• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
Ahoj holky, prosim o radu,kdo v CB organizuje kurzy pro tehulky prip. nejake cviceni.Cekam prvni mimi a nejak tyto info nemohu najit a cela diskuse se mi nechce fakt procitat :wink: - privitam i Vase zkusenosti.
20. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj macku, Červený kříž - kontakty najdeš na jejich stránkách, já chodila taky vedle ordinace Dr.Míky - PK Jih, 8.p., tam mají i kontakt.
20. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
olííííííííííííííí je tu!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: tebe sem tu neviděla ani nepamatuju!!!to je super,že už to máte sroro za sebou!!nás to čeká tenhle víkend-hroozně se těším :rolling_eyes: :grinning: to je super,že je Kájinka taková šikula,my budeme taky bez malýho tedka,ale tomu je naštěstí jedno kde je,akorát mě bude chybět :frowning2:
20. srp 2009 ve 22:06  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, ahoj!!!! Nenadávaj tolik na ten Máj- musíš si tam najít nějaký zalíbení - třeba naše budoucí společné kávy :grinning: :grinning: :grinning: F :grinning: Fakt se na to těším!!! :wink:
20. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo no vidíš,tohle sem úplně zapomněla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hned se tam těším víc!!!! :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 22:22  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt se na to těším, až budeš mít taky čas a něco podnikneme - holky, to samozřejmě platí i na vás ostatní, já jen dávám Beat najevo, že z toho mám radost, že se sem stěhujou kousek od nás, i když přesně nevím kam, ale Šumava a Máj jsou kousek :grinning:
20. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé ty mi děláš takovou radost!!! :grinning: tak až budem nějak zabydlený,tak si dáme vědět a můžem naplánovat bud společnej sraz koníkovek-než padne zima a mráz,to venku už moc nepobudem a nebo nějaký soukromý sraz :sunglasses: to je pidi kousek,to dojdem i pěšky :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 22:36  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se jdu odvalit na gauč,mám v sobě skořicové sušenky a litr mlíka,tak mě to tu značně v tom břiše tlačí :grinning: :grinning: :grinning: tak dobrou noc,at se vám dobře a hlavně rychle uklízí :sunglasses: :wink:
20. srp 2009 ve 22:38  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasím :dizzy_face:

Popřeju dobrou noc, mám toho dneska už docela dost a zítra to ještě nekončí :unamused:

Tak pa a dobrou, klidnou noc.
20. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, nemám nějak čas všechno dočítat ani chuť, jsem úplně zničená z uklízení, včera mi natekly nohy, dneska je to trošku lepší, ale za chvilku vyrazím zařizovat hodně věcí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jen jsem Beat koukla co jsi psala na začátku... a to si vem že už tady dneska byla úklidovka, takže je to prakticky uklizený to co jsi viděla, no já mám nějaký fotky, ale taky už uklizenýho baráku, pořád je to ale všude černý. Jsem zvědavá kam pojedou hasiči dneska, ale já doufám, že tady pobydeme přes mojí mateřskou a pak bereme hypo a stavíme, protože na tohle nemám nervy a lepší to tady nebude.
21. srp 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem si vás dočetla, už jsme došli z venku, jsem akorát nas... na ty naše úřady podělaný, jednou celej stát lehne na papíry!!! :angry:

Cokosko to nevím jestli se nikomu nic nestalo, sanitka tu byla, každopádně jsem si říkala, co kdyby třeba v těch nižších patrech měli lidi zavřený pejsky v chodbách (jak to často mívají když jsou v práci) to by dopadlo opravdu zle. Taky mi dneska došlo, že máme vlasně nejblíž ze všech k tomu místo kde začlo hořet sklep, tak doufám, že nám shořeli i věci ve sklepě, radši se tam nechci dívat a to jsme tam měli mít kočárek!!! :angry: no nechci si představovat jak dopadly ostatní byty když jsem viděla ten náš a to jsme opravdu nejvýš co to jde... zase na druhou stranu jsem otevřela dveře aby pro nás mohli hasiči a tím jsem tomu napomohlo víc, ti co měli zavřeno neměli určitě doma tolik sazí.

Maceek cvičení dělají i v Pansofii na náměstí :slight_smile: ale to bude asi od toho ČK, už nevím.

Oli malá je šikulka jak dlouho vydržela takhle u příbuzných, my chceme prvně dát malou na pár hodin tuto sobotu, potřebujeme tady udělat hodně věcí, ale bojíme se, že jí budou cpát věci co nesmí - čokolády a budou jí tam čadit pod nos a dovolovat věci co jí doma zakazuju :unamused: stačí že jsem byla teď u Dr., hlídala jí máma necelý dvě hodiny a když jsem přišla domů tak mě praštil smrad od kouře do čumáku a malá letěla na lodžii (kde má zakázáno chodit) tak jsem se jí zeptala co tam chodí, když to nesmí a nikdy nesměla a máma jen prohlásila: "Jo? A se mnou tam byla" tak dostala vynadáno taky jak jí může nechat lítat po špinavý betonový podlaze. Já to fakt nechápu, závidím že někdo dává děti na dny, týden, přes noc... někomu cizímu na hlídání, že si odpočine, ale mě by malou akorát rozmazlili a zničili všichni, pak mi tady brečí že chce na lodžii a my nechápeme proč a to všechno jenom proto aby tady máma ty dvě hodiny nechcípla bez cigára, s prominutím!!!! :angry:

Tak se mějte, já zase letím. Jsem hrozně unavená, nic se mi nechce dělat, ale prostě musím :confounded:
21. srp 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, tak ať to malá zvládne s hlídáním a můžete si oddychnout častěji...

Co se u vás stalo v baráku?

Holky, mně už se nechce nic dělat, ale nemáme doklizeno. Teď jsem potřebovala vyřídit jednu objednávku a vůbec se mi nechce už od toho počítače zvedat, už jsem fakt utahaná :confounded:
21. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli já to tady psala na předchozí straně - hořelo.

No jak nad tím hlídáním víc a víc přemýšlím, tak ji tam asi nedám, dneska mi spustila takový hysteráky kdykoliv jsem chtěla jít na lodžii, tak já už nemůžu ani pověsit nebo zklidit prádlo a to všechno kvůli tomu že moje máma prostě nevydrží bez cigarety a tak ji tam musela nechat lítat! Vím, že pár hodin tam a bude zdivočelá a bude mi tady akorát vřískat kvůli prkotinám, stačí že jsem si dneska nemohla ani vyžehlit, řve opravdu kvůli všemu.

Tak ať vám to doma jde od ruky, ať můžete brzo odpočívat! :slight_smile:
21. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
zdravím po delší době. Jsme pořád venku, když je krásně. Právě se zatáhlo, tak jsme šli dřív domu, Domča sedí u nějakého večerníčku :slight_smile: , tak mám minutku.

Teda požáry v baráku nezávidím, to musí být strašný. No hlavně, že to nebylo u vás.

Kristo, já ti můžu říct, že mě Domina teď ječí taky pořád a kvůli všemu a nehne se ode mne na krok. Všude ho musím tahat, nemůžu ho na chvíli odložit, on nechce být ani tady s babi. Tak nevím taky. Je fakt mamánek. Ještě tak u našich s našima je, ale taky mě chdoí kontrolovat, jestli jsem třeba vedle v pokoji, ale tam si od něj tedy chvíli odpočinu. Tam ho moc nezajímám. No nejvíc mě pak vytočí kecy třeba Petra, že je rozmazlenej apod. Jenže zase na druhou stranu, když je od mala tady jen se mnou. Nikdo si ho na hlídání vlastně nevzal na delší dobu, jeho mamka furt akorát říká, že na něj nestačí. Tak se pak nemůžou divit, že k ní nechce :unamused:
21. srp 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Vero to právě bylo u nás a my jsme byly doma, naštěstí bydlíme v tom nejvyšším patře, takže sem šel ten kouř nejdelší dobu a nemít balkon a přijet hasiči dýl, tak nevím no, ale udělala jsem všechno proto co jsem mohla, abychom se nenadýchaly.

To mě mrzí, že ti Domča taky takhle dává, no já už počítám s tím že to přejde až tak tím druhým rokem, ne-li dýl, nějak se s tím smiřuju, ona už byla jednu dobu o moc hodnější, ale teď se bojí taky po tom požáru, nechce chodit do chodby, o výtahu nemluvě.
21. srp 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristo, já myslela, hlavně, že se nestalo třeba u vás v bytě něco. To se nedivím, že Kristýnka se teď bojí. To musel být šok. Já bych se asi zbláznila teda.
No já si furt říkám, že má Domča jen nějaký období. Buď zuby, nebo že prostě teď se všeho leká, má maminkovský období apod.. Ale ono je vlastně pořád něco :sweat_smile: A utěšování, že by se to zlepšovalo tím, jak je starší, tak to už nechci ani slyšet :grinning:
21. srp 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero tak naštěstí u nás ne, ale nebylo mi dobře když se to opakovalo den na to, to jsme byly venku a letěla jsem strašně rychle domů a koukala jestli se nám nekouří z oken. Člověk kolikrát z roztržitosti udělá kravinu, nevypne plotýnku nebo něco a to je hned... a navíc malá už je umí zapínat :confounded:

Však já se taky na ten věk nijak neupínám, ty dva nebo tři roky to bude za chvilku a pak doufám, že se nějak už s malou domluvíme, i když nevím nevím, může být i hůř, několikrát jsem se o tom přesvědčila :sweat_smile: Zuby teda u nás jednoznačně zlobí, řežou se jí prakticky dvě stoličky a tu jednu má strašně nateklou, tak je mi jí líto, přes den jí ale ty zoubky nebolí až večer a v noci a to je znát jestli se vzteká nebo jí bolí zuby :sweat_smile:
21. srp 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny zdravím a přeji krásnou sluníčkovou neděli :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: u nás to na to vypadá :sweat_smile:
dneska máme Natálky oslavu...písnu a dočtu zítra. Mějte se krásně, papa
23. srp 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...tak oslavu jsme krásně zvládli, Natálka usla jako miminko, celá ulítaná - unavená :grinning: přidala jsem fotečky tak koukněte (později zase umažu, dík :sweat_smile: )
23. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer kočky,
moc se vám všem omlouvám,ale fakt nestíhám!!! ale fakt ne!!! minulý týden jsme s dětma byli na Lipně, počásko vyšlo akurát krááásně..... :wink: a máme lítání kolem toho baráku, sháníme různé řemeslníky a je s tím celkem běhání....... :wink:

kočky, já v tom fofru zapomněla, že jsem měla být ve středu na kontrole s Honzíkem, myslela jsem,že máme jít zítra. nevíte jak je zítra Matoušová v ordinaci??? musím tam doběnout,aby jsme měli prohlídku - to si vyslechnem asi.... :wink: jsem si to nenapsala do kalendáře a tááklhle to dopadlo..........
23. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulky :dizzy_face: jdu jen v rychlosti,jsem zničená a unavená,půjdu brzo spát :confounded: od včera sme štukovali a malovali byt,ale nestihli sme skoro nic :angry: furt nám praskal štuk na zdech,nešlo nám přemalovat mamky oranžovoz barvu na zdech,no hrůza.a je všemu na některých místech-hlavně v rohách místnosti barva chytla hrozně divně :frowning2: no k pláči fakt,takže budu ted každý dopoledne,až Ládík přijede z Máje jezdit na Máj a budu to všechno dodělávat,aby sme se v pátek mohli přestěhovat,takže tu moc nebudu

Jck tak doufám,že oslava byla vydařená a malá si jí užila :dizzy_face:

Hani,tebe jsem neviděla ani nepamatuju!! :dizzy_face: no to máte taky dost práce,jak tak koukám,ale za tím všim úsílím vás čeká krásnej cíl a to baráček!!! :dizzy_face: snad se ho už brzo dočkáte!!!!s tím,že jdete pozdě na prohlídku si nic nedělej,nám se to taky jednou stalo :sweat_smile: ale to bylo spíš tím,že neumí psát pořádně a já tam četla jiný čísílko než ta mělo být :grinning: ale byla v pohodě a hodná,od ted píše už krasopisně :grinning: :grinning:
23. srp 2009 ve 21:09  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
beat, tak už v pátek, to je bomba........... :dizzy_face: to bude dobrý, to zmáknete!!když si vzpomenu,jak jsme před rokem malovali tady u nás, malba s enám loupala, s pupkem jsem se tu motala mezi nábytkem no hrůza,ale zmáklo se to. t yjste taky šikulky a zmáknete to a budééééte míííít kráááááááááááásný domov........ :sweat_smile:

no, ono je blbý, že je to napsaný fakt vzozně a 19 za 24 zaměnit nejde.... :confused: :sweat_smile:

jck - téééda už dva ročky!!!! to není ani možný viď - to všechno tááák letí......... tak dodatečně přejem všechcno všecočko nejlepčejší.......

jo a včera jsme v Globu potkali Terezku a musím říct, že jí to fááááááááákt sluší...... :slight_smile: a tímto se Terez omlouvám, ale měli jsme včera fakt napilno a chvilku předtím jsme přijeli z toho LIpna....
23. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani no myslí m,že nás bude tak za pár měsíců bude čekat budu jen nové malování,nebo i štukování,řekla sem už,že to dodělám,když to bude vypadat fuj tajbl,tak holt to těch pár měsíců přežijeme-jsou to jenom zdi.ted to už fakt opravit moc nepůjde,už sme vyčerpali veškerý fin,rozpočet-dokonce víc než sme čekali a mysleli,tak holt smůla.no tak 19 a 24 fakt asi zaměnit nejde :grinning: :grinning: myslím,že když řekneš,že sis to popletla,tak to pochopí,zvlášt,když máš ted tolik běhání,ona není žádná fůrie,tak to bude ok :wink:
23. srp 2009 ve 21:36  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Stáni všechno nej Natálce ke dvěma ročkům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ježiš Beat, to mě mrzí, že vám to moc nešlo, teď si připadám příšerně že tě chci ve ČT otravovat, možná by měla čas kamarádka, já si nepamatuju jak přesně dělá, ale stačí říct, nechci být na obtíž :pensive:

Hani za co se omlouváš :sweat_smile: já to chápala že chvátáte proto jsem se jen zeptala na ta homeopatika a prakticky jsem vás sama hnala pryč, já vím jaký to je nakupovat s dětma :sweat_smile: teda zatím s jedním, ale stačí :sweat_smile: děcka to prostě v obchodech nebere :grinning: a naše už byla taky nějaká nervní, hopsala tam v košíku (nezbyla na ní jídelní židlička na chudinku :grinning:). Jinak já teď nevím zda jsme se s těma homeopatikama pochopily, já jich mám nějak víc druhů a ty jsi říkala, že ty samý se maji brát 14 dní před TP a při porod. bolestech, já to mám trošku jinak, ale podle toho seznámku co jsi mi kdysi házela odkaz tak snad nic nezblbnu :slight_smile:

Jinak my jsme dneska byli u babičky a večer jsem zase uklízela, umývala dveře atd., to je vždycky úklid na 3h a je hotová sotva jedna věc :confounded: asi to tady ještě dlouho bude vypadat hrozně :confounded:
23. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jinak Hani já si myslím, že Matoušová je tam pořád stejně, můžu ti ráno klidně napsat až půjdeme na prochajdu :slight_smile:
23. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez já s tím čt už počítám,kdyby mě to obtěžovalo,nenavrhovala bych to,já už se na malou moc těším!!!!akorát nevím,jestli nepojedu bez drobka,ale to by nevadilo??? :confused: já jsem ted zhuntovaná,protože nejsem zvyklá na práci :sweat_smile: :grinning: ale byla to fakt makačka,Ládi tatka tam byl asi na 4 hodiny-takže pomoc jak blázen :rolling_eyes: ale asponn ám ukázal,jak se štukuje.ale chyběl nám ten jeden člověk na práci,hned by to líp utíkalo,navíc jak nám začal praskat ten štuk,tak my nevěděli co stím,na to by se nám tam taky hodil,ale co už,už to chci mít za sebou!!na to,jak sem se na to těšila,tak si ted nadávám,jaká sem káča,že sem do toho šla :grinning: nejlepší byla moje mamka-jela sem pro ní ve čtyři do Tábora,celý den nebyl čas to tam uklízet,takže Láda chudám drhl celý byt,aby se mamka nezhrozila a stejně si zanadávala :confounded: jenže si neuvědomuje,že sme tam byli jen dvá-jeden štukoval a druhý maloval,pomalu sme ani neobědvali a ona první co je,tak se nakrkne kvůli tomuhle :confounded: docela mě to naštvalo.
23. srp 2009 ve 21:52  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic,jdu do pelechu,at se aspon trochu vyspím,dneska sme toho moc nenaspali,včera sme pracovali do 23 hod a vstávali v sedm,sem dolámaná,jako už dlouhou dobu ne.ještě že aspon malej byl u Ládovo mamky hodnej :dizzy_face: tak dobrou noc všem!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
23. srp 2009 ve 22:00  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat to nevadí když přijedeš bez malýho, možná to bude lepší, protože jak se šmudla plazí (jestli už teda nezačal chodit) tak by si ho měla celýho špinavýho :frowning2: jako neříkám, že je tady bordel, ale čisto určitě ne a ještě nějakej pátek nebude, malýho si povezeme do špíny rovnou z porodnice :rolling_eyes:

Tvoje mamka bude asi nadávat vždycky Beat :grinning: z toho si nic nedělej, brzo už tam budete bydlet v klídečku sami a hned naproti tvoje kamarádka Terezka :grinning: :dizzy_face: no ale teda nevím na jak dlouho, mít peníze nebo možnost že nám daji hypo tak se stěhuju ještě ten den co hořelo a to opravdu, i když prvně mi to nepřišlo tak s odstupem času vidím v jakým šoku jsem pak byla, nemůžu teď slyšet houkačky, vidět oheň apod., ještě se z toho fakt zcvoknu.

Tak dobrou!!!
23. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jck dodatecne Natalce vsechno nejlepsi. Fotky jsou krasny.
No u nas takova oslava nehrozi,ale co e da delat. Snad bude brzy lepe a vsechno pujde
23. srp 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

Terezko, mě tenkrát psala homeo pí. Skálová, je to myslím manželka MUDr. SKály (gynekologa) co má ordinaci v Suchém Vrbném. Kdybys chtěla pošlu ti na ní fon, jestli bys to s ní chtěla prokonzultovat......teď už ale nevím, kolik si brala................
ona mi je napsala, s tím, že mám začít týden před termínem s jednou dávkou jednou denně a pak až přijdou bolesti, tak každou půlhoďku.............

k tý Matoušový skočíne, až se vypravíme a snad nebude tak moc nadávat......... :wink:

holky, ani nevím, jjestli jsem vám to psala, Honzík má 4 zoubky, první tři mu vylezli během 4 dnů....... a taky se nám tak tři týdny staví k nábytku...... :wink:

coko, nebude osalvička teď, bude jiná. třeba si uděláte o to hezčí vánoce.........
24. srp 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek