• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
dobré ráno,tak u nás jele šíleně snad se to vybere.
Kamarádka má také holčičku nechali jí ostříhat a rychle jí to narostlo.a už dělají culíčky,ale také ho nehchce nosit,tak jí dává sponečky.
13. srp 2009 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sykor já do roka stříhat nechtěla a teď to začla samo růst a houstnout, tak ani nebylo třeba :slight_smile:

U nás je taky hnusně, ale nám to nevadí :sweat_smile: procházku zfoukneme teď a pak jako vždy budeme vyčkávat taťku doma :slight_smile:
13. srp 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

tak DVD do auta bychom chtěli taky pořídit :slight_smile:

add stříhání-stříhám ho sama strojkem a je to super,má teď pěkně hustý vlasy :slight_smile:

Tak a já jdu se zkulturnit a tradá do Prahy :grinning: :grinning: :grinning: Už se těším :dizzy_face:
13. srp 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez také jsem do roka nechtěla stříhat,ale teď už to potřebuje.
negrovka78: a drží ti doma při stříhání?S semnou jde dneska tchýně,abychom ho když tak drželi 2.MM prý nebude poslouchat,jak tam bude vyvádět.
Moc si to užij :wink:
13. srp 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sykor však už po roce máte dlouho! :slight_smile: já po tom roce taky budu šmikat co to půjde, úplně se na tom klukovi vyřádím :grinning:

Myslíš že bude malý vyvádět? No já kdybych něco přiložila malý k hlavě tak bude asi taky vyvádět, když se bojí všeho :sweat_smile:

Negrovka užij si Prahu! :slight_smile:
13. srp 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
v roce se mi zdál na stříháni maličkej a možná jsem ho měla vzít v roce.TOlik by se necukal. :grinning:
Já bych se zase vyřádila na holce culíčky a tak :slight_smile:
No snad nebude vyvádět jdem ve 3hod.tak doufám,že se dobře vyspí.Jsem na něj zvědavá chci,aby ho vzala mašinkou tak uvidíme.
13. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sykor to by ta holka taky k tomu musela mít dlouhý vlasy a hlavně chtít ty culíčky :angry: :grinning: Kristý si sice nechá dát sponečku nebo tak něco, koukne se do zrcadla jak je krásná a pak na to tak dlouho tlape až jí to spadne :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Potom dej vědět jak jste dopadli :slight_smile: a fotečky jsi tady smázla? :frowning2:
13. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj jednou se dočkáš a budeš í muset 100%denně upravovat vlasy :wink:
Určitě se tu večer ukážu.JJ smázla udělám nové album jen co bude chvilku čas.MM tady pořád na mém PC něco instaluje.
13. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha tak to je super, že uděláš nové album, myslela jsem, že nový už nebude, tak se těším hlavně na fotečku ostříhanýho Ríši :slight_smile:
13. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě bude :slight_smile: už mám program i nazměnšování fotek
TeĎ jsem hodně stahovala pohádky pro Ríšu a ještě koukám na nějaké písničky.Musí u nás totiž pořád hrát rádio když nehraje, tak chodí a říká elá
13. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás zase pořád hraje televize, ale Kristý to moc nebere :sweat_smile: a ty pohádky pořád taky ne, ale to přijde :slight_smile:
13. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

moc vás zdravím, vůbec jsem nedočítala, budujeme v bytě, pokojík už má Kájinka hotový, ale spousta práce ještě před náma :frowning2: :frowning2: :frowning2: za chvíli odpojíme net, tak několik dní vás budu muset ještě oželet...mějte se zatím hezky a budu se těšit, až si vás budu moct dočíst....
13. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli tak hodně štěstí a sil do dalšího budování :slight_smile:
13. srp 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak u kadařnice přesně,jak jsem si myslela.Řval,jak kravka drželi jsme ho 3 a pořád plakal nenene.Paní mu ukázala mašinku šáhl si na ní,ale stejně plakal.Celou cestu domů se s námi nebavil a díval se do země.
Pořád chodí a šahá si na hlavu a projíždí si jí ručičkama.
13. srp 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé to je plešounek :dizzy_face: :grinning: no určitě je mu teď ale lépe, však on si zvykne neboj! :slight_smile:
13. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli tak to krásně dodělejte,at se můžem sejít,ikdyž nás to čeká příští týden :unamused:

Sykor malej měl krásnýho kouhoutka před ostříháním :dizzy_face: :grinning: :grinning: ted ste ho vzali na kolínko :grinning: je to moc krásnej klučík!!!malej nám naštěstí u stříhání držel,ale musel mít v puse kus žvance :grinning:
13. srp 2009 ve 20:08  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat vašemu malýmu by snad bylo všechno jedno :grinning:
13. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez to zase né,ale on kdyby neměl v puse ten žvanec,tak nevím,jestli by mi to vydržel,ale jak má jídlo,tak spokojenost :grinning:
13. srp 2009 ve 20:23  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kdyby u nás aspoň to jídlo zabralo, přes den mi tu nejí a dneska snědla Martinovi k večeři dva chleby + konzervu ananasu :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nechápu to :slight_smile:
13. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a to kdyby mě Martin fakt neznal, tak si musí zákonitě říct, že jsem jí přes den prostě týrala hlady, co ona dělá když to jídlo vidí u něj to neni možný :stuck_out_tongue_closed_eyes: s ním mu prostě strašně chutná, ale to říkával i táta o mě co si pamatuju, že jsem mu vždycky snědla véču :slight_smile:

Tak já se loučím, jdu se najíst, nějak mi vyhládlo z toho kecání o jídle :sweat_smile:
13. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé ananas bych si taky dala!!!!mnam!!mám na něj chut.Láda udělal chleba ve vajíčku se sýrem,sem si dala decentně jeden chleba,snažím se jíst málo.a on né aby mě podržel,hned vem si ještě!!! :angry: sem mu řekla,že nechci aby mě tak vykrmoval,mě ty moje kila už dost silně vadí!!!dokonce sem začala cvičit,tak sem zvědavá,jak dlouho mi to vydrží :zipper_mouth: :zipper_mouth: :sweat_smile:
13. srp 2009 ve 20:32  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez on si zvykne rychle,ale mě to bude trvat dlouho.Připravovala jsem si věci na koupání a vyndala jsem i kartáč na vlasy

baet malej šel na 2mm.ale byl to boj.Mňamky jsme měli s sebou a bylo to prd platé.Malej byl stříhaný mašinkou a nebo nůžkama?To zvládneš nesmíš podlehnout Láďovi :wink:
13. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sykor malej měl být původně stříhaný nůžkama-chtěla sem mu nahoře nechat delší vlásky na čupr účesy,ale doma sme měli tupé nůžky,tak to nešlo ostříhat,tak sme ho vzali strojkem na 3,5 mm myslím.no jo,ale on mě láká furt a já sem pak akorát naštvaná,mu můžu milionkrát říkat,že chci,aby mi v tom pomáhal a prd platné :rolling_eyes:
13. srp 2009 ve 21:03  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po dlouhé době jsem si našla chvilku na PC, vůbec nestíhám. Deny lítá jak o závod a já lítám za ní, protože za prvé "uklízí" věci a za druhý je zbrklouš a zakopává, tak aby se moc nemlátila do tý šišky :wink:
Jinak dneska měla celý den horečky, min. pátek jsme byli na tom očkování (nakonec i s neštovicema) a tohle by měla být už ta reakce. Snad to nebude trvat dlouho.
Se stříháním - my jaksi pořád nemáme co stříhat, i když pár vlásků jí teď narostlo, ale to je mi líto šmiknout, vzhledem k tomu, jak jí těch pár chlupů rostlo dlouho... :grinning:
No, já jdu ještě projet pár stránek, pak sem ještě nakouknu. Peťa je do soboty zas na rybách, takže přes den mám celkem kalup - na druhou stranu mám večer volný PC i TV a hlavně je o jednoho z našeho "bordeltýmu" míň :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdravim z chalupy:wink: koukam, ze jste probiraly strihani. Akorat predevcirem jsem to Jachymajdovi poprvy pristrihla, takze uz mame zase klukaB-) Terko, koukam, jak se Ti to krati, vsak uz taky bude konec prazdnin za chvili. Dneska jedou nasi k mori, tak ma tatka pristi tyden dovcu a bude tu s nama:slight_smile: Pak uz se asi prestehujem domu, i kdyz se sem jeste tak na dva dny vratime. Jeste na posledni vikend jedem ke znamym k Brnu a pak uz nas ceka skola.. Uzivejte si zbytek prazdnin:wink:
14. srp 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat a jak cvičíš? Já budu muset po porodu něco udělat s břichem, počítám že mi zůstane vytahaný :confounded:

To máte holky pěkně ostříhaný klučíky :slight_smile: Já se vyřádím ty jo :dizzy_face: jsem ráda, že si užiju culíčkování, copánkování a zároveň nějakýho pankáče na klučíkovi :grinning: :dizzy_face:

Leni to je paráda jak se Deny rozlítala a že to bylo ze dne na den jak jsme ti vždycky říkaly! :slight_smile: Ta reakce po očkování je celkem častá :confounded: snad to u vás proběhne co nejlépe, u nás horor!!!! Očkuje se tohle ještě jednou nebo už ne? Mě švihne jestli ještě jednou :sweat_smile:

Jo a včera našel MM Kristýnce zub, máme první stoličku, je to 4ka dole :slight_smile:

Panter jj krátí, za dva týdny jedu do Krumlova na předpříjem :slight_smile: vám se to do té školy taky krátí, jsem na Hynečka zvědavá :dizzy_face: tak užívejte poslední volné dny!!! :slight_smile:
14. srp 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulky :dizzy_face:

Terez dávám si 15 min.na orbitreku a pak břišáky,ale těch dám fakt málo,mi tam ty svali nějak zmizeli asi,každej pohyb břichem je utrpení,ale myslím,že to za tu námahu snad bude brzo stát!!! :sunglasses:

Terez já culíky moc neumím,tak sem ráda,že je dělat nemusím,ale občas bych se chtěla na těch vlasech vyřádit-i klidně u sebe,ale já sem na tohle levá :sweat_smile: Gratuluju k zoubkům,tak třeba ted v noci zlobila kvůli tomu!!nám lezou dvě dvoujky dole nakonec,na stoličky se vůbec netěším :zipper_mouth:

Leni doufám,že vám taťka donese aspon nějakou rybu!!večer hezky relaxuj,zasloužíš si to!!! :wink:

Panter já ty prázdniny ani nějak nevnímám,pro mě sou ty dny všechny stejný,at je léto,nebo zima.akorát se bojím zimy,nevím co budeme moc dělat venku :astonished:
14. srp 2009 ve 12:36  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky!
Terez, velká gratulace Kristýnce k první stoličce!!! My zatím nic. Jo a to očkování - aspoň to naše s neštovicema - bude ještě jedno. A mám pocit, že to platí i pro ty bez nešt., někdy tuším za půl roku.

Beat, to jsi šikulka, že cvičíš. já se snažím akorát pravidelně jíst a nejíst sladký, ale na cvičení jaksi nezbývá moc energie. Občas polechtám rotoped, ale to je tak vše :unamused:

Na culíčky se taky moc těším, doufám, že už brzy...
14. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat tak zkus takovýto jak jsem kdysi říkala že chtěl dělat Martin a chvíli dělal, je to hodně namáhavý ale právě že zaručený, vyzkoumaný metodou pokus - omyl, jezdíš po dobu 20ti min. 3x týdně, 8 sekund rychle, 12 sekund pomalu pořád na střídačku... oni to tam zkoumali, jedna holčina jezdila takhle - ta hodně zhubla a druhá jezdila normálním tempem stejně dlouhou dobu a nezhubla nic... ale bylo to na kole, nevím jak náročný by to bylo na tom Orbitreku.

Já se na zimu i trošku těším, akorát to navlíkání dětí bude šílený :confounded: ale Kristý celkem spolupracuje u oblíkání, všechno podává, nožky, ručky nastavuje, celkem v tomhle chápe. Těším se hlavně na to že budeme stavět sněhuláka a na Vánoce tak doufám, že zima nebude jen o zimě, ale i o sněhu :angry:

Leni jj zrovna mi o tom psala jedna maminka, že bude ještě jedno očkování a to bývá prý od 6-10timěs. po tom prvním, no já ho nechám Kristý dát asi co nejdýl, nechci aby ho dostala v době kdy budeme mít doma novorozence... protože ten virus je dost agresivní :unamused: takže nakonec jste dali to s těma neštovicema? Tak to si Deny uleví, že je nebude mít :slight_smile:

Jinak já teď mám zase čokoládu denně, to je šílený, kil už jsem nabrala taky milion a žrala bych opravdu pořád, asi výhoda je to, že tady toho moc neni a že malá mě prostě najíst nenechá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
14. srp 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, dali jsme s neštovicema. Po dloooooouhým přemýšlení :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je toho očkování docela hodně, už jste rozhodnutý, co prckům naočkujete? Já určitě pak tu klíšťovku - prý po 3.roce a pak chci nějaké očk. proti rakovině děl.čípku, ale to je ještě hooodně daleko. Jinak nevím, asi už nic... ani nevím, co se ještě dá naočkovat. (dneska bych třeba uvítala, kdyby byla Deny očkovaná proti vzteklině :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: vztekloun jeden...)

Terez, ty si čokošku určitě dopřej, můžeš si to dovolit. Nepřipadá mi, že bys nějak hodně nabrala, pořád vypadáš dobře. Podle fotek ti narostlo jen bříško, moc ti /vám to sluší.

To střídavý rotopedování vyzkouším, ale nechám si to na zítřek, to už snad nebudu tak urvaná, když bude Peťa doma. Dneska bych nedala ani tu pomalou část :sweat_smile:

Na sněhuláky se taky těším a taky, že vytáhnu z půdy ty moje nááádherný červený sáňky (po mně) a budu Deny vozit na nich... paráda. A Vánoce miluju, navíc letos už je bude i prďola víc vnímat a na to se těším úplně nejvíc. Jak bude na všechno reagovat...loni jí bylo jen 7 měs. a už byla ze všeho taky vyprdlá, takže letos čekám eňo ňůňo :grinning:
14. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek