České Budějovice

Ahojky holky,
všimla jsem si, že jsem napsala poslední příspěvěk a bylo jich rovnou 10.000 tak mi bylo líto tam ještě něco psát, tak tady máme nové tématko 🙂

Odkaz na staré je tady:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread...
lenousek100
4. srp 2009
Ahojda, tak dneska počasí na houby, co?
Terez, na ten koupák jsme se ještě nedostali, možná koncem týdne nebo příští týden. Nějak jsme nestíhali.
Jo a musím se pochlubit - Deny se konečně rozchodila!!! Včera jsem šla něco štrachat do kuchyně, D byla na konci obýváku a najednou se pustila stolku a došla až ke mně - odhadem tak 7-8 metrů. A dneska už lítala pořád. Je to skvělý, ale pochopila jsem, že mi končí relativní klídek 😃
Beat, taky bych zkusila mazat to něčím jiným, než je Daník zvyklej - třeba ten Bepanthen, na ten nedám dopustit. Možná bych taky vynechala vlhčený ubrousky, zkus svařit heřmánek nebo řepík a utírej ho tím odvarem 😉
olina.s
4. srp 2009
Ahoj holky,

jen hlásím - u nás náběh na angínu 😞
kristaautor
5. srp 2009
Ahojky :-S

Tak dneska noc a spaní opět nic moc, ještě se mi nestalo, že by spala třeba týden nebo čtyři dny dobře v kuse :-S

Leni to je paráda, tak to obrovská gratulace k chození x-) pořád jsi se bála, že to snad nepřijde a vidíš, je to ze dne na den a ani to neni pozdě!!!! 🙂 x-)

Oli ať jste brzo fit |-|
beata.n
5. srp 2009
dobré ráno mamulky x-) x-)

Leni obrovská gratulace k chození!!!!!Denda je šikulka!!!! x-) x-) a ty jsi se tak bála!!(já se bojím u Dádulky taky :-p 😃 )no jen jak si psala sama,jen jestli je k čemu gratulovat-ted už se tuplem nezastavíš 😃

Oli přeju brzké uzdravení!!!zrovna sem si i říkala,že bych ti písla nam obil a že by sme mohli podniknout třeba stromovku a pokecat,tak si počkám,až budete fit 😉

Terez jak to??budila se hodně v noci?? 😞

jinak hlásím,že prdelka už se včera začala dávat do kupy po namazání tím syndermanem,večer při koupání už měl jen pár flíčků,tak sem zvědavá co tam najdu ted ráno-milost pán totiž ještě chrní 😕 včera sme ho nechali s holou prdelkou lozit,tak jestli i to mu pomohlo?sice nám tu počůral snad všechno,ale co,hlavně aby to měl už v pořádku x-)
kristaautor
5. srp 2009
Beat určitě mu to pomohlo, jak je teď vedro... a myslím si i ta změna krému. Podle mě když je ta pokožka na něco zvyklá, tak už to potom nemá takový efekt (když chceš třeba něco léčit) a to platí i pro celý tělo a léky.

Kristý šla spát pozdě, v noci jsem u ní byla a vzhůru byla v 6h a dál už spát nehodlala, takhle si to nepředstavuju 8-( jestli hodlá vstávat v 6h, tak ji budu dávat taky spát v 18h když mi den předtím spala mnohem líp a taky k ní v noci nebudu chodit, protože jsem tam byla, řvala, pít nechtěla ale dudlík měla u ucha.

Včera jsem si pochvalovala že neprořvala procházku, dneska mi to zase vrátila a protivná je příšerně, ale spát jí nedám kdyby se tu měla uřvat, má spát ráno a ne že pak chce spát za pár hodin.

Malej ti teda pěkně spinká, u nás je zázrak když spí tak do 7:45 :-p párkrát se stalo, ale spočítala bych to na prstech jedné ruky 🙂
beata.n
5. srp 2009
no taky si myslím,že pomohl víc ten krém,ale sem zvědavá na tu prdelku,když měl plínu celou noc spařenou v plínce,snad to má pořád lepší a né horší :-|
a v kolik že ti šla spát???asi je kristýnka ten typ dětí,co potřebujou mít pevný režim :-S já právě myslela,že chodí spát tak v šest,v sedm.no já sem přemýšlela,že by sme pomalu začali omezovat dudl,ale asi je to moc brzo,co?? =-) já jen,že v noci ho nemá vůbec,to mu totiž věčně spadne pod postel,přes den ho má když brečí,jinak ho nějak nevyžaduje,tak sem si myslela,že by sme ho mohli začít omezovat,aby třeba do roka a půl byl bez něj.no ještě uvidíme...no nemysli si,ráno tu dračil zase brzo,myslím že snad už něco po páté!!sem si říkala,že se budí čím dál dřív,pak sem usnula tak nevím v kolik usnul,no aj á se probudila něco po osmé,on se tam vrtěl a najednou koukám a on spí,tak sem ho tam nechala a šla sem si dát snídani
beata.n
5. srp 2009
má tam být zadeček měl celou noc v plínce,né plínku v plínce :-p 😃
kristaautor
5. srp 2009
Ježiš ne, v šest spát nechodí a nikdy nechodila, v šest se koupe a pevný režim má, chodí tak od 19-20h ale když jsem se ji chystala včera dát spát, tak přišel Martin z práce a zase si z něj udělala otroka, vřískala, všechno chtěla a spát samozřejmě ne.

No tak to je fajn, když se bez dudlíku obejde tak bych ho taky schovala a uvidíš jestli se bez něj obejde na furt.

Já musím jít, příšerně vříská, u nás je dudlík jediná pomůcka jak občas ulevit vlastním uším, mě by zajímalo kolik ten její vřískot má decibelů 8-( pááá
beata.n
5. srp 2009
aha já to teda asi měla s někým popletený,já myslela že spíte už od sedmi :-x tak to potom jo.tak sme chodili dřív spát my,ted chodíme tak v devět.no to je jasný,že jak viděla Martase,že se jí najednou spát nechtělo,chtěla si ho asi užít.no já právě nevím,jestli by se bez něj obešel i během dne,ale si to vyzkoušíme =-) ,ale je mi vzbudil chvilinku před desátou,pokakaná a počůraná celá postýlka :-x :-x tak sem měla o zábavu postaráno.prdelku už má skoro zahojenou hurrááá x-)
kristaautor
5. srp 2009
Ježiš jakto? :-o ona mu to ta plena nevydržela? To se mi naštěstí ještě nestalo, bývá v pleně max. 12h. Taky se mi stalo že byla pročůraná, ale jen na bodýčko a ne moc a máme takovou nepromokavou podložku, kterou kdysi mívala v postýlce, teď už jsem jí tam nedala nic jak spí ve velký 🙂

Malá nám taky vydrží třeba do 21h, ale vstane stejně v 6h-7h, třeba příklad z víkendu kdy usnula v 22:15 a vstávala po 6h a to nespala v kuse... to bylo to jak jsme byli u těch známých :-p už s ní nikdy nikam nepojedeme :-p :-S

Dala jsem malou konečně spát a jdu dělat oběd 🙂
beata.n
5. srp 2009
nevím jak to,on měl večer polívku a před spaním sunar-jako vždy,tak asi toho už bylo moc,ale takhle prokakanej nebyl snad nikdy,byla tam velká nálož,navíc plínka nacucaná od čůrání,tak to asi neudrželo,navíc má furt řídký kakání a já už nevím co s tím,dostává rejži,mrkev,nic ho nestavý,i kaši sem mu udělala hustou,to mu vždycky kakání zastavilo a tedn ic nepomáhá.má to užpřes dva týdny,ale dr mě ujištovala,že to může být k zubům,nebo počasím tak nevím.u nás dělá prý dneska oběd Ládík,tak se těším,budou zapečený těstoviny x-)
kristaautor
5. srp 2009
Jo mě Dr. ujistí i když má měsíc sra*ku že je to normální :-N Tak ještě zkus banány a nedávej moc mléčných výrobků a ani ty polívky bych chvíli nedávala... Kristý měla včera a předevčírem polívku a od tý doby to má taky řidčí, ale u nás je to plus, protože ona měla zase předtím zácpu, od tý doby co neni kojená tak má pořád nějaký problémy :-|
beata.n
5. srp 2009
banány právě taky měl,no polívku měl po pravdě včera poprvé 😉 já už nevím co mu dávat,sama jsi viděla,že jedl samotné kuřecí maso s rejží,žádný omastek,nebo tak něco.no naštěstí hodněp ije,tak aspon se nějak neodvodňuje.no on měl právě vždycky hrozně tuhý bobíky a ted ty poslední týdny je to úplnej opak
kristaautor
5. srp 2009
To může být tím vedrem, mě vždycky Dr. zakázala všechny mléčný výrobky a to na průjem většinou zabere. Jestli to má hodně tragický tak můžeš zkusit koupit Hylak Forte.
kristaautor
5. srp 2009
A malá už se mi zase budí, můžu poděkovat zkoušce sirén :-p kdybych si to uvědomila, zavřu jí okno ]-( dělníci tu dneska první den nejsou, tak aby se nám po kraválu nestýskalo, jsem zvědavá co tu bude zítra :-p
adelin
5. srp 2009
Ahoj holky omlouvám se, že jsem tady tak stráááááááášně dlouho nebyla, ale pořád někde jezdíme a trajdáme. Ale pravidělně sem načuhuju takže jsem alespoň trochu v obraze. Strašně to všechno utíká. Z naší Niky se stal závisláček na mamince. Tak snad je to jen obdobá a přejde jí to. Teď máme před sebou narozky vůbec nevím co bych jí koupila. Rozhodovala jsem se mezi kuchyňkou a nějakou panenkou chou chou např.
Zkuste mi něco poradit. Děkuju
kristaautor
5. srp 2009
Ahojky Adel, tebe jsem opravdu hoooooooodně dlouho neviděla 🙂
Dárečky já ti nevím, zrovna jsem říkala manželovi, že nevíme co koupíme naší Kristý k vánocům, ono je hodně maličkostí,ale takový ten TOP dárek nevím 🙂 kuchyňku už máme, dostali jsme ji k ročním narozeninkám a kdyby nebyla, tak ji taky koupíme, takže tu určitě kupte + nějaký nádobíčko a potraviny a uvidíš jak si Niky vyhraje 🙂
olina.s
5. srp 2009
Beat, telepatie 😃 taky mě to napadlo 😉 tak někdy jindy.

Holky, omlouvám se, na nic jinýho
olina.s
5. srp 2009
Beat, telepatie 😃 taky mě to napadlo 😉 tak někdy jindy.

Holky, omlouvám se, na nic jinýho reagovat nebudu - nečetla jsem poctivě....čeká nás ještě teď to předělávání bytu, tak je to všechno v poklusu a mrzutá Kájinka k tomu....
kristaautor
5. srp 2009
Holky tak si někdy tu Stromovku užijte, asi vypadám jako lenoch, ale s naší Kristý je něco takového čím dál tím horší a pro mě v tomhle počasí v pokročilém těhu taky problém 😉 jinak vidím že snad jiný srazík se nedomlouvá, nějak to opadlo co... 😉
jck
5. srp 2009
Ahoj holky...

Adel...dneska mi přišel dárek http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24690189&tab=0, už jsme koupili v bejbycentru to kolo-odrážedlo,ale pak nám ho zaplatil děda, že to bude od něj, tak jsem nakonec vymyslela tu trampošku. Natálka dělá všude kde to jen jde hopi-hopi, tak jsem o ní přemýšlela už dávno, samo, že bych ratši tu velkou, ale to bych měla strachovku, že by mi jí někdo ukradl ze zahrady. Máme zahradu jakoby za rohem garáže a teď v létě, je to tady samej vodák a cizý lidičky, tak to bych se bála (když mi ukradnou toto, tak to nebude stát tolik :-N )
Pak dej vědět co jste vybrali 😉
lenousek100
5. srp 2009
Ahoj, zase jsem nějak nestíhala sem zajít...Denda ťapká jak o závod, já za ní... akorát brouček neumí padat, 2x spadla na hlavu - teda napřed na prdku a pak se nějak převážila. Tak doufám, že to bude bez následků a nebude blbá 😃

Beat, na to řídké kakání mě napadlo ještě jedno - udělejte si výlet do lesa a nasbírejte borůvky, ty staví a pokud vím, tak to celkem zabírá...
kristaautor
5. srp 2009
Jck ta je moc hezká ta trampolína 🙂 buďte rádi za ten prostor, my tady v paneláku musíme malý věci 😃
kristaautor
5. srp 2009
Leni 😃 pády taky vychytáte a blbá určitě nebude, děcka maji gumový hlavy, o tom jsem se přesvědčila, protože kdyby ne, tak Kristý už jí má snad šitou :-p
hydricka
5. srp 2009
Ahoj holky!
Leni, gratulace k chození. Malá je šikulka. 🙂
Beat, s tím dudlíkem. Radeček ho už dávno nechce. Jen když ho někde nejde, tak si ho veme a má ho jako hračku. On ho po tom roce už taky moc nechtěl, tak jsem mu ho nedávala a vůbec si toho nevšiml. Používala jsem ho už jen když byla nouze a někde začal být protivný a jakmile přestal fungovat i pak, tak jsem je zbalila a nemá je.
Terez, s tím spaním si nic nedělel. Radeček má taky naučené vstávání mezi 6-7 je jedno jestli jde spát v 19 či v deset večer. Stejně vstává takhle. Akorát na chalupě je to jiné. Tam jak lítá pořád venku tak mi tam jednou spal i do půl 9. Což bylo už hrozné pro mě. Na to nejsem zvyklá. 😃
lenousek100
5. srp 2009
jo, holky, až nebudete mít co na práci, zkuste tohle: http://www.yearbookyourself.com/ - včera večer jsme se tu s Peťou hoodně natlemili, dali jsme tam jak naše fotky, tak i kolozubku Dendu a fakt to byl nářez 😃 😉
beata.n
5. srp 2009
jééé tady je na večír ale živo!! 😎

Oli a že sme se ani jedna neozvali co??? 😃 😃 tak snad příště,přeju hodně sil k předělávání bytu,nás čeká během srpna stěhování a malování,takže si umíte představit mojí natěšenost na to všechno!! 8-(

Jkc trampolínka úžasná!!já mám ráda takový blbinky,ale mít na to místo no :-|

Leni ono právě na něj nic nezabírá,to má asi pro mě,já měla opačný problém,se zácpou a vše co všichni radili jako projímavé mě stavělo 😕 a on zase vše co je na průjem i něj taky moc nefunguje,borůvky sme nasbírali minulý týden,mám je v mrazáku,tak vyzkoušíme

Jinak dnešní novinkou je,malej udělal sám asi tři kroky x-) x-) pak se chytil topení aby nespadl,vypadalo to tak hezky komicky jak ťapká a u toho vrávorá :-N 😃
jinak dneska je bez dudanu a zatím úspěch,ale Láda mi to pokazil ]-( byla sem s mamkou pryč a on aby měl pokoj tak mu ho dal do postýlky ]-( zastřelit ty chlapy.tak uvidíme,jestli ho bude chtít i dneska v noci,zatím totiž ještě nespí,lozí tu s holou řiťkou :-N
beata.n
5. srp 2009
Leni tak tyhle předělaný fotky v albu mám na facebooku 😃 docela sem se taky u výroby nasmála!! 😃
lenousek100
5. srp 2009
Jé, tady je lidiček 🙂 S dudlíkem neporadím, malá ho kolem půl roka moc nechtěla, občas se jí z něj "zvedl kufr", tak jsem ho zkusila schovat a od té doby ho nevyžaduje. Teda nedávno ho našla, tak si ho narvala do pusy, lítala po bytě a hrozně se tomu řechtala. Ale kromě tý chvilky ho už od toho půl roku nemá...
lenousek100
5. srp 2009
Beat, já je mám právě taky na fb 😃

Začni psát odpověď...

Odešli