• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
Beat, je to různý, je tam cvičení už s miminky od 2m, pak zpívání, malování, taneč.aerobic, cvičení dělení 1-4 nebo 1-2, 2-3 prostě různé. Jestli chceš, pošli mi do IP mail.adreu a přepošlu ti to.
11. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli už jsem to našla,to je centrum Caplík ne??to je cvičitelka z Pansofie :wink: našla jsem od ní mejla,co mi posílala,tak se tam možná taky přihlásíme :dizzy_face:

Adel poslala jsem ti IP s tím mejlem o tom centru Caplík :wink:
11. zář 2009 ve 14:10  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, ani bych neřekla, že mám děti unavený, zatím to vypadá, že je unavená jenom maminka :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, je to fakt síla, když si ještě k tomu přidám tu svojí školu, tak mám pocit, že mě šmejkně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bývá opačný efekt,chceš utahat děti a utaháš sebe :grinning: né ale je to moc hezký,že mají tolik aktivit,pro ně je to jen dobře!! :dizzy_face: ty děláš školu???? :astonished: :astonished:
11. zář 2009 ve 14:15  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli malá taky skoro nemluví, je zázrak když po mě něco zopakuje nebo sama z vl. iniciativy pojmenuje, denně ukazuje na neznámý bod a řve místo toho aby vydala jednu hlásku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, Beat, to je ono.
11. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli a jak se vám tam líbilo??bylo tam hodně maminek??? :confused:
11. zář 2009 ve 14:16  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, buďte rádi, že moc nemluví :confused: :grinning: Naše malá se vzbudí a začne a skončí, když jde spát, někdy toho je fakt dost. Kája jí někdy řekne: " Kájinko, vypni to." aona se zeptá:" televizi?" jejich oblíbený rozhovor :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, Terko, u nás se říká jenom občas máma a táta, a pak sem tam bú, haf, čiči, baf, to je fakt všechno :sweat_smile: :grinning:

Beat, no, plavání a Lentilky měl Hyneček už loni, letos mu přibyla ta hudebka, zatím sice jen nauka, ale od pololetí pak nástroj :unamused: pohybovky maj ve škole, tak je to pohoda, ale zas kvůli nim musíme chodit na Lentilky do městam, protože se to kryje :unamused: no, aspoň že už začal chodit sám do školy a už s ním ráno nemusíme :wink:
11. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, byly jsme na zpívání a bylo to dělené podle věku. Paní to měla připravené pěkně, ale chodila bych s Kájinkou už mezi ty starší ( 3-4), i když věkově neodpovídá. Přišlo mi, že s těma většíma líp spolupracuje a víc se soustředí. Ona už nějaký písničky umí, tak si i zpívala a hrála na dřívka. :dizzy_face:
11. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, tohle je Hynďa :grinning: ten tu pusu nezavře, ani když jede na kole do kopce :grinning: no, chtěla bych ho vidět ve škole při hodině :grinning: :grinning: ale fakt do těch 2 let taky vůbec nemluvil, přesně jak Jáchymajda :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, ale to by asi šlo domluvit se, že byste chodily mezi ty starší, ne? :wink:
11. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Oli - Panter to fakt odpovídá i u nás a to ještě malá řve máma když chce tátu a zase naopak kolikrát jo :sweat_smile: ona ví moc dobře co se jak jmenuje, co jak vypadá, donese ti všechno oblečení podle jména, chápe dobře, ale co by se obtěžovala mluvit, jednodušší je zařvat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, jo, myslím si, že to žádný problém není. Kájinka ještě sama na kole nejezdí, ale když ji máme za sebou v sedačce, tak povzbuzuje: " jedemééé, jedemééé" :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, přesně, on rozumí, ale prostě nemluví :sweat_smile: hele, ale zase Ti řeknu, že náš Hyneček začal mluvit fakt pozdě, ale zato mluvil pěkně, brzo se naučil r, ř a když šel ve 3 letech do školky, tak mluvil krásně, vůbec nešišlal :wink:
11. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, my jsme přes léto fakt s Hynďou jezdili na chalupě hodně, naši hlídali Jáchymajdu a my jsme jezdili spolu i do velkých kopců, ale on fakt tu pusu nezavřel, dokud jsem ho neokřikla, aby šetřil dech, že je před náma velkej kopec :sweat_smile: a ani tak to nevydržel :grinning:
11. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli to je krásný,já když doma začnu malému zpívat,tak na mě kouká tak zvláštně,asi abych už tu písničku ukončila :grinning: :grinning: alem á rád básničky propojené s pohybem-ty sme se učili právě když sme chodili cvičit mezi děti,ty má rád,tomu se směje
jinak malej je doma ukecanej,má tu svojí čínštinu a poslední dny vede slovo mňam,mňam,to říká snad na vše :grinning: :grinning: a taky mama,to říká i Ládíkovi,jinak bych řekla,že je docela upovídanej.ale když sme někde na návštěve,to je z něj pecka,sedí,kouká,ani nemuká :grinning:

Panter když má pohybovky už ve škole,to je nějak zaměřená škola???ptám se asi blbě,ani nevím jestli si to už sem psala,jestli jo,tak se omlouvám :zipper_mouth: ale mě se právě líbí tyhle základky se zaměřením
11. zář 2009 ve 14:28  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli - Panter myslím si, že takhle je to i lepší než kdyby mluvila a nerozumněla :grinning: občas se s ní dá i domluvit na něčem :confused: :grinning: tak jsem sama zvědavá kdy ten náš prcek začne pořád kecat, no dva ročky máme za chvilku, strašně to utíká :slight_smile: já teda jako malá byla ukecanější co vím a o MM nevím nic, tchýně si snad nepamatuje ani kdy se narodil, natož tohle :sweat_smile:

Já jsem nedávno viděla děti v tom vozíku za kolo, tak jsem si vzpomněla na Hanku, že to pořizovali jak se jim v tom asi jezdí! :slight_smile:
11. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já než napíšu,tak je tady asi dalších deset vzkazů,to už tu dlouho nebylo :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 14:29  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To teda nebylo, vždycky přibyl sotva jeden vzkaz za den! :slight_smile:

Malá mi dneska skoro nespala, ale hraje si tu sama kolem, tak dokud to jde, tak tady budu, pak už mě nepustí a MM přijde pozdě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, jj, je to škola zaměřená na volejbal, takže už od první třídy je vedou k míčový hrám, s tím, že už si je vytipujou a od 2. stupně je přímo volejbalová třída :wink:
11. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha, ani jsem to nedopsala: "mama mama mama" :sweat_smile: hm. tak uvidíme :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé Oli to je paráda a to jste nějak zjistili že by Hynďa byl na to nadanej nebo jak to funguje? :grinning:
11. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez já bych tak ráda zašla pokecat,hrozněm i to chybí,ale nemůžu :frowning2: malej chrní s ládíkem,tak situ přijdu zase jako sama :unamused:

Panter to je výborný!! :dizzy_face: já bych ráda taky malého pak přihlásila do nějaký školy se zaměřením,já sice ráda sportuju-ale není to na mě vidět :grinning: ale chodila jsem tancovat a asi rok na zpěv.maleho bych ráda dala na jazyk,ale bůh ví,co ho bude bavit,nechám to na něm,ikdyž teda to počáteční budu muset vybrat asi já :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 14:33  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, neteř mluvila hrozně brzy ve větách, ale pak právě měli problém s tím šišláním, musela na logopedii a měli s tím problém před 1. třídou
11. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, nene, nic jsme nezjistili, ono to není vázaný na to, jak je kdo nadanej, teda ty pohybovky myslím :wink: tam si prostě budou spíš jenom hrát a otrkávat se a pak se prostě uvidí :slight_smile: já si sice nemyslím, že je Hynďa nadanej, on je spíš na tu hudebku, ale uvidíme, že joo :wink: měli jsme ještě možnost atletiku, ale ta u něj fakt vůbec nehrozí :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter mi máme v rodině ráčkování a šišlání,sestřenice má asi 16 let a mluví špatně,chodili s ní hrozně dlouho po doktorech,ale nepomohlo to :pensive: toho se bojím,ale vím že u nich zrovna tu dobu probíhal rozvod rodičů,nějak to tam dost skřípalo,tak jestli jí to nezůstalo z toho,nevím no :frowning2:
11. zář 2009 ve 14:36  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat tak přijď ne :sweat_smile: stačí jen zvednout zadek, když má doma Daník taťku tak napiš vzkaz a tralááá :sweat_smile: mě volala kamarádka a zvala mě na kafe, ale já si s malou do města teď netroufnu a pro ní byl Máj z ruky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Oli tak snad se něčemu takovýmu vyhneme, nikdo jsme nějak s mluvou neměli problém, hlavně ale nemám ráda když mi ostatní na malou šišlaji, to je největší chyba :rolling_eyes:
11. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé Oli to je dobrý a funguje tohle i na ostatních školách? :sweat_smile: jsem si nějak nevšimla, nevíš Beat, tady na Máji bude asi kulový co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: no já bych ráda, aby malá měla hned nějaký koníčky, už od školky, taky jsme chtěli do těch jeslí, což mi připomíná že věkově už tam může, ale teď to asi nebudu hrotit.
11. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
brácha třeba koktá... no, ono někdy to zdůrazňování a opravování udělá víc škody než užitku, chce to hlavně nechat na odbornících
11. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek