• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
Beat, oni maj v lékárně těch gelů na zuby víc, kromě toho Calgelu ještě nějaký Citro...něco a myslím ještě jeden. Tak třeba zkus jiný...
Taky se loučím, dítě konečně uslo, tak se matka jde pokusit o nějakou práci :grinning:
Zatím pááá, budu se snažit nakouknout častěji...
8. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já kdysi slyšela že Calgel je na nic, my máme Calgel i Mundisalgel a ten Mundisal by údajně měl být lepší... ale jinak nevím :slight_smile:

Beat věci na kluky já ti nevím, kupovala jsem Kristý zimní bundu a všimla jsem si, že tentokrát bych i na toho kluka vybrala, podzimních věcí jsem si moc nevšímala a ani nevím zda ještě jsou :sweat_smile: víš jak to všechno blázni prodávaji dopředu, takže když chceš na podzim podzimní věci tak skutek utek :stuck_out_tongue_closed_eyes: a triček jsem si moc nevšimla, taky bych nějaký uvítala, spíš vyprodávaji věci na léto, koupila jsem Kristý dvoje kraťasy za 29,- a taky jsem potřebovala punčocháče a teď jsem si všimla, že je tam mají za 60,- tak jsem vzala dvoje, akorát že číslo 86/92 bude mít až na příští rok :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě jsem vzala jedny 74/80 (nic mezi tím nemají) no a ty jí budou akorát :slight_smile:

Koník je nějakej rozhozenej a mě už to nebaví sem psát, tak se mějte hezky ať zoubky nikoho nezlobí!!! :slight_smile:
8. zář 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak konečně se mi povedlo přihlásit.

Beat sehnali jste maliny?už je malému lépe?

Když má Ríša horečku dávám nurofen čípky a panadol sirup.Přesně,jak píše Lenousek100 to střídám.Můžeš tyto 2prášky dávat v intervalech 4hod.Ale ten samí prášek se smí dávat po 6hod.

Mi máme kamistat na zoubky a je výborný.Jednou jsem si ho zkoušela dát i já a fak tu pusu znecitlivý.Až mi to bylo nepříjemný,ale Ríša ho má rád.
8. zář 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak jak jsme tady řešily ty zuby, tak jsem večer našla stoličku nahoře, roste jí to tak blbě, hlavně ty stoličky než se prořežou všechny ty hrany no :confounded:
8. zář 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer mamulky :dizzy_face:

malej je na tom pořád stejně,ted k večeru měl zase 39 :frowning2: malinový sirup nesehnala Ládi mamča,byla v albertu a nic,já mu právě střídám čípky a sirup,ale zatím nic moc účinek,jsem rozhodnutá,že ráno zajdem k dr,když to bude přetrvávat.ted půjdem v osm koupat,tak pak uděláme zábaly,tak uvidíme

Terez gratuluju k zoubku!!! :dizzy_face: koukala jsem,jakoum malá krásnou budnu!!fakt moc hezká!!!! :dizzy_face:
8. zář 2009 v 19:15  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Beat děkuju a oteplováky mi nepochválíš? :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
To mě mrzí, že má chuděra pořád ty teploty, já bych tam taky radši zběhla jestli mu teda něco hrozí a to tam bude Matoušová nebo ne? Já si to nepamatuju, jsem jak natvrdlá pořád :pensive:
8. zář 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk :wink:
8. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se chtěla podívat na foto ze srazíku a přihlásila jsem se jako "budejovice" a ono o ňák nejde :sweat_smile:

tak naše letošní poslední dovolenka proběhla úžasně, krásně nám vyšlo počasí, byla to paráda :sunglasses:

Kousek jsem Vás dočetla abych byla trošíčku v obraze :sweat_smile:
Zítra písnu více
8. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jck však se nemusíš přihlašovat :wink:
www.modrykonik.cz/photos/budejovice
8. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale jestli hledáš fotky z tohodle srazu, tak spíš tady :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=419539&vReferer=%2Fphotos%2Fvera78
8. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji :wink:
8. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat já ten kompot koupila v Jednotě.Vy jste malého koupali?Mi když máme horečku tak ho jen otírám.

Terez úlovky jsou super asi také budu muset vyrazit do Kiku.A něco koupit
8. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak j áse picnu,malej měl ted než šel spát 39,3 :frowning2: udělali sme mu zábal,dali čípek,tak jsem zvědavá na noc,ráno jdem za dr,aspon pro jistotu,zítra by tam měla být Matoušová.snad to bude vše ok.

Sykor nene nekoupala jsem ho,jak jsme dodělali zábal,tak jsem ho jen otřela ubrouskama.jinak já nevím,kde je tady poblíž jednota :confused:

Terez chválím vše!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale bundička je nej!! :sunglasses:

Jck to je paráda,že dovolená se vyvedla!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 21:38  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulky :dizzy_face:

noc šílená,malej měl bez jednoho stupně 40!!to už jsem nevěděla co dělat,dostal zase zábal.
tak sme se ted vrátili od dr.je docela možný,že to je 6.nemoc,ale měl trochu zarudnutý krk,tak nám vzali krev,tak zítra budem volat na výsledky.řekla jsem jí,že nám roste zub,ale ona říkala,že to by neměla být tak velká teplota ktomu.tak podle odběrů se uvidí,co dál :unamused:
9. zář 2009 v 08:48  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
u nás dneska noc po hodně dlouhé době výborná.Malej se vzbudil až v půl6pak jsem ho nakojila a vztával v 6.45.

Chudák Daník.A dala ti na to něco?

Terez tak dneska to dáš ne? ;)
Zrovna říkají v rádiu kolik dneska je svateb prý je to magické datum.V ČB 8 svateb a na Hluboké 5 svateb
9. zář 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sykor nedala,prý musíme počkat na ty výsledky z krve,pak až podle toho bude jednat,mám pokračovat v tom co ted,sřídat paralen čípky s nurofen sirupem :wink:

dneska je opravdu krásný datum,taky by sem i líbilo rodit na tohle datum!! :grinning: alej á zatím nemám co rodit,tak si musím nechat zajít chut :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 09:11  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak třeba to dneska Terka dá.Doma vygruntuje umyje okna a tak a třeba se jí to rozjede :slight_smile:

Tak snad mu to brzy sleze maličkej.
9. zář 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no třeba ho Terča přemluví :grinning: jsem zvědavá,co jí dneska řeknou na prohlídce!!! :dizzy_face: no snad jo,jsem z toho už docela vyčerpaná,asi zalehnu s ním,hned jak vytuhne :dizzy_face:
9. zář 2009 v 09:19  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
teda Beat, chudák Daník, tak ať mu je brzy lépe a není to nic vážnýho a jen ta 6.nemoc. Ono pak když se to všechno spojí, ještě se zubama, tak to fakt stojí za to :confounded:

Dneska je sice krásný datum, ale zase v TV ráno říkali, že podle numerologů to nic extra dobrý den není :slight_smile: Ale na narození Lukáška určitě jo :wink:

No já teď volala taky k Matoušový, kdy konečně budou mít ten Priorix. Nás snad nenaočkují. Přišla jim sice už vakcína, ale jen nějak na 10 dětí. Tak nás zatím objednali za 14 dní, tak doufám, že příjde další. Teda taky, že ta vakcína je v dávce pro 10 dětí. Měli jsme jít zítra, ale tam se už nevejdeme :angry: To je fakt síla tohle s tím očkováním.
9. zář 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat ty jo ta šestá nemoc mě vůbec nenapadla, ale to je pravda, Kristý ji měla v 10timěs., tak uvidíš jestli se ti osype za pár dní. Já si pamatuju taky ty teploty bez příčiny a vůbec to nešlo srazit, pak se osypala a byl klid!!! Doufám, že to bude ono a na to zvracení ti řekla co?

Vero to je na prd s tím očkováním :unamused: jakto že je toho tak málo? :angry:

Holky dneska se rodit nebude, u Dr. žádný změny :wink: Ale rodí mi jedna kamarádka těhulka tady, jsme si plánovali jak budem rodit spolu, protože ona je v C.K. ráno mi psala, že je v porodce a později že už jde na sál, takže už bude mít prcka, chjo závidím :frowning2: :dizzy_face:
9. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A zapomněla jsem napsat, že noc u nás otřesná, malá strašlivě brečela, nešlo dělat vůbec nic, skoro nespala, měli jsme ji u sebe a bylo vidět jak se snaží, ale že prostě nemůže... no a našla jsem ji ráno další stoličku, mrchy jedny! :angry:
9. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez na blinkání říkala,že je možný,že i jak mu není dobře,že to může být z toho,nebo z toho zubu,že možností je tu víc,jestli má třeba nějakou virozu,tak to může být i s tím spojený,zatím prý jen dávat malé porce a zítra snad budem vědět víc.ted sme si na chvilku schrupli,tak se mi i zdálo,že už není vůbec teplý,ale sotva otevřel oči zase hoří,byla bych ráda,kdyby to byla ta šestá nemoc :confounded:

Vero ty jo my máme jít na očkování v říjnu,tak jsem zvědavá,jestli nás naočkují :angry:

Terez prý tý šestný nemoci ted řádí dost,prý je minulý týden měla několik případů!!jinak jsem zítra měla jít se podívat na neonatologii za tou kamarádkou,jak rodila v sobotu,ale radši jsem to odvolala,abych náhodou nan í něco nepřenesla,přeci jen tam jsou malá miminka a to je hned-ale škoda,chtěla jsem s ní asponp okecat,tak si budu muset počkat,až budou po 6ti nedělí :frowning2: jinak vám ty zuby rostou jako po dešti koukám!!!!! :astonished: :astonished: ale apson to budem ít kočička brzo za sebou a pak už zn í bude určo hodná super ségra!!!!! :dizzy_face:
9. zář 2009 v 11:05  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat a jak dlouho ty horečky má? Mě jak jsem to slyšela tak mi došlo, že jsme měli fakt stejný průběh, šílený horečky co nešly ničím srazit, byla jsem nešťastná a pak se osypala a najedou všechno pryč, snad to bude ono a vím že ty horečky měla snad přes 4 dny, ale už si úplně nejsem jistá.

Jo hodná ségra, poslední dobou jak je s ní jen jeden z nás tak se chová krásně, ale jak jsme oba dva, tak pořád jen řve a něco si vynucuje, hlavně věci, který jí třeba nikdy ten druhý nedovolil, hrozně to zkouší :confused:

No to já bych do porodky taky radši nechodila, i když malý mimi bych taky ráda viděla :slight_smile: a oni jsou taky na neonatologii jo? V kolik "tt" se vlastně malý narodil?

Mě se dneska ptal Dr. kdy se narodila malá, když jsem tam fňukala že chci rodit dneska :sweat_smile: tak říkal, že to bych čas měla :slight_smile: to už bych vlastně měla po porodu :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Beat a co vůbec říkala na tu teplotu, je to tak, že to malý nemůže mít aby nedostal nějaký ten zápal ledvin??
9. zář 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak to dnešní datum, už má jednu holčičku, kamarádka má dnes něco po 9 císařem holčičku Elišku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Včera odpol. jsme byli s Natálkou na posledním Prevenaru, tak už máme od očkování klídek - zatím. Naštěstí to na nás vždy vyšlo, zatím jsem tady na Č.K. ještě neslyšela, že by někdo neměl naočkováno z důvodu, že nejsou vakcíny :wink:

Všem přejeme krásný sluníčkový den :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: my se odpol. chystáme do města, tak snad nebude až takový horko :wink:

Terez, kdyby jsi náhodou něco potřebovala až budeš v porodce (jestli teda budeš v Krumlově) tak se ozvy...není problém tak zaběhnout :wink:
9. zář 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé Jck nerodila v Krumlově? Dneska tam rodí strašně moc ženckých, se všichni picli kvůli tomu datumu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ono asi Prevenar a Priorix (Trivavac) je rozdíl v tom nedostatku... já mám pocit, že chybí jen ty povinný vakcíny, ale jistá si teda nejsem :astonished:

Jck užijte si hezký den a jsi moc hodná, třeba tě nakonec i otravovat budu, protože MM se za mnou nedostane, sice říkal že budou s malou jezdit autobusem, ale to po nich nechci, když vím jaká malá je :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak koukám, že Terez ještě nerodí.

Beat, zvládněte to, už se těším na kafe :dizzy_face:

Holky, má být několik dní ještě pěkně - podle předpovědi - nemáte někdo chuť vyrazit odpo k Oáze do Stromovky?Zatím nemá Kájinka žádné cvičení,...tak nám je jedno den a čas bysme stíhaly tak po 15.h být už tam...Jen pokud by měl někdo chuť.
9. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli já bych i šla, už neni takovej hic jaký býval, ale radši nebudu chodit daleko od domu, MM by se pro mě neměl ani jak dostat kdyby mi tam třeba prdla voda :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíc jak malý rostou ty zuby tak je dost protivka, asi by s ní nic nebylo :confounded: tak si to užijte kdyžtak :slight_smile:
9. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,franta jel do ČB na hokej,tak mi tu nechal noťas

my taky používáme na zuby kamistad a jsem s ním spokojená

terez ona ta komunikace je taky její řečí,ale docela už občas rozumím tomu,co chce,jinak rozšířila slovník o kytičku,kačenku,králíká,psa,kohouta a když chce tak umí říct haf,mnau,kikiriký,koko a gaga,jinak když chce něco podat,tak ukazuje a posunkuje a vydává u toho takovej podivnej zvuk,kterým se snaží upozornit

beat,míša měla 6.nemoc asi v 9.měsíci,taky jí najednou z ničeho nic vyskočila vysoká horečka,trvalo to 4 noci,přes den jí to docela padalo,pak se na 2 dny osypala a bylo po,tak doufám,že to budete mít taky tak

s míšou jdeme na priorix v úterý,tak snad budeme bez odezvy
9. zář 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez...já myslela s tím očkováním to státem hrazené, to jak to čtu různě na netu a v novinách. Klíďo se ozvy kdyby náhodou něco, vy nemáte autí?

Beat...Daníkovi přejeme co nejrychlejší uzdravení :wink:
9. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek