• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
Někdo by měl vyzkoumat ženský mozek při porodu, když to tak po sobě čtu, tak to vypadá, že to psal nějakej magor nebo někdo v opojení :confused: :grinning:
10. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo Míša ne ta rodila ve Strakonicích.A moc si chválila porodnici.Také tam měla hned od začátku s sebou manžela.
Já jsem o ČB slyšela,že to tam jde,jak na běžícím páse a s nikým se tam moc nemazlí.Já rodila v Táboře ten den sama.Je to malá nemocnice.A ta Míša také rodila sama a pak večer paní s kterou byla na pokoji.
Teda Terez to riskuješ.To pak pojedete,jak o závod.Jen,abychom o tobě nečetli a nebo neviděli rozhovor v TV.
Třeba to půjde rychle.Já jsem si také říkala budu tam celý den trčet jsem 1rodička a pak to rychle uteklo a měla jsem malého u sebe.
10. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulky :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak hlásím,ťuk,ťuk,žem alej zatím od rána má teplotu jen 37,5 tak doufám,že to půjde úplně dolů a že už to nepoleze,odpoledne budu volat na ty výsledky,tak jsem zvědavá :fearful:

Koukám,že probíráte porodnice,já si na ČB nestěžuju,Ládík tam mohl být se mnou dalo by se říct od začátku,udělali mi jen klistýr a Ládík přišel,takže tam byl celou dobu se mnou.starali se o mě dvě mladé sestřičky a byli moc ochotný a hodný.no akorát to šestinedělí no.dvě starý sestřičky byli protivný,ale jinak byli všichni hodný.no to jídlo,já měla teda díky cukrovce dietu,ale celkem se to dalo,zase jsem si říkala,že aspon něco zhubnu,když už mi to nechutná :grinning: :grinning: jinak pa na neonatologii sestřičky zlaté!!hodnější neznám!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Coko gratuluju k narozeninám!!!!neboj,my taky měli pidi oslavičku,ted teda v novém bytě chceme udělat něco jako kolaudaci a trošku dooslavit malého narozeniny,ale hrotit to nebudem,není to o dárkách,ani o dortu,ale o tom,že s těmi dětmi sou lidi kteří je milují,to je to nejduležitější.ale chápu tě,taky mi z toho bylo smutno.ale na druhou stranu si říkám,že z toho stejně malej nic pořádně neměl,nevnímal to nějak,tak snad druhé narozeniny si všichni užijeme líp!! :dizzy_face:
10. zář 2009 ve 13:21  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli už se těším,ža se konečně sejdeme!!ještě příští týden asi budem mimo děti,nevím jestli to není ta šestá nemoc,ale ten další by sme se sejít mohli!!!!to víš,sem tu zavřená doma,pusa pomalu ani nepovídá,tak už se nemůžu dočkat,až budu moc pokecat :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 13:23  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je jak kdybysme se potajmu scházely a už máme absťák :grinning: :grinning: Taky se těším, tak se pak ozvi, až budete v poho. Snad už bude Daníkovi dobře :dizzy_face:

Čoko, omlouvám se, přehlídla jsem narozeniny, tak Terezce vše nej!!!!! A nebuď smutná, ona ví, že ji má mamka moc ráda :wink: :dizzy_face:
10. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sykor aha tak proto jsem měla za to, že ty jsi byla v těch Strakonicích! :slight_smile: Ona mi to říkala v BB, tak já myslela, že jste byly obě dvě stejně, ale hlavně že jsme byly spokojené :slight_smile: o tom to je :wink: :slight_smile:
Já byla kdysi naštvaná, že jsem trčela v tý porodnici tak dlouho, když MM posílali domů a mě ne s tím že si mě tam nechají, tak jsem brečela, strašně jsem tam nechtěla být, nedovedla jsem si představit co tam budu dělat, bylo mi jasný že mě čeká ještě xx hodin bolestí, pak mi řekli, že když neporodím do druhýho dne, tzn. 8.3. asi do 8:30 kdy je vizita, tak mě pustí domů a já se jen modlila ať už je těch 8:30 a chtěla jsem popřít všechny bolesti, prostě bych řekla, že je mi dobře a šla bych domů :stuck_out_tongue_closed_eyes: nakonec se malá naštěstí narodila, ale já ty nemocnice fakt nemám ráda, ještě mě bolely několik dní záda z těch křížových bolestí a ta postel tvrdá mě ničila :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to si nemyslim že bych byla nějaká primadona, ale chtěla jsem domů jako nikdy! :slight_smile:

Beat a osypanej neni?
10. zář 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
TO mi povídej nemocnice nesnáším.Mě ten předposlední den řekli,že tam budu dýl,že mi kluk nepřibírá.Tak jsme řekla,že ani náhodou mlíka jsem měla hromadu musela jsem si strašně moc odstříkávat a nosila jsem ho sestřičkám a říkala jsem,že podepíši reverz.

Beat tak to je dobře,že už je mu lépe.Hlavně,že už to má za sebou
10. zář 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sykor fakt? Tak to nevím z čeho to vyvodili že tě tam nechají dýl když jsi mléko měla :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak tě pustili nebo jsi musela podepsat ten reverz? :sweat_smile:
10. zář 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez osypanej ještě není,tak čekám kdy to přijde :confused: svědí to ty děti nějak??já jen abych věděla,na co sem ám připravit :zipper_mouth: :grinning:
10. zář 2009 v 19:43  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat malou to ani nesvědilo, ale přišlo to hned jak přestala horečka, tak nevím jestli mu to ještě přijde nebo už ne :astonished: ono se to prakticky vystřídalo :wink:
10. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt??? :astonished: no tak to je sakra divný teda!! :zipper_mouth: tak snad zítra,jinak nevím,jak se máme chovat,ven prý můžeme ikdyž už bude mit vyrážku,jen teda nesmí mezi děti.tak nevím teda,co ted?????no počkáme do zítra jestli bude osypanej.a kde se Kristý osypala jako první????někde na těle,nebo v obličeji??
10. zář 2009 ve 20:04  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat úplně všude byla osypaná, obličej snad ani ne, spíš jako bříško a zádíčka a úplá krupička to byla, to fakt nepřehlídneš :slight_smile:
A na ty výsledky jsi volala?
10. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak malej nemá nikde ani ťupku :confused: tak to jsem na to zvědavá.JJ volala jsem tam,byla tam ta druhá dr,prý my řekli výsledky už včera,že to je prý šestá nemoc,prý to testují rovnou v ordinaci,ale to jsem nějak nepostřehla teda!!ale je možný že jo,malej tam plakal,jak mu brali krev s prstíčku,takže jsem asi moc nevnímala :zipper_mouth: ale vím na 100% že říkala,že si mám dneska odpoledne zavolat!!! :angry: ale prý v počítači nevidí,že by bylo zanesený,že by šla krev do laboratoře,tak jsem z toho jelen!!!! :zipper_mouth: to je to,když se tam střídají mudry!! :rolling_eyes:
10. zář 2009 ve 20:09  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo když je matka blbá :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning:
10. zář 2009 ve 20:10  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo, tak nevím... mě kdysi na Kristý nic netestovali, jako obvykle jsem se dozvěděla, že to může být viroza nebo ta šestá nemoc, ale že by něco dělali, to jako ne... pak se osypala a hned byl klid, tak mi to bylo jasný... ale že na to existujou takhle nějaký testy to jsem teda nevěděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jinak to osypání bylo snad za dva dny pryč, takže fakt dobrý, byla jsem ráda že má hlavně ty horečky za sebou! :slight_smile:

Teď ji trápí zase ty zuby, jsem zvědavá co dnešní noc, už měla problém usnout, takovej hysterák měla, že jsme ji museli vyndat, teď se to fakt hodí, aby si pohnojila zase to usínání a v noci vyváděla, před porodem ani nenaberu síly :slight_smile:
10. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já viděla sestřičku jak něco dělá,ale oblíkala jsem malého,tak sem se o to nezajímala,pak jen řekli,že to je asi šestá nemoc..no to je super,že to bylo hned pryč!!!no já se malému koukala do pusy a nevím teda co tam viděla zubařka,ale já žádnou bouli nikde nevidím!!! :rolling_eyes: :zipper_mouth: no nám malej už neusíná sám,dneska odpoledne asi spal jen hodinu,pak šílený řev,tak to pak dospal s ládíkem,je to hrůza,tak krásně nám spal :cry: ale co,říkám si ted měl asi velký trápení a on někdy příjde čas,kdy bude psát zase hezky,jen doufám,že to nebude až někdy v 18ti po boku nějaký frajerky :angry: :angry: :grinning:
10. zář 2009 ve 20:20  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla jsem ho hodně,ale né moc syté.On baštil,krásně,ale nebylo tak syté.Nene pustili mě domů přišla jiná doktorka.

Já si myslím,když půjdete na procházku a nebude v kontaktu s dětmi a nebude na ně šahat tak ven by mohl,když nebude mít teplotu.
10. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sykor ted večer už žádnou teplotu neměl,ani zvýšenou,tak snad by sme mohli na chvíli ven :confused:
10. zář 2009 ve 20:47  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat to oni si pak budou se slečnama vychrapovat :wink: a to už mi nebudem moc spát
Já myslím,že by mohl ani nějaké šílené vedro a mráz nebude tak by moh na chvilku ven
10. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat v 18ti? Kde to žiješ :grinning: v 15ti nejdýl :sweat_smile: :grinning:

Sykor tak to je fajn, já bych na reverz odcházet nechtěla, bála bych se že tím něco pohnojím, kdyby šlo o mě, tak klidně, ale kdyby šlo o malý tak ne, asi bych tam hnila dlouho :sweat_smile:
10. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno
mi jsme dneska měli strašnou noc.Nějak jsem si to neuvědomila a dala jsem Ríšovi 3/4né 100%bavlnu a on se mi osypal.

Beat on se to zase naučí spinkat.Mě Ríša vztával každé 2hod. a teď 3noci mi spal až do půl6 a pak jsem ho nakojila a spali jsme tak do třičtvrtě na 7.A i přez den mi spí v postýlce do těĎ mi spal jedině v kočáru doma.

Terez,kdyby to bylo něco vážného tak bych tam také zůstala.Ale hodně mi pomáhala mamka a tchýně,tak jsem věděla,že to zvládnem.
11. zář 2009 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrá ráno mamulky :dizzy_face:

tak vám povím,že jsem z toho jelen!!malej nemá ani jeden pupínek!!! :astonished: :astonished: začínám být z toho nějaká nesvé-né že bych mu ty pupínky přála,ale jde mi spíš o to,že začínám pochybovat,že to byla šestá nemoc :fearful: :zipper_mouth:

sykor,jako on spí krásně celou noc,ale nechce usínat sám,vždycky musí někdo jít spát s ním.ale je fakt,že ted asi týden spí i s náma v posteli,díky tomu,jak sme se přestěhovali a ted kvůli těm horečkám.tak jen doufám,že to pak odbouráme :sweat_smile:
11. zář 2009 v 10:53  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Sykor taky jsem prý jako malá nesnesla určitý typy látek, to časem odezní, hlavně že jsi přišla na to čím to je, mě by to možná ani nedošlo :astonished:

Co se týče buzení, nám mala spala celou noc nebo spíš občas že se neprobrala a nemusela jsem k ní od 10měs.-13 nebo 15měs. pak se to nějak pohnojilo zubama + očkováním a už hodně dlouho nespala celou noc v kuse, teď pár dní ano, ale vystřídaly to zase příšerný hysteráky, dneska je taky vzhůru od 5ti hodin a taky jsem tam k ní lítala a večer scéna před spaním a dneska přes den taky, takže paráda, jednou jí člověk vyndá a teď jí to budeme učit zase měsíc s hysterákama a celou noc asi spát nikdy nebude...

Beat jestli neni osypaný a horečky nemá, tak to těžko mohla být šestá nemoc, tak Dr. ti asi pěkně kecala, mě by zajímalo co to měla za test :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě jsem neslyšela o šesté nemoci bez pupínků :sweat_smile: no hlavně že je to pryč ne :wink:
11. zář 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez jako ono o tom testu mi to říkala i ta druhá dr,že na šestou nemoc to dělají v ordinaci :fearful: :zipper_mouth: tak těžko mi Matoušová kecala,no uvidíme,třeba se ještě dostaví :confused: :confused: :sweat_smile:

no my máme jít na očkování příští měsíc,tak se na to fakt těším :rolling_eyes: neznám snad nikoho,kdo by ho měl bez následků :angry:
11. zář 2009 v 11:03  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale jestli už malej nemá horečky, tak už by se dávno osypal :wink: a pokud osypanej neni, tak těžko šestá nemoc nebo nevím, ale nikdy jsem neslyšela, že by se někdo neosypal při šesté nemoci - podle toho se identifikuje :wink:
11. zář 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím,že k tomu patří i to osypání,ale jem i zase divný,že když jim na testu vyšlo,že to šestá nemoc je,tak že by to bylo něco jinýho :confounded:
11. zář 2009 v 11:16  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jasný já ti to nevymlouvám, jen říkám že jsem se s tím ještě nesetkala a i podle toho jsem kdysi poznala, že se o tu šestou nemoc jednalo :wink:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=24598
11. zář 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsem volat mudře,ale ona je tam jen do 11ti i na jiný ordinaci :angry:
11. zář 2009 v 11:26  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jenom nakukuju, jestli je Terka ještě celá :grinning:
Beat, jestli mluvíš o očkování Priorixem, tak my jsme byli příklad, kdy se nedělo ale vůbec nic (i když mi to tak měli u všech očkování). Dost jsem se toho bála a prcek nic. Já furt hledala vyrážku a ona nepřišla. :sweat_smile: Tak třeba budete mít štěstí :wink:
11. zář 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat třeba to byli ty zoubky.Mi máme velké teploty také k zubům,ale to jsem ti už psala na Facebook.
Tak to mi také musíme chodit spát s ním.Ale trvá to nejdýl 10minut a musíme tam být obá.
No tak něco ti museli říct a když nic nenašla tak řekla,že je to 6nemoc.

Terez já jsem si to nějak neuvědomli,když jsem mu je dávala,ale pak mi to cvaklo :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek