• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
já to chápu,já to brala spíš jako humor víš :wink: a víš že sem i přemýšlela,jak se tam k němu do práce dostanete,vím právě,že tam je jen silnice a žádný chodník :confused: a co v autobuse??byla hodná???jako víš co mě mrzí??malej poslední dny je nějak fixovanej na Ládu,mrzí mě,že když sme doma oba,jde za ním,když jen na chvíli odejde,tak začne plakat :cry: hrozně mě to drásá,ale zase na druhou stranu to beru,že je to asi normální.a je Barča na netu??já na ní nemám číslo,že bych to s ní nějak teda domluvila?? :sunglasses:
17. srp 2009 ve 21:43  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat no právě že mi Barča neodpověděla už několik dní na e-mail a podělal se jí PC sotva dorazila do Č.B. tak asi nebude na příjmu, telefon na ní mám, ale jsem prostě líná to zařizovat, fakt :unamused:

Jo tak malá je taky fixovaná na tatínka, ale mě to nevadí :grinning: protože ta fixace spočívá v tom, že tatínek se nemůže pořádně ani vys..., vysprchovat, najíst, vyspat apod. ... lítá za ním jako ocásek a kdykoliv se o nějakou takovou činnost pokusí tak řve, to já už mám klid, ale taky to stálo několik prořvaných dní.. měsíců... :sweat_smile:
17. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jí napiš,jestli mi to číslo můžeš nan í dát a já jí dyštak písnu :wink: no mě to s malým vadí.jde i o to,že když si ho chovám a chci se s ním ňuchňat,tak se natahuje po lLáďovi a začne plakat :frowning2: asi to udělám tak,že nebudu tolik chodit na net a budu se mu víc věnovat
17. srp 2009 ve 21:54  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem lehce projela včerejší a dnešní příspěvky, všechno dočítat nebudu, nestíhám.

S tím očkováním neštovic - mě to přijde jako blbost, nic takového dr. neříkala. V tom případě by podle mě nemělo smysl očkovat ani ty ostatní dětské nemoci, kdyby pak platila ochrana jen v dětství, ne? A neštovice (stejně jako ty ostatní nemoci) lze dostat (kromě pár vyjímek) jen jednou, takže buď je to dítě dostane nebo se proti nim naočkuje. To očkování je na principu, že se vpraví do těla mini množství těch "bacilů", imunitní systém zapracuje proti nim a v podstatě se obrní stejně, jako by tu nemoc dítě prodělalo. No, pokud by to bylo tak jak říká Sýkorka, tak by to opravdu bylo k ničemu... :confounded:

Terez, ten sirup, o kterém jsem tu psala, se jmenuje Betaglukan forte - http://www.online-lekarna.cz/index.php?cmd=product&catid=18&id=4467 . Dáváme ho v podstatě pořád - od necelýho roku a - musím zaklepat - že se nám rýmy atd. docela vyhýbají, uvidíme ještě na podzim a v zimě, kdy je chřipková sezona. Ale celkově si to hodně lidí chválí. A v jiné formě tohle bere i moje mamka, která s imunitou marodí...

Jinak Denda je teď hrozně akční, pořád někudy chodí a fakt se pomalu nezastaví. A má silně mamánkovský období, pořád je u mně. Ne, že by to nebylo skvělý, vědět, že mě má "nejradši", ale občas fakt už nemám sílu :grinning:
17. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat tak to mi malá zase nedělá, nějak nás střídá... no asi mu teď Ládík víc chybí, když s ním byl takovou dobu doma, zvykne si, neboj! :slight_smile: číslo pošlu, moment :slight_smile:
17. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeje, teď jsem kousek dočetla a to jsem nebyla já s těma stehama ze špatného tlačení při porodu. Já potrhaná moc nebyla, mě akorát šikulka mladá doktorka hooodně špatně a hooodně dlouze nastřihla. Jo a na břicho mi skočila sestřička taky. U nás to bylo blbý v tom, že Denda měla kolem sebe zamotanou pupeční šňůru, která jí nejspíš vracela zpátky. Ale nebyla přidušená, nic, prostě si jen dělala takovej bungee jumping :slight_smile:
Koukám, že jste šly všechny do hajan, tak dobrou noc, půjdu taky...
17. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Leni tvůj koment bungee jumping mě pobavil,se tu tlemím jak blbá :grinning: :grinning:

Terez no jo,ale dyt Láda je tu furt prakticky s náma,tak to nechápu,ráno vstanem a do dvou hodin nejdýl je Láda doma :confused: tak nevím,třeba má jen nějaký svoje období. :sweat_smile:
17. srp 2009 ve 22:30  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno

Beat nic si z toho nedělej.Prostě je to chlap a jde raději k tátovi.Mi máme doma tátu také docela často a jde víc k němu.Prý je s ním větší sranda s semnou je často tak si také musí užít táty.Nejvíc je Ríša vyprdlý z dědy. :slight_smile:
18. srp 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Po dlouhotánskej dobe se hlásime. :grinning:
Filip má po prázdninách a včera bol po mesiaci v jesličkách a dneska má horečku tak som sním doma. :cry:
Inak sa máme celkem fajn. Schánime ubytováni v itálii a v prvom komplexe nám už minulý týžden napsali že nemjí vubec nic volného. Ted v druhom si s nimi píšem už od piatku tak dufam že sa dneska dopracujeme k ubytovaniu.... :pensive:
Inak vám idem samozrejme NEpochválit Filipa. 2. noc spí bez plenky. Včera spal celu noc - ja som skoro nespala, lebo som celu noc čakala kedy bude kričat že chce čurat, alebo že je počúraný a on nic. Ráno som tam bežala, že pojde hned a jemu se pořád nechtelo.....a dneska se vzbudil v 4,30 a kričal že chce čurat. Tak sme sa vyčúrali a pokračoval v spánku. A to už mel horečku. A jelikož jsem Vám ho tu dneska NEpochválila, tak v noci určite 3x prevliekam postel :grinning:
Jdu neco podočítat at se neptám na dávno jasne veci :grinning:
Akurát Terez to máš už za pár.... :grinning: Myslím na teba.
18. srp 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Leni tebe jsem nemyslela s těma stehama, říkala jsem to Beat a my dvě známe jinou Lenku, kterou jsem ale nechtěla jmenovat příjmením - co kdyby náhodou :wink: Ještě před mým porodem Kristýnky jsme si byli sednout a ona nám tohle říkala...

Beat já nevím, u nás jsem fakt ráda, že malá nezávislačí na mě, užila jsem si toho dost, tahání za nohy - hysteráky při opouštění místností apod. - stačilo :wink:

Dneska v noci jsme měli taky parádní hysterák, opět se odrážel její příšernej vřískot od baráků naproti nám :rolling_eyes:

Slavus to je paráda ten spánek bez plenky, je to šikulka, určitě to brzo vypiluje k dokonalosti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Psala mi Hanka, mám vás pozdravovat - nestíhá, s dětma lítá venku :slight_smile: ale kdyby byl srazík, tak se máme ozvat :slight_smile:
18. srp 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a rodičák doraziil uffffffffffffff :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak to jo, já už myslela, že jste mě nepochopily :grinning: :grinning: 40 stehů - au au au :frowning2:

Slavuš, tak to NEgratuluju, že je Filípek takovej NEšikovnej. Klep klep, snad jsi to teda nezakřikla. Taky jsem včera machrovala, že mi Deny odpoledne spí pěkné 3 hodinky a hned dneska mi to natřela - spala celých 25 minut :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak, jdu vás ještě zkontrolovat na FB a jdu zalehnout, včera byl náročný den a dneska se mi opět ozvaly záda. Jo, kdybyste se někdy chtěly sject, tak si šlehněte Voltaren prášek. Záda povolily, ale div že jsem neviděla růžový slony :grinning: :grinning: - asi jak jsem za poslední roky měla maximálně půl Paralenu, tak se mnou ty prášky dělaj divy...
18. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni no taky mi později došlo, že jsem psala, že jsem na ni myslela při porodu, tebe jsem při porodu ještě neznala a těžko jsi mohla mít 40 stehů když já rodila, protože Deny ještě nebyla na světě :sweat_smile: :grinning:

Já jdu jíst a spát, zítra ráno letím na gyn. na první monitor a všechny různý výsledky, tak držte palce :slight_smile: dobrou! :slight_smile:
18. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, no, jsem viděla svý jméno a hned se mě zmocnila panika :grinning: asi jsem to ani pořádně nedočetla a hned jsem šla vyvracet fámy :grinning: :grinning:
Taky dobrou a budem na tebe s Dendou myslet :wink:
18. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a omyl, na Koníka jsem se vtírla 27.dubna, takže jsi mě teoreticky už znala před mým porodem - z mých všetečných blbých dotazů - takže jsem sem chodila 6 dnů, než jsem odjela do porodky :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

po delší době se hlásím :wink: Včera jsme si udělali super výlet do pražské ZOO a fakt jsme si to užili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Páťa byl z těch zvířátek jak u vytržení a ani jsme nemohli věřit vlastním očím,jak jsme měli zlaté dítě :slight_smile:

Terez-ať ti to dobře dopadne u doktora :wink: :slight_smile:

add šití po porodu-mě zašívali hodinu a prý v několika řadách a neřekli mi teda kolik to bylo stehů,ale během 2 týdnů jsem i seděla a dneska ani o tom nevím,že bych byla šita :sweat_smile:
19. srp 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,holky mame jit na ockovani Priorix nevite co to je? Kamoska co ma stejne stare dite,tak ji nic neprislo-ale ma jineho doktora,tak koukam na net a nasla jsem jen,ze nejaky druh priorix je placeny,ale musite si to objednat u doktorky,ale mi nic navic neobjednali. Nejde o ty penize,jen nevim co to je za ockovani.
19. srp 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odpoledne vas doctu,omlouvam se,ale nemam cas.pa
19. srp 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čokoško, Priorix by měly být spalničky, zarděnky, příušnice. My měli i neštovice a ta vakcína se jmenovala Priorix Tetra. Takže asi by to mělo být ono...
19. srp 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý ráno mamulky!! :dizzy_face:

Negrovka to je super,že si to malej užil,taky bych tam ráda zajela,mám Pražskou Zoo mo ráda,ale vidím to až na příští rok :slight_smile:

Leni ha,ted sme tě hezky umátli,až si se lekla,kde sme u tebe na tolik stehů přišli :grinning: možná víme víc než ty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

coko je to jak píše Lenča klasický Priorix je neplacený a ten s těma neštovicema-ten Priorix Tetra.

Jinak já poslední dny nedělám nic jinýho,než že lítám na EON :angry: :angry: :angry: včera tam byla nějaká pomatená paní,až z toho pomátla i mě,prostě mě přesvědčila že měsíc 8 se jmenuje září :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak tam dneska musím zase,jí říct,že to je srpen a tím pádem ta smlouva půjde přepsat.bože ta mateřská demence je fakt nemožná!!už se bojím kamkoliv jít,by mě snad přesvědčili,že se i jmenuju jinak!!!! :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 09:36  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vogo,jde vidět,že mám asi opravdu vypnuto,ty chyby tam!!! :sweat_smile: stydím se :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning:
19. srp 2009 v 09:44  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni no tebe jsem před tvým porodem znala, ale před mým ne (takhle jsem to myslela) :wink:

Negrovka ty jo, to jsi dobrá jestli jsi dva týdny tak dobře fungovala přestože tě šili hoďku :slight_smile: mě teda taky přišlo že mě šili dlouho, ale MM mi říkal, že ne a já jsem zblblá tak si kulový pamatuju, jen jak to štípalo :confounded:

Dneska jsem četla něco o těch vakcínách a opravdu si myslím, že to očkování na neštovice platí jak pro dospělého tak pro dítě, je to stejná vakcína, jen je obsažená v tom Priorix Tetra :wink:

Negrovka závidím ZOO :slight_smile: :dizzy_face:

Cokosusenko Priorix se očkuje v 15timěs. a další dávka bývá nejdřív půl roku po tom, ale to rozpětí je širší. Dříve se Priorix platil a dával se státem hrazený Trivavac, teď Trivavac došel, takže je jejich povinností dát vám Priorix zadarmo :wink:

Já jsem dneska u Dr. pochodila dobře, docela jsem se načekala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale monitor OK, cukrovku nemám, 2. krevní obraz také OK, CS 1-2 což je teda slabota ale prosím :sweat_smile:

Beat tak to tam hlavně nějak už vyřešte :slight_smile:
19. srp 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,
dneska je teda šílenej den, v baráku hořelo, byla jsem tu úplně hotová s malou, naštěstí už je po všem, ale bordel je tu šílenej tak zbytek dne uklízíme a teď jsem si přišla odpočinout, protože už prostě nemůžu, ty saze musím dělat po čtyrech malým hadříkem, ještě chybí ta horší část bytu :confounded:

Tak se mějte páá
19. srp 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez a ostatni dekuji,me to bylo divne,protoze na zardenkach atd jsme v 15ti mes.uz byli.
19. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.

40 stehu by mne taky vydesilo :grinning: Mne šili, ale počet taky nevím. Nejvetší sranda byla, když mi začli odpadávat stehy a ja v panice volala MM do koupelny že to je divné, ale že me šili červenou nití a mne padá bíla, at se mrkne jakou nit tam vlastne mám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A MM na mne čumí jak na blbku a povída, že ta nit byla červená že byla od krve...... :grinning: Tak to byla moje poporodní demence.

My ešte nemáme druhu dávku spalniček atd, lebo když sme mely jít tak zrovna nebyly. Budeme mít 3 ročnu prohlídku tak snád ji dostaneme..... Snád dovtedy zase neonemocníme. Filip už včera nemel vubec teplotu, tak je to dobré.

Prvé 2 noci se nepočural, 3. noc se počural už v 22,00 (jsem si rekla že se počura ešte 2x v noci a už vydržel) a na dneska zase krásne vydržel až do rána. Je to malý NEšikula.

Do Pražske Zoo chceme taky, ale nejak není pořád čas. Moni závidím. A jak bylo na Madonne? nejak jsem to nevičetla. :slight_smile: Jsem na teba myslela, jak si to tam užívate.
20. srp 2009 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slávuš-Madonna byla super,show byla famózní,ale organizace stála za prd :frowning2: Jinak jsem se skvěle bavila a užila celý den jen sama se svou kamarádkou bez dětí a v klídku,no relax :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tu Zoo v Praze fakt doporučuji,protože se mi tam moc líbilo a Patrik fakt byl z těch zvířátek úplně u vytržení a naučil se spoustu nových věcí-jak chodí tučňáci,co má slon atd. :wink:

Filípek je šikulka a on to zvládne :slight_smile: U nás se nočník stále bojkotuje :frowning2: Dochází mi nervy,ale nechci to stále vzdát :confounded:
20. srp 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulky!! :dizzy_face:

Moni ty jsi byla na Madoně????tak to hooodně závidím,šla bych tam jen pro tu její šou!!! :dizzy_face: i teda písničky má super!!!!ale ta šou je prý výborná!!!

Jinak hlásím další požár na Máji,asi před půl hodinou vyjdem od moji mamky z baráku a před náma je velký panelák a z něho se valil dým :confounded: hasiči už tam teda byli,ale byla to síla,kouř šel z jednoho bytu a pak jakoby ze střechy :pensive: řeknu vám,úplně mě polil mráz!!!hlavně semi tam fakt nechce stěhovat,když tam bydlí takový debilové!!!!!hlavně se bojím kvůli malému :pensive:

Terez koukala sem na váš barák od Ládi mamči z balkonu a jak máte ve všech patrech otevřený okna na chodbách,tak jde i z tý dálky vidět,jak sou ty skla u výtahu celá černá,no hnus!!! :confounded:
20. srp 2009 v 18:51  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez tak hlavne ze se nikomu nic nestalo. A jak to ze horelo?
20. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Májovky, to je fakt strašný. Snad ty kretény brzy někdo chytí, to snad není možný... :angry: :angry:
20. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

zatím jsem dočetla jen pár příspěvků - to řádí na Máji nějaký magoři?? :astonished: :astonished: :astonished:

My dneska dodělali byt už z většího a zítra už budeme jen doklízet a o víkendu si pojedeme pro Kájinku. Celých 14 dní byla v pohodě, i když jsme ji minulý víkend převáželi od našich k druhé babi. Jen jsme řekli, že jedeme pracovat a byla v klidu. Mám z toho radost. Měla jsem strach z toho druhého týdne - u Kájovo mamky a manžela ještě nebyla sama ani den.

Je něco důležitého, než začnu trošku dočítat?
20. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek