• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
Ahojda, tak už to máme konečně za sebou...Okna jsou nádherný, hrozně to tu oživily, zesvětlily...super. Ale byl to fakt očistec. Jelikož máme starej barák a byly tu špaletový okna, tak to tu bylo jak po výbuchu několika granátů. Půlmetrový díry, pak jim ještě spadly 2 radiátory...no fakt ňamka. Pak vám sem hodím na chvilku fotky k nakouknutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Do středy to kluci (Peťa s mým taťkou) zdili, opravovali, štukovali... no a včera jsme se teprve pustili do úklidu - díky mým tetám jsme včera stihli nahrubo celý byt + komplet pokojík, takže už jsme spaly s Dendou doma. Dnes jsem tu tak nějak douklidila, Peťa odpo odjel na ryby (poslala jsem ho tam, aby si odpočinul - makal fakt jak barevnej...šikulka), tak mám relax večer, nic nedělám a snažím se nabrat sílu zpět :slight_smile:
Zítra vás snad dočtu, doufám, že se nic špatnýho za těch pár dní nestalo...
Zatím papáááááááá
31. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni to je super,že to tak hezky dopadlo

já se loučím,zítra už to sem nejspíš nestihnu,musíme zabalit sebe,děti,tchýni popřát k narozeninám a přesunout se do tábora,letíme v neděli v jednu a na letišti musíme bejt už v jedenáct
31. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy v jednu odpoledne
31. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Mispuli...krásnou dovolenou, užívejte si to na plný pecky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
1. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tééééda holky, kde jste :sweat_smile:
jsem z toho tady v šoku...a hlavně z toho počasí :frowning2:
Odpoledne krásně až by člověk padal na hubu a teď prší jak blázen, po silnici tečou potoky :frowning2: jak jsem četla na netu tak bylo "veselo" už odpoledne z deštěm u nás nespadla ani kapka. Co asi Marta ve Svinech snad jsou o.k., co jsme se vrátili z dovči, tak jsem jí tu neviděla, tak snad se mají dobře a podnikání jí šlape :wink:

Mějte se krásně a hlavně žádný povodňový překvápka :wink: papa zítra
2. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky v Budějcích nejde net???
3. srp 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

byli jsme na víkend pryč, jak jsem tady už někde psala. Bylo to otřesný, Kristý nespala přes den ani v noci vzhledem k cizímu prostředí a k tomu že ji pořád něco rušilo, domů jsme jeli oba dva s MM vyčerpaní, chtělo se mi spát, ale nemohla jsem, bála jsem se, že usne MM a to by dopadlo zle. Jsem moc ráda, že jsme zase doma, hned jak jsme dorazili tak si Kristý dala svoje obvyklý 2h a v noci spala 12h, prostě jako vyměněná :wink:

I hodná dneska byla :sweat_smile: venku šla občas za ruku, musela jsem ji hrozně moc chválit, aby ji to vydrželo a nikde nevřískala :confused: Ovšem o tom víkendu už to zašlo hodně daleko s jejíma vztekama a agresí, jeden chlapeček ji tam dost provokoval, dopadlo to tak že měl její zuby hodně dofialova obtisklý na ruce.

A k ekzému, už asi týden pije jen rýžové mléko, ráno ho vypije dost, řekla bych že je to tím jak má hladíček po vyspinkání, ale nějak mi nedošlo že to mléko asi nenahrazuje jídlo (jako Sunar) tak jsme zařadili i snídani... ale ekzém se moc nemění. A co mě naštvalo, že jsem o víkendu načapala MM tetu jak dává malý kafe s mlíkem. Já tam jako husa vezu rýž. mlíko a ona jí pak dá kravský mlíko a ještě kafe, tak to se můžu na všechno vykašlat ne... kravský nezpracovaný Kristý měla teďka prvně a ještě když vím, že má ten ekzém a říkala jsem to tam!!!!!!!!!!!!!!!! Prostě to nepochopím tohle, jsem ráda že jsme tam byli prakticky jen jeden den.

Mispuli přeju krásnou dovolenou :dizzy_face:

Leni paráda jak jste zvládli ta okna :dizzy_face:
3. srp 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Hani gratulace ke spaní v postýlce :dizzy_face: a dávej na sebe pozor :astonished: :pensive:

Jck tady veselo bylo celou noc, jak říkám mě tohle počasí nevadí, ale chápu že lidi co maji domečky a záplavy, tak pro ty to musí být noční můra :pensive:
3. srp 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky!
Terez a vy jste byli teda u tety? No, to by mě vážně nenapadlo, dát ročnímu dítěti pít kafe :angry: To je teda nápad...
My pomaličku douklízíme, ještě to asi pár dní potrvá, ale to už jsou jen drobnosti. Takže pohodička.
Dneska jsem si po dlouhé době stoupla na váhu a zhrozila se, potřebuju dát minimálně 10-15 kg dolu, fakt jsem teda od těho pěkně nakynula. Tak teď přemýšlím nad Lipoxalem, nebrala jste ho některá? Že bych si to trošku zjednodušila...Je mi jasný, že to samo nepůjde, ale...no asi to zkusím.
Jinak Peťa má ještě týden dovču, tak vymýšlíme nějaký výlety, ať si to aspoň trošku užijem.
Hezký den všem!
3. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni no to jsme dvě kdo se děsí při pohledu na váhu :grinning:
Ten Lipoxal jsem nezkoušela, ale je mi jasný, že jestli po těhu nezhubnu, tak budu pěkně naštvaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale bude mi to prd platný, sama jsem se přesvědčila, že základ je v tom jíst pravidelně malé porce (díky tomu jsem i v těhu s Kristý hubla!!!) a když přidáš pohyb, myslím tím nějaký cvíčo jednou týdně tak si myslím, že s tím něco uděláš :slight_smile: ale je mi jasný, že člověk na pravidelný jídlo s dítětem nemá ani pomyšlení a ještě jít večer někam cvičit když padá chcíplej do postele tak neni to po čem by zrovna toužil :sweat_smile:

To je paráda, že má Peťa ještě dovču, krásně si to užijte :dizzy_face: Jj my jsme byli u babičky, tety, strejdy, tam je hodně lidí je to takový velký dům kde bydlí víc těch rodin, ale spali jsme u tety a MM tam nechal na stole svoje kafe s mlíkem, pak jsem vylezla ven a zmohla jsem se jen na to, abych ho seřvala ať si to jde dopít :confounded:
3. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

mám prosbu na ty, co chodí k Matoušové - nevíte, jestli má ordinační dobu o prázdninách stejnou jako jindy?

Terez, omlouvám se s receptama, nějak nestíhám, ale myslím na tebe
3. srp 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli to fakt nevím, ale zítra se ti můžu podívat až půjdeme na prochajdu :wink:
Vím že loni to nemívala stejné, protože jsem se tam několikrát vydala a dost zbytečně, jestli je něco akutního, tak jděte do Suchého Vrbného, tam bývá pořád stejně :wink:
3. srp 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulky!! :dizzy_face:

Leni já už radši na váhu nestoupám,po tom co sem tam zahlídla skoro tu vobrouvskou cifru,tak kolem váhy chodím obloukem :zipper_mouth: :pensive: myslím,že ten lipoxal měla mamka a nepomohlo jí to,ono je fakt lepší omezit se v jídle,jíst pravidelně a hlavněp ohyb a jde to,ale jak říká Terez ono s dětma jíst po dvou hodinách fakt nejde,asi to ale zkusím,dám si upomínky na mobil a bude to.dokonce už sem přemýšlela,že se tu přidám do sesterstva hubneme s rozumem xxl nebo jak se to jmenuje :confused: :sweat_smile: ale zatím na to prdím.

Oli my byli u Matoušové předminulý týden a ordinační dobu měla stejnou,jestli tam ale ted vylepili něco nového to netuším :sweat_smile:
3. srp 2009 v 19:06  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
bože já mám snad nemoc mezerníku,strkám tu mezeru kam nemám,ale snad to chápete :zipper_mouth: :pensive:
3. srp 2009 v 19:08  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak si musíte pořídit druhý dítě, koukněte na Hanku jak je pěkně hubená když má doma dva caparty rychle po sobě a já doufám, že půjdu taky příkladem, i když pochybuju :grinning:
3. srp 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez dobrý nápad,to řeknu jako argument Ládovi,že pokud doma chce mít hubenou,tak at okamžitě na mě hupne a udělá mi druhé mimi :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 19:34  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat tak dej pak vědět jestli to prošlo :grinning:

Leni prosímtě byli jste na tom koupališti na Dobré Vodě???
Ne že bych se tam vydala dneska, ale někdy třeba jo :slight_smile: Jinak vůbec nevím co budeme dneska dělat, venku leje a malá bude pěkně nervní když nepůjdeme ven :rolling_eyes:
4. srp 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno mamulky :dizzy_face:

tak u Ládi mi to neprošlo,poklepal si na čelo a nic,mno aspon někdo z nás dvou má rozum no :unamused: :grinning: ale dítko prý časem bude,tak sem uklidněná,že nebudu tlustá na věky :grinning: :grinning:
jo dneska počasí fakt krásný,sem si plánovala brusle s prckem a taky prd :angry: navíc,jak je takový pošmurno,tak bych furt jen spala. :frowning2:
4. srp 2009 v 09:25  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat u nás má tentýž problém malá, včera usnula v 17:45 (jak jsem ti říkala) spala do 6:30 (což je paráda a u ní zcela nevídané :slight_smile:) ale od tý doby co vstala tak se tu pořád jen povalovala, buďto po zemi nebo po mě, tak jsem ji teď musela dát znova spinkat a tím pádem bude mít den zase na prd jak šla takhle brzo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez třeba bude mít spavou i během dne!!! :sweat_smile: no malej se mi vzbudil hnedp o tom co Láda odešel do práce,což je někdy kolem druhé ráno a šíleně se tam furt něčemu smál,až sem se musela smát s ním :grinning: :sweat_smile: pak sem to radši zase zalomila a on asi taky.ale malá ti spala krásně dlouho teda!!! :fearful:
4. srp 2009 v 09:41  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To měla asi z toho řevu, jako neříkám že se v noci nebudila, to jsem ji slyšela, hlavně jak začlo lít, ale nemusela jsem za ní a sama jsem se divila, usnula chudinka nepřebalená, posl. jídlo měla jak jste tady byli, bylo mi jí líto, ale spala tak co se dalo dělat :sweat_smile:

Malej je fakt pohodář jak se pořád něčemu směje :slight_smile: Já koukám že venku furt leje, to se nedostanu ani pro blbý rohlíky :rolling_eyes:
4. srp 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale i tak je to přece paráda,že jsi za ní ani nemusela!! :dizzy_face: jo ten déšt budil i mě!!!ty jo Terez já vůbec nevím co malej na tom zadečku má,má tam obrovský červený flek(až na pytlíkovi) :confounded: sotva se mu toho dotkneš tak pláče :pensive: ale pupínky v tom nemá,ale když na to sáhneš,pálí to :frowning2: mažu mu to tím sos krémem od nivei,ale zatím žádná změna.jestli to bude mít i zítra,tak asi zajdem za dr,vůbec nevím co to je :confounded: .si měla říct,Láda by vám pečivo dovezl :grinning:
4. srp 2009 v 10:24  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat jestli to nemá fakt zapařený, nic jinýho mě nenapadá, když je to červený bez pupínků, ekzém to ale podle mě nebude, toho bych se zase nebála, jestli myslíš tohle. Zkusila bych to mazat něčím jiným, na ten SOS krém je ten zadek podle mě už zvyklej, když tím mažete pořád. Vyzkoušej Bepanthen nebo třeba Imazol jestli máš (ale ten je spíš na ty pupínky a zabírá rychle).
4. srp 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jestli to jde, tak ho nech hodně větrat a můžeš zkusit i obklady z odvaru z řepíku.
4. srp 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nevím,z čeho to může mít,je pravda,že to má od doby,co sme načali nový balík plínek,ale zase kdyby to byla vyrážka z plínky,tak by tam podle mě byli pupínky :astonished:fakt nevím,já už tu žádný jiný krém nemám,asi jen ten synderman,tak to zkusím ještě tím.to ho právě větréme lítá tu bez plínky zrovna ted-to zas bude loužiček :sweat_smile:no uvidíme,co to udělá,ale jem i ho líto,že ho to bolí :cry:
4. srp 2009 v 10:57  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je to divný že ho to tak bolí, z těch plínek to taky může být, že je to nějaká špatná várka ve který něco je, zkusila bych je vyměnit jestli máte ještě jinej balík :wink:
4. srp 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A kdyby to měl od tý stolice jak jsi říkala včera tak by mu to podle mě nelezlo dál... myslím si, že to bude asi tou plenou, každopádně bych zkusila všechno vyměnit a nepoužívat vlh. ubrousky, ale jen vodu :wink:
4. srp 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme,Ládík sice říká,že se mu to zdá lepší,ale mě ne,na pár místech to má víc zarudlý a takový jako by kroužky víc podlitý,tak nevím,ted ho větráme,tak uvidíme
4. srp 2009 v 11:09  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jestli půjdeš k Dr., tak jsem zvědavá co ti na to poví, podle mě ti řekne že to nic neni (viz Kristýnčin ekzém :stuck_out_tongue_closed_eyes:) no nic Kristý se budí, to bude den, když venku leje a spala mi tak málo :confounded: tak páá
4. srp 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek