dovolenku a krásný počásko
30. črc 2009 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
a s Hlubokou bohužel neporadím, na koupaliště je to od nás trošku z ručky :grinning:
30. črc 2009 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
DANEČKOVI PŘEJEME VŠE NEJLEPŠÍ K PRVNÍM NAROZENINÁM, HLAVNĚ HODNĚ ZDRAVÍČKA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

dodatečně dočítám :sweat_smile:
30. črc 2009 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Stáni, ahoj, v pohodě, stavila se ta kamarádka na celé dopo...

Na Hlubokou jsem volala, dá se tam dojet na kole a kolo si vzít do areálu :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko,
jdu vás pozdravit a zároveň se na víkend rozloučit. dneska jedem k našim, máme pouť, tak budem kolotočovat..... :wink:

měli jsme včera celkem rušno, vyrazili jsme s dětma ven a já nevím co se mi stalo, jestli to jídlo, nebo tlak nebo nevím, se mi udělalo tak blbě, že jsem zvracela jak blázen, motala se mi hlava a nebyla jsem schopná pohybu, domů jsem šla jak zfetovaná. musel přijet na chvíli Milan, jsem nemohla ani vstát....... :frowning2: no hrůza, fakt!!! ale těhu n ejsem, to vím bezpečně....... :wink:
a máme jednu novinku, maru spí v postýlce po dědovi z třicátých let a ta jedna stěna se dá krásně odendat - tak jsem jí včera odendala a spí bez té bočnice, jsem měla strach,jesti jí nebudu v noci sbírat ze země,ale nespadla, tak jsem moooooc ráda......

se tu mějte, krásný víkend a papa po neděli.......
31. črc 2009 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, kde jste dneska :sweat_smile: až jsem se lekla :sweat_smile:

počásko dneska nic moc, ale alespoň u nás se to dá...není to na koupání, ale venku je fajn. přes víkend má být pařák, tak aby jsme se na to dneska připravili :grinning:

Všem přeji krásný víkend. Mějte se, papa
31. črc 2009 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek