• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
panter tak ono je asi i dost těžký poznat u takhle menších dětí určitý nadání na tu danou věc,jako jasně,že jde vidět,že třeba že ho běhat nebaví,ale kreslit jo,ale jinak asi ne :confused: ale vy mi přijdete jako taková akční rodinka,takže u vás by se to dalo předpokládat :grinning: chodíte ještě na neuro??nebo užm áte konečně klid??
11. zář 2009 ve 14:38  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli a jako nějak hodně koktá? U nás vlastně ráčkuje tátova sestra a její děti... ale ty já vůbec neznám a nějak je ani jako příbuzný neberu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já se spíš bojím toho, jak budem s Majdou řešit školku :unamused: doufám, že mi ho vezmou
11. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez škola kam sme chodili obě je se zaměřením na hudbu a zpěv a nejsem si ted jistá,jestli není i na jazyky :wink: já bych šla,ale já mám mastnou hlavu,že ani na balkon nevylezu :grinning: :grinning: sem děsná já vím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale příští týden by to šlo,sice nám v úterý budou zasklívat tu lodžii,ale jiné dny by to šlo :dizzy_face:
11. zář 2009 ve 14:40  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Kristýna se přišla pomazlit a nakonec mě kousla, tak jsem ji schodila a teď ji budu ignorovat!
11. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez malej je taky ted jak krvelačná bestie,tuhle kousl i Adélku od Verči :angry: to už dostal přes ruku,ono to bolí jako blázen!! :zipper_mouth:
11. zář 2009 ve 14:42  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat no jo, tam jsou ty hudební nástroje vlastně, tam chodí bratrancova dcera :wink: ale na hudbu a zpěv asi nadaný nikdo z našich dětí nebude :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, no, zadrhává, prostě občas se nemůže vymáčknout...

Beat, my a akční rodina, jo? :grinning: :grinning: tos mě rozesmála :grinning: :grinning: u nás je to spíš o tý hudebce, hrozně rád zpívá, takže ho dáme i na nástroj, s tím pohybem je to horší, je přece jen jak hrom do police, ale uvidíme :wink: atletika je na něj moc, tu bych pak viděla spíš u Jáchymajdy, ale ten volič uvidíme :sweat_smile: já hlavně chci, aby se tam vyřádil, otrkal a naučil se právě s míčem a tak :wink:

Drábková nás propustila už v květnu :wink: sice jsme ještě nechodili, ale řekla, že už mu chybí málo a je v pohodě :wink: jinak ke kolářový jsme přestali jezdit v 10měs. po poradě s naší dětskou dr. :wink: kolářová by nás nepropustila nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty hele zpěv mě náhodou bavil :grinning: :grinning: myslím si,že kdybych se věnovala i víc,docela bym i to šlo :confused: :grinning: :grinning: samo,že by ze mě nebyla operní pěvkyně,nebo zpěvačka pop music,ale hlas byl čistej,to už ted nemám ted :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 14:44  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat příští týden vůbec nevím co bude, taky už nemusím být doma :slight_smile:
Ve ST mám gyn. a v ÚT já fakt nevím, uvidíme teda dle situace :slight_smile:

Jo bolí to jako blázen, kousla mě už několikrát, nejradši bych ji vrazila facku za to, protože mě kousla pusou, ale držím se teda a do hlavy ji mlátit nebudu.
11. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
za mě na týhle škole byla třída zaměřená na volejbal a pak třída zaměřená na rozšířenou výuku matematiky a přírodovědných předmětů (tam jsem chodila já :sweat_smile:), ale matematická tam už není, protože teď všichni ti nadaní chodí na víceletý gymply
11. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter jako ty jsi proti mě sportovec!! :grinning: :grinning: a i podle fotek ste akční!!! :sunglasses: víš ono se říká,že je i fakt děti takhle zaměstnat,protože pak do života zjískávají lepší hodnoty pro život,nemaj roupy a ani čas dělat lumpárny,nebo se chytit špatný party,proto bych chtěla i něco takovýho i já pro malého,když bude panelákový dítko :unamused: nás právě čekají konrli jak na neuru tak u Plhoňové,ale až začne chodit,což je zatím v nedohlednu,chodí jen kolem nábytku,ale jinak se hodně bojí
11. zář 2009 ve 14:47  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez no vidíš,mě to nedošlo,že se ti to blíží :sweat_smile: tak uvidíme jak bude časjá bych právě mohla pondělí,úterý ne :zipper_mouth:
11. zář 2009 ve 14:49  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Beat, já jsem ten nejlínější člověk na světě :grinning: :grinning: hele, já nevím, co bych dělala, kdybych cvičit potřebovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

z chození si nic nedělej, my začali pořádně až v 15ti měsících :sweat_smile: sice v červnu přešel obývák, ale to nepočítám :wink: naše dr. byla naprosto v klídku, ještě naopak mi říkala, že máme být vklidu, že má času dost (to mi říká i s mluvením), takže pohoda :sunglasses:
11. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mrzí mě to, ale malá už mě volá......zase brzy ahoj.
11. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter tak jako podle postavy,bych fakt řekla sportovec,to já vypadám jak kysna :grinning: :grinning: a ty kila dolů potřebuju dát a né a né se dokopat :grinning: :grinning: ale přitom procházky já moc ráda!u nás je lenoch Láda,toho musím přemlouvta mimionkrát,než s náma někam vyrazí,včera jsem myslela,že ho klepnu,poprosila jsem ho aby vyvenčil Jessinku a při tom vynesl smetí a ža se vrátí,aby konečně odnesl barvy do sklepa a on na mě,že toho po něm chci moc :angry: :grinning: :grinning: přitom takový prkotiny!!

já vím,že má čas na chození,ale nebaví mě fut poslouchat ty řeči-vy ještě nechodíte?? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Oli zase utíká!!! :angry: :grinning: :grinning: tak se měj hezky a brzo se snad uvidíme :sunglasses:
11. zář 2009 ve 14:55  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Beat já jsem to špatně pochopila teda, uvidíme ten příští týden, pořád mě něco bolí a jak malá v noci nespí, tak jsem taková lemra :slight_smile: ale mohl by jí malej kousnout, aby se to odnaučila, strašně mě vytočila, přebalila jsem ji a dala spát, když nechrápala ráno pořádně, akorát si myslím, že to nebude nic platný, že tam stejně bude ječet :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Oli ahojky :slight_smile:
11. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat jak jsme teď byli v BB tak tam chodili nebo za ručičky braly maminy takový malý děti, čuměla jsem jako blázen, jedno dítě vypadalo tak na půl roku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a druhý tak na 9měs.??? To půlroční mi přišlo v tom vývoji dál :stuck_out_tongue_closed_eyes: tím nechci říct, že už byste měli chodit, ale že mi tohle přijde strašně brzo a i to dost zvláštně vypadalo když chodilo takový mimino :astonished:
11. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, pááá :wink:

Beat, no jo, taky jsem si tím prošla :grinning: ale ber to tak, že pak to všechno začne mnohem rychleji utíkat a jsou ty děti už fakt čím dál tím starší a větší :sweat_smile: takhle je to ještě malej mazlík, ale pak už se ani nenaděješ a půjde do školky :frowning2: tohle je mi teď docela líto, že ty kluci z toho miminka vyrostli hrozně rychle :pensive: já osobně bych byla pro, aby ten první rok trval dva roky :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, známá tady v baráku má holčinu, která je narozená den po tom, co jsem měla s Jáchymajdou termín, takže 6.6., a ta jí chodí od necelých 10měsíců, to je ale mazec, když jí teď vidím, co už si všechno dovolí a tak... prostě jak už 2letý dítě :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je zas právě ta druhá strana, pak to je všechno hrozně brzo...
11. zář 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez jem i jasný,že ti už asi ení nejlíp,ani se není čemu divit :wink: já to nemám ráda,když se ty děti za ruce tahaj,akorát jim ty maminy ničí páteř a nejen tu :pensive: ale když to chtějí dělat pro svoje potěšení at to dělají,sou to jejich děti,ty pak budou skučet až budou větší,jen mi to vždycky přijde líto,proč dobrovolně zadělávat svému dítěti na zdravotní problémy :unamused:

Panter jsem ráda,že apon někdo ví jak se cítím :grinning: právě,to mi přijde líto,jak te čas hrozně letí,já bych i brala klidně delší dobu,aby by mu byl rok,klidně i čtyři roky :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 15:04  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ježiš Oli nestraš :grinning: aby první rok trval dva roky :grinning: mě stačí ten rok a půl, já už bych chtěla aby byla větší a rozumnější, mě ten řev ubíjí šíleně!!

No mě přijde že někdo ty děti k tomu chození ale vyloženě nutí, Beat by o tom mohla taky povídat co se týče jedné kamarádky že :stuck_out_tongue_closed_eyes: třeba MM sestřenice dává malou do chodítka a taky v 8mi měs. jim ťape za ruce, ale je u toho celá pokřivená :confused: já si nemyslím že je to úplně v pořádku :astonished:
11. zář 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak Beat mě předběhla :slight_smile:
11. zář 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez tak u tebe se nedivím,že chceš aby byla malá už větší a rozumnější :zipper_mouth:
jj to bych mohla povídat o mé kamarádce,ale právě to je ten kámen úrazu,ony v tom problém nevidí!!jo ted jak sem mluvila Terez s Lenkou(spolužčkou)tak ta na mě,tak proč ho nedáváš do chodítka :astonished: :astonished: když jsem jí začala,povídat o chodítku,co je to za svinctvo-teda aspon pro mě,tak mlčela-věřím,že její malá v tom taky ťapala :unamused:
11. zář 2009 v 15:07  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
chodítko je svinstvo, my tam dali Hynečka jednou (a to mu byl už rok a sám stál a chodil krásně za ruku) a hned pak začal chodit po špičkách :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Terko, neboj, však Lukášek bude pohodář a uvidíš, že s ním si to budeš přát taky :dizzy_face:
11. zář 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat no to si piš, že jí v tom asi taky chodila :stuck_out_tongue_closed_eyes: na mě Lenka machrovala kdysi že jí malá lítala taky nějak před rokem, to si pamatuju, protože se divila, že moje malá ještě v roce nechodila a říkala, že její malá lítá jako ďas :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No je to každýho věc co používá, ale jak říkáš bohužel to odnesou ty děti :confounded: :wink:

Já si přeju odmalinka jen to, aby malá byla větší :sweat_smile: je to strašně smutný mít takový přání a když koukám na fotky jaký byla miminko je škoda že to uteklo, ale pro mě je to do teď dost náročný hlavně po psychický stránce. Neni to s ní tak hrozný pořád, abych ji nekřivdila, to zase ne, ale ty vzteky co nám tady předvádí večer co večer, to mi úplně připomíná ty koliky co mívala jako mimino jak spustila večer a řvala než šla spát, nevím co to má být, všechno svádíme na zuby, ale sami víme že jen o zubech to neni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
11. zář 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli pořád se bojím, že Lukášek bude kopie a nás fakt odvezou s MM :sweat_smile: teda spíš mě, MM to bude mít lepší, ráno vypadne a přijde večer jako obvykle :sweat_smile:
11. zář 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já taky pádím,jedno dítko se mi vzbudilo-Danísek,tak mu dám najíst a budem si hrát,tak se mějte všechny krásně!!! :dizzy_face: papa
11. zář 2009 v 15:13  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem byla venku s kámoškou, co má 11letou holčinu a teď mají 7měsíčního chlapečka... si pamatuju, že když byla těhu, tak mi říkala, že nechce kluka, protože kluci jsou zlobivý :sweat_smile: dneska mi zrovna říkala, že by nikdy nevěřila tomu, že ten malej bude ještě hodnější než ta jejich holčina :sweat_smile: já jsem jí tenkrát říkala, že mám dva kluky a oba jsou fakt zlatý :dizzy_face: :dizzy_face: takže se těš na pohodáře, Terez :slight_smile:
11. zář 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A taky je zázrak když mi třeba jednu procházku neřve, v krámě vyvádí i s plnou pusou, navíc si zvykla lézt mi do tašky takže jdeme s kočárkem a ona mě tahá za tašku na kočárku a řve jako prdlá a nevysvětlim jí, že tam nic nemám!

Jo a zajímalo by mě kdy vaše děti pochopily že nemají vědomě rozlívat pití a drobit jídlo apod. ... jako mě nevadí když drobí že jako papá a padá jí to, to naprosto chápu nebo když jí ukápne, ale bere hrneček a tak s ním tříská nebo ho mačká dokud to všechno nevyteče, pak se v tý vodě plácá a s drobením - včera jsem jí dala buchtu, protože řvala jako ďas, jako kdyby nejedla měsíc a ona ji rozpatlala, rozdrobila - vědomě!!
11. zář 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek