• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
Leni pošli jméno,at si tě taky přidám :grinning:
5. srp 2009 ve 21:11  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hydri taky bych potřebovala malou víc unavit, ale co nadělám, dopoledne jdeme na prochajdu, snažím se taky ty dvě hoďky s ní procourat, pak jdeme domů na jídlo a na spaní a pak jsme doma, protože odpoledne bych padla někde venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: samozřejmě závisí to od počasí, dneska odpoledne jsme si třeba udělaly výlet za taťkou do práce. Jo co bych dala za zahradu kde bych ji nemusela okřikovat a ona se snáze unavila :slight_smile:

Beat nebýt to dítě tak ti poradím čokoládu na ten průjem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Gratulace ke krůčkům i odnaučování od dudlíka :wink:

Leni tak já tyhle fotky taky viděla u holek na FB, prvně to tam měla zvizatinka a ohodnotila jsem její květák, chudák se lekla že se mi ten účes líbí :grinning:
5. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez no jen abym u ty krůčky vydrželi,jde na něm vidět,že se toho moc bojí.no dudana ted na spaní zatím nedostal,tak sem na něj zvědavá,jestli se nevzbudí a nebude ho vyžadovat :confused:

teda to jste všechny najednou utekli??? :confused:
5. srp 2009 ve 21:21  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já myslím, že je to lepší když je opatrný, Kristý opatrný krůčky udělala v březnu a ty pořádný kdy opravdu začla natrvalo chodit v květnu a řekla bych že ani neměla tolik držkopádů, hlavně uměla teda padat, buďto na zadek nebo na ruce, že by spadla na hlavu, to se nestalo :wink:
5. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak unás musí dudu být :grinning: hlavně na spaní a do auta, jinak jí to ani nenapadne, ale sedneme do auta do sedajdy a první slovo je "mami dudumi" (dudu mě) a pupu (naši dva plyšáci Punťové :grinning: ) na podzim je dáme čertům :sweat_smile:

Beat...gratulujeme ke krůčkům Daník je šikula jo a "teď se mamko nezastavíš" :grinning:
5. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já sem na to moc zvědavá,no kdybych měla počítat ty jeho pády,třeba když se naučil lozit na gauč,tak se asi nedopočítám :rolling_eyes: :confused: no sem na to zvědavá,kdy se rozchodí,jelikož je flegmouš,tak počítám,že až za dýl
5. srp 2009 ve 21:29  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon, byla jsem ve sprše. Já jsem na fb krátce, tak nevím jaké jméno chceš - mail mám lenousek100@seznam.cz, tak asi podle toho???
Jinak "květák" je můj oblíbený, to jsme tu fakt učurávali...
Ty opatrný krůčky D dělala cca před měsícem, teď až se rozchodila. Mezitím jak kdy, občas ušla 5-6, jindy jen 2 nebo žádný...
5. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tak už tě tam mám :wink:
5. srp 2009 ve 21:34  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty Leni,tobě to na těch fotkách moc sluší!!! :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 21:36  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni taky jsem si tě přidala :slight_smile: snad mě poznáš :slight_smile:

Květák já taky miluju, je to moje oblíbená přezdívka pro MM, když se nechává stříhat hodně pozdě :grinning: nebo ještě brokolice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Beat nám třeba dneska Kristý spadla asi 2x, jednou z bobíka, podruhé z gauče, ale ona už je na to tak zvyklá nebo spíš je zvyklá na to, že my nejsme "ťu ťu ťu" že si z toho nic nedělá, sama jsi viděla kolikrát se flákla o stůl do hlavy. Já tohle neřeším pokud vyloženě nespadne nějak bolavě, už nějak poznám co ji bolet může a co moc ne.

Já bych se dudana ráda zbavila, ale teď to dělat nebudu, za měsíc bude mít dudlík malej (jestli ho bude chtít) myslím, že bych tomu teď nepomohla :wink:
5. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Beat už ti říkala Barča co čekají? :slight_smile:
5. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, holky, už vás tam mám obě :slight_smile: Brokolice jsem říkala mýmu pejskovi, bylo to v nějakým díle "Strašidel ze Spessartu" - taková kravinka skoro už pro pamětníky. Jedna holčina tam měla nějakou fretku nebo co a ta se jmenovala Brokolice :slight_smile:

já taky řeším jen takový ty blbý pády, ale jak jsem psala, ona hodně padá na hlavu a fakt si vždycky dá hodně velkou ránu. Asi jak je drobná a má tu hlavu těžkou oproti tělu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak na pidi pády taky nějak moc nereaguju, aby si nezvykla při sebemenším ťuknutí chovat a utěšovat a kdoví co ještě..
5. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já Láďovi říkám,že je jak bezhoum,když se neholí :grinning: :grinning: vypadá fakt hrozně,ale ani kvůli mě se holit nechce,pacholek jeden!!!!furt je zarostelej :angry:
Terez mě pomáhá,že když vidím,že to tolik nebolelo a on na mě zkouší takový ukňouraný pláč,který tahá až z paty,že se na něj žulím,to ho to hned přejde,ale je fakt že než se naučil z gauče slejzat,tak měl několikrát hodně bolavé pády,ale musel se to naučit,kdybych ho frut chytala,tak si bude nadosmrti myslet,že mu nic nehrozí a to sem nechtěla.
tak malej usnul krásně bez dudu,mám radost,snad to nezakřiknu :zipper_mouth: Terez já kdybych na něm neviděla,že se bez něj neobejde,tak to ani nezkouším,ale takhle sem do toho šla
5. srp 2009 ve 21:46  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týjo, Terez, už za měsíc!?!?!?!!! To je síla, jak to letí......
5. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez neříkala!!já jí dlouho nikde neviděla on-line!!ty už to víš,povídej!! :fearful: bude to kluk?????já ti tak závidím Lukáška,já už chci být taky těhulka a mít druhé mimi
5. srp 2009 ve 21:47  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni ty strašidla jsem milovala jako malá, ani nevím proč :grinning: :dizzy_face:
No jo už za měsíc, moc se těším, od zítra budu pít maliník a jíst lněný semínko a budu doufat, že mi to nebude na ho... jako v prvním případě :sweat_smile: :slight_smile:

Beat malá se bez něj obejde přes den, na spaní to ani omylem... ale co chci říct, že spíš se bez něj na den neobejdu já, občas potřebuju ulevit těm uším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já si teda malý nevšímám vůbec když spadne, prostě dělám jako že jí nevidím nebo se zasměju jakou hodila držku a zeptám se jestli má zajíce :slight_smile:
5. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Beat to pohlaví od Barči nechám na ní až ti poví :slight_smile: ale já už ho vím :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Beat třeba až se malej narodí a bude stejnej jako Kristý (řev, koliky :sweat_smile:) tak mi ho tak závidět nebudeš :grinning:
5. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj,fuj,lněný semínko sem moc nemusela,ani nevím proč,na rohlíkách,nebo v chlebu mi nevadilo,ale zabotný,třeba v jogurtu,blevajs :grinning: maliník to asi ještě mám čoveče :grinning: :grinning: no právě mě s tím dudanem přijde,že sem mu ho víc vnucovala já,než že by ho vyžadoval,ale nevím,fakt uvidím jak dlouho mu to bez něj půjde.tak co čeká ta Barča????sem tu napnutááá :sweat_smile: :grinning:
5. srp 2009 ve 21:55  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda,si mě nepotěšila!!!já tu na to čekám,že to řekneš a ty nic,jí zkusím napsalt na face :zipper_mouth: Terez já nevěřím,že malej bude to samé jako Kristý,bude určo pohodář,i ted je hodnej v bříšku!!!!!kluci sou hodnější!!
5. srp 2009 ve 21:56  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nemysli si, že mě to chutná, ani ten maliník mi nejede, blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale chci to ještě zkusit, sice jsem po prvním porodu řekla, že už to v životě do huby nedám, že bych se na to rovnou vykašlala vědět co na mě čeká, ale teď k tomu mám i ta homeopatika a budu doufat, že budu rodit aspoň o trochu míň než prvně a taky mi došlo, že ještě nemám posly, s Kristý už jsem jich v tomhle "tt" pár zažila, sice přes den občas zacítím nějakou slabou MS bolest, ale to nestojí ani za zmíňku, tak snad se mi vyhnou, i když pochybuju a záda to podle mě opět odskáčou, stačí když mě chytnou jen tak :confounded:
5. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem je taky hrozně žrala a dokonce jsem si je už jako "dospělá" nahrála a doteď je mám někde na VHS. Tak jednou za 2-3 roky na ně kouknu, pořád to má svý kouzlo, ale...no nevím proč se mi to tak moc líbilo...

No tak jsem zvědavá, jestli ten maliník a semínko pomůžou, pak nám uděláš srovnání. Ale potěším tě, nedávno rodila jedna známá své druhé mimi, první porod - asi 26 hodin, pokud si dobře pamatuju, 2. porod začal prasknutím vody a za 3 hodiny byl kluk na světě. Takže pohodička, třeba sis to taky vybrala u prvního. Já na to teda spoléhám, že kdybych rodila znova, tak už míň než těch 19 hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo, taky se ptáme malý na zajíce nebo jí řeknem, že musí dávat pozor. na to ona dá :grinning: :wink:
5. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat já sama nevím co si myslím o tom jakej bude, je úplně jinej než Kristý v břiše, přijde mi i takovej něžnej proti ní, jí to bylo jedno, že mě kope hlava nehlava, on mě jen tak šimrá, boulí se, teď jsem cítila jeho prstíčky na noze, nevím jak to popsat, ale jak prostě zavadil bylo to něco jinýho než celý chodidlo :grinning: no je to takový zlatíčko, chudáček náš :sweat_smile: Kristý po něm skáče, já tu pořád řvu a jsem ve stresu :sweat_smile: uvidíme jaký to na něm nechá následky a hlavně aby byl zdravej po těch nemocech. :slight_smile:
5. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bojíš se hodně druhého porodu??? :confounded: já se ti ani nedivím,zažít to co ty,tak bych se bála snad už od počátku těhu.stejně si pro mě moc statečná,že jsi šla do druhého tak rychle,at už kvůli porodu,ale i kvůli Kristýnce.mě ty její decibeli drali bubínky jen chvíli,slyšet to celé dny tak nevím nevím :sweat_smile: no o zádech mi ani nemluv,těhule sice nejsem,ale záda mě bolí jako čert!!!!! :angry: to sem zvědavá,co budou dělat,až budu po druhé těhule,to asi chcípnu
5. srp 2009 ve 22:01  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni ježiši to je nádhera ty 3h :astonished: :dizzy_face: no aby vůbec stihl MM dojet domů :sweat_smile: :grinning: taky bych teď brala aby mi nejdřív prdla voda a bolesti ať přijdou třeba až 2h na to, protože se potřebuju postarat o Kristý, někam ji odvézt nebo zavolat ať někdo přijde a MM a když tu budu chcípat, tak jak to udělám že :sweat_smile: ale snad to zvládnu, zvládla to kopa jiných, ona pro mě bude priorita ne ta bolest :slight_smile:

Taky jsem slyšela že jak máme děcka rychle po sobě tak by to mohlo být rychlejší, že to tam dole je ještě takový připravený, nevím, nevím, ráda bych tomu věřila, ale nechci být naivní :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,tak tě při nejhorším do porodnice odvezu za stálého funění já!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 22:03  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem si udělala krásný večer,vyndala sem si z ledničky litr mléka a upíjím,to je lahoda :grinning: :grinning: :grinning: já ho fakt miluju,kdyby byla ta možnost,tak mlíka za den vypiju kvantum :zipper_mouth:
5. srp 2009 ve 22:05  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat jak jsem říkala ani mě ten druhý porod nestresuje jako to, aby MM stihnul domů dojet a o Kristý bylo postaráno, já vím, že jsi se nabídla, vážím si toho a určitě tě využiju dle situace, ale stejně ve mě hlodá ten červ, teď jak to bude, kdy to bude, kde budu, co malá, co MM. Porodem jsem se stresovala hodně po Kristý narození a taky ty první měsíce těhu, teď jsem se na to nějak vykašlala, možná to ještě přijde, třeba až přijdou ty posly si myslím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a co se týče Kristýnky, tak tam jsem byla naivka, říkalo mi hodně lidí, že po roce bude líp a já tomu věřila... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako líp je určitě v tom směru že nemá ty koliky, ale když ji to chytne, tak to stojí za to, dneska mi tu zase řvala až na mě usnula (v 17h) tak jsem si říkala že na to kašlu, nebyla prostě k vzbuzení a odnesla jsem ji do postýlky, spala 20min. a pak zase hrozně řvala a šušňala se, já nevím jak tohle řešit :astonished:
5. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Terez, je to nádhera. Ještě hodinu před tím prasknutím prý byla na monitoru v nemocnici (její gyndař ho nemá) a poslali jí domů. Přijela domů, za pár minut jí praskla ta voda, tak jen dala dcerku k rodičům (jsou jí 4roky) a jela zpátky do porodky. Ani nevím, jestli to její manža stihnul. Ale musím sobecky říct, že bych klíďo Peťu oželela, pokud bych rodila třeba jen hodinku... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat to je od tebe taky milý, uvidíš sama jak to bude a kde necháme děcka? :sweat_smile:
Já bych právě nejradši aby ani nikdo nevěděl že rodím jako při prvním a je to, kdyby to někdo věděl tak se tolik hodin z těch SMSek a telefonátů zblázním. Jediná SMSka co mi přišla byla od švagra jako kdy mám termín a že o mě nic neví a taková divná byla a já už jsem měla ty bolesti, tak jsem se na něj pěkně vykašlala, na tohle jsem odepisovat neměla náladu :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek