• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
autor
Leni zkus to, nezní to tak strašně, ale je to šíleně náročný :sweat_smile: to rotopedování myslím :slight_smile:

No děkuju za tolik chvály, říká mi to víc lidí že mi přibylo jen břicho a když porovnám fotky tak je to s Kristý rozdíl, ale přece jenom vidím na obličeji zase že před těhu jsem byla už hubenější jak jsem po porodu zhubla a i když to nebyla postava modelky, tak by se mi moc líbilo zhubnout tolik zase, ale teď to bude náročnější, já nechci zkončit na váze co jsem měla před porodem s Kristý, to mi chybí ale už jen pár kg a přitom jsem měla teď dost velký rezervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám nahoře takových 10-11kg zhruba.

No na Vánoce se těším šíleně moc, už sepisuju takový nějaký dárečky, abych měla potom inspiraci co malý koupím, věřím, že bude na stromeček koukat krásně :dizzy_face: akorát budu mít co dělat aby ho na sebe neshodila nebo nevím kam ho dáme :astonished: a prcek ten z toho bude mít totální kulový :grinning:
14. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jsem zpátky,od úterý jsme doma,ale máme rozbitej počítač a dneska jsem slaměnka,tak píšu,franta nosí na večery notase z práce.Užili jsme si to nádherně,bylo tam moc hezky,teplíčko(někdy až moc),pohoda,klídek,prostě fakt jsem si tam odpočinula,to co jsem tam načerpala za novou energii už ze mě dětičky pomalu vysávaj,ale nevadí :slight_smile:

nějak vás nestačím dočítat,tak jenom zdravím a až budu pravidelně na příjmu,tak se i zapojím do diskuze :grinning:
14. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli ahojky, zrovna jsem na vás myslela jak se asi máte, to je super, že dovču jste si užili :dizzy_face: jako za starých časů co :grinning: :dizzy_face:
No tak někdy až bude víc času určitě zajdi :slight_smile:
14. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo terez,jak za mlada :grinning: ,jídlo,koupání,lenošení,výlety bary,milování,no ještě lepší než líbánky :grinning: :grinning:

koukám,že krásně držíte,vůbbec se mi nechce věřit,že za pár týdnů tady bude i Lukášek :wink:
14. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli :grinning: úplně vás vidím jak se válíte v tom písku na pláži a děláte všechny ty necudný věci :grinning:

A víš že mě se to taky ani nechce věřit :grinning: jako chvílema si říkám, kdyby tady už byl a chvílema ať si tam zase pěkně je ještě :grinning: no je to takový na střídačku, už se ve mě zase mísí pocity z porodu, říkám si, že s Kristý už mě otravovaly posly v tomhle "tt" dávno, taky jsem měla větší CS (i když od toho se porod neodvíjí :slight_smile:) já si myslím, že tady snad Luky bude až tak v říjnu :confounded: :grinning: je to všechno takový zvláštní, spíš si teď v hlavě přehrávám co budu vůbec dělat když mi jako první začnou bolesti, jak budou trvat dlouho než budu schopná někomu zavolat a říct mu že na 100% budu rodit, že to neni planej poplach, atd. :sweat_smile: prostě takový kraviny řeším no :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A co děcka, jak vás vítali? :slight_smile:
14. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
přijeli jsme vnoci,protože letadlo mělo 3,5 hodiny zpoždění,honzis si k nám přišel lehnout tedy už v noci a ráno nás bral,jako bysme vůbec nebyli pryč :wink: ,míša k nám moc nechtěla,nechala se z postýlky zvednout od babičky a držela se jí,až když jsem na ní dýl mluvila,tak se se smíchem rozeběhla a přelejzala z jednoho na druhýho a bylo to v pohodě :slight_smile:

tvým stavům naprosto rozumím,já k nim naštěstí ale nestačila dospět :wink:
14. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli jj ty jsi to měla už za sebou v této chvíli, ale zase bych nechtěla mít ty nervy co jste měli po tom a co třeba ještě sem tam máte :pensive: v tom vás obdivuju :wink:

No tak to je paráda, jak to děcka vzali, Míša se s vámi nebavila jo :grinning: No Kristý to je herečka i když jí nechám hlídat na hodinu, tak se nebaví se mnou :grinning:
14. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak já jsem teď koukala že šly zájezdy nějak dolu nebo to nechápu, je to tak 14 dní ani ne, co hledala kámoška jen ubytování někde v Chorvatsku nebo Itálii a říkala že předloni měli za 2tis. na jednoho na týden a to je prostě paráda a tenhle rok jsem se dívala a našla jsem to max. pod stanem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď jsem našla apartmán za 2,9tis. pro 5 osob (čili může být i míň za stejnou cenu) v Itálii... samozřejmě vl. doprava a vl. jídlo, tak kdyby to bylo dřív, tak by měli dovču, ale takhle jeli akorát na Moravu a prý se jim to moc nepovedlo... a já jsem teď začla snít o tom že kdyby ty ceny byly takový i příští rok tak se můžeme vydat ve čtyrech, malýmu bude skoro rok, tak by to možná i šlo, uvidíme no, nebudu nic plánovat, jak nás znám budeme rádi, že nějak vyjdeme se vším jak s nervama tak s penězma :grinning:
14. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslím,že jsme tu dovču uskutečnili v tom správným čase,příští rok už to asi bude horší,ale neva

tak jdu odnést honzise,usnul mi tady na gauči a převařit vodu na mlíko pro mišáka,pak asi pomalu zalomit,jo jinak jsem nakonec koupila ten parní mop a docela to jde
14. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli proč myslíš, že příští rok horší? Jako chování dětí nebo peníze?

Jo tak gratuluju k parnímu mopu a k tomu že děti spí a mějte se všichni hezky :slight_smile:
14. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,myslím to tak,že míša si ještě ted moc neuvědomovala,že jsme pryč,příští rok,už bude chápat a vnímat víc,v penězích asi problém nebude,a naši taky zas budou o rok starší.. a v každým případě zase pojedeme příští léto do itálie

se spaním to ted docela jde,dětičky usínaj mezi devátou a půl desátou a ráno vstáváme mezi sedmou a osmou,někdy i dýl,ale je před námi víkend a to jsou naprogramovaný na dřív,tak uvidíme :slight_smile:
14. srp 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli aha, no já to beru tak, že my bez děcek stejně nemůžeme kvůli tomu hlídání, nevím o nikom kdo by se o ně chtěl starat týden a doufám, že mi půjde i kojení, takže my jedině s dětma :slight_smile:

Tak to je fajn, že dobře spí :slight_smile:
14. srp 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vás všechny pozdravit...dočítat nebudu...
byly jsme s Natálkou, babi a tetou v Karlových Varech a výletě :sweat_smile: bylo to super, našla jsem na netu penzáč za pár korun, tak jsme tam pobyly dvě noci...udělaly jsme si dámskou jízdu :grinning: Vary jsou krásný, ale ta ruština mě teda trošku vís sr...a :angry: všude tam jsou rusáci, až je to dost nezkutečný, vlezete do obchodu a prodavačka na vás promluví rusky :frowning2:

Dneska peru a uklízím, tak dočtu až někdy, všem přeji krásnou sluníčkovou neděli :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

a kdyby jste neměli dneska do dělat, tak jsem slyšela v rádiu, že je ve Svinech pouť :sweat_smile:
16. srp 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Leni mě dr. očkování proti neštovicím nedoporučil prý je nedostane,jako dítě,ale pak je může dostat v dospělosti a nebo až bude starý.Na klíšťovku jdem už teĎ na podzim.

Terez nejsem těhu a čokoládou se cpu snad každý den jsem na ní závislá :grinning: :grinning: Ty jsi měla prvné porod vyvolávaný nebo přirozeně?

Jinak na Vánoce se také těším už to bude sranda s prckama.Malého minulý rok stromeček vůbec nezajímal.Mi teda měli jen maličkatý 60cm a teď bych chtěla velký.

mispuli tak hlavně,že jsis odpočinula a užili jste si to tam. :wink:
16. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sykor to je nějaký divný, to očkování proti neštovicím snad platí i v dospělosti :confused: nebo jsem tě jen špatně pochopila, nevím jak to přesně myslíš, ale pokud naočkovali malou teď, tak je nedostane, ten virus už má v sobě a je pravděpodobnost 0,0000000000000000000000000000000005% nebo kolik že je chytne někdo dvakrát.

Já jsem měla prvně porod přirozeně v 38tt+4 (jak jsem se nedávno dočetla v Kristýnčiných papírech :grinning: do tý doby jsem si myslela jiná čísla :sweat_smile:) ale to už mě trápily pěknou dobu před porodem poslíci a vzhledem k tomu že teď nic, to vidím fakt do října :sweat_smile: :rolling_eyes:

Jo chtěla jsem se tě prosímtě zeptat jak vypadal ten ekzém co měl malý??? Můžeš ho popsat, nějak mi nedošlo že těch typů ekzémů je prostě víc, malá měla červený mírně vystouplý suchý flek, který později zbělal a ustupoval až zmizel... jde mi o to když jsi psala že byl dobrý ten krém, zítra jdeme do Globusu tak bych ho kdyžtak koupila, jestli jste měli to samý, protože na všechny platí něco jinýho a jinak žádnou dietu malej asi nemá co?
16. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě dr. říkal,když ho naočkuji,jako dítě tak je v dětství nedostane,ale může je dostat,jak děda a vnoučata se mu budou smát takto mi to říkal.

a kolik hodin jsi rodila?Mě také poslíčci netrápily.Šla jsem na vyvolání a trvalo to necelé 2hod.v 10mi píchli vodu pak jsem chvilku byla na pokoji.Pak ve vaně a porodní asistentka mi povídá to bude až do večera vy jste prvorodička, tak jsem jí říkala jestli si dělá srandu co tam budu celý den dělat.Přišla za 15minut a povídá mi jdem rodit tak to jsem na ní koukala a v 11.52 byl kluk na světě.

Ten ekzém jsou takové červené pupínky maličkaté,jako krupička to vypadá.Ale když dojdeš do těch zdravotních potřeb,tak ta paní ti poradí je velmi ochotná.Když tak ti to zítra vyfotím malej to zase má.Má to z vody na chalupě.Je tam voda ze studny neni upravovaná a má to z toho.Dietu žádnou nemáme.
16. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminky ahojky!! :dizzy_face:

dneska byl den akorát tak na umření!!byli sme na chaloupce a já jen umírala na houpačce :grinning: :grinning: :grinning:

sykor to si měla opravdu rychlej porod!!! :astonished: :astonished:

Mispuli vítám tě tu z dovolené!!to je super,že ste si to užili a aspon si mohla načerpat sílu-i když po návratu jistě už skoro všechna vyprchala :sweat_smile:
16. srp 2009 ve 22:08  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sykor, to je ale hodně divný s tím očkováním :confused:
Porod jsi měla opravdu super, já to měla 29h od kontrakcí, které jsem nemohla snést... já jsem měla ty posly už několik dní dopředu pravidelně v noci, od 3.3. nějak a malá se narodila 8.3. takže tyhle poslední dny už jsem nespala a celý noci bývala vzhůru s bolestma, no a 7.3. od 1:45 sem se jich prostě už nezbavila, tak jsme jeli do porodnice, ale tam to nevypadalo nic moc, tak si mě tam nechali, malá se narodila až 8.3. v 6:00. Nechci takhle rodit znova a už jsem připravená využít všechno možný, aby se to neopakovalo (Epi, nechat si píchnout vodu, prostě otravovat je tam ať se víc snaží :rolling_eyes: a jestli mi někdo bude tvrdit, že nerodim tak ať mi daji něco na bolest a na zastavení a je to).

Malá už ten ekzém nemá sykor, tak nevím zda nepopisuješ něco jiného, malá taky měla krupičku, ale k pupínkům bych to nepřirovnávala, to mám spíš já na těch rukách, těch ekzémů bude asi hodně :confounded:

Beat měla bych na tebe prosbu, snad tě někde chytnu :slight_smile:
17. srp 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě se chci zeptat jestli vám došel rodičák? Já jsem ho rušila, ale až na další měsíc a jsou s tím šílený lítačky, tak jsem tam volala a pani to nějak pozastavovala, tak jestli mi ho nezrušila už na tenhle měsíc! :angry:
17. srp 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno

Teda Terez to tě obdivuji,že jdeš znova rodit.já měla rychlý porod a hned jsem říkala,že mě tam zase uvidí a oni říkali,že bych mohla rodit na zakázku :grinning:

beat to bylo šílené včera to vedro.Malej se koupal na zahradě u tchýně a mi se pařili.

Také nemám ještě peníze na učtu
17. srp 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez juknu mi do Alba dala jsem tam ty fotky snad na tom něco uvidíš
17. srp 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sykor no to by si mohla, to je snad i nebezpečný rodit takhle rychle :grinning: myslíš že to bylo tím vyvoláním nebo že by si takhle rychle rodila i normálně co? :slight_smile: Většinou jsem četla o rychlých vyvolávaných porodech, ale jsou i vyjímky :slight_smile:

Já bych brala porod tak do 12ti hodin, to budu fakt spokojená :slight_smile: Ale s mým štěstím se budu zase někde plácat několik nocí, no uvidíme :confounded: potřebuju kvůli MM, aby to nějak vyšlo dobře :sweat_smile:

Tak jsem si oddechla, že nejsem jediná s tím rodičákem, děsím se toho, že mi ho nepošlou, vůbec nevím co bychom dělali, MM výplata jde na poplatky :pensive: teď před porodem by se to fakt hodilo :confounded:
17. srp 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukám, že ten ekzém je hooooooooodně podobný. Já jsem zkoušela dát malé teď dva dny Sunar a sama uvidím, zda se jí to někam vrátí nebo ne, ale pořád to s těma mléčnýma výrobkama nepřeháním, dneska koupím zase rýžové mléko, myslela jsem si, že za Sunar bude radši, ale vypila ho stejné množství jako toho rýžového, tak jí asi až tolik nevadí :slight_smile: šlo mi spíš taky o ty vitamínky, že toho asi neni v rýžovém mléce tolik jako v Sunaru, tak bych měla dokoupit aspoň něco v lékárně... kdysi jste tady mluvili o nějakým posílení imunity, no zase nevím co :sweat_smile: myslím Lenka o tom mluvila s Panterkou :slight_smile:

Jo ještě k porodu, no nechtěla jsem tohle znova zažít a dodneška si vybavím tu šílenou bezmoc (bolest jsem zapomněla) pamatuju si jen to jak jsem byla bezradná a prakticky na všechno nas..., chvíli jsem i zvažovala porod CŘ aby se tohle neopakovalo, ale to neni tak jednoduchý a s mým štěstím by malej měl nějaký problémy a mě by taky praskala jizva ještě půl roku po porodu, no radši to nebudu riskovat a musím to pro to dítě přežít ještě jednou :slight_smile:
17. srp 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrá ránko mamulky :dizzy_face:

Terez,jsem tu!!! :grinning: :grinning:

já o porodu ani mluvit nechci,aby to nevyznělo že se tu furt jen vytahuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: né samo si pamatuju ty bolesti,nejhorší to pro mě bylo ke konci,kdy sem nesměla ještě tlačit,ale krásně mi pomáhala sprcha a míč a taky smysl pro humor,bez něj bych asi propadala panice.já se na druhý porod moc těším,jen nevím jestli se ho vůbec někdy dočkám :confused: :sweat_smile: malej byl venku za necelé 4 hodiny.ale co sem se ptala v rodině babičky a mamky,tak i ony měli rychlé porody,mamča mě prý málem i porodila na nemocniční chodbě jak jí furt říkali,že ještě nerodí a najednou už pak měla hlavičku mezi nohama.tak doufám,že druhý porod pro mě bude taky tak fajn.jo a vlastně samotné tlačení bylo pro mě hrozný,protože to tlačení co nás učili na kurzu bylo k ničemu!!!!furt sem nemohla přijít na to jak tlačit,až mi tam pak sestřičky skákali po břiše!!i díky tomu byl malej skoro černej,když vyšel ven,byl hodně přidušenej,všude samá modřinka,prďolka malej :frowning2: ale to byl jen slabý odvar od toho všeho čím pak musel projít.

jinak u nás mám místo malého vyrážku já :angry: vzala sem si podprdu s takovýma ramínkama,kde je kus místo látky pruh s kamínkama a nějak mi to dráždí kůži!!svědí to jak blézen,vystouplé pupínky kolem toho,no děs!!jenže já jí mám hrozně ráda,je moc pohodlná-jedna z mála.zkusím to natřít bezbarvým lakem a jestli to bude dělat i potom,tak mám holt smůlu :pensive:
17. srp 2009 v 09:54  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fuj Beat o tom skákání po břiše tady v Č.B. neslyším prvně :unamused: no tak já bych se zase picla nesmět tlačit, kdyby mi to prostě zákazaly, měla jsem ale v paměti že dokud mi to nikdo nepovolí tak prostě nesmím (pamatuješ jak nám Lenka vyprávěla, že díky tomu, že tlačila než měla má 40 stehů?) tak to byl pro mě odstrašující případ, to jsem fakt nechtěla... pak jsem teda ale měla už takový tlaky, že mě PA konečně vzala na sál, MUDr. ten nebyl moc nadšenej, ještě to na to neviděl, ale naštěstí se povedlo, závěr byl super, mě už vůbec nic nebolelo při tlačení, ale taky jsem rodila prcka :wink: teď jsem na to zvědavá :slight_smile:

To vůbec nevím jakou podprdu Beat myslíš? Ještě jsem se nějak neodpoutala od těch maminkovských a dneska jsem si koupila kojiící ať mám aspoň do porodky a jsem taky hvězda, nevyzkoušela jsem jak jdou odepínat ramínka a to je mechanismus :confused: jsem zvědavá jestli se s tím naučím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už mám peníze na účtě
17. srp 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A co máš za banku? Jdu se tam podívat, ale myslím si, že tam mám houby a co ty Beat? My máme stejnou banku viď :wink:
17. srp 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek