• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
autor
Sykor myslíš že ho ovlivnilo to že byl u porodu? Už jsem o tom cosi četla... to zase nevadilo nám :sweat_smile: jako nám by to nevadilo ani teď, ale on je fakt vyřízenej z tý práce a já jsem vyřízená zase z jiných věcí, takže se ani jednomu do toho nechce :sweat_smile:

Ten bazén a víkend si moc užijte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Srazík byl fajn. Je to tam moc pěkný. Jinak já nějaké fotečky taky nahraju, ale nechtějí se mi načíst z foťáku, tak to zkusím zítra.
3. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

koukám,že se vám srazík vydařil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Pak jsem zvědavá na zbytek fotek :wink: :slight_smile: Snad se dalšího srazíku už zůčastníme :slight_smile:

U nás celou noc prší a pršet asi jen tak nepřestane :frowning2:
4. zář 2009 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Ano srazík byl dle mého názoru opravdu fajn, takový hodný dítě chci pořád :grinning:

Jinak jsem dneska pěkně naštvaná, ale pravděpodobně za to vděčím jen sama sobě :stuck_out_tongue_closed_eyes: lilo jako z konve celou noc i celý ráno, jenže jsem musela vyrazit na ÚP už asi po čtvrtý zrušit rodičák (protože chcou pořádně nějaký papíry, ale všechno jim dlouho trvá :angry:), tak jsme se vydaly, no dopadlo to tak, že Kristýnky nepromokovaná bunda (aspoň jsem si to o ní myslela) přestala být nepromokovaná, takže dítě celý mokrý, studený a na ÚP jsme se otočily na podpatku, protože nemaji úřední den! :angry: Takže hodina strávená v autobusech, protože byly zácpy a jediný co z toho bude, tak možná nastydnutí a moje tvrdnoucí břicho, protože jsem malou raději nesla, abychom šly rychle :confounded:

Negrovka teď jsem si vzpomněla, že už je září, tak nebude nějaká změna v profilu? :slight_smile:
4. zář 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Dala jsem nějaké fotečky do abla Budějovice.
Terez, doufám že budete obě v pořádku. U nás se včera večer objevila teplota a nechce se jí pryč. Takže noc nic moc. :unamused:
4. zář 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hydri ty fotky jsou naprosto super, nikde nemám vidět do tváře ani hlavu, to jsem ráda :dizzy_face: :grinning: pupek mi nevadí, na ten mám v tomhle "tt" už trošku nárok :grinning:

Teplota jo? :astonished: a z čeho to máte? Myslíš, že taky nějaký nastydnutí? Tak doufám, že bude brzo lépe!!!

Dneska u nás byla Beat s Danískem a chuděrka jí zvrací a je takovej nevrlej, asi mu porostou stoličky, ale těžko říct :wink:
4. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsme doma.
Včera v Praze to bylo výborné.Strašně moooc jsme si to užili.Všem to velmi doporučuji.Děti se tam fakt vyřádí.

Jinak jsme měli v plánu přiject domů až zítra,ale má teplotu od rána.A pořád nejde potvora srazit.Rostou nám zoubky a ještě máme rýmu
5. zář 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez-ještě dopapám to jedno platíčko a už se budeme snažit :dizzy_face:
5. zář 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé tak koukám, že všechny děti něco trápí, my jsme dneska byli dlouho venku, bylo pod mrakem, vypadalo, že bude každou chvíli pršet, ale nic... takže pro mě ideální počasí, akorát malá byla trošku namodralá :sweat_smile: ale i tak se chtěla svlíkat z mikiny a byla teploučká, jen ručky studený, ale to mívala vždycky :sweat_smile: takže venku jako fajn, akorát nechápu že to naše dítě nikde nic dlouho nevydrží, nevydrží chodit, vézt se v kočárku, nést se, prostě nic, pořád je nervrlá a rozčiluje se :rolling_eyes:

Negrovka no tak to je paráda, už se těším na těhuli!!! :slight_smile:
5. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak u nás byla teplota jen ten čtvrtek, ale horký byl ještě v pátek i sobotu. Ale dneska už O.K. Nejspíš ho trápí zoubky. Má nateklé dolní dásničky. Tak s námi chudáček nejel v sobotu ani na Vltavu na raft. Ale on by nejel asi i tak. Bylo to fajn, ale chvílemi dost kosa. Hlavně když jsem byla mokrá. :grinning:
6. zář 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

koukám,že tady dneska nebyla Terezka,tak snad už nerodí :wink: :slight_smile:
7. zář 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hydri no nás teď asi taky trápí zuby, má průjem a opruzenej zadek a sahá si do pusy, akorát nevím který by jí lezly, ale to je furt něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kolik jich Ráďovi ještě chybí?? :astonished:

Negrovka néé já budu rodit až zítra (8.9.) nebo 9.9. :grinning: a nebo taky až někdy v říjnu, mě to připadá, že k porodu nejsem teda vůbec připravená, nic mě nebolí a to neznám v těhu s Kristý :sweat_smile:
7. zář 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě mu jich chybí 6. Ale těm se už nějak nechce. Dneska se zase osypal. Ale to je spíš reakce na manžílkovo antiperspirant. Měla jsem ho připravený na vyhození a on si ho nějak sundal a dlabal ho. :fearful:
7. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravím,počítač stále ještě nemáme,tak jen v rychlosti dočítám,nás taky trochu trápí zuby,konečně po 2 měsících,kdy se pořád zdálo,že nějakej poleze,tak jeden konečně vylez,ale ruce má v puse pořád,takže čekám,že nebude jedinej,jinak žádný velký změny,jen je mišák komunikativnější,ale ve větách fakt tedy nemluví :grinning:
honzis začal zase chodi do školky a zatím se mu pořád líbí,taky přes prázdniny rozvázal a mluví čím dál víc a je mu i víc rozumět,tak snad je to na dobrý cestě

terez na tebe myslím moc a držím palečky,at se vše vydaří bez komplikací :wink:

moc vás všechny i dětičky zdravím Lucie
7. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak nám chybí už jen 2dolní a ty poslední stoličky tak také 6zoubečků.Přez víkend vylezli 2horní,ale dali zabrat
Teda ty zoubečky se nějak rozhodli potrápit skoro všechny děti

Terez tak dneska teda,že by už?Vydrž do zítra to je hezčí datum :wink:
8. zář 2009 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hydri vy mu nedáte najíst tak si musel vzít ten antiperspirant jo? :grinning:

Mě se líbilo jak v BB spustil Domča od Věrky: "Mňamy mňamy" a takovým hláskem jako kdyby mu fakt nedávali vůbec napapat, to je tak sladký :grinning: :dizzy_face: no my to taky známe, kdykoliv jsme někde pryč tak huláká a furt by jedla a doma to do ní cpu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mispuli to je paráda, že malá je komunikativnější, naše taky, ale svým jazykem :sweat_smile: Děkuju že na mě myslíš :slight_smile:

Sykor no to datum jsem si vybrala, ale je mi to prd platné :stuck_out_tongue_closed_eyes:

To je super, že vám chybí už jen 6 zubů, nám pořád 10 :astonished:
8. zář 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno mamulky :dizzy_face:

dneska jsem ranní ptáče :confused: :grinning: :grinning: né jdeme totiž s malým k zubaři,tak jsem nechtěla zaspat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jinak u nás noc hrůzy!!!malej měl od večera horečky skoro až 39,5 byl to děs!!už jsem se bála,že ráno budem muset letět za dr,páč malej nesmí mít horečky,ale naštěstí se mi to podařilo srazit,už má jen 37,6.já jsem ani pořádně nemohla spát,jak jsem ho furt pozorovala,hlavně jsem si furt představovala,jak mu musí být :pensive: ale myslím,že to bude zubama,pořád si hrozně sahá do pusy-hlavně dozadu,je protivnej(vid Terez :confused: :grinning: )tak snad brzo něco vyleze

docela vám všem závidím,že vám zbejvá tak málo zubů,my máme zatím jen sedm a při představě,že to bude pokaždé u nás probíhat takhle se děsím :pensive:
8. zář 2009 v 08:08  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat no u vás opravdu neznám aby malej takhle kňoural, jako kňoural tady, ale je vidět, že ho něco trápí, že to prostě neni jen tak, jakoby se snažil nám to tady vysvětlit, ani hračky ho nebrali, většinou ty cizí měl rád :grinning: tak hlavně ať je vám brzo dobře, já bych to viděla možná na ty stoličky, ty maji horší průběh a prakticky je teď máte taky na řadě, tak jsem zvědavá no, třeba tě zubařka dneska překvapí :slight_smile:

A on vám každej zub dělal takový problémy? Já myslela, že většinou ne :astonished:
8. zář 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,tak zubařka řekla,že asi vidí nahoře nějakou bouly,že to asi bude zub-nejspíš stolička,páč ukazovala někam dál. :confounded: právě,že sme se zubama problémy zatím neměli,tak sem z toho hotová,hlavně kvůli tý blbý horečce,už zase hoří :pensive: ale ted usnul,tak ho změřím až se vzbudí
8. zář 2009 v 11:44  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No vidíš, tak neříkej, že to u vás bude pokaždé takhle probíhat :sweat_smile: co mám říkat já, jedinej zub bez řevu přes den a buzení v noci jsem nezažila :sweat_smile: :grinning: ty stoličky jsou prostě horší a špičáky jsem slyšela, tak neboj :slight_smile:

Kristý asi taky poroste ještě stolička nahoře :slight_smile:

Někdo říkal že na horečku je dobrá i jablečná přesnídávka, myslím Lenka, tak třeba zkuste všechny takový ty postupy, aby si do něj nemusela pořád cpát jen Nurofen, při nejhorším bych dala i zábal. Já vím že pro ty děcka je to šok, ale jestli jsou ty horečky pro něj nebezpečný... :unamused:
8. zář 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslím,že jestli ted každá stolička bude líst takhle,tak mě picne :sweat_smile: malej spinká zachumlanej v lLádovo peřině :unamused: no já myslela,že bůh ví kolik nám neřekne,že nám roste zubů a on asi jen jeden :angry: :angry: no já to střídám s paralen čípky a asi zkusím octové zábali na ručičky,tak uvidíme,jinak už nevím jak to srazit :frowning2: při nejhorším dr je kousek,ale zrovna dneska tam Matoušová není :unamused:
8. zář 2009 v 11:57  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat já bych to tak neřešila kdo tam je, hlavně že se na něj někdo koukne, ale jestli je to od zubů, tak se obávám že nic světobornýho ti neporadí...

Třeba roste jeden ale další je zatím pod dásní a neni vidět, Kristý většinou vyroste jeden a další není vidět, ale už je těsně v závěsu a třeba za týden začne být vidět :wink:
8. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě o to mi jde,že když tam není Matoušová,tak ty druhý dr to nebudou řešit :confounded: no snad rostou všechny na jednou at je klid :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 12:20  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vůbec vás nestíhám, tak jdu aspoň pozdravit.
Dendě vylezly min. týden 3 stoličky, na tu 4. čekáme - má tam bouli velikosti Řípu. Ale naštěstí se to nijak moc neprojevuje, v noci hezky spinká, horečky taky nemá. U těch předních mi to přišlo horší... Akorát teda se teď hrozně začala vztekat, jakmile není podle ní, nebo ještě nechce po o spát, tak by si vyřvala plíce... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nestíhám dočítat, doufám, že jste všichni v pořádku - krom těch zubů...
Terez, jak ty s Lukym? Cítíš se dobře??
8. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat ale já si myslím, že jestli je to od zubů tak to s tebou nebude extra řešit ani Matoušová... ono se vlastně nedá toho moc dělat.

Leni ty jo, to je něco takhle naráz že jí to všechno vyšlo a šikulka jak to snáší, naše malá je asi extra přecitlivělá nebo nevím :grinning: ale já jí chápu, že ty zoubky prostě bolí no :stuck_out_tongue_closed_eyes: vzteklina je taky pořád, to asi ještě dlouho bude :confused: :sweat_smile:

Já se cítím fajn, děkuju za optání :slight_smile: odpoledne jdu vyměnit oteplováky do Kiku, protože jsem se tam husa tak dlouho přehrabovala a malá řvala že jsem nakonec čapla blbý číslo, mě by švihlo!!
8. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, ještě s těma lékama na horečku - moje dr. mi vždycky říká střídat Nurofen a Panadol - ob jedno - jednou dát ten, pak ten... a i střídat čípky se sirupem. Přesně jsem nepochopila, jak to střídání má fungovat, ale prý to je šetrnější...
8. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, ty stoličky asi nebyly úplně najednou, ona si asi 14 dní nenechala sáhnout do pusy, takže pak jsem je objevila všechny 3 najednou.
Beat, s těma zoubkama je to děsný... ještě vím od kámošky, ty měli taky trápení se zubama, že malýmu dávala zmraženej banán, že si to kousal a dělalo mu to dobře. Jinak jedině kousátka, Calgel, homeo...ale to už určitě všechno dáváš. Jestli má Daník ještě dudlíka, tak bych ho možná šoupla taky do ledničky zchladit...
Tak, Dendu jsem přechválila, jak je nyny a už mi tu 20 min. ječí v postýlce a nechce spát... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leni :dizzy_face:

jj já střídám nurofen sirup s paralen čípkama,to mi tenkrát poradila myslím,že taky Matoušová :wink: závidím,jakou rychlostí vám ty zubiska vylezli :dizzy_face:

Terez mají něco v Kiku i na kluky??potřebuju mu dokoupit nějaký trička dlouhý rukáv a bundu na podzim :sweat_smile:
jinak uvidím,jak na tom bude malej až se vzbudí,jinak bych tam asi zítra pro sichr skákla,myslím totiž,že bym u dělala nějaký odběry,mám za to,že my říkala,že při větších horečkách mu hrozí zápal těch ledvin,ale to si nejsem jistá
8. zář 2009 ve 12:36  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni Calgem máme,ale vždycky když mu ho dám,tak mi přijde,že ho nadavuje :confused: ten babán je dobrý nápad,zrovna tu jeden mám :grinning: jinak dudana my už nevedeme,mám sice schovanej pro strejdu příhodu jeden,ale užm uho asi nedáme,je bez něj už od jednoho roku,tak at se k tomu nevracíme,jinak s tím usínáním,máme poslední dobou taky problém,nechce usínat sám :angry: tak se vždycky velmi rád obětuje Láda a jde spát s ním :rolling_eyes:
8. zář 2009 ve 12:39  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno nic loučím se,jdu péct,tak at to stihnu,než se malej vzbudí,tak papa a děkuju všem za rady,ste zlaté!!! :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 12:40  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek