• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
Terezko, škoda, tak snad se uvidíme někdy po šestinedělí na procházce :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my jsme oslavili narozeniny,jen tak skorme bez dortu,ale s nejakyma darkama.
10. zář 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co terez neodvezli te v noci? :slight_smile:
10. zář 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Jck auto jsme měli do předmin. týdne, kdy MM nabourala jedna kr... (jinak jí říct nemůžu po tom jednání co s námi vede) teď máme auto na odpis. To že se za mnou nedostane až budu v porodnici je to nejmenší, horší bude to kolem, dostat se do porodnice - dostat se z porodnice, olítat úřady bez auta, atd., ale nějak to snad zvládneme, hodně lidí se nabídlo že nám auto půjčí, ovšem všichni pracují, tak v době kdy to auto budou mít, snad to nějak vyjde, bojim se, aby zrovna všichni nebyli někde těma autama pryč, kdyžtak by si snad MM půjčil Tranzita v práci, ale tam neni kam posadit dítě (je to dvojmístný) kdyby se náhodou Kristý někam vezla na hlídání a na cestu zpět to taky nepadá v úvahu - se dvěma dětma.

Mispuli to je Míša šikovná, o takový škále slov u nás mluvit nemůžu :slight_smile:

Coko gratulace k narozkám :slight_smile: :dizzy_face:

No mě nikdo nikam neodvezl, mimi asi čeká až nám daji peníze z pojišťovny, což bude ještě nějakej den asi trvat :angry: a pak uvidíme co budeme dělat s tím autem :slight_smile:
10. zář 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak tenhle "tt" jsem u Kristý v pase ani neměla, až když jsem přišla z porodky :sweat_smile:
10. zář 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Terez už schválili šrovotné tak třeba ještě dostanete z toho nějaké peníze :wink:
10. zář 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Terez...to jsem netušila s tím autem, to je mi líto...když se to sere, tak se to sere :angry: (omlouvám se za výraz :grinning: )
Tak to nejezdíš ani na monitory?

Čokoško....vše nej. Terezce k narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. zář 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sykor neni to šrotovný jen nějaký příspěvěk na nový auta? :confused:

Jck néé na monitory chodím ke svému gyn., ten monitor má, narozdíl od té krůty kterou jsem měla před ním :stuck_out_tongue_closed_eyes: mohla jsem si kdysi ušetřit starosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: akorát že on vlastně začal v Č.B. ordinovat až když jsem těhu nebyla nebo byla ke konci :slight_smile: Horší to bude až když začnu přenášet, to se picnu :angry:
10. zář 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj je to na nové auto.Ale tak třeba koupíte nové a větší ne?
10. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sykor a za co? :unamused: Tohle máme splácet ještě 2 roky, v naší situaci si nemůžeme dovolit brát si další půjčku a našetřeno třeba 300tis. opravdu nemám. Chci hlavně uživit děti, aby měli všechno... v rámci možností a už abych šla do práce. Navíc s MM zastáváme názor, že koupit úplně nový auto je hloupost, jenom s ním vyjedeš z prodejny a už má o 100tis. menší hodnotu :wink: my budeme kupovat ojeté, max. 5 let staré, to bylo v plánu za ty dva roky, jenže co bude teď to nevíme. Zatím to vypadá že pojišťovna nám nedá skoro žádný prachy, když bylo tohle starý, ale musíme počkat a podle toho se zařídit, možná se pokusíme opravit tohle nebo budeme muset šetřit a doplatit tu půjčku co máme a vzít jinou, ale mě se fakt nechce zadlužovat kvůli nějaký slepici sprostý! :angry:
10. zář 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky
No Terez Lukasek je rozumny a ceka az bude auto v poradku,aby se mel jak dostat do porodnice:slight_smile:
10. zář 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko no to se načekáme asi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvidíme no, nejlepší by bylo kdyby měl někdo dvě zbytečný auta :sweat_smile: já bych si ho klidně půjčila z půjčovny, ale stojí to strašně moc na ten den a taxi do porodky by nás vyšel jen tam na 700,- to je krásná cena co :confounded:
10. zář 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Terez a rodit budes kde?
10. zář 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame jedno a MM je s nim v praci
10. zář 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo coko je mi jasný, že nikdo nemá dvě zbytečný auta, to jsem jen tak plácla :wink: a i lidi co maji jedno tak snad každý s ním jezdí do práce, prostě je to debilní situace a ostatní za to nemohou, ani my ne, ale co je nám to platný.

Rodit jsem chtěla v Krumlově, kdyby to nevyšlo tak si zavolám sanitku a rodit budu v Č.B. a zřejmě i sama :pensive: ale to by bylo krajní řešení.
10. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem nevěděla,že ho budete ještě splácet 2roky.No tak snad to půjde nějak opravit.

Uvidíš ono se to nějak vyřeší až přijde porod.Snad to nebude tak hrozný a budeš mít manžela u sebe.I kdyby to mělo být v těch ČB
10. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sykor no to je na tom vlastně to nejhorší, platit něco co už nemám, ne mojí vinou, ale stává se no.
Uvidíme, mě se v Č.B. rodit nechce hlavně z toho důvodu že bych MM měla u sebe až na tlačení a že to tady prostě neznám a nikdy jsem tu rodit nechtěla a musela bych tu rodit vinou nějaké .... no už nechci být sprostá, nějak to bude :slight_smile:
10. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

ráno jsme vyrazili s Hankou do města na zpívání s nj, ale bohužel to bude až příští týden.

Terez, my tu máme momentálně naše auto, které chceme prodat, tak pokud tady bude a potřebovala jsi, tak se ozvi, nevidím v tom problém, abyste si s ním dojeli do porodky, abys byla v klidu a nemusela nakonec rodit tady, když nechceš. Slíbit nemůžu, že ho ještě budeme mít, ale když bude, je k dispozici :dizzy_face:
10. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli děkuju, jsi moc hodná :slight_smile:

Na zpívání s nj jste byly? A co to mělo být? :slight_smile:
10. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z toho důvodu jsem také nešla rodit do ČB.Myslím,že ženská toho chlapa potřebuje už dřív než na to tlačení.Při tlačení jsem ho nějak ani nevnímala,že tam je.Stál za hlavou a čekal.
A dost si na ČB stěžovali,když jsem šla rodit.
10. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmenuje se to Musikgarten a je to zpívání a hry vedené dvojjazyčně, paní je Němka, ale mluví dobře česky. Je to podle věku - O-18 a 18- 36m. V Basilice.
10. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sýkor, já rodila v ČB a nemůžu si stěžovat na nikoho a Kája tam se mnou byl dlouho před tím "tlačením"..
10. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli aha, já jen co to je :slight_smile: No já bych chtěla Kristý taky nějak podporovat v jazycích, do budoucna určitě :dizzy_face:

Sykor jo určitě ho budu potřebovat dřív, na tlačení mě moc podporoval a chvíli držel za ruku, říkal co vidí :dizzy_face: bylo to parádní, ale před by to bylo lepší, já ho tam prvně měla jen chvilku, PA si myslela že tam budu rodit tři dny nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mi řekla celkem pozdě abych ho zavolala a já ho budila, tak za mnou jel a ještě to trvalo, navíc mi potom byly protivný třeba masáže jak mě bolely kříže, ale i tak bylo fajn, že tam byl a chtěla bych ho znova, narodí se mu syn, tak by to prostě bylo fajn :pensive: :dizzy_face:
Ty jsi teda nerodila v ČB? Nebyla jsi ve Strakonicích?
10. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli no hlavně ta strava byla super ne, to je jako kdyby někdo řekl, že je alergický na oříšky a oni mu je dávali každý den ke snídani, obědu, večeři... :sweat_smile:

Asi tam záleží na tom tlačení jak moc jste k porodu připravený, já jsem rodila opravdu dost hodin, takže bych tam byla určitě sama, pochybuju že by mě dali hned na sál a MM by seděl dole na lavičce někde :rolling_eyes:
10. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemůžu říct v ČB jsem nebyla ani se podívat vím jen z vyprávění.Ale určitě věřím,že plno lidí je tam spokojených.Prostě mi tam vadí,že toho chlapa tam nenechají od začátku a návštěvy jsou na chodbě.

Já rodila v Táboře.Manžel tam byl s semou od 7hod. do 19hod. a to mi v 8hod.dali ráno tabletku.
Mohl tam být s semnou cleý den.Kromě kontroli to musela návštěva ven.Ale on jezdil vždy tak na tu 12hod.a byl tam až do večera

Terez kór když se mu narodí syn to bude hodně prožívat.Můj manžel ukápl slzičku a to jsem nečekala.
10. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, o stravě nemluvím, ta nebyla ani pro maminky, co jim mlíko nevadí, ale pochybuju, že to je jinde lepší...ale to bylo pro mě to nejmenší, jak vidíš, ani to na mě následky nenechalo, že si na to hned nestěžuju :grinning: . Káju poslali domů, že to k porodu není, jeli jsme, protože mi praskla voda a po půlnoci jsem ho taky budila a jel na kole - nemohli jsme najít klíče od auta, Kája byl přesvědčenej, že jsem je musela ztratit....našel je v kalhotech....... a malá se narodila před 9.h
10. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sykor jo tak to MM taky vyháněly když mě vyšetřovaly, ale jen za roh :slight_smile: a i tak by mi to nevadilo, je to můj manžel, viděl horší věci :grinning: :grinning: :grinning: ale chápu, že ne každýmu je to příjemný :slight_smile:
Jo tak Tábor a ta tvoje kamarádka - taky Míša viď? Ta rodila taky v Táboře? Mám pocit, že říkala, že nerodila v Č.B. co?

Oli tak asi jak ti prdla voda, tak už bylo jasný že budeš rodit, ale jinak mít kontrakce dlouhý a být tam hodně porodů, tak ti nevím no... já jsem několikrát řekla, že Č.B. hodnotit nebudu když jsem tam byla, měla jsem možnost osobní prohlídky, referencí pročtených mám taky kopec a nakonec mi i hodně maminek řeklo, že jako porod šel, ale následná péče na šestinedělí, kdy potřebovaly s něčím poradit... to pro mě bylo hodně důležité, věřím tomu, že kdyby mě tady vykopli 72h po porodu tak jsem se sama kojit nenaučila, ne že bych byla takový poleno, ale já prostě měla mlíko pozdě a prsa rozkousaný, asi bych se doma ubrečela :wink:
10. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já si nemyslím, že Kája jel kvůli tomu, že bylo jasný, že budu rodit. Spíš ta sestřička, co mě chodila kontrolovat ozvy na "hekák" viděla, že tu samotu nezvládám úplně v pohodě, tak mi řekla, ať zavolám taťkovi, protože mě se kontrakce a porod zastavily a byla jsem několik hodin na kapačkách, aby se to zase rozjelo a to už jsem tam Káju měla......je mi jasný, že určitě byl někdo nespokojený, já měla prostě štěstí na personál i na šestinedělí i na to, že malá spala krásněa neměla problémy a šla jsem domů odpočatá a i na to, že jsme ten večer rodili jako první a ke konci, když už tam bylo plno, tak už jsme dávno byli na boxu a Kája se mnou a čekali jsme, až se malá umoudří a půjde ven.......
10. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli a na tý hekárně jsi byla sama? Protože mi říkali že když je tam další mamina, tak tam toho taťku tuplem nepustí, což chápu, taky bych nechtěla aby tam se mnou byl cizí chlap, ale zase na druhou stranu být tam sama s cizí ženckou taky neni ideální. Mě bylo hrozně trapně těch xx hodin co jsem byla na pokoji s rizikovkama a každou kontrakci jsem prochodila od postele k oknu a abych se nenudila další třeba ke dveřím apod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvidíme jak to bude teď, já jsem kdysi prohlásila že do porodnice nepojedu už nikdy dřív jak neucítím hlavičku mezi nohama :stuck_out_tongue_closed_eyes: jenže to by se mi teď nemuselo vyplatit když neni to auto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: prostě už nechci být v porodnici zavřená přes den, chci si přijet a porodit třeba do 12h, ale to jsem asi moc náročná :slight_smile:
10. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, byla jsem tam úplně sama. Sestřička vždycky přišla, řekla, ať si spíš ulevím v kontrakcích vleže, ale mně bylo líp při chození, tak jsem chodila a ona na mě viděla, že to moc asi nezvládám psychicky....Jeli jsme po 19.h, u příjmu mi řekli, že na to , že jsem po operaci a první těhu, že jsem dobře otevřená na začátek a po pár hodinách prd. Malá by byla ještě v bříšku, kdyby mi nedali ty kapačky. Šla vedle halvičky loktem, což prý znamená, že se brání....Takže jsem zavolala Kájovi a šli jsme na box - nejdřív do sprchy, tam jsem měla kontrakce, jsem si říkala, že jestli budou takový, tak je to brnkačka, dokonce jsem se pak s Kájou vsázela, do jakýho čísla vydržím - to už jsme byli ny boxu na monitoru,....pak mě to přešlo, sestřička při každý kontrole přidávala, ale cm nepřibívaly........opravdu si nemůžu na nic stěžovat, se kolikrát nasměju, ale ke konci jsem, toho už měla dost, to je jasný, mě i napadlo, že to asi není jako test, že tady odsud asi nemůžu odejít a taky aby Kájovi neukladl někdo to kolo, že by byl naštvanej, když si myslel, že za ty klíče můžu já.... :grinning: :grinning: :grinning: no, zpětně byl ten porod i humornej.
10. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek