• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
možná s sebou vemu ještě kamarádku má stejně starou holčičku jen o 3dny mladší než mi.
A jak jsi dopadla u dr.?
2. zář 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adel vsechno nejlepsi k svatku
2. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jeste Nikolce vsechno nejlepsi ke 2 rockum,nam to ceka za par dni
Adel ty blondynko :slight_smile: taky bych te nepoznala. :slight_smile:
2. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Nikolce opožděně vše nejlepší!!!!! A mamce dneska taky!!!

Užijte si zítra sraz, mrzí nás to, ale snad bude brzy další.
2. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkujem za přání jste moc hodný. A ta barva na vlasech je experiment. Zrovna ted to má pokračování tak jsem zvědavá jaký bude výsledek. Už mě ta černá nebavila. Ale manža z toho na větvi teda není. Ale má to svojí výhodu skoro nikdo mě nepozná.
2. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Adel taky vše nej Tobě i Nikolce k narozeninám :dizzy_face:
Teda, kdybych tě tu potkala, tak tě taky nepoznám :grinning:
2. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Sykor dopadla jsem dobře jak v porodnici tak u Dr., akorát bych teda ráda do příští kontroly porodila, jsem objednaná tak blbě, že nevím jak s hlídáním :frowning2:

Tak já zase letím a snad zítra ten sraz dopadne, psala jsem i do IP, že jsem celkem v háji když nejde Oli, protože nevím kde je ta Oáza ani na to hřiště netrefím, minule jsem tam dost bloudila, tak by se mohlo stát, že už nás nikdy nikdo nenajde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
2. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulky :dizzy_face:

Oli ty si se nakonec rozhodla že nepůjdeš???to kvůli mě??? :confused: :grinning: :grinning: né humor...doufám,že si srazík užijete a doufám,že brzo bude další!!!
2. zář 2009 v 15:47  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat jestli budeš Oli stříhat, tak si myslím že je to kvůli tobě :grinning:
2. zář 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
opožděně taky vše nej pro Nikolku a její mamku........... :wink:

holky, tak zítra.......... :slight_smile:
2. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky my určitě nedorazíme celou noc jsem prozvracela a problila.A ještě malá ty afty akorát bysme vás nakazili. Jsem úplně vyřízená. Ještě že tchýně hlídá. Teď jsem si malou dolů vzala dolů na spaní ale koukám, ženějak brzo a už leží tak snad usne.
3. zář 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
tak dneska to bylo fajn, měla jsem táááááááák hodný dítě :sweat_smile: doma je taky zatím hodná, ťuk, ťuk :slight_smile: :dizzy_face:

Škoda, že nám nevyjde sejít se častěji a teď to bude ještě horší, tak snad časem :slight_smile:

Jo a nezmokly jsme, ale bylo to o fous :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen jsme byly trošku pokropený a to nám prospělo :slight_smile:
3. zář 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Beat, já myslela, že půjdeš, tak jsm chtěla předejít setkání :wink: :slight_smile: Jak jde zabydlování?

jak jste si to, holky, užili?
3. zář 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Terez, Kristýnka byla fakt tak hodná :slight_smile:

Srazík byl fajn. Sice teda na pokec času moc nebylo, pořád se někam běhalo :grinning:

A Dominovi to docela taky prospělo, usnul hned v autě, ale spal zase jen něco přes půl hodinky. Ale náladičku má dobrou a je strašně ukecanej, že ho ani nepoznávám :grinning: Dokonce snědl k večeři i kaši, sice poslední sousta už mu šla nahoru, ale kaši mi nevzal do pusy asi už půl roku.
3. zář 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mě je nějaké foto, ale opět většina fotek je nepoužitelných, děti se fakt těžko fotí :grinning:
3. zář 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Terez malá ani nikoho nepokousala co? :wink:

Mi jsme říkali,že bychom tam jezdili častěji moc se nám tam líbilo a tady u nás nic neni.

Pak jsem zajeli ještě do Globu a děti se svezli na mašince.A po cestě nám něco začlo smrdět v autě,tak jsme si mysleli,že je to dodávka před námi,tak jsem jí předjeli.A pořád to smrdělo tak jsem zastavili a očuchávali auto.Jedna u motoru a 2u kol ten kdo jel okolo tak se musel smát.Volala jsem manželovi aˇtpro nás se švárou dojedou.A on že je to dobrý,tka jsme kousek popojeli a srdělo to šíleně.Manžel tedy asi za 5minut přijel přendali jsme děti do 2auta a jeli domůA manžel jel s naším autem a vůbec nic mu tam nesmrdělo.
Terezka také chtěla spinkat,ale já jsem zastavila a hned se vzbudila tak pak plakala.A Ríša se koukal na krtečka tak mu to bylo jedno.
3. zář 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Věruš tak to jsem ráda, že vám to taky prospělo :slight_smile: ale to spaní dětí je hrůza co :sweat_smile: mě malá spí teďka tak přes tu hoďku a to od 10h, tak já jsem na prášky jak přestává spát :sweat_smile:

Oli užili jsme si to opravdu dosytosti a myslím si, že jsme i přišli a odešli v pravý čas (při příchodu tam byli dvě děti) a při odchodu se to tam začlo hrnout, takže jsme to prostě dobře vychytali :slight_smile:

Jo jinak na ty fotky jsem si vzpomněla, kdo je teda má, tak prosím poslat :dizzy_face: nebo jestli máte rajce, popř. nějaký podobný program, tak to hoďte tam, to bude asi jednodušší pro vás :slight_smile:

Sykor čekala jsem že na konci toho tvého vyprávění bude posrajděný dítě :sweat_smile: tak teda nevím co vám tam smrdělo, no hlavně že to dobře dopadlo a kolemjedoucí se určitě museli smát tuplem - dvě blondýny :grinning:
3. zář 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dítě to nebylo prý nám buď brzdové destičky už odchází a nebo nějaká gumička ve ventylátoru.

Vera78: Fotky jsou pěkný.Draci se těžko fotí :grinning:
3. zář 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sykor to je taky radost. Já tu zrovna kopíruju papíry pro pojišťovnu a jsem z toho všeho opravdu nadšená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a mate fotky?
3. zář 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko - u Very v albu a další nevím jestli někdo někam zveřejní, já jsem foťák nebrala kdybych náhodou musela k porodu aby nebyla přeplněná karta nebo vyplácaný baterky, ale trošku mě to štvalo, pak jsem tam Kristý hezky nafotila mobilem, jenže ten foťák neni tak kvalitní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sykor, já taky čekala, že za to mohl nějaký prcek :grinning: :grinning:

Terez, jak se cítíš?

Snad bude brzy další sraz a přidáme se.
3. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby prcet tak by to bylo fajn.To bychom zvládli. :slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli já se cítím fajn, děkuju za optání :slight_smile: Dneska mi holky říkaly, že mám břicho dole i Beat mi to včera říkala, ale já nějak nevím, teď jsem šla kolem zrcadla tak jsem jukala a fakt nevím ty jo, kdysi mi to říkaly i u Kristý a PA v porodce mi řekla že je vysoko :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak nebudu nic přivolávat :slight_smile:

A jak vám vyhovuje další sraz? Však se to může už plánovat a uvidíme kolik lidí se nakonec sejde :slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, zatím nemáme žádný den pevně cvičení, takže zatím kdykoli.
3. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A co ostatní? Nejlepší bude když sem zase každý napíše kdy může/nemůže a udělá se seznam a bude to :slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš a Beat ta tě viděla i před tím. :wink: Tak šup dneska na manžela a třeba to bude.
(Ale nám to nepomohlo)
A za jak dlouho jsi porodila Kristý,když ti to řekli?
3. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No s Kristý tuším že to bylo tak do týdne - co mi to řekly holky tady na MK a když mi to řekla PA v porodce tak to bylo už za několik hodin, jinak při těch bolestech se kterýma jsem tam přijela jsem ho prý měla vysoko :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

To nevím jestli bude šup na manžela, ten se šourá ještě v práci, nají se, padne za vlast a usne :stuck_out_tongue_closed_eyes: a navíc si přijdu taková ošklivá, jako "nutit" ho do něčeho takovýho se mnou - velrybou :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobrá je ta fotka jak dávala Věra jak se tam nakláním nad malou u tý matrace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak vidíš. možná ti to vyjde na toho 8.9. a nebo 9.9.

Ale prosím tě moc ti to bříško sluší.Jsi hezká maminka.Tak mému manželovi to nevadilo v těhu spíš si myslím pak po porodu,to bylo horší to se mu nějak nechtělo. :frowning2:
3. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jdu ještě něco poklidit a spát.
Zítra jedem do Prahy do bazénu a pak na víkend na chalupu.
Všem přeji krásný víkend
3. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek