• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
Ahoj holky, dobré ráno...moc děkujeme

coko...na oslavičce ani tak nezáleží, já mám velkou rodinu, tak to jsou většinou dárečky od nich :sweat_smile: dětem jsme vždy chodili přát (neteře a synovci) tak Natálku spojujeme s grilovačkou celý rodiny :grinning: jen já musím pak uklízet :grinning:

Všem přejeme krásný den, vypadá to zase sluníčkově :sunglasses:
24. srp 2009 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jck-Natálce vše nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. srp 2009 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko :dizzy_face:

jsem už myslela,že z té postele nevylezu :rolling_eyes: bolí mě totálně celý člověk.

Terez no uvím,v kolik se vrátí Ládík,když se vrátí brzo,tak tu malého nechám jemu,když ne,tak ho vemu sebou,máme i horší oblečení,tak by mu dala to-to by mi nevadilo,že bude špinavej,jak říkáš,takovej hroznej bordel tam určo není :wink: když budeš chtít,klidně ti tam pak s něčím pomůžu,at se tolik nemusíš dřít :wink:

Čoko my taky neměli velkou oslavu,dokonce nepříšla ani moje mamka,byla tu jen Ládíkvo rodina,nikdo jiný,ale ted v září plánujeme oslavu větší zároven i s kolaudací,tak snad to klapne,když ne,on se svět nezblázní :wink: napřed jsem to hrozně prožívala,mrzelo mě,že sme ten první rok tolik neoslavili,ale bohužel na to nebyli finance,důležitý je,že sme byli s ním,že ho milujeme,nic jiného on zatím nějak moc nevnímá. :wink:

Hani to je ale šikulka Honzík!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: ten už musí být krásný velký chlapák!!!!!doufám,že bude brzo nějaký srazík!!!!! :sunglasses: :dizzy_face:
24. srp 2009 v 09:54  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.

Natálce taky přejeme vše nej k narozkám. Krásnej dortík.

Hani ja ti to říkala, že maru behala pozdě a Honzík ti to vynahradí a bude to brzo..... :grinning: A sme zvedavé na fotečky Honzulky a Marušky.
24. srp 2009 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Hani a úplně jsem ti zapomněla říct, že jsi teda šíleně pohubla :astonished: pořád jsi říkala jak potřebuješ ještě nějaký kila dolů, no jsi kočka, jak ty to děláš? Že by ty dvě děti? :sweat_smile: :grinning: No kdybych měla vidinu toho, že budu jako ty hubeňoučká, tak už se fakt těším na ten kolotoč :sweat_smile: :grinning: S těma homeo si nelámej hlavu, budu to brát podle toho návodu na netu, snad to bude OK :dizzy_face: já si od toho moc neslibuju, ale zkusím to :slight_smile:
A gratulace k zoubkům a stavění se k nábytku :astonished: :dizzy_face:

U nás v paneláku si taky nikdy nebude taková oslava jakou bych si třeba představovala nebo jakou bych chtěla, nějakou párty zahradní :dizzy_face: ale snad někdy jindy :wink:

Beat no jak chceš, jako po zemi bordel je, ta je prostě černá, jestli se malej plazí, Kristý zničila už několikery ponožky, má troje denně, to sem prostě nafouká... nechám to na tobě, neni problém domluvit se s kámoškou, už jsem zjistila, že ve ČT má volno a chce zajít.
24. srp 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez,já teda bud přijedu s malým,nebo bez něj,dneska ládík přijel brzo,tak snad to tak bude mít i ve čtvrtek :wink: jako my máme hodně věcí uzničenejch od příkrmů,tak by mě to tak nebolelo :wink:

No nic já mizím se najíst a vyrazím na Máj :rolling_eyes:
24. srp 2009 v 10:28  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Beat tak fajn a myslíš si že teda stíháš přijet před tou 10h nějak? Já musím v 10:30 být na té gyn., tak abych stíhala s malou se rozloučit atd. :slight_smile:
24. srp 2009 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jé holky dneska se tady v tom Dvorci narodil bílej lev, tak na toho se musíme juknout :slight_smile: ale bůh ví kdy ho vypustí, rodiče se na něj vyprdli :confounded:
24. srp 2009 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrý večer :dizzy_face:

tak sem sev osm vrátila z Máje a sem hotová-jak jinak,ale líp se i pracuje samotné :astonished: :grinning:

Terez jo to stihnem,akorát asi to bude s malým,ale mě to nevadí,Láda prý asi až tak brzo nepřijede.ale aspon si pak můžou vyhrát,akorát pak budem uset asi ve dvě domů,páč pak jdu k samému dr já :grinning: jé no tak na lvíčátko bych se taky klidně jela juknout,ale určo nejmín měsíc ho neukážou,né-li dýl :confounded:
24. srp 2009 ve 20:31  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jck - opožděně přejeme Natálce všechno nej!!!
O tom bílém lvíčeti jsem četla už včera, ale neměla jsem sílu to sem napsat, jsem nějaká kaput. Psali tam, že ho do výběhu dají až nejdřív za měsíc, tak abyste nejeli zbytečně :wink:
24. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem ale ostuda!!! :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

jck zapomněla jsem za celý den opožděně popřát :confounded: tak dodatečně Natálce všechno nejlepší k narozeninám,hodně zdraví a hlavně hodný rodiče!! :grinning:
24. srp 2009 ve 20:40  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Beat mě je jedno jak tady budete, malá stejně bude spát až přijdete a mohla by to protáhnout i než přijdu já, ale to už si nemyslím, akorát jestli ti to nevadí bude potřebovat asi dát oběd, uvidím jak to stihnu, bojím se, abych tam netrčela dlouho na tom monitoru, ona někdy spí hodinu, dneska spala 3, to by se z ní člověk taky picnul :-ú

Leni dneska to říkali v TV a taky říkali, že ho daji až dýl ven, což je logický, proto jsem taky psala bůh ví kdy ho tam dají aby tam někdo nejel :confused:
24. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez nevadí mi to,dám najíst oboum :wink: :grinning: my si spolu nějak poradíme a když ne tak hodinu řvaní přežijeme určitě :grinning: :grinning: téééda tak to ti spala dneska dlouho!!! :astonished: no mě málem trefilo,když mi Láda před hodinou řekl,že spali obá od půl druhé do šesti!!!!!!! :angry:si ani nemá kdy hrát,navíc ani žádný věci nepobalil,takže to bude všechno na mě
24. srp 2009 ve 20:55  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky
JCK:přejeme opožděně malé všechno nejlepší k jejím narozeninám.Hlavně,že si to pořádně užila.

Terez četla jsi na Březnovkách Anett jde zítra na vyvolání.
24. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu do hajan tak dobrou noc všem :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 21:14  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Beat to mě mrzí, že se tam Ládík ulejval :sweat_smile: no možná kdybyste neměli tak spavý dítě, tak by tam toho víc udělal :grinning: ale buď ráda, až začne spát jednou denně tak to bude větší hukot a hlavně že se vyspinká třeba i v kočárku! :slight_smile:

Sykor jo já se s Anet znám, píšeme si do IP, takže vím že jde na vyvolání, ona byla i prvně u Natálky, tak se toho docela bála, no doufám, že to bude mít rychle za sebou, maý už má odhad prý na 4kg :zipper_mouth: :grinning:
25. srp 2009 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj mamulky, ještě jednou děkujeme za gratulace :dizzy_face: oslavu jsme si opravdu užili, dá se říct všichni - dospělí (mí sourozenci babi a děda) se alepoň napapali při grilovačce :grinning: jsem ráda, že se Natálka "povedla" na léto, já mám narozky v zimě a co bych dala za letní grilovačku, ale v únoru to moc nejde :grinning: :grinning:

Jak jsem koukala včera na zprávičky tak v Budějkách je dost živo :frowning2: hořící paneláky, prasklý parovod :frowning2: hlavně, že to neodnášejí životy :sweat_smile:

Dneska je krásně, tak to budeme zase celý den venku, jsem vám taky chtěla napsat, že jsem byla v tom sekáči u Slona, obdivuji všechny ženský co tam něco najdou, já na to opravdu nejsem, na mě je to moc velká hrabárna :grinning:
25. srp 2009 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Jck tak to je paráda, že jste si to všichni užili, tak to má přece být :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jo v Budějovicích je živo, naštěstí už né u nás a co není může být, už aby taky šli děti do škol, aspoň ty požáry si prostě myslím, že nejsou náhoda...

Užijte si venku sluníčko, my máme opět procházku za sebou a odpoledne budeme doma, v sobotu jdeme na svatbu odpoledne, to se asi picnu, ani nevím jaký má být počasí ale abych jim tam neporodila, MM bude v Praze :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jeho problém, schválně ho pošťuchuju že mu pak písnu až se malej narodí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristi...máš to za pár, stát se může cokoli :grinning: to by asi koukal, tak mi to písni ze srandy :grinning: :grinning: a užíjte si svatbu, já bych taky šla někomu :sweat_smile:

třeba o těch požárech vůbec v tv neříkali a noviny čtu každý den a tam taky nic, nebo jsem to přeskočila :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jck jo to máš pravdu, taky jsem o těch požárech neslyšela a je fakt že tady žádná TV nebyla, ani jsem neměla náladu třeba někoho volat, je to jen zvláštní shoda okolností, že to bylo takhle na rychlo a vedle nás, no možná je lepší že to v TV neřeší :wink:

To by byla dobrá SMSka co :sweat_smile: ale MM by věděl, že si dělám srandu a abych z toho ještě neměla problémy, protože on řekl, že sedne na první taxi a max. za 2h je tady :sweat_smile: tak aby se tady nevyloupl :sweat_smile:

Jo jinak na svatbu jaksi zvaní nejsme, tak se jdeme jen podívat na obřad, chtěla bych aby se malá vyfotila s nevěstou a družičkama :dizzy_face: já z ní chci mít taky družičku ale zatím se nikdo nebere a když už tak bez nás :frowning2: no aspoň vyroste a třeba jednou z toho bude mít větší rozum, mám kamarádku, které jednou půjdu za svědka, tak tam by snad ta družička šla :dizzy_face:

Jinak jsem si teď odskočila, protože Kristýnku hrozně zaujala moucha na okně a teď jsem se otočila a ona asi spí ve stoje? :astonished: stojí u křesla a hlavu má nehnutě položenou na něm :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
brý večer mamulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

bože já už to chci mít za sebou!!!by člověk nevěřil,jaký to může být adrenalin!!!do ted nemáme na 100% jistý auto na stěhování!!!do toho barva nechytá jak bych si přála,no prostě vše na h....!!!! :zipper_mouth: :grinning: dneska už sem tam jen tak laxně tu zed šudlala v naději,že snad se ta barva umoudří a nebude dělat šmouhy a prd!! :angry: no nic.pak otevřu skříně,že si vybalím věci nějaký,abych měla prázdné krabice na zbytek věcí u nás doma a prd,ve všech skříních něco je!!!jednu má zabranou bratr se svou milou a dtuhou velkou máma!!!sem myslela že mě picne!!! :angry: :angry: ale už si zvykám,u nás nikdy nemůže nic jít normálně,asi sme nějaký prokletý :pensive: do toho přišlo Láďovi předvolání na Magistrát,kvůli tomu zapadnutí s autem na Máji,takže čekáme tučnou pokutu :frowning2: já jen čekám,kdy pro nás ten smolný rok skončí :confounded:
25. srp 2009 v 19:02  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Beat to je ale smůla :pensive:
25. srp 2009 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Baet to bude dobrý uvidíš.Říká se všechno zlé je k něčemu dobré.
vždy si vzpoměn,že máš doma krásného zdravého chlapečka
25. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sykor, viděla jsi? Anet už porodila :slight_smile: :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sykor kdyby se ti to nechtělo hledat :grinning: já jsem z toho hotová tak se musím podělit :grinning:

Zpráva od anett:

TAK A JSME KOMPLETNÍ! :slight_smile: MÁME ZDRAVÉHO KLUKA! NARODIL SE DNES 25. SRPNA 2009 V 15:58. VÁŽÍ 4040 G A MĚŘÍ 51 CM. JMENUJE SE DOMINIK FORGAČ.
25. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj jojo sledovala jsem to skoro celý den.A když jsme přišli domů z venku hned jsem se šla podívat jetli už porodila. :slight_smile:
ale byl to kus chlapa teda.
26. srp 2009 v 06:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo ona mi říkala, že má váhový odhad na 4kg, tak to je snad prvně co slyším takhle přesný odhad! :slight_smile: já jsem zvědavá na toho našeho špunta, radši bych menšího :sweat_smile:
26. srp 2009 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno všem,

Terez, tu vaši kamarádku neznám, přesto přeju hlavně zdraví, ale teda je to klouček velikej :fearful: Malá měla "jen" 3750 a taky stačilo :grinning: :grinning:

Beat, vydrž, bude dobře a pak ti bude doma dobře. Kdybys potřebovala pohlídat, dej vědět...

Natálce opožděně vše NEJ NEJ NEJ!!
26. srp 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Oli to je tady jedna koníkovka z Březnovek 2008 víš :slight_smile:

Jinak jsme zpátky od Dr., kdyby malá neměla hysterák, tak by to bylo fajn, stihla dokonce dva, jeden tam a jeden cestou domů a to to máme vážně kousíček. Ale jedno plus to mělo, byla jsem u zubařky hodně rychle hotová, nemám žádný kaz a Kristý má zuby taky v pohodě :slight_smile:

Zítra ještě gyn. a budu mít zase 6 dní od Dr. klid :sweat_smile:
26. srp 2009 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek