• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
Holky, já se loučím, jdu na Odložený případy :slight_smile: hezkou dobrou noc
5. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Leni :grinning: já ti nevím, zda bych MM oželela. Představa krátkýho porodu je krásná, ale já vím, že mě by to jednou mrzelo, že u toho nebyl, bylo nádherný že první držel Kristýnku, že jí fotil, hlásil mi kolik váží, měří, v kolik se vlastně narodila a pak ty dvě hoďky na tom sále byly strašně kouzelný, držel jí a psal SMSky a já taky :dizzy_face: a lidi volali (teď dopředu hlásím že telefonáty nepříjímám) nevím kdo má po porodu náladu se vykecávat mobilem, já určitě ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
já vím,jak myslíš to řešení toho všeho,j áse taky budu bát,až budu po druhé těhotná,co bude s malým,jestli to stihne Ládík(ikdyž ten prý k druhému porodu nechce-ale on nikdy nic nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: )takže vím,jak je to myšleno.nestresuj se tím,ono se to poddá,většina pro nás vážných životních sytuací se většinou vyřeší nenásilně sama.drž si čistou klidnou hlavu na porod-to sem i to kecá,co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: já nevím,já si myslím,že sem měla i porod v pohodě,za prvé,že byl asi tak rychlí-jinak při delších bolestech a tak bych už nedokázala být tak pořád při dobré náladě a za drhé právě tím,že sem se snažila být v pohodě.ale řeknu to,nebýt tam Láda,tak tam asi chcípnu,bez něj by mi to tak neuteklo.tak bůh ví,jaký bude druhý porod :confused: já bych ti ráda poradila,ale vážně nevím jak :zipper_mouth:
5. srp 2009 ve 22:10  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Leni taky přeju dobrou noc :sweat_smile: u nás bude zase rušná počítám :astonished:
5. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
No, my si to po porodu moc neužili, protože jakmile Dendu zvážili, tak mi jí jen na pár vteřin ukázali a pak jí vzali do inkubátoru na neonat. Takže jsme tam pak byli 2 hodiny sami, akorát jsme si prohlíželi těch pár fotek, co Peťa stihl vyfotit, volali s rodičema a psali sms... No, určitě by to bylo suprový, mít mimi fakt hned takhle u sebe, to bych pak asi Peťu taky neoželela...
Dobrou
5. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Beat já jsem se taky snažila být v pohodě a asi to mi i uškodilo, protože mi PA řekly, že dokud se směju tak prostě nerodím, takže příště asi budu za hysterku a budou mě brát vážněji :stuck_out_tongue_closed_eyes: no hlavně jsem řekla, že příště do porodnice nepojedu dokud nebudu mít hlavičku mezi nohama, nehodlám se zase někde plácat přes noc po chodbách, to fakt ne, takže uvidíme jak to bude :slight_smile: V duchu závidím jedné mamině tady co měla první porod vyvolávaný na přání a druhý bude mít taky tak... zařídí si hlídání a půjde do porodnice najisto, takhle mě ta nejistota ubíjí, ale bála bych se nechat si něco vyvolat, přeci jenom je přirozenější když si to dítě na ten svět řekne.
5. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni tak dobrou

Terez děti by jeli s náma :grinning: :grinning: :grinning: docela humorná představa hekajcí Terča v autě,vedle kristýnka řve,vedle ní Danísek,který je ze všeho vedle aj á jako řidič :grinning: :grinning: kdyby sme tak přijeli do porodnice,tak by na nás asi lidi hezky koukali :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

jako s tím porodem,já si ani neumím představit,jak bych si všechno pamatovala :zipper_mouth: já si z porodu pamatuju střípky jenom,už vidíém ty sms,malej-malá se narodila místo v 9 ve 12 hodin :grinning: no nevím,nevím :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 22:15  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Leni aha, to je škoda, ale musím říct, že Kristýnka by mi asi nějak nechyběla bezprostředně po tom porodu :grinning: je to samozřejmě nadsázka, já na ni byla celkem naštvaná za ty bolesti, i když za to nemohla, ale na koho jsem se měla zlobit že :pensive:
5. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Beat no budu radši když mě jako hekající uvidí opět jen Martin, pár PA, Dr. příp. nějaká pacientka :sweat_smile: tu pozornost já v tomhle směru nemám ráda a hlavně ne soucitný pohledy, takže kdyby si mě tak viděla tak žádný oči na mě nedělej, to fakt ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

A taky jsem si řekla, že tchánovcům bych nejradši ani o narození nenapsala, oni jsou schopný sednout do auta a za pár hodin tam neohlášení být!! A tohle si pamatujte, protože vám to sem budu po porodu psát :rolling_eyes: já bych prostě chtěla mít tentokrát klid, samozřejmě uvidím na okolnostech.
5. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez,to ti fakt řekli jo??? :astonished: tak v tom případě já se asi málo smála,nebo nevím :fearful: ty jo tak vyvolávaný porod,přijdem i to takový divný,vědět,že v ten den se ti dítě narodí určitě,navíc asi bych měla blbej pocit,že je to všechno hnaný a né samovolně.samozřejmně,mít několik týdnů po termínu,tak tohle asi neřeším a chci,aby už bylo mimi venku,aby mu nic nebylo.ale takhle je to takový no zvláštní,asi bych si to tolik neužila,nebo nevím jak to popsat.nejsou ty vyvolávaný porody bolestivější??? :fearful: :confused:
5. srp 2009 ve 22:18  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
no, ono to bylo hrozně divný, po tom porodu a i ty první dny, jak jsem jí neměla u sebe. Najednou mi zmizelo břicho a dítě někde o patro níž...no hormony dělají svý, takhle když si to jen řeknu, tak pohoda, ale když si na ty pocity vzpomenu, tak mám ještě husinu :slight_smile:
tak už fakt brou...
5. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
neboj Terez,já bych koukala jen na volant a na cestu před sebe,na tebe neee :grinning: :grinning: já z toho mám srandu vid???? :zipper_mouth: já bych vás třeba ráda s Lukáškem viděla,ale samozřejmně to respektuju,navíc bych tam stejně chtěla jet sama bez malého,takže bůh ví,jak to bude s hlídáním.tak si na vás třeba počkám až budete zajetý doma :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 22:21  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Beat nevím zda jsou bolestivější, asi ti to nikdo neřekne, každej máme ten práh jinde, ale co jsem četla, tak to bylo většinou rychlý tak jsem tiše záviděla :slight_smile: taky mi jedna mamina řekla že rodila sice 3h, ale že to byly příšerný bolesti, tak jsem si říkala, že radši bych měla 3h příšerný bolesti než 29h takový pozvolný + křížový. Ty 3h jsou pro mě totální nic!!!! Já budu ráda za 12h porod, prostě za jakejkoliv kratší!! :slight_smile:

Leni tak to chápu, mě naopak prdli Kristý hned, neviděla jsem ji tak 20min., pak byla pořád se mnou, tak jsem se ani nějak nevyspala, do dneška mi určitě ty hodiny chybí :grinning:
5. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni vím o čem mluvíš.já ho měla jeden den na pokoji a druhý mi ho odvezli.pak mi dr říkala ty různý varianty,co může mít malej za následky a tak,to už mi nebylo moc dobře,být pak pár hodin bez něj,než se uvolnilo pro mě lůžko na neo bylo pro mě nekonečných,já bulela a bulela.pak ho vidět na neo v tom inkubátoru mě položilo,tam se zase bulela jak želva,sestřičky utěšovali,ale bylo to prd platný,byla to hrozná bez moc-ikdyž o proti jiným dětem tam,sme měli jen banalitu.ale by to pro mě těžký hrozně,těch 14 dní tam,kdy sem ho chodila jen kojit...no já na tohle chci radši zapomenout :zipper_mouth:
5. srp 2009 ve 22:25  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Beat uvidíme jak to bude, rozhodně jsem odmítla kdysi ty návštěvy v den kdy se Kristý narodila když se mi tam chtěl švagr vehementně dostat, ale opravdu jsem byla nevyspalá, nespala jsem přes nějakých 32h a on prostě chtěl strašně přijet a když už jsem mu řekla ať teda přijede, protože byl otravnej, tak nepřijel a ani nedal vědět. Pokud budu mít těžký porod, tak budu radši v klidu a vyspím se, i přes den když to s malým půjde, vím, že se potom nevyspím zase doma. Taky bych ráda nadstandard, jestli mi klapne :slight_smile: a i to šestinedělí uvidím, prozatím jsem říkala MM aby k nám nikoho nezval, nikomu nic nesliboval apod. :wink:
5. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo holky, MM vypnul TV, to je znak že jde spát, tak jdu taky, mějte se a dobrou! :slight_smile:
5. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
to je jasný terez,já taky první den nikoho nechtěla vidět,ale nezabránila sem tomu-nedokázala sem babičkám říct,at nechodí :zipper_mouth: ale tohle plně chápu,kdo si počká,ten se dočká.já dopila mlíko,tak tu budu ještě chvilku čumákovat a taky zapluju spát :dizzy_face: tak se taky všichn mějte a dobrou noc!!! :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 22:32  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

tak my máme dneska poslední den MM doma a zítra jede do práce na delší dobu :sweat_smile:

Mám taky profil na facebooku :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak vás nestíhám vůbec dočítat :sweat_smile:

U nás žádný pokroky :frowning2: -na nočník nechce,mluvit taky ne,tak nevím nevím,kdy se to všechno naučí :frowning2:
6. srp 2009 v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Beat to ti tam šly hned ten první den, když se malej narodil v 10:50? U nás se tchán opět ani neohlásil, byl tam víckrát a ještě mi volal v ten den co mě pustili, že tam byla a že jsem tam už nebyla... ježiš marja, to fakt znova nechci tohle. Ty OHLÁŠENÝ návštěvy další dny jsem brala, ale v den kdy se narodila opravdu ne a nejvíc mě vytáčelo když někdo tvrdil, že přijde a já na něj musela čekat a pak přišel třeba pozdě nebo vůbec jako švagr, mohla jsem místo toho odpočívat a pospávat a takhle jsem čekala a čekala :stuck_out_tongue_closed_eyes: no už je to jedno, jak říkám, teď si to udělám jinak, když budu mít ten nadstandard tak počítám že tam se mnou bude Martin s Kristý trávit hodně času.

Negrovka přidala jsem si tě na FB :wink: :slight_smile:
S tím nočníkem a mluvením si nedělej hlavu, u nás je to to samý, myslím si, že hlavní je, že vidím že mi rozumí, pozná už hodně věcí který pojmenuju, nedávno jsem naučila říkat jak se jmenuje :slight_smile: ono to půjde i když pomaleji :slight_smile: taky mi neni nejlíp když se srovnává se stejně starýma dětma a ty už všechno umí nebo i mladší, ale to je prostě ten vývoj, uvidíme jak na tom bude malej :slight_smile:
6. srp 2009 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
A teď jsem si vzpomněla že jsi říkala cosi o prášcích v září, tak doufám, že bude mít Páťa brzo parťačku nebo parťáka :slight_smile:
6. srp 2009 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, ahoj,

chvilku nakukuju.

Koukám, že řešíte porodnici - já tam měla jen 2 kamarádky a za ty jsem byla ráda. Odpo chodil každý den Kája a na toho jsem se těšila. Kamarádky byly tak hodné a každý den mi přinesly něco k jídlu - ne, že bych byla vybíravá, ale přesto, že se mě ptali , jestli nemám nějaký alergie a já nahlásila, k jídlu jsem dostávala to, co ostatní, takž ejsem jedla jen chleba a ovoce a na oběd podle toho, co bylo a holky mi nosily věci bez mlíka. Co mě teda dostalo, že se mi tam tyhle věci, který jsem si mohla dát do lednice v jídelně půlka ztratila :confounded: ...

Malá byla hrozně hodná, takže já šla domů odpočatá a všechno šití a ostatní bylo taky dobrý, takže naši dorazili ten den odpoledne, co nás pustili - zeptali se. Mamka do porodnice ani nechtěla jet, že mám odpočívat. "Dostala" mě teda Kájovo rodina - ty k nám přijeli 5 lidí najednou...Nestarala jsem se o ně - naštvali mě svojí bezohledností, tak jsem je nechala Kájovi, ať si je obslouží :zipper_mouth:
6. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, mám na vás prosbu - malá má porpvý pořádnou rýmu a kašel - co používáte, když vás tohle u prcků trápí?? Děkuju.
6. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Oli já mám na rýmu Nivea Baby kapky, obsahují mořskou sůl, zkoušela jsem je jen jednou, protože jinak malá na rýmu netrpí, ani na kašel, takže jinak nepomůžu :confounded:
6. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky mamulky :dizzy_face:

Terez jo takhle,no v ten den porodu tam nebyl nikdo!!sice teda musím říct,že mi psali kolegové z práce,že zajdou,ale taktně sem jim vysvětlila,že tam nebyla ani rodina zatím,tak nevím co by tam dělali oni-to sou lidi co nemají děti a houby soucítí :angry: moje mamča i Ládi tam přišli teda ten následujcí den,moc sem se na ně těšila,až uvidí toho našeho broučka,dojalo mě,že obě mamči plakali štěstím :sunglasses: no na druhý den sem měla právě už domluvené ty všelijaké známé,ale bohužel na ně nedošlo páč mi malého odvezli :pensive: pak už ho teda neviděli,až po několika měsících,to bylo furt keců jak budou vozit a bla,bla,bla,většina se ani neukázala a viděla malého třeba až po půl roce :angry:

ahojky Oli :sunglasses: tak s rýmu sme zatím neěli a jediný co používám po každém koupání je vincentka,takže sem ti asi moc neporadila vid?? :zipper_mouth: :confused: :sweat_smile:
6. srp 2009 v 15:06  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Beat následující den už jsem taky měla na návštěvě dohromady 6 lidí a naráz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
6. srp 2009 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
no já to blbě pochopila,se omlouvám,já první den beru jako po porodu :grinning: až tolik jo???tak to bych asi nedala :grinning: bych nestíhala odpovídat :grinning:
6. srp 2009 v 15:20  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mě se snad ani nikdo na nic neptal, spíš máma si chtěla hrozně povídat o tom, že to měla stejný jako já, ale před porodem to asi nevěděla, když jsem se jí ptala tak mi nebyla schopná říct ani v kolik jsem se narodila a jestli ji prvně praskla voda nebo jí začly bolesti :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tchána nejvíc zajímalo kolik mám stehů, na to jsem teda taky neodpovídala, mimo to, že to nevím je mu do toho kulový :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak teď právě nevím jak to udělat aby sem nepřijeli na otočku z H.K. když jim napíšu že se malej narodil, oni se opravdu neohlásí, já je prostě znám a zamknout se na pokoji asi nebudu moct, jedině že bych všem napsala až po týdnu a to se mi nechce, protože se to dřív dozví od někoho jinýho.
6. srp 2009 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
se tě ptal na stehy jo??? :fearful: :astonished: no to čučím fakt!!!nevím k čemu mu taková inforamce bude!!!jo to ti Terez asi neporadím :unamused: asi nezbyde napsat třeba o den,nebo o dva dny později,že ti třeba nebylo dobře,nebo tak něco,ikdyž to možná asi zní blbě,ale co,když nedokážou respektovat to,že je tam hned tak brzo nechceš,tak asi nic jinýho není jako řešení
6. srp 2009 v 15:36  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo ale tam je problém, že bychom to rádi dali vědět těm normálním lidem okolo pokud možno hned, Kristý se narodila v 6:00 a už v 6:20 nebo tak nějak měli lidi první SMSky, sice trochu blbé v sobotu ráno, ale co :sweat_smile: A bojím se, aby jim to neřekl někdo cizí, to by se zase tchán tvářil, to ať sem radši nejezdí už vůbec :sweat_smile: Nějak to vymyslíme nebo do tý SMSky zakomponuju, že nikoho vidět nechci (šetrně) a když přijedou tak je prostě vykopnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
no to je taky řešení,rovnou napsat,že si nepřeji prozatím návštěvy,normální lidi pochopí a ti ostatní maj smůlu,mno nic jdu s malým na chvíli ven,na houpačku,at se taky vyblbne :grinning: tak zatím papa
6. srp 2009 v 15:56  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek