• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
autor
Zrovna čtu že horko potrvá do pátku a pak se ochladí, to ať mě neštve to počasí, chceme konečně položit dlažbu a pak jet na bazén a písek k babičce, tento víkend jsme se tady pekli a příští bude hnusně ne!
17. srp 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jenže kdyby mi neskákali po břiše,tak si myslím,že by malej mohl i přestat dýchat a mohl by se i udusit,takže aspon díky bohu za to.no tlačit sem nemohla těch posledních deset minut před koncem,to sem musela dokonce i stát,aby malej dorotoval do těch porodních cest,to byla síla,cítit ho mezi nohama a nesmět tlačit,navíc u toho stát,to se mi klepali nohy,jako v životě ne!!!! :grinning: :grinning: jako tlačení pro mě bylo potom fajn,když sem přišla jak na to,ale myslím,že i jak byl malej velkej,že by to bez toho hopsání po břiše nešlo,asi bych ho nevytlačila si myslím :confused: jo tak Lenky 40 stehů bych teda nechtěla ani náhodou!!!a to malá byla fakt malinká když se narodila :confounded:

poprdu myslím né kojící :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :grinning: taková jako push-upna ramínkách má takový kovový pás s kamínkama,je moc hezká,ale asi nepraktická. :cry: já si je taky v obchodě nezkouším,beru je na slepo,ale zjistila sem,že po porodu mám nějak o číslo větší,přitom mám takový hrozinky :zipper_mouth: :grinning: :grinning: jojo,kojící podprda,v té sem si připadala opravdu hrozně sexy :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 11:01  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jak říkám, nemám na účtě nic! :angry:
17. srp 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já peníze taky nemám :angry: :angry: mě ty Budějice s tím posíláním peněz už fakt s****kámoška je má už od pátku a to je z malého města,nééé jen Budějice musí být v něčem vyjimka,má to chodit do 15. ne???si to posílají každý měsíc jak chtějí!!!!
17. srp 2009 v 11:16  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,koukám,že probíráte porody :slight_smile: Mně taky museli zatlačit na břicho,aby vůbec malý vylezl :sweat_smile:
17. srp 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat abych byla přesná, má to chodit v rámci republiky dokonce do 10., to by se z nich člověk pos...., ale nemůžeš nic, jen čekat jako beránek na prachy!!! :angry:
Když se bavim s holkama z jiných témat tak maji rodičák třeba od 3., 8. apod. :confounded: já se spíš bojim aby mi ho vůbec poslali jako!!!

Negrovka předpokládám že jsi taky rodila v Č.B. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez-jj a byla jsem spokojená :slight_smile:
17. srp 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hlavně že tak :wink:
17. srp 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt tak brzo jo??to by mě zajímalo,co tady v ČB mají za výjimky!!nejhorší je,že ty všechno musíš platit do 15.tého a nikoho nezajímá,že ti ty peníze neposlali,pak máš jen ty upomínky a vypadáš jak neplatič!!! :angry:

já sem tu byla taky spokojená,neumím si púředstavit rodit v Krumlově a pak že by mi malého odvezli :frowning2:
17. srp 2009 v 11:32  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat my na účtě necháváme peníze, aby se to strhávalo včas, ale třeba počítáme s tím že nakoupíme nebo máme nějaký plány a prachy nikde no :confounded: a to když jsem slyšela jako chodí mateřská tak se mám ještě na co těšit.
17. srp 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo,nám na účtě nic nezbejvá když ted L.přišlo 2400 :confounded: to zaplatil to co měl on a j á pak musím zaplatit zbytek a tenhle měsíc budem zase živořit a ten další už by to mělo být ok,to už bude mít plnou výplatu
17. srp 2009 v 11:44  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já si tenhle měsíc musím dát stranou na porod, na internet (přecházím k jiný společnosti) a já nevím na co ještě tak počítám, že peníze se rozutečou a nebudu vědět kam, no ale snad to bude dobrý v rámci možností :slight_smile:

Příští měsíc už bude určitě fajn, já doufám, že i u nás, chybí nám ještě poplatit hodně věcí jak se toho sešlo hodně naráz, ale tak to se bude dělat postupně :slight_smile:

Taky uvažuju že malýmu koupim jinou korbičku :sweat_smile:
17. srp 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to máte taky dost výdajů ted,my sme jizdili,že dokážeme žít opravdu i hodně pro skorvnu,ale jak nás znám,budou peníze a budem zase na starým :angry: a jakou by jsi chtěla tu korbičku??? :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 12:05  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat korbičku jsem našla černou, oranžovou a zelenou tak nad tím přemýšlím, buďto černá nebo zelená spíš, protože mám zeleno-modrou a zelenou dečku, tak aby to malýmu ladilo, ale stojí kolem tisícovky a to si teď nemůžeme dovolit prakticky jen tak mihnout, tak jsem z toho trošku zklamaná a připadám si blbě takhle utrácet, když jsou na pořadí podstatnější věci, důležitý je že korbičku má, ale má jen barvu která se mi víc hodí zrovna k holce no :sweat_smile:

Tak si zkuste z těch penízků co teď budou navíc založit nějaký spoření nebo tak něco, aby vás to nutilo dávat je pryč :slight_smile: no vidíš to budeme taky za měsíc zase zařizovat :slight_smile:
17. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak skos prodat tu svou korbičku ne?? :confused: no mym áme domluvenou na příští měsíc poradkyni,bude nám dělat spoření pro malého-konečně a důchodové pro mě :wink:
17. srp 2009 ve 12:21  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A od koho že to nakonec necháte udělat? My budeme dělat ještě Martinovi, ale to chceme nějaký kombinovaný se životním, aspoň on teda, protože jde smrti prakticky každej den naproti na tý silnici :rolling_eyes:

Já tu moji korbičku prodávat nechci, bude to pak lepší prodat jako komplet, aby to mělo stejný barvy a stejně nevím jak by se mi to povedlo, uvidíme no :wink:
17. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no od poradkyně,z jedné firmy :wink: moc hodná a ochotná,co sem i viděla hodně pečlivá,tak snad nebudou žádné problémy,jako dřív.právě Láda má životní,to mu udělá jiný,taky kombinovaný,malému udělá spořící účet s úrazovokou,tak sem nan í zvědavá.aha,tak to potom chápu,že se ti nechce dávat tolik peněz,ale asi bych neodolala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Nemělo být celý týden hezky???????? :zipper_mouth:
17. srp 2009 ve 12:53  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ne já tím myslím od jaké společnosti, to musí být nějaká společnost ne :sweat_smile: Kooperativa, ČSOB, KB apod. :wink:
Jo malá má taky úrazovku :slight_smile:
17. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Docela jí závidím kolik už tam má peněz, tohle mi naši nedokázali naspořit za celej život :sweat_smile:
17. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
krsita mám českou spořitelnu.

Peníze mi také chodí pokaždé jinak.
Já mám pro malého spoření a úrazovku.

beat v ČB je ošklivě?
17. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sykor tady lilo a snad i pár krup spadlo, já to tady vesele píšu do jednoho tématu a pak si uvědomim že mi leje na prádlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No tak spořka to má asi dřív, tak zítra no :angry:
17. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez to je společnost,která není zaměřená jen na tu danou společnost,dělají fin.poradenství,dřív sem tam taky pracovala-asi dva měsíce :grinning:

Sykor lilo to pěkně,třískali mi tu okna od průvanu :angry:
17. srp 2009 ve 13:12  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda u nás je šílené vedro.
Zrovna zvažuji jestli půjdem do toho pařáku ven
17. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat to moc nechápu, jako chápu že ti poradci jsou všestranně zaměření, ale ve výsledku ten produkt musí poskytnout nějaká společnost jako banka ne? :sweat_smile:

Sykor no já byla dole před chvilkou jen pro balík a víc nepůjdu :slight_smile: akorát pak k večeru pojedeme za MM do práce busem, tak se upaříme tam pěkně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez jo takhle si to myslela ty.to ještě nevím u koho nám to udělá,prý najde to co je ted nejvýhodnější,tak sem zvědavá :wink: venku je dusno jako blázen,že vůbec pršelo!!!!je to horší než ráno :rolling_eyes:
17. srp 2009 v 15:25  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo venku bylo hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď jsme dorazili z nákupů, humus, normálně už nahradili všechny ty fialové pleny v Tescu těma zelenýma :astonished: tak doufám, že budou taky tak dobrý jinak ať si mě nepřejou :slight_smile:
17. srp 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A byla jsi pro nějaký krém pro malou?

Mi jsme byli venku jen chviličku.
Měli jsme ve středu se sejít s holkama se střední a asi to nějak nevyjde :angry:
17. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sykor no vidíš na to jsem úplně zapomněla :astonished: bylo to všechno tak rychlý, hlavně kvůli malý když jezdíme takhle odpoledne, dorazili jsme akorát na jídlo a spaní :sweat_smile: teďka má ten ekzém dobrý, ale trošku experimentujeme, dostala dneska Lipánek po strašně dlouhý době, tak jsem na to zvědavá :wink:

Beat my jsme se taky měli nějak sejít s Barčou a asi to taky nevyjde co :sweat_smile:
17. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez já myslela,že tě aspon chvíli uvidím tak nic,aspon sem viděla Martina :grinning: :grinning: :grinning: ale ještě jednou moc děkuju za krabice!!!ste oba moc hodní!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: já furt čekám,kdy se mi kdo ozve a že se sejdem :astonished: já s tím nějak tak počítám!!!
17. srp 2009 ve 21:24  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat mě nebylo moc dobře, asi bych tam ty krabice nedotáhla, musela jsem malou vláčet ze zastávky k MM do práce, protože tam se jde jen po silnici a i tak jsem se bála aby nás něco nezajelo a tam u nich se chtěla pořád tahat, přestože doma to vůbec nevyžaduje, takže hrůza, nahoru dolu, jako posilovna a Globus mě ještě dorazil :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hele já na to rezignovala, nějak se vždycky dostanu do role organizátora a teď se na to necítím, takže se obávám, že se nesejdeme vůbec.
17. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek