• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
autor
Tak doufám, že jste si houpačku užili, my čekáme pořád na taťku až přijde z práce, v 18h půjdeme standartně koupat a pak navodíme uspávací režim :slight_smile:
6. srp 2009 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :dizzy_face: jo,jo užili,malej mi z tý houpačky normálně nechtěl!!!začal mi tam bulet na celé kolo,tak se ho ještě šoupla na takovýho houpacího koníka,nebo co to bylo a byl klid :dizzy_face: pak sme se ještě prošli podél řeky,potkala sem dvě kámošky,tak sme chviličku kecali a pak sme vyrazili domů.jinak my taky čekáme na Ládíka,odpoledne jel pomoc tátovi s autem,tak doufám,že se nám nepředřel :astonished: :grinning: bože ted tu zvonili nějaký pánbíčkáři!!!! :angry: :angry:
6. srp 2009 v 17:51  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
U mě včera zrovna zvonili zase z nějaký společnosti co dělá výzkum, kdyby malá nezačla křičet táta, tak jim ani neotevřu a ještě se voprskle ptali, jestli mi přišla SMSka že dneska přijdou, tak jsem řekla, že mi nic nedošlo a pán zkonstatoval takovým tonem jako bych snad kecala, že to rozesílali před 14ti dny. Jen se mě zeptali na pár věcí a zase šli, ale že je tahle práce baví :confused:

No Martin jel zase někomu něco vrtat :angry: odpoledne jsem byla hodně unavená a naivně jsem si myslela, že si lehnu až přijde, to už vydržím do večera :unamused:
6. srp 2009 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
no tihle na mě spustili prej-co říkáte na šikanu na pracovišti????já sem se jen usmála a řekla,že mám ted pracoviště doma :grinning: :grinning: pak začali s bohem,tak sem je stopla,že tohle není můj šálek čaje,že na boha zrovna nevěřím,takže at se nezlobí,že tohle mě asi zajímat nebude,tak mi strčili nějaký časopis do ruky a čau,já tohle tak nesnáším :angry:
6. srp 2009 v 18:09  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
U nás už ti pobožníci nebyli dlouho, ale taky to nesnáším, akorát mě to otravuje, kolikrát mi vzbudili malou když spala ještě jako mimčo, to samý nosiči letáků, ti chodili každý den přesně v tolik v kolik spala a to neměla ještě pravidelný režim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás právě dlouho nikdo nezlobil,já tady lítám v kalhotkách a tričku,tak sem se lekla,že to bude asi Míra-Ládi kamarád,tak říkám hmmm super,tady bordel jak v tanku,tak jdu kouknout do kukátka a tam dvá chlapy,tak sem se běžela rychle oblíct,myslela sem,že budu dělat,že tu nikdo není,ale chvíli před tím sem si dodělala salát a malej tu spustil,že chce asi taky něco do pusy,tak to nešlo dělat,že tu nikdo není :unamused:
6. srp 2009 v 18:14  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nezlobil :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jéééjda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nebyl tam mělo být.ale mě cizí lidi nezlobí :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 18:23  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já to pochopila spíš jako nezvonil, ale to máš totéž :grinning: jen mi to přišlo strašně srandovní jak tady mluvíme v tý dětinský mluvě, to by se člověk nemohl divit, že vás tam takhle zlobí :grinning:
6. srp 2009 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez krásný bříško!!!ty jsi snad vůbec nepřibrala!!!máš to jen v bříšku!!!!tiše závidím!!! :angry: :grinning:
6. srp 2009 v 18:44  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Děkuju, ale přibrala jsem zhruba těch 9kg a počítám že ještě takových 6kg navrch dám, tak to bude krásná suma :sweat_smile: modlím se, abych přibírala jen jedno kilo týdně :sweat_smile: Dneska už jsem začla pít ten fujtajbl maliník a lněný semínko, málem jsem se po tom pozvracela :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Konečně máme Martina doma, ale od včera ho bolí záda, tak je to větší mrzák než já, tak mám zase na starosti dvě děti a odpočívat budu až půjdou spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ty to brzo zase schodíš!!!!! :dizzy_face: no já sem dneska takym álem hodila šavli :angry: :grinning: tak dej Martasovi masáž a bude zase fit!!!to Láda přišel s tím,že se u táty dobře najedl-měl kuřecí prsíčka s brokví a hranolky,mě tak zlobí :angry: :angry:
6. srp 2009 v 19:33  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, omlouvás se že vás tu rušim, ale nechci zakládat nové téma. :wink: Za 14 dnů jedeme do Borkovic, pronajali jsme si tam chalupu-(borkovice jsou zhruba mezi ČB a Táborem tak mě napadlo že by jste to mohli vědět) a chtěla bych vědět jestli je v Soběslavi nebo ve Veselí Nad Lužnicí nějakej obchoďák? :grinning: nechceme brát tuny jídla, jede nás víc rodin tak jestli tam je nějakej hypermarket, nevíte někdo? děkuju moooooooooc :sweat_smile: :grinning:
6. srp 2009 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
kaleilah v Soběslavi je určitě co vím :wink: ale určo i v těch ostatních městech!!!!
6. srp 2009 ve 20:04  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kaleilah tak jsem se ptala manžela a ve Veselí je určitě Tesco takový menší, v Soběslavi neví :slight_smile:

Beat to se má, já mám pocit, že pořád nakupuju a pořád tu nic neni, nakoupím, uvařím, sníme, prostě takovej koloběh, ale hlad mám snad pořád :astonished: na to shazování jsem zvědavá, asi to nebude tak jednoduchý jako s Kristý, ale snad něco půjde :slight_smile:
Martinovi už jsem to namazala, ale pochybuju že mu to pomůže, to má z toho jak se o sebe nestará, myslím tím o zdraví, tak se mu to vrací :confounded:
6. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez mi povídej,mamča nám včera udělala obr nákup a mě přijde,že tu nic není!!! :astonished: :astonished: asi nám na to jídlo chodí sousedi nebo nevím!!!ale chodí do posilovny ne??tam by si ty záda nějak procvičit nebo protáhnout nemohl?? :confused:
6. srp 2009 ve 20:23  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Beat tento měsíc nebyl, začíná zase až nějak k 15. a oni dělají různý cviky, tak nevím, tam v tom místě ho to bere už hodně dlouho, to má z toho tahání beden a řízení, já bych byla zlámaná strašně dělat tohle den co den třeba 12h průměrně.
6. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez mas krasne brisko :slight_smile: to uz je za chvilku,tesis se? Moc ti to preju,az slzicka ukapla,fakt,asi jsem se prehrala na slunicku
6. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Cokosko ty jsi prdlá :grinning:
No to víš že se těším a moc :dizzy_face: bude to náš pinďa :grinning: :dizzy_face: zrovna tady sepisuju seznam co má MM udělat až budu v porodnici (nemyslím si, že by mu to nedošlo, ale já budu určitě mimo a diktovat to po telefonu nebude ono, takhle sem vždycky něco připíšu když si vzpomenu a je to :slight_smile:).

Třeba se malý narodí jako vaše Terezka, nezlobila bych se :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jen doufam ze porod nebudes mit jako ja z Terezkou
6. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Co sraz,neni nejaky v planu,nedocitala jsem
6. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já doufám, že se nezopakuje ani ten můj první :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale budu spokojená když bude o malou postaráno, malej hlavně aby byl OK a pak ať se se mnou děje cokoliv :slight_smile:
6. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Myslím že v plánu je max. nějaký minisrazík, ale ani ten neni jistě domluvený. Co ty, jak jsi na tom s časem?
6. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ted uz jsem na tom s casem o malinko lepe.
Jasne,hlavne aby bylo vse v poradku a maly byl zdravy,to je jasne
6. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
A kdy ti to vyhovuje nejvíc? Třeba něco dohodneme než porodím, pak vás asi dlouho neuvidím :sweat_smile:
6. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No nic, půjdu spát, dobrou! :slight_smile:
6. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, krásný víkend všem přeji :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses:
7. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj....koukám, jak si všichni užíváte víkend, to je jen dobře, tak pěkný nedělní večer. papa
9. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky,
já nemám opět čas ani náladu na PC. Jen jsem chtěla říct, že malý se ten ekzém po vysazení mléka skoro ztratil, včera už tam měla jen bílý stroupek z původní půl červené tváře... no jenže včera jsme jeli na oběd k mámě a přestože ví, že jsem mléko zakázala, tak udělala kuře na paprice, mě nenapadlo tam volat co mají, co se dalo dělat, sebou jsem oběd neměla :angry: dneska má malá zase velkej červenej kus pod okem. Jsem naštvaná, přes týden jsme to stahovali dolů a teď můžeme začít znova jen kvůli jedný pos... omáčce!

No nic, tak vám všem přeji hezký týden, my zase nespíme, ve dne max. hodinu dopoledne, v noci se budí snad každou chvilku, furt se tam převaluje, pořvává, nevím jestli další zuby nebo se prostě nenaučí nikdy spát.... pááá
10. srp 2009 v 07:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky mamulky :dizzy_face:

Teda tady je nějaké ticho!! :fearful: My byli včera na výletě v Terezině údolí,bylo to tam moc hezký.napřed sem myslela,že pojedu sama s malým,páč L. se tvářil jak kdybych po něm chtěla bůh ví co,hrozně mě tím naštval,pro něj je každej pohyb utrpení :angry: nakonec teda že jel,až mě tam docela překvapil,že sme tam prolezli vše co se dalo,důmů sme přijeli docela unavení.docela byla síla jen některý cesty s kočárem,to sme si dali!!!! :zipper_mouth: ale co,malému se tam taky líbilo,tak to stálo za to. :dizzy_face: jinak dneska v noci sem se vůbec nevyspala,furt sem se tak rochnila ze strany na stranu,pak sem furt přemýšlela nad blbostna,až se se tím totálně probudila :angry: ale naštěstí byl malej taky ko,tak mě nechal spát skoro do desíti :zipper_mouth:

Terez takže už je jasný,že jí asi vadí KM??tak ale je hlavní,že už víte,co jí to způsobuje.co jí teda dáváš místo mléka??jen to rýžové??
10. srp 2009 v 11:49  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek