• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
Ahojda, tak dneska počasí na houby, co?
Terez, na ten koupák jsme se ještě nedostali, možná koncem týdne nebo příští týden. Nějak jsme nestíhali.
Jo a musím se pochlubit - Deny se konečně rozchodila!!! Včera jsem šla něco štrachat do kuchyně, D byla na konci obýváku a najednou se pustila stolku a došla až ke mně - odhadem tak 7-8 metrů. A dneska už lítala pořád. Je to skvělý, ale pochopila jsem, že mi končí relativní klídek :grinning:
Beat, taky bych zkusila mazat to něčím jiným, než je Daník zvyklej - třeba ten Bepanthen, na ten nedám dopustit. Možná bych taky vynechala vlhčený ubrousky, zkus svařit heřmánek nebo řepík a utírej ho tím odvarem :wink:
4. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jen hlásím - u nás náběh na angínu :frowning2:
4. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :confounded:

Tak dneska noc a spaní opět nic moc, ještě se mi nestalo, že by spala třeba týden nebo čtyři dny dobře v kuse :confounded:

Leni to je paráda, tak to obrovská gratulace k chození :dizzy_face: pořád jsi se bála, že to snad nepřijde a vidíš, je to ze dne na den a ani to neni pozdě!!!! :slight_smile: :dizzy_face:

Oli ať jste brzo fit :pensive:
5. srp 2009 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno mamulky :dizzy_face: :dizzy_face:

Leni obrovská gratulace k chození!!!!!Denda je šikulka!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: a ty jsi se tak bála!!(já se bojím u Dádulky taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: )no jen jak si psala sama,jen jestli je k čemu gratulovat-ted už se tuplem nezastavíš :grinning:

Oli přeju brzké uzdravení!!!zrovna sem si i říkala,že bych ti písla nam obil a že by sme mohli podniknout třeba stromovku a pokecat,tak si počkám,až budete fit :wink:

Terez jak to??budila se hodně v noci?? :frowning2:

jinak hlásím,že prdelka už se včera začala dávat do kupy po namazání tím syndermanem,večer při koupání už měl jen pár flíčků,tak sem zvědavá co tam najdu ted ráno-milost pán totiž ještě chrní :fearful: včera sme ho nechali s holou prdelkou lozit,tak jestli i to mu pomohlo?sice nám tu počůral snad všechno,ale co,hlavně aby to měl už v pořádku :dizzy_face:
5. srp 2009 v 09:16  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat určitě mu to pomohlo, jak je teď vedro... a myslím si i ta změna krému. Podle mě když je ta pokožka na něco zvyklá, tak už to potom nemá takový efekt (když chceš třeba něco léčit) a to platí i pro celý tělo a léky.

Kristý šla spát pozdě, v noci jsem u ní byla a vzhůru byla v 6h a dál už spát nehodlala, takhle si to nepředstavuju :rolling_eyes: jestli hodlá vstávat v 6h, tak ji budu dávat taky spát v 18h když mi den předtím spala mnohem líp a taky k ní v noci nebudu chodit, protože jsem tam byla, řvala, pít nechtěla ale dudlík měla u ucha.

Včera jsem si pochvalovala že neprořvala procházku, dneska mi to zase vrátila a protivná je příšerně, ale spát jí nedám kdyby se tu měla uřvat, má spát ráno a ne že pak chce spát za pár hodin.

Malej ti teda pěkně spinká, u nás je zázrak když spí tak do 7:45 :stuck_out_tongue_closed_eyes: párkrát se stalo, ale spočítala bych to na prstech jedné ruky :slight_smile:
5. srp 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky si myslím,že pomohl víc ten krém,ale sem zvědavá na tu prdelku,když měl plínu celou noc spařenou v plínce,snad to má pořád lepší a né horší :unamused:
a v kolik že ti šla spát???asi je kristýnka ten typ dětí,co potřebujou mít pevný režim :confounded: já právě myslela,že chodí spát tak v šest,v sedm.no já sem přemýšlela,že by sme pomalu začali omezovat dudl,ale asi je to moc brzo,co?? :confused: já jen,že v noci ho nemá vůbec,to mu totiž věčně spadne pod postel,přes den ho má když brečí,jinak ho nějak nevyžaduje,tak sem si myslela,že by sme ho mohli začít omezovat,aby třeba do roka a půl byl bez něj.no ještě uvidíme...no nemysli si,ráno tu dračil zase brzo,myslím že snad už něco po páté!!sem si říkala,že se budí čím dál dřív,pak sem usnula tak nevím v kolik usnul,no aj á se probudila něco po osmé,on se tam vrtěl a najednou koukám a on spí,tak sem ho tam nechala a šla sem si dát snídani
5. srp 2009 v 09:31  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
má tam být zadeček měl celou noc v plínce,né plínku v plínce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. srp 2009 v 09:31  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ježiš ne, v šest spát nechodí a nikdy nechodila, v šest se koupe a pevný režim má, chodí tak od 19-20h ale když jsem se ji chystala včera dát spát, tak přišel Martin z práce a zase si z něj udělala otroka, vřískala, všechno chtěla a spát samozřejmě ne.

No tak to je fajn, když se bez dudlíku obejde tak bych ho taky schovala a uvidíš jestli se bez něj obejde na furt.

Já musím jít, příšerně vříská, u nás je dudlík jediná pomůcka jak občas ulevit vlastním uším, mě by zajímalo kolik ten její vřískot má decibelů :rolling_eyes: pááá
5. srp 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha já to teda asi měla s někým popletený,já myslela že spíte už od sedmi :zipper_mouth: tak to potom jo.tak sme chodili dřív spát my,ted chodíme tak v devět.no to je jasný,že jak viděla Martase,že se jí najednou spát nechtělo,chtěla si ho asi užít.no já právě nevím,jestli by se bez něj obešel i během dne,ale si to vyzkoušíme :confused: ,ale je mi vzbudil chvilinku před desátou,pokakaná a počůraná celá postýlka :zipper_mouth: :zipper_mouth: tak sem měla o zábavu postaráno.prdelku už má skoro zahojenou hurrááá :dizzy_face:
5. srp 2009 v 10:45  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ježiš jakto? :astonished: ona mu to ta plena nevydržela? To se mi naštěstí ještě nestalo, bývá v pleně max. 12h. Taky se mi stalo že byla pročůraná, ale jen na bodýčko a ne moc a máme takovou nepromokavou podložku, kterou kdysi mívala v postýlce, teď už jsem jí tam nedala nic jak spí ve velký :slight_smile:

Malá nám taky vydrží třeba do 21h, ale vstane stejně v 6h-7h, třeba příklad z víkendu kdy usnula v 22:15 a vstávala po 6h a to nespala v kuse... to bylo to jak jsme byli u těch známých :stuck_out_tongue_closed_eyes: už s ní nikdy nikam nepojedeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:

Dala jsem malou konečně spát a jdu dělat oběd :slight_smile:
5. srp 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím jak to,on měl večer polívku a před spaním sunar-jako vždy,tak asi toho už bylo moc,ale takhle prokakanej nebyl snad nikdy,byla tam velká nálož,navíc plínka nacucaná od čůrání,tak to asi neudrželo,navíc má furt řídký kakání a já už nevím co s tím,dostává rejži,mrkev,nic ho nestavý,i kaši sem mu udělala hustou,to mu vždycky kakání zastavilo a tedn ic nepomáhá.má to užpřes dva týdny,ale dr mě ujištovala,že to může být k zubům,nebo počasím tak nevím.u nás dělá prý dneska oběd Ládík,tak se těším,budou zapečený těstoviny :dizzy_face:
5. srp 2009 v 11:04  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo mě Dr. ujistí i když má měsíc sra*ku že je to normální :sweat_smile: Tak ještě zkus banány a nedávej moc mléčných výrobků a ani ty polívky bych chvíli nedávala... Kristý měla včera a předevčírem polívku a od tý doby to má taky řidčí, ale u nás je to plus, protože ona měla zase předtím zácpu, od tý doby co neni kojená tak má pořád nějaký problémy :unamused:
5. srp 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
banány právě taky měl,no polívku měl po pravdě včera poprvé :wink: já už nevím co mu dávat,sama jsi viděla,že jedl samotné kuřecí maso s rejží,žádný omastek,nebo tak něco.no naštěstí hodněp ije,tak aspon se nějak neodvodňuje.no on měl právě vždycky hrozně tuhý bobíky a ted ty poslední týdny je to úplnej opak
5. srp 2009 v 11:34  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To může být tím vedrem, mě vždycky Dr. zakázala všechny mléčný výrobky a to na průjem většinou zabere. Jestli to má hodně tragický tak můžeš zkusit koupit Hylak Forte.
5. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A malá už se mi zase budí, můžu poděkovat zkoušce sirén :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdybych si to uvědomila, zavřu jí okno :angry: dělníci tu dneska první den nejsou, tak aby se nám po kraválu nestýskalo, jsem zvědavá co tu bude zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky omlouvám se, že jsem tady tak stráááááááášně dlouho nebyla, ale pořád někde jezdíme a trajdáme. Ale pravidělně sem načuhuju takže jsem alespoň trochu v obraze. Strašně to všechno utíká. Z naší Niky se stal závisláček na mamince. Tak snad je to jen obdobá a přejde jí to. Teď máme před sebou narozky vůbec nevím co bych jí koupila. Rozhodovala jsem se mezi kuchyňkou a nějakou panenkou chou chou např.
Zkuste mi něco poradit. Děkuju
5. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Adel, tebe jsem opravdu hoooooooodně dlouho neviděla :slight_smile:
Dárečky já ti nevím, zrovna jsem říkala manželovi, že nevíme co koupíme naší Kristý k vánocům, ono je hodně maličkostí,ale takový ten TOP dárek nevím :slight_smile: kuchyňku už máme, dostali jsme ji k ročním narozeninkám a kdyby nebyla, tak ji taky koupíme, takže tu určitě kupte + nějaký nádobíčko a potraviny a uvidíš jak si Niky vyhraje :slight_smile:
5. srp 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, telepatie :grinning: taky mě to napadlo :wink: tak někdy jindy.

Holky, omlouvám se, na nic jinýho
5. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, telepatie :grinning: taky mě to napadlo :wink: tak někdy jindy.

Holky, omlouvám se, na nic jinýho reagovat nebudu - nečetla jsem poctivě....čeká nás ještě teď to předělávání bytu, tak je to všechno v poklusu a mrzutá Kájinka k tomu....
5. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak si někdy tu Stromovku užijte, asi vypadám jako lenoch, ale s naší Kristý je něco takového čím dál tím horší a pro mě v tomhle počasí v pokročilém těhu taky problém :wink: jinak vidím že snad jiný srazík se nedomlouvá, nějak to opadlo co... :wink:
5. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...

Adel...dneska mi přišel dárek http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24690189&tab=0, už jsme koupili v bejbycentru to kolo-odrážedlo,ale pak nám ho zaplatil děda, že to bude od něj, tak jsem nakonec vymyslela tu trampošku. Natálka dělá všude kde to jen jde hopi-hopi, tak jsem o ní přemýšlela už dávno, samo, že bych ratši tu velkou, ale to bych měla strachovku, že by mi jí někdo ukradl ze zahrady. Máme zahradu jakoby za rohem garáže a teď v létě, je to tady samej vodák a cizý lidičky, tak to bych se bála (když mi ukradnou toto, tak to nebude stát tolik :sweat_smile: )
Pak dej vědět co jste vybrali :wink:
5. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zase jsem nějak nestíhala sem zajít...Denda ťapká jak o závod, já za ní... akorát brouček neumí padat, 2x spadla na hlavu - teda napřed na prdku a pak se nějak převážila. Tak doufám, že to bude bez následků a nebude blbá :grinning:

Beat, na to řídké kakání mě napadlo ještě jedno - udělejte si výlet do lesa a nasbírejte borůvky, ty staví a pokud vím, tak to celkem zabírá...
5. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jck ta je moc hezká ta trampolína :slight_smile: buďte rádi za ten prostor, my tady v paneláku musíme malý věci :grinning:
5. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni :grinning: pády taky vychytáte a blbá určitě nebude, děcka maji gumový hlavy, o tom jsem se přesvědčila, protože kdyby ne, tak Kristý už jí má snad šitou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Leni, gratulace k chození. Malá je šikulka. :slight_smile:
Beat, s tím dudlíkem. Radeček ho už dávno nechce. Jen když ho někde nejde, tak si ho veme a má ho jako hračku. On ho po tom roce už taky moc nechtěl, tak jsem mu ho nedávala a vůbec si toho nevšiml. Používala jsem ho už jen když byla nouze a někde začal být protivný a jakmile přestal fungovat i pak, tak jsem je zbalila a nemá je.
Terez, s tím spaním si nic nedělel. Radeček má taky naučené vstávání mezi 6-7 je jedno jestli jde spát v 19 či v deset večer. Stejně vstává takhle. Akorát na chalupě je to jiné. Tam jak lítá pořád venku tak mi tam jednou spal i do půl 9. Což bylo už hrozné pro mě. Na to nejsem zvyklá. :grinning:
5. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, holky, až nebudete mít co na práci, zkuste tohle: http://www.yearbookyourself.com/ - včera večer jsme se tu s Peťou hoodně natlemili, dali jsme tam jak naše fotky, tak i kolozubku Dendu a fakt to byl nářez :grinning: :wink:
5. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé tady je na večír ale živo!! :sunglasses:

Oli a že sme se ani jedna neozvali co??? :grinning: :grinning: tak snad příště,přeju hodně sil k předělávání bytu,nás čeká během srpna stěhování a malování,takže si umíte představit mojí natěšenost na to všechno!! :rolling_eyes:

Jkc trampolínka úžasná!!já mám ráda takový blbinky,ale mít na to místo no :unamused:

Leni ono právě na něj nic nezabírá,to má asi pro mě,já měla opačný problém,se zácpou a vše co všichni radili jako projímavé mě stavělo :fearful: a on zase vše co je na průjem i něj taky moc nefunguje,borůvky sme nasbírali minulý týden,mám je v mrazáku,tak vyzkoušíme

Jinak dnešní novinkou je,malej udělal sám asi tři kroky :dizzy_face: :dizzy_face: pak se chytil topení aby nespadl,vypadalo to tak hezky komicky jak ťapká a u toho vrávorá :sweat_smile: :grinning:
jinak dneska je bez dudanu a zatím úspěch,ale Láda mi to pokazil :angry: byla sem s mamkou pryč a on aby měl pokoj tak mu ho dal do postýlky :angry: zastřelit ty chlapy.tak uvidíme,jestli ho bude chtít i dneska v noci,zatím totiž ještě nespí,lozí tu s holou řiťkou :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 21:05  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak tyhle předělaný fotky v albu mám na facebooku :grinning: docela sem se taky u výroby nasmála!! :grinning:
5. srp 2009 ve 21:07  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tady je lidiček :slight_smile: S dudlíkem neporadím, malá ho kolem půl roka moc nechtěla, občas se jí z něj "zvedl kufr", tak jsem ho zkusila schovat a od té doby ho nevyžaduje. Teda nedávno ho našla, tak si ho narvala do pusy, lítala po bytě a hrozně se tomu řechtala. Ale kromě tý chvilky ho už od toho půl roku nemá...
5. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, já je mám právě taky na fb :grinning:
5. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek