• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
Ahoj holky,

Beat, neboj, my taky neměli reakci, jen byla Kájinka pár dní spavější a trošku mrzutá. Bude to dobrý :dizzy_face: :dizzy_face:
11. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme Denisce vše nejlepší k svátku!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky Beat? Já ti trochem vysvětlím co dělali u Dr. Měli asi u malýho podezření bud na virozu nebo tu šestou nemoc. Krev mu brali s prstíku a sestřička to testovala hned v ordinaci , ale nechápu proč ti řekli, že si máš volat, protože výsledek je okamžitě. A asi virozu vyloučili, když neměl v krvi ty hodnoty zvýšený. Takže se přiklonili k šestý nemoci. To osypání může být chvilkový a nebo trvá dýl. Nemusíš si toho vůbec všimnout.
11. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyby posílali krev do laboratoře, tak by mu jí brali ze žíly a né z prstíku. :wink:
11. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:

Beat, hlásíme se jako další příklad, kterej neměl po očkování priorixem žádnou reakci :wink: všichni mě strašili, my zrovna měli těch 7-10dní po tom ject do Liberce na prodlouženej víkend, ale fakt to bylo v poho, mohli jsme teda i do aquaparku :sunglasses:

my teď třeba byli s Hynečkem u dr., protože mu na krku hrozně naběhla uzlina, tak mu taky dělala ten test, kdy mu brala krev z prstu (myslím, že je to CRP), ale naše mudra tím zjišťuje, jestli to je na antibiotika nebo ne :wink: bylo to v pohodě, takže naopak řekla, že je to virový (na to se atb nedávaj) :sweat_smile: nic jsme nedostali a taky je fakt, že kromě rýmy mu nic není
11. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo, tady je lidí najednou :confused:
Všem co neměli reakci po Priorixu tiše závidím a nabízím zapůjčení našeho dítěte po dalším očkování, aby viděly jaké to je :grinning: ale ona vlastně ani nemusí být naočkovaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: stačí třeba zapnout mixér, fén, vysavač, pračku... nebo když se potkáte večer, tak pravidelně od 16h,17h dokud nejde spát řve a dělá naschvály :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
11. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Panter přesně tak jsem to myšlela asik trochu blbě napsala.
11. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlásím máme osypaný bříško!!!! :dizzy_face: né že bych mu to teda přála,ale aspon jsem už klidnější,že to fakt ta šestá nemoc je,jinak jsem furt byla nejistá,z čeho ty horečky,hned jem i líp!!!

Adel fakt netuším,proč jsem si měla volat,ale jsem si jistá,že to řekla :zipper_mouth:

Panter,ale tym áš hodný děti při všem :grinning: docela jste mě uklidnili,že ste neměli žádný reakce,už ted se toho bojím :confounded:
11. zář 2009 ve 13:40  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat tak alespoň ted budeš klidnější
11. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, neboj, však ono jí to přejde, je fakt, že v tomhle období je to s těma dětičkama paličatýma nejhorší :sweat_smile: u nás se taky ječí na celej barák :grinning: já to ignoruju, mně je to fuk, ale manža furt zavírá dvěře do chodby, aby to tlumily spolu s vchodovejma :wink:

a jak vůbec je, Těhulko? :slight_smile: kdy už Tě tu u nás uvidíme? jestli budeš mít pak chuť, tak počítám, že se na vás zaběhnem juknout do porodky, když mi kvůli tomu mýmu těhu nevyšlo, když se narodila Kristý :wink:
11. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
adel to jsem :slight_smile: a jak se jinak s Nikolkou máte??dlouho jsem tě tu neviděla
11. zář 2009 ve 13:45  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, já jsem právě nikdy o žádný reakci neslyšela :sweat_smile: já to moc nezkoumám, Hyneček ten neměl reakci snad nikdy, když nepočítám bouličku kolem vpichu, a to dostal tu druhou látku trivivac myslím :wink: je fakt, že mi holky před tou cestou nahnaly strach, ale nerušili jsme to a dopadlo to v pohodě :wink: hlavně nehysterčit předem, buď reakce bude nebo ne, stejně se s tím nedá nic dělat :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter,vím že nemá smysl,se tím zabývat předem,ani nechápu proč to řeším,nikdy jsem nebyla taková,že bych věci řešila tak dopředu,ale jsem ted nějaká rozhozená nebo co :grinning: :grinning: ach ty hormony!!! :grinning:
11. zář 2009 ve 13:47  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli myslíš u vás jako v porodnici? No to fakt nevím, asi jsi nedočítala, ale neni auto, tak uvidíme kde budu nakonec rodit, navíc mi dneska jedna maminka co tam teď leží psala, abych si teď radši nepřála rodit, že je tam úplně narváno :rolling_eyes: prý celej pokoj rizikovek totálně narvanej a pouští po třech dnech protože to fakt nemají kam dávat, tak to bych si tak přála, když jsem rodila já, tak jsem vlastně chytla taky ten druhej sál a PA rodila jinou rodičku a kdyby nás tam teď mělo rodit víc, tak už budu rodit někde na vyšetřovně a sama ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jsem na to zvědavá, po třech dnech jít domů by mi opravdu nevadilo, spíš jsem si taky přála zažít jaký to je rodit sama :slight_smile:

Beat no tak super, už to máte prakticky za sebou :wink:
11. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, my to teď máme hrozně rozlítaný, jak nám začla ta škola a kroužky, proto se sem ani nedostanu, kdyžtak spíš dočítám, ale jak jsem si přes prázdniny odvykla koukat do noťasu, tak mě teď hrozně bolí oči už po chvíli :frowning2: chjo, a to teď ještě začne škola i mně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat celkem fajn, taky má ted období vzdoru, ale celkem to jde zatím. :dizzy_face:
Jinak už spinká na velký postýlce a si se jí tam líbí. Usíná sama.Někdy vůbec teda neusne přes den, ale to jde pak spinkat v půl sedmý a spí třeba do půl osmý do ránaakdyž usne tak chodí v osm a taky spí tak do těch půl osmý takže celkem dobrý. Akorát dneska v noci se vzbudila, ale lezou jí pětky, tak to bude asi tím.
Holky, nevím, jestli o tom víte všechny, v Metropolu vzniklo nové "centrum", kde jsou aktivity pro děti. dneska jsme tam byly na zpívání. Je to v 2. patře, když pojedete výtahem, je možno koupitt pernamentka a tu čerpáte pro jakýkoliv dětský kroužek a není časově omezená :dizzy_face:
Terko, dočítám a o autě vím :frowning2: to je fakt pech :frowning2: akorát jsem pořád měla pocit, že v krumlově rodit chceš :wink: ono si teď asi nevybereš nikde, prostě boom je boom a plno bude asi skoro všude :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
adel tak to je malá hodná :dizzy_face: ono každý období má něco,malej začíná zkoušet co může a co ne,je takovej víc uvztekanej,ale v mezích normy ještě,tak se to zatím dá :sweat_smile: a kolik už máte zoubků???
11. zář 2009 ve 13:52  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
adel, zrovna dneska jsem přemýšlela, kdy lezou ty pětky, nám teď najednou vylezly 4 zuby, takže dole to máme komplet právě kromě těch pětek :sweat_smile:

taky začínáme přemýšlet o tom, že bysme malýho začli učit spát v pokojíku u bráchy na velký posteli :wink: tak jsem se chtěla zeptat hlavně Terky, jak jim tam Kristý usíná :sweat_smile: já mám strach, že mi odtud bude prcek utíkat..
11. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli a pro jak starý je to dítka????já bych ráda chodila s malým zase na nějaký cvíčo nebo tak něco,naposledy sme byli,když mu byl asi něco přes půl rok a od té doby ne.ráda bych aby byl mezi dětma a zabavil se nějak
11. zář 2009 ve 13:54  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, my to máme fakt dost plný... v pondělí dopo plavko s Jáchymajdou, odpo nauka v hudebce s Hynďou, v úterý dopo cvíčo s Majdou, středa odpo Hynďa plavko, čtvrtek po obědě Hynďa pohybovky a pak Lentilky, akorát pátek máme volnej :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda řeknu vám, že mám za tenhle tejden fakt dost :unamused:
11. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, Panter už má všechny kromě těch pětek, ale ty se jí klubou, ale nenechá si tam moc sáhnout aani podívat, takže vlastně ani nevím jestli už tam nějaký jsou nebo ne. Panter já bych to určitě zkusila.Moje mamka říkala, že jsem pořád řvala a když mě dala v roce a půl spát k ségře do pokoje jí byli tři, tak, že byl klid. Malá teda vůbec s postýlky neutíká ze začátku teda jo několikrát jsem jí tam vrátila aona zase přišla a tak jsem si tam sní šla několikrát lehnout, laeto zase byl problém, protože se budila v noci. A teď už v poho chvilku si tam pohraje s plyšákama a chrní. Akdyž odpolko nechce tak mě řekne mami neci hají. Tak jí třeba po hoďce vyndám a netrápím jí. Večer jde pak dřív.
11. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli to víš že tam chci rodit, do Č.B. jsem nikdy nechtěla a názor měnit nebudu, ale když nebude auto, hlídání... co mi zbyde :wink: radši budu rodit v porodnici než někde na cestě nebo doma. Uvidíme jak to všechno dopadne, zamotat se to může různě a já pořád doufám, že se to zamotá dobře :slight_smile:

Příšerně mě bolí kost na zadku, nevím přesně která to je, ale to bych se podělala, doufám, že po porodu to přejde, nemůžu sedět, ležet, chodit, nic, jen na gym. míči to bolí míň :unamused:

Spaní ve velký posteli super, malá tam spí od necelých 15timěs. a pohoda, právě že mi neslejzá a neutíká, to už musí bejt :slight_smile: ona si ale řekla o tu postel sama, takže možná tím to bylo lepší, ráno si zařve, já přijdu a až potom slejzá, taky jsem se bála že bude utíkat a nevím jak bych takovou situaci řešila, asi bych ji tam musela odnášet dokud by se neunavila :sweat_smile:

Mě by zajímalo jak se třeba liší období vzdoru od toho co má malá teď? :sweat_smile: i když někde píšou že je od roka, jinde od dvou a končí třetím rokem, tak já nevím. Ale jestli se hodlá vztekat ještě víc, tak to už asi nikdo z nás psychicky nevydrží.
11. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
My chodíme akorát v pondělí dopo na plavčo aještě bych chtěla na nějaký cvíčo,ale nevím kam?? Hoďte tip díky
11. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adel, já mám právě strach, aby mi nebudil Hynďu, přece jen je toho na něj v tý škole dost, i když je v pohodě... ale je na něm vidět, že je unavenej :pensive: on u nás spí Jáchymajda právě v pohodě, v 19h ho dám do postýlky a spí tak do 10ti minut, když ho nic netrápí, tak celou noc, do těch řekněme půl sedmý, Hyneček právě normálně vstává do školy v 7h a o víkendu si přispí i třeba do půl devátý... ale Jáchymek by tam chtěl, je to na něm vidět, kolikrát si tam přes den chodí jen tak lehnout na tu spodní postel :wink:
11. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter tak to bych to nehrotila, když se malej v noci nebudí.
11. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter tak to máš dobrý kolotoč teda :astonished: obdivuju tě!!!ale zase apson máš děti hezky unavený ne???áááá už vím proč máš děti tak hodný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Adel vím,že cvíčo je v tý pansofii a jedna cvičitelka si otevřela nový,ale nevím kde,jestli to nebude ten Metráč?? :fearful: mám to v mejlu tak kouknu
11. zář 2009 ve 14:05  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat díky. :wink:
11. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, u nás je problém, že malej vlastně skoro vůbec nemluví, teda žvatlá, ale že by říkal něco srozumitelnýho, to teda nehrozí :sweat_smile: tak si zakřičí, zařve a tak... pak máme žárlivost na Hynečka, jakmile si taťka vezme Hynečka, tak malej ječí a pak ječí při všem, co se mu nelíbí :grinning: takže takový normální dítě :grinning: :grinning: no, manža začal mluvit ve 3letech, Hynďa prakticky nemluvil do 2let a oběma to teď mluví až dost :grinning: :grinning: :grinning: hlavně Hynďovi teda, tomu ta pusa jede pořád, až mi z toho někdy jde fakt hlava kolem :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže my si na mluvení ještě hoooodně počkáme a do tý doby budem asi řvát :grinning:
11. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek