• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
Dobré ránko,

nějak nemám čas na PC,tak se omlouvám,ale nedočítám :sweat_smile:

Včera přišly botičky Patrikovi,ty Keeny a jsou BOŽÍ :dizzy_face: Tak si asi s MM od té značky objednáme každý žabky,protože mají fakt nádherné boty a asi máme další oblíbenou značku bot :grinning: :grinning: :grinning:

add druhé mimi-už se těším až v září vyhodím prášky a pořídíme Patrikovi sourozence,strašně moc si přeji holčičku,abychom měli páreček a já si jí mohla čančat :slight_smile:
20. kvě 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Leni ty jo a kde jsi je kupovala ty boty? :astonished: taky bych se jim vyprdla na jinou barvu, kdyby mi je dala za 300,- tak bych to zvážila, ale jinak ne... a má je Deny vyzkoušený? Já bych je možná objednala přes net, jestli víš číslo který jí bude sedět :wink:

Add druhé mimi - já jsem včera prala a dnes žehlím klučičí věcičky, původně jsem to chtěla nechat před porodem ale vyklidili jsme komodu tak ať už to tam můžu dát čisťounké, kdyžtak to pak přeperu znova :slight_smile:
20. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem vám psala super dlouhou zprávu a najednou všechno pryč a počítač vypnutej. Ne, že bych chtěla práskat, ale vím přesně, kdo to udělal :grinning: Asi začnu praktikovat fyzické tresty, už mi ho vypla potřetí :sweat_smile:
Terez, botičky jsem objednávala u nás v SV ve zdravotních potřebách. Ještě mi bude zítra volat, jestli jí je vymění za tu "naší" barvu. Jinak si je nevezmu. Kdyby mi je dala za půlku, jak píšeš, tak bych zauvažovala, ale za plnou cenu chci přesně ty, co jsem vybrala.
V pátek jedem do Rakouska na nákup - mají tam prý levný dětský gran. čaje (Hipp 400 gramový - 2x větší než tady tam vyjde cca na 80 Kč!), nějaký papání a prášky na praní. Tak se tam možná zkusím kouknout do nějaký obuvi a třeba najdem boťalky tam. Ještě rozhodujem, jestli do Gmundu nebo do Freistadtu, nebyly jste tam někdy poslední dobou? Chcem právě jen někam blízko, jedem i s Deny, tak aby to nebyla štreka. Docela bych koukla i na nějaký oblečení a tak...no těším se jak malá holka. Jak je člověk pořád doma s prckem, tak to bude docela povyražení :grinning: :grinning:
S druhým mimi - my právě pořád nevíme, jestli do toho jít. Ne, že bysme chtěli mít jedináčka, vždycky jsme plánovali 2, ale vzhledem k tomu problémovýmu těhotenství...no docela se toho bojím. Hlavně tam je i riziko pro mně a už je to takový, že mám větší zodpovědnost - kdyby se něco stalo, tak bych tu nechala nejen dospěláky, ale i Deny...no uvidíme, třeba za tu dobu dostanu odvahu :grinning: No, škoda, že nám na poprvý nevyšly ty dvojčata, jak jsem měla v plánu, bysme to měli za sebou "jedním vrzem" :grinning: :sunglasses:
20. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě jsem zapomněla dopsat k těm botičkám - vyzkoušeli jsme je, má tam tak 1,5-2 cm volného místa, což by mělo být akorát. Takže když je neseženem po městě nebo v tom Rakousku, tak bych je asi objednala.
20. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni to je vlastně pravda, kdybych byla na tvým místě asi bych uvažovala s druhým mimi stejně.

Já jsem teda nebyla nikde :grinning: ale kamarádka mi říkala že její mamka jezdí do Freistatu (já se omlouvám ani nevím jak se to dobře píše :sweat_smile:) a že tam chce jet teď někdy tak plánujeme že bychom jeli všechny, ona je taky těhule, Kristýnku bych nechala taťkovi a vyrazila bych na nákupy, takže tam toho dětskýho určitě maji dost! :slight_smile:

No abyste neměli ty dvojčata na podruhý co? :sweat_smile: mě by švihlo :sweat_smile: :grinning:
20. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak toho bych se taky bála. Jsem měla hezký plán - teda na to první těhu - mít dvojčata kluka a holku. No, kolem mě tak rok před mým těho a v jeho průběhu, se to povedlo 3 známým. Všichni mají párečky-. jsem docela záviděla, i když je to pěknej mazec, podle toho, co říkali. No, ale i tak jsem strašně spokojená, že se mi Dendu podařilo donosit téměř do termínu a hlavně že je to vytoužená zdravá holčička.
Já pak poreferuju jak jsme nakoupili. Já už nás tam vidím - jak tam budem bloudit a nenajdem jedinej krámek :grinning: My jsme na tohle fakt děsný burani :grinning: No, opráším základy němčiny a třeba se odvážím i zeptat na cestu :sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je pěkný, že měli všichni ty párečky a to přiroznně? :slight_smile: U nás jsou v rodině dvojčata jen jedny a to ještě tak na půl nevlastní, takže tady to snad nehrozí a i kdyby, tak my už se další děti mít nechystáme, tak to zbyde na někoho jiného :slight_smile:

Já teda doufám, že umí německy ta její maminka :grinning: Němčinu jsem měla na škole docela dlouho, ale vždycky jako "vedlejší" jazyk, takže jsem byla ráda, že jsem nějak prolezla a moc jsem se tím nevzrušovala :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevím o tom, že by někdo z nich byl na umělým, takže nejspíš přirozeně. Jo, tady na koníkovi jsem viděla téma trojčátek a zakládala ho mamina, co měla doma 2 dětičky a potřetí se jí narodily trojčata - taky přirozeně. A všech 5 holek :slight_smile:
Já chodila na němčinu od 2.třídy ZŠ, celou střední i celou VOŠku a musím říct, že umím prd :grinning: Nějak mě ten jazyk moc nebavil. Anglinu jsem měla až někdy od 6.třídy a dovolím si říct, že umím celkem slušně. Jo a ještě jsem stihla 1 rok ruštinu :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni tak ruštinu já jsem taky pár let měla, ale ono to bylo tím že jsem žila v Rusku :grinning: Angličtinu jsem uměla špičkově a umím taky prd :frowning2: i z tý ruštiny, strašně se to zapomíná, když bude v budoucnu čas tak si snad zaplatím nějaký kurzy, takhle se cítím taková blbá jak nic neumim :sweat_smile:

Jo ty myslíš maminku s nickem tomaslavka nebo jak ho má a pak je tu taky Smilers, ale ta má trojčátka přes IVF, obdivuju jí že do toho šla a nakonec má taky tři holčičky a měly i pěkné míry na to že tam byly tři :slight_smile:
20. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a mimi, dobré ráno :slight_smile: Kam se dneska schováte před tím horkem? :stuck_out_tongue_closed_eyes: My se asi vydáme do Stromovky.
21. kvě 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Oli ja se schovávam v práci :grinning: Od včera mám nástup. :cry: Ale je to zatím dobré. Včera bola sanda a tedkom jsem tu pořád sasma, takže klídek. Pracovná doba volná, jak stihnu :grinning: tak to nejak určite zmáknem.

Takže si všichni užívajte detiček - jednou to skončí :cry:
21. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

nevadilo by vám,kdybych se občas přidala? :slight_smile:
21. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Svoma vůbec ne, myslím že už jsme se někde míjely :slight_smile: Máš nějaké děti nebo ještě ne? :slight_smile:

Negrovka - Moni všechno nejlepší k dnešnímu svátečku, hodně štěstí, zdraví, lásky, ať vám to v září klapne na první šup :grinning:
21. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy ahojky,jj někde jsme se potkaly,už jsi mě sem zvala,ale já nějak nestíhám. Mám dvě děti,kluka a holčičku. :wink:
21. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé to je super a proč je nemáš v profilu, jak se jmenují a jaký mají věkový rozdíl mezi sebou? :slight_smile:
21. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda všichni,
Terez, jo, je to myslím ta tomaslavka. Je to síla, že se povedly přirozeně hned 3. To bych asi nedala :grinning: Ty dvojčata jsou ještě dobrý - máš 2 ruce, 2 prsa atd. Ale co pak s tím třetím? :grinning: :grinning:
Moni, taky přejeme všechno nej k svátku!
Slavuško, tak to máš dobrý, s volnou pracovní dobou. To by se mi jednou taky líbilo. A co vlastně děláš?
Přemýšlím, že Dendě odpoledne vytáhnu ven bazének a bude se čvachtat. Škoda, že je malej, bych se nejradši přidala. No, uvidím, jestli bude pořád takovej hic, tak se tam nějak nacpu k ní :sweat_smile:
Svoma, ahojky. Tak nám o sobě něco písni, jak máš starý dětičky, jména, odkud jsi atd.
21. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni to se máte s tím bazénkem, zrovna jsem viděla nedávno leták na Dráčka v Kauflandu, že tam maji pidibazének tak jsem si říkala že bych ho dala aspoň na lodžii, když nemáme zahradu, ale nevím no. Jo trojčata bych asi taky nedala, to musí být záhul od miminek po školáky nejmíň :grinning:
21. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme taky mrňavej - tenhle: http://www.arabelashop.cz/detail.php?zbozi=451740 . Malá si v něm zatím hraje doma, hrozně jí to tam baví. A asi ho dneska napustím na zahradě, je tam fakt vedro. a myslím, že by se vešel v pohodě i na balkon nebo lodžii.
Ted mi volal pán z PPL, přiveze nám pískoviště, tak jdu vyčkávat.
21. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj budějovičandy,nějak nestíhám,včera jsem byla na srazíku s holkama ze Strakonic,byly jsme s dětičkama na Podskalí a bylo to moc fajn,koukala jsem ,že jste řešily botky,já nakonec včera koupila u bati,nějak jsem nechtěla růžový a máme je :grinning: www.bata.cz/artikl/77246 Míše jsem je vyzkoušela,byly jí,cena dobrá,tak jsem neváhala

do rakous bych jela nakupovat taky a ty čaje ty bysme brali taky,já kupuju ten hipp400g,jakejkoliv ovocnej,vietnamec ho tady ve večerce měl za 126kč,vzhledem k tomu,že v lékárně mají 200g za 100,tak super cena,jenže jsem tam teď koupila poslední a nevím,jestli je zase bude mít :confounded: a koukám tam cena ještě lepší

odpo chci taky dětem vyhodit bazének na balkon,aby se tam aspoň na chvíli ošplouchly,když pak zase hlásej ošklivě
21. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni pískoviště závidím, těším se v létě k babi :slight_smile:
Já viděla ten bazének ještě menší a hlavně stál asi 79,- zkusím ho najít.

Mispuli ty jsou krásný, sandálky musíme taky pořešit ještě! :astonished:
21. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pocházím ze Suchdola nad Lužnicí,ale teď momentálně bydlím ve Velešíně,okres ČK. Kluk se jmenuje Erik,je mu 7 a chodí do 1. třídy,malá se jmenuje Aneta,je jí 18. měsíců. :wink:
21. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni já taky závidím pískoviště,hrozně bych chtěla pro dětičky na zahradu k babi a dědovi,ale nějak nám to nejde uskutečnit,několikrát jsme se o tom bavili a já pořád čekám,kdy teda řeknou jaký jsem si vybrala,ono pořád nic,tak uvidím.včera jsme tam přišl ia měli tam takovou hezkou dřevěnou stříšku,tak jsem si říkala,že by...jo prdlajs byla to stříška nad filtraci u bazénu.

terez to jsem ráda,že se ti líbí,myslím,že ta cena je dobrá,budeme je mít jen na chvíli,nějak rychle roste noha,tak doufám,že nám vydrží aspoň přes léto
21. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, já chtěla původně taky jen prťavej a "obyč", pak jsem se zamilovala do toho co máme, měla ho kámoška loni na zahradě. Ty "pindíci" po straně pískají, hážou se na ně kroužky a ty hvězdice na hrazdičce cinkají a jdou sundat. Deny se to moc líbí. Ale i normální klasickej by nám stačil. Tenhle jsme dostaly k narozkám :grinning:
Lucko, sandálky jsou moc hezký, pokud nám ta baba nezavolá, že nám vymění tu barvu, tak kouknu k Baťům, koukám, že vyjdou o dost levněji než ty naše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo tak něco takovýho jsem myslela :grinning:
http://www.ukocicek.cz/detail.php?zbozi=25166

To je pidi co :grinning: to by se nám tam vešlo :grinning: ale nevím co malá na to, jak ji znám tak by mi běhala po celý lodžii, nejdřív tam musíme dát dlažbu :grinning:

Svoma tak to je Anetka skoro stejně stará jako jsou ostatní děti tady :slight_smile:
21. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
My budem mít pískoviště jen tu plastovou mušli, zatím. Pak zkusím pověřit naše kluky (taťku a dědu), aby postavili nějaký větší. Škoda, že nejste odsud, že byste pak zašli pískovat k nám.
21. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy jj,koukala jsem,jsme dokonce byli na Vítání občánků s Negrovkou,znám jí od vidění.
21. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni a kde vlastně bydlíš? Mě se to tady pořád motá :grinning: ne že bych se chtěla přifařit, ale jen tak se ptám :grinning:
Na ten bazén asi naběhnu do toho Dráčka, jestli už tam neskončila ta akce, no uvidíme pořád si něco vymýšlím a nevím co dřív koupit :slight_smile:

Svoma fakt? :slight_smile: No tak to je paráda :slight_smile: A máš někde nějaké fotečky dětí nebo se bojíš šmíráků?
21. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy měla jsem,ale už nemám,dám vám je tam na chvilku,ale až později,teď nemám moc času. :wink: Čekám,až se malá vzbudí na oběd a taky má každou chvilku přijít na oběd MP. A musím pro malého do školy.
21. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Svoma tak OK, já taky čekám až se vzbudí malá a kdyby nebyl takovej hic tak asi půjdeme ven, ale takhle nevím, to asi budeme zalezlý doma, jsme po neštovicích a já mám pořád fleky, malá už je na tom líp, tak stejně na to slunce tolik nemůžeme a v poledne je to sebevražda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy to je mi líto,tak hlavně že už to máte za sebou. Mě se taky nikam nechce,asi půjdeme odpo akorát navštívit MP tátu s partnerkou. Jinak mě madam opět naspává noc,už spinká tři hodiny.
21. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek