• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
a kolik máš ty váhový odhad?Prý zatím malého u sebe nemá a má velký nástřih chudák.
26. srp 2009 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sykor jj to jsem četla :frowning2: a ona zrovna doufala, že se tomu nástřihu vyhne, asi je to díky tomu jak byl malý vysoko :confounded:

Já právě ten váhový odhad nemám, ani nevím jestli mi ho někdy někdo řekne, pochybuju, protože už chodím jen na monitory a vyšetření :confounded:
26. srp 2009 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě to řekl dr.na ultrazvuku kolik asi tak bude mít
Také si myslím,že je to tím,jak měl břicho vysoko.Měla ještě počkat vždyť měla termín v pondělí.A určitě by jí trochu spadlo bříško.
Dominik je pěknej cvalda :slight_smile:
26. srp 2009 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Co já vím, tak měla TP už 24.8. :astonished: a taky jí pořád říkali jak malej naléhá, myslela si, že porodí už dřív, tak to je taky těžký :confounded:

Mě právě už Dr. UTZ nedělá, na posledním jsem byla někdy v červenci, to byl asi ten 32tt, teď se všechno hlídá tím monitorem, no jsem na zítra zvědavá, já se ho zkusím zeptat :slight_smile:

A jak se jinak máte? :slight_smile:
26. srp 2009 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno
mi se máme skvěle užíváme posledních dní sluníčka.tak jsme skoro pořád venku.
A co se někdy sejít?Myslím,že Lenka také navrhovala sraz něž porodíš
27. srp 2009 v 07:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jé Sykor tak to aby byl srazík do dvou týdnů, zvládneme to domluvit? :slight_smile: No já se ráda sejdu :slight_smile:
To je paráda že užíváte sluníčko :slight_smile: My právě chodíme ven ráno kdy sluníčko neni a pak ho užíváme leda z okna :grinning: no ale naštval mě víkend, byli jsme u babičky, malá strašně chtěla do bazénu a samozřejmě na to bylo chladno, v pondělí hned zase pařáky, úterý to samý, no je to na prd, já bych brala ty teplý víkendy když se máme kde schladit :confounded:
27. srp 2009 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,

náhodou jsem narazila na nové MC v ČB. Dávám odkaz, zatím to startuje, tak některé stránky se připravují...

http://www.leporelo.unas.cz/aktuality.php
27. srp 2009 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Určitě to zvládnem domluvit.Tak co hned příští týden?
Zrovna jsem četla,že o víkendu zase hnusně.A to si naši chtěli vzít malé do ČB. :angry: Tak snad to vyjde
27. srp 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky,

dnešní kontrola na gyn. vše OK :slight_smile:

Jinak ten příští týden jsem k dispozici, akorát ve ST jdu do porodnice a na gyn. opět, takže to bych nestihla, ale jinak mám volno, třeba čtvrtek by byl fajn, MM bude v práci asi do 21h, tak to se budeme doma nudit :wink:
27. srp 2009 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooooj, všem přejeme krásný víkend, i když u nás je "teď" buřina jak blázen (ani telka nejde) :sweat_smile: papa
28. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno
u nás se včera lítali blesky a hřmělo,ale nebyla bouřka.Jen od rána šíleně leje.
Terez užijte si svatbu a hlavně ať Vám neprší
29. srp 2009 v 07:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sykor to je od tebe hezký, ale já jsem to včera zrušila, nemám na nic náladu po posl. době, navíc když leje, malá by tam řvala a nebylo by s ní kam utéct, už to vidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak u nás včera začlo pršet asi tak ve 21:30? a pršelo až do rána, nevím jak teď, možná už jen poprchává :wink: ale vůbec nevím co budeme celý víkend dělat, se tady unudíme a zblázníme s Kristý vzájemně, ráno ji hned musel vzbudit tatínek, tak tady straší hned od rovných 6h :rolling_eyes:

Tak hezký víkend ostatním :sweat_smile:
29. srp 2009 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak snad už máte srazík domluvenej...já to opravdu boužel nezvládnu, mrzí mě to...tak se domluvte hned na další, jo, jo...děkuji

všem přeji krásný sluníčkový den :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
31. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky,
srazík stále nedomluven a vypadá to že my se snad ani nedomluvíme, no tak předběžně teda čtvrtek stromovka nebo co? :sweat_smile: já nevím, prostě se někdo sejde a někdo ne, asi to dopadne jako minule kdy mělo dorazit hodně lidí a byly jsme 4 :sweat_smile: no ale co aspoň něco :slight_smile:
31. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mě je to celkem jedno.Tak to necháme na ten čtvrtek už s tím počítáme mi co půjdem.A v kolik?A kde?
31. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez a nechcete si udělat ten výlet k nám?Zatím to tak vypadá :slight_smile:
31. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sykor no já se tam fakt nemám jak dostat :confounded: takže já bych radši ty Budějovice pořád, nepojedu ve dva týdny před porodem autobusem s uřvaným děckem nebo někomu cizímu se nacpat do auta, taky to neni pro mě to pravý v tuhle chvíli. Snad to zvládneme tou MHD někam kdyžtak :wink:

Čas já vůbec nevím... nechám to nějak na vás, nezlobte se, ale teď nemám na tohle nějak nervy to plánovat. Sem jsem to ještě nepsala, ale máme zbořený auto, zřejmě totálku, dostaneme za to mimo jiné hov.. a mám teda jiný starosti před porodem, nevím jak se dostanu do porodnice, na kontroly apod., takže tohle nechávám nějak na posledním místě.
31. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Všechno nejlepší Nikolce od Adelin ke druhým narozeninkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

(pochybuju že si to přečtou, ale snaha byla :sweat_smile:)
1. zář 2009 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky mamulky :dizzy_face: jen v rychlosti koukám,že ve čtvrtek bude asi srazík,já se z něj musím omluvit,ale už sem domluvená s Ládi mamčou,že za ní zajdeme.jinak stěhování hrůza děs,ještě ted nemáme vše vybalené,do toho malej v noci vůbec nespí,takže o tom,že bude spát ve vlastnímp okojíčku si můžu nechat jen zdát :frowning2: nevím,co mu je,nikdy sme se spaním neměli problém,asi si musí zvyknout jako já,takže ho ted na nějakou chvilku budeme mít ještě v ložnici a pak zkusíme zase ho dát do jeho pokoje
1. zář 2009 v 18:18  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík to víš že si to přečtem a moc děkujem. :sunglasses: Narozeninky jsme slavili už v sobotu bylo to fajn, ale v neděli malá dostala teplotu a nechtěla vůbec jíst a zvracela. V pondělí a dnes byla bez teploty, ale stále žádné jídlo a strašně protivná, tak jsem si myslela, že to od zubů a chyba lávka byli jsme projistotu u Dr. a ta řekla, že má plnou pusu a krk aftů. Chudička, ale snad už máme to nejhorší za sebou.Prej je to nějaká viroza a řádí to na Dobrý Vodě. Jinak se máme fajn. Uvidíme stím srazíkem jak bude, kdyžtak bysme se přidali. Dám ještě vědět. :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Přidám fotečky ted to budu stahovat. :sunglasses:
1. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
NIKOLCE PŘEJEME VŠE NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Adel a tobě vše nej k svátku zítra :slight_smile:

Já vás na tom srazu ráda všechny uvidím, snad se sejde opravdu co nejvíc lidí, po tom už nepočítám že budu tak pohyblivá s těma dvěma dětma + bez auta určitě vůbec a než se sehrajeme atd. :wink:
1. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Hlásíme návrat z Itálie. Dovča se vyvedla a malej byl super.
Adel, také se připojujeme k přání všeho nej Nikolce a zítra i tobě.
Jinak Věrka mi psala o srazíku, tak pokud to toho něco nepřijde, tak by jsme zašli. Už máte nějak domluveno přesně kdy a kde?
1. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
--------------------------------- Srazík je předběžně ve ČT, před Kauflandem v 14:30h --------------------------------------

Potom se půjde do Stromovky, kdo by přišel dýl tak snad trefí nebo se vzájemně odnavigujeme kdo na sebe máme čísla :slight_smile:
1. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak fajn. Budu s tím počítat. :grinning:
1. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík tak jsem něco přidala tak jukněte.
1. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky v té stromovceje také nějaké hřiště?
2. zář 2009 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sykor jj v té stromovce je písek, houpačky, prolejzačky... :wink:

Adel fotečky hezký, já bych vás nepoznala :astonished: obě dvě blondýnky :wink:

Hydri jsem ráda že dovča se vám vyvedla :slight_smile:
2. zář 2009 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek