• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
Ahoj holky!
Koukala jsem na pokojíčky. Máte je moc pěkné.
Jinak se musím prásknout jaká jsem kuchtička. Dneska jsem vařila těstoviny a zapoměla jsem na ně. Tak nám to doma doteď pěkně zapáchá po spálení. :slight_smile:
18. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hydri no hlavně že jste nevyhořeli, to se stane snad každýmu :sweat_smile:
Já dneska šla nakoupit a nechala jsem zapnutou pračku a když jsem přišla domů (nikdo tady nebyl) tak stála jinde než když jsem odcházela :sweat_smile: asi si tam doskákala, to musíme ještě pořešit s MM jestli je to v pořádku :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to bylo taky překvápko, co? :grinning:
18. kvě 2009 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hydri no koukala jsem jako blázen, vůbec jsem to nechápala, říkala jsem si že takhle jsem to tam nemohla nechat, máme ji totiž zatím na chodbě dokud se nepřepojí stará, tak měla víc možností kam skákat, ale asi jen díky tomu že má krátkou šňůru neodskákala až do další místnosti :sweat_smile:

A co dělá Radeček jak se máte? :slight_smile:
18. kvě 2009 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
To by bylo ještě horší překvapení, kdyby jsi přišla domu, pračka nikde a najednou kuk v druhé místnosti. :grinning:
My se máme fajn. Teď pořád řešíme tu kuchyň, ale asi ji nikdy mít nebudeme. Ty ceny jsou příšerný. :frowning2:
Dokonce jsem šla i jen na průzkum nechat si udělat návrh v Mobelixu a na to, že je to discont, tak tam chtěli o 20 či 30000,- víc než ve studiu.
No a Ráďulka, tak ten pořád zlobí. Zrovna dneska má za sebou takových pádů. :slight_smile: Ale jinak je to pořád sluníčko. Akorát je to kluk líný. Nechce sám pít, jíst a ani na nočník si neřekne. Prostě kluk. :grinning:
Koukala jsem na tu bundičku. Kristýnce to moc sekne.
18. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hydri no to mě taky překvapuje s tím Mobelixem :confused: :astonished: to mě mrzí, ale vím že ty ceny jsou příšerný. My jsme měli plány kam nedáme peníze ze spoření a už nemáme ani kačku a ani půlku toho co jsme chtěli, tak se to bude jako obvykle plácat z výplat - jako po staru, ale nevím kde našetříme na TV, tahle brzo bouchne :confounded: tak budeme něco muset vzít na splátky, i když já to nerada, už něco máme, takže se nechci víc vázat...

Jo děkujeme za pochvalu :slight_smile: Tak to Kristý je holka líná :grinning: taky si o nic neřekne, ale ráno se vzbudila a prý "kakat" říkám si ironicky: "jo ty určitě budeš kakat" a posadila jsem jí na nočník a ona pořád: "kakat" tak jí říkám: "tak si třeba kakej, mě je to jedno, hlavně že něco uděláš :grinning:" a najednou bylo nakakáno :grinning: ona jako komunikuje ale radši se uřve než říct "ham" popř. "pít" no takový ty svoje slovíčka, to pořád něco žvaní, ale neni to česky :grinning:
18. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to buď Terez ráda, že si řekne i taková slovíčka. Ráďula moc mluvit nechce. Tedy žvátlá celý den, ale nikdo neví co. Ani ty dětský slovíčka se tam nepoznají. :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hydri no u nás je kakat spíš náhoda, to řekne 10x denně a kadí jen 2x :grinning:
18. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Aspoň to říká. :grinning:
18. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
krista: MM říká,že malej je po mě držkatý a vzteklý :grinning:

Hydri: Ríša povídá,ale taky žádný zázrak.A na nočník též nechodí posadím ho tam a šílený hysterák a ukazuje na plínu tamtam a když mu dám plínu tak se počůrá okamžitě.
18. kvě 2009 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
krista: ta zábrana co jste koupili malé ta se šroubuje na postel?Zrovna dneska jsme to řešili s kamarádkou a také jí chtěla,ale prý se to přišroubuje na postel a zůstanou tam pak díry.
Já jí nehci pro sebe mi tam máme tu truhlu,ale ptám se kuli kamarádce
18. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Sykorova, Radeček na nočník chodí už dávno. Zkouším ho tam snad od 7 měsíců a vydrží na něm sedět klidně i 15 minut. Ale sám od sebe si na něj sedá jen jako na hračku. :slight_smile:
18. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo holky tak to malá si na nočník sama nedojde ani omylem, leda vymáchat si v něm ruce když ho náhodou zapomenu na zemi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já tam malou dávám až od doby co sedí a ona začla sedět docela pozdě, tuším až v 9měs. ale to tam řvala příšerně, takže chodíme asi od ledna (10měs.)

Sykorko tak to já vím že vzteklá je malá po MM, teda on takovej jako dospělej vůbec neni, ale jak je příšerně uřvaná, tak přesně takovej byl prej MM :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt dítě za trest, ale jako dospělej je zlatej :sweat_smile:
Ta zábrana se nešroubuje, tu šroubovací jsem mohla koupit tento víkend v Ikee za pár šupů, ale sama ji nechci, navíc je dost nízká na můj vkus, tahle je vysoká a jen se zasune pod matraci :wink:
18. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez:koukala jsem na fotečku s bundičkou,malej moc sluší a má na sobě elasťáčky cherokee,viď? my je máme taky.Jinak k mluvě,Míša mele pořád,ale žádný pořádný slovo,akorát táta a děda,ale když si začne žbrblat,tak se musím smát,na nočníku sedět nebude,ale nechce sedět ani normálně,prostě nemá zadek,to má s bráchou společnýho,ani ležet nechce,to se pořád šmrdolí,přetáčí,kope nohama,prostě pořád v pohybu.

Nábyteček i postel super,my zatím čekáme,nemáme to kam dát a Míša je ještě u nás,takže to zatí m neřešíme,ale tipla bych si,že podzim to jistí
18. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mispuli díky, jj ty elasťáčky, ještě máme oranžový a i trička k tomu :slight_smile:
Kristý teda spolehlivě umí táta a máma jen když je ouvej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kristý by taky byla u nás kdyby hodlala spát a ne řvát celou noc :sweat_smile: :grinning: teď máme klid všichni a jsme spokojený, hlavně že se jí pokojíček líbí a ještě to učení na velkou postel bude určitě horor :sweat_smile:

A jak vy máte velkej byt/dům?
18. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
když byl Ríšánek malej a jen seděl tak na nočník chodil krásně,ale pak se naučil chodit a zdrahá mi z něj.
18. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
my máme 3+1 v nový bytovce,tedy nový,je to nejnovější,co tady bylo postavený,jsme tu od začátku,na podzim to bude 8 let,ale nestěžuju si stačí mi to,já děsně nerada uklízím :unamused: a v podobným jsem vyrostla.

já si myslím,že to stou novou postelí nebude tak strašný,my měli u honzise taky strach a proběhlo to úplně v pohodě,naopak byl radši,protože z tý postele moh normálně slézt,kdežto z postýlky nevylez
18. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ríša taky neplakal v posteli,ale já nemám velkou já mám tu dětskou postel.

mispuli: mi máme 4+1 a na úklid katastrofa.Někde uklidím přijde malej a můžu znova.
18. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
no a mě to tady průběžně probíhaj a probíraj dvá :grinning:
18. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
to také musí být radost :slight_smile:
18. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Krista: tak jsem bundičku ukazovala kamarádce a je z ní nadčenáí prý se také zamilovala
18. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No tak Mispuli já se bojím že u nás bude problém právě to že vyleze a uteče a bude řvát a vylézt zpátky nemůže, protože tam nedosáhne prcek náš :slight_smile: A jinak taky počítám že druhý mimi s námi zůstane dýl v tý ložnici, to jsem si neuvědomila že máte vlastně druhé :slight_smile: určitě do doby než bude spinkat celou noc, tak to přes rok bude pokud to nebude opak Kristýnky :slight_smile:

Sykorko no vidíš, neni jediná kdo se zamiloval :grinning: Měla jsem i jeden dotaz do IP :grinning:

Tak nám stačí i to 3+1 na úklid, je to 72m2 a malá chodí do všech místností, tak je to znát, ale nestresuju se nějak :slight_smile:

No jsem na to učení na postýlku opravdu zvědavá, třeba překvapí :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno.
Dneska u nás šíleně leje.Tak snad to bude odpoledne alespoň na malou procházku.
Hezký den všem
19. kvě 2009 v 06:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno.á

Jsem práve vypravila kluky do jeslí :grinning: Tatka trénuje, od pondelí ho tam vozí každý den. :grinning:

To počasí je hrozné. Ja bych spala.... a malý se vzbudil v 5,30 to ješte ani pohídky v tv nejdou. Všude začínají v 6,00, Závidím všem co spíte do 7-8 :wink:
19. kvě 2009 v 07:31  • Odpověz  • To se mi líbí
slavu mi také dneska vztávali v půl 6.Jinak spime do půl7.
Ale dneska se mi Ríša vzbudil v noci jen 1x tak proto mi vztával tak brzo.
19. kvě 2009 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Tak u nás se od 7-8h spalo vždycky jen vyjímečně :slight_smile: Vstávali jsme v 6:30, ale unavená jsem jako blázen, šla jsem spát až někdy k půlnoci a to mi nesvědčí.

Skavu Filda už chodí každý den do jeslí? :slight_smile:

Sykor to je fajn, že se vzbudil jen jednou ne? :slight_smile:
Kristý dneska vůbec, ale pořád tam něco remcala, slyšeli jsme ji přes chůvičku, asi bude po MM, ten ze spaní řekne všechno :grinning:

No jinak to počasí mě taky nenadchlo, chtěly jsme jít ven ráno, pak to paří a mě to nedělá dobře na tom slunci, navíc musíme i koupit mlíčko, tak nevím jestli se ven dostaneme :unamused:
19. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tenhle mesíc je tam ješte jenom na 5 dní, ale vyšlo to tak že je dneska a zítra. Buduci týžden má byt s babičkou na chate, tak snád se počásko umoudří. A od 1.6. je tam natrvalo. :grinning: ja se bojíííím. :grinning:
19. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Slavu čeho? :grinning: že to Filda nezvládne nebo ty? :grinning:
19. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
že to nezvládnu ja. Filda je frajer, ten to určite zvládne. Mne bude chýbat :cry: Si budem brát dovolenou abych s ním byla doma. Víkendy budou málo. :cry:

Ale rozhodne mi to prospeje. :grinning:
19. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, nějak dneska nestíhám...
Botky nemáme, dneska jsme je byly vyzvednout a paní to nějak popletla a objednala hnědý klučičí (my chtěly žlutý, oranžový nebo červený - podle toho jaký budou na skladě...). Nejdřív na mě trošku vyjela, že Denisce určitě nebude vadit jiná barva :grinning: tak jsem jí musela vysvětlit, že Denisce to sice vadit nebude,ale že já pokud dávám za boty 600, tak bych ráda ty, co jsem si vybrala. No síla. Takže nakonec ve čtvrtek je zkusí vyměnit a zavolá. No a pokud nebudou, tak budem shánět botky jinde...prý je nějaká dětská obuv v Český, nebyli jste tam někdo?
Slávuš, úplně tě chápu. Neumím si vůbec představit, že za ty 2 roky půjdu do práce a Dendu dám do školky...no asi pak přehodnotíme druhý mimi a prodloužíme mateřskou... :grinning:
Teď se jdu překonat a vrhnout se na "Říp" - žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek