• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
autor
Oli no já zase slyšela od jiných maminek že u těch kluků se to otáčí, do dvou let třeba andílci a pak to začne :sweat_smile: tak ty už víš že u Hynečka to tak nebylo, tak Jáchymek bude taky suprovej :dizzy_face: ale aby se nedivila ještě ta kamarádka nebo já se budu divit :grinning: ale potěšila si mě, že má tak hodnýho chlapečka :grinning:

Já počítám s tím že min. první čtvrtrok ten řev bude nutnej kvůli prdíkům, ale pak by snad mohlo ubývat :astonished:

Beat páá :slight_smile:

Já jdu dát najíst sobě, malá je tam ticho :astonished:
11. zář 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, rozlíváme taky a drobíme taky :grinning: :grinning: ale nějak to neřeším, když teda úmyslně polívá křeslo, tak ho třepnu, jinak mu to pití prostě vezmu :sweat_smile:

jo, a Jáchymajda, to bude beran, jak má být, s tím si ještě užijem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

holky, tak se mějte a zas někdy :wink: Terez, a doufám, že Ti klapne ten porod podle Tvých představ :wink: počítej, že se tu za Tebu zastavíme :slight_smile:
11. zář 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě

jj, Hyneček ten byl zlatej i po tom druhým roce :dizzy_face: on je vlastně hodnej i teď, trochu zlobit musí každý dítě :wink:
11. zář 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli já taky beru, ale hádej co následuje? Šílenej řev, několikrát ji napomenu tichým hlasem, takovým klidným prostě, pak zvyším hlas a pak už ji prostě plesknu a seberu jí to :rolling_eyes:

Jo tak se mějte hezky! :slight_smile: No to bude fajn, když se stavíte, snad tam budu na normálním pokoji když je tam tak narváno, aby mě nedali s děckem někam na plicní třeba :sweat_smile: :grinning:
11. zář 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo trochu zlobivý dítě bych brala :grinning: já jen čekám co se ještě z Kristý vyklube :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. zář 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, ona Ti to jednou všechno vrátí :wink: zase máš parťačku do budoucna, já si s těma svýma klukama v budoucnu moc káviček a nákupů neužiju :grinning: :grinning: doufám, že aspoň Jáchymka ten hokej chytne, abych aspoň tam měla parťáka :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli co ty víš třeba si užiješ i ty nákupy a kávičky a hlavně budeš mít snachy, tak neboj :dizzy_face: my vždycky s MM vtipkujeme co když bude malej gay nebo Kristý lesbička :sweat_smile: my proti nim nic nemáme, ale přece jenom vlastní dítě je potom něco jiného :slight_smile:
11. zář 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já to nějak vůbec neřeším :wink: hlavně že jsou kluci v pořádku a zdravý :pensive: jen mám pořád takovej strach, aby byli v životě šťastný :pensive: to je takovej můj stihomam, myslím, že hlavně za Hynečka řeším i věci, který jsou jemu fuk :sweat_smile:
11. zář 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máme doma taťku, ttak zatím papa :wink:
11. zář 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Hynečkovi by ještě mělo pár let pár věcí být fuk :grinning:
My si z toho s MM děláme spíš srandu, že jaký by to asi bylo kdyby to bylo, taky pochopitelně chci, aby byli šťastný a šťastně žili... mě teď víc než kdy jindy děsí představa (když vidíš denně zprávy) přežití vlastního dítěte, mám pocit, že nic takovýho bych v životě nemohla ustát, pořád doufám a věřím, že budeme mít všichni spokojený život :slight_smile:
11. zář 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak se mějte hezky, náš táta čeká na poradu v 16h, ta bude tak hodinu až dvě hodiny, ne-li dýl, no vyhlídky dobrý :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také přejeme Denisce vše nejlepší k jejímu svátku.

Teda terez to si smalou tu mateřskou fakt užíváš.
Rodit sama je výborné.Všichni se o tebe starají pořád se vyptávají a je to jako nadstandart.Nebovedu si představit rodit ve schonu.
Mi jsem problémy s prdíkama neměli tak snad to budete mít v pořádku.
Buď ráda,že máš holčičku nebudeě jen ta protivná tchýně.Ale bude se k tobě vždy vrace,jako k mamince :slight_smile:

Beat no tak vidíš už se osypal a je to dobré :wink: To teda jo,jak psala Terez to miminko v BB bylo maličkaté a hubené a stavělo se tam přišlo mi to šíleně brzo.

pannterka a jak se líbí ve škole?A kam chodíš do školy ty?

oli pošli link na to centrum.
11. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska se přiznám, že jsem nedočetla, jen lehce projela. Pěkně se to tu zase rozjelo, to je fajn. Asi jak už není počásko...

Taky díky za přání k Dendy svátku, ani jsme to zatím neslavili, oslavíme s rodinou až koncem září na moje narozky. Teď jsou skoro všichni pryč - takže bysme to těžko domlouvaly. Tak Deny dostala jen dárečky od nás a bylo.

Beat, to je "dobře" že se osypal a je to ta šestá nemoc. Ne, že bych za to byla ráda, ale hlavně, že to není něco vážnějšího. Taky jsme jí měli a plašili jsme stejně. Jo a po očkování (my měli tu Tetra s neštovkama) jsme měli jen asi 2 dny teploty, jinak v pohodě. Tak se neboj...

Terez koukám pořád vcelku, pokud se teda od 15,34 něco nezměnilo :grinning: Tak doufám, že se to s autíčkem do porodu nějak vystříbří a bude to v klidu.

Oli, mohla bys mi pak taky poslat odkaz na to nové cvíčo? lenousek100@seznam.cz - díky. Chtěla bych taky chodit někam s Denoušem, na plavčo asi ne, bojím se, aby pak nenastydla, ale myslela jsem právě nějaký cvíčo "na suchu" a ještě možná do tý solný jeskyně, tam bych se třeba mohla zrelaxovat i já :grinning:
11. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

dneska zatím nikdo, tak uvidíme, jestli už Terez není v porodce.

Sýkor, na těch stránkách se toho zatím moc nedozvíš, ještě nejsou pořádně rozjetý. chtěla jsem vám to sem zkopírovat, ale rozhodilo se to celý a nechce se mi to upravovat, takže pokud chceš, pošlu ti to na mail...
12. zář 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

Denisce přejeme opožděně všechno nejlepší a omlouváme se, že tak pozdě :sweat_smile:

Sykor já si užívám mateřskou od začátku a budu určitě až do konce :grinning: pak se nediv, že chci děti brzo po sobě, abych šla brzo do práce :grinning: :grinning: :grinning: protože být na MD třeba 6 let, tak já nevím kam by můj mozek zmizel :sweat_smile:

Jinak dneska jsem zjistila, že malý rostou snad i trojky spodní :confounded: takže to vypadá, že dolní stoličky dorůstají, horní stoličky se řežou a dvě trojky se řežou = 4 řezající se zuby a 2 dorůstající... no je tohle možný? Pak nemá být nervní :confounded: :frowning2: tatínek si užije až budu v porodnici a nejen on :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ten kdo bude malou hlídat přes porod, ten z ní vyroste :sweat_smile:

Jinak já pořád nerodím, poctivě dlabu homeopatika, piju ten maliník, lněný semínko.. a to jsem ta homeopatika začla brát ještě dřív než se uvádí :sweat_smile: myslela jsem si, že už budu mít fakt odrozeno, ale zatím ani jeden poslíček, jenom mi teda tvrdne břicho a hlavně v noci mám břicho fakt jako šutr kdykoliv se vzbudím, ale to se přiznám, že nevím zda je tím jak je malý velký, že se tam tlačí nebo je to prostě tvrdnutí? Já fakt nevím, s Kristý si nic podobnýho nevybavuju, hodně věcí je pro mě v tomhle těhu nových, je to opravdu o 100% jiný těhu :astonished:
12. zář 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsme dorazili živí a zdraví z návštěvy u tchánovců, tentokrát celkem pohoda, ani jsem se moc nerozčílila :grinning:

Terez, pokud chceš už rodit, tak čapni hadr a vytři ručně podlahu - jakoby krouživýma pohybama - opravdu osvědčené a vyzkoušené :wink: Den před porodem jsem takhle vytírala, pak mi říkala mamka, že tohle jí radila její babička, která byla z 12ti dětí, měla to od své maminky. A když přenášely moje 2 kámošky, tak jim to taky zabralo - do druhýho dne začly rodit :sweat_smile:
A možná je fajn, jestli si "hlídači" Kristý užijou, když je nervní ze zoubků - aspoň víc ocení tvojí práci s ní a třeba budou víc pomáhat, hlídat a tak. Jo a díky za přání, Dendě zítra vyřídím :slight_smile:

Oli, díky za ten program. V pondělí tam zkusím zavolat, jak to tam funguje - jestli se musí objednávat atd. Líbí se mi tam to cvičení na míčích a "první malování". A ještě přemýšlím o tom plavču v IGY, bylo by to pro nás lepší než v Šikulovi, protože k IGY nám jede bus... no uvidím, zas abysme toho neměly moc, ještě chci chodit do tý solný jeskyně...
Jak to plánujete s prckama vy s těmahle "kroužkama" přes zimu???
12. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nechodí některé dítko vašich známých do MŠ na Máji - Karla Štěcha? Pořád přemýšlím, jak to bude s dietou pro malou a hledám zkušenosti u ostatních maminek, jak to řeš... Vím, že je nejjednodušší se odjít zeptat, ale my bysme rádi, kdyby malá mohla chodit od 2,5 roku na zvykání a nevím, jestli by nám to nezhatila ta dieta....že měla pro p. ředitelku už připravené nějaké řešení :grinning: Třeba to problém nebude......fakt nevím.

Leni, to plavání si všichni moc chválí.

Já bych ráda pro malou 1 cvičení a 1 zpívání a pak, když bude čas, tak vyrazíme do Aurory do bazénu - koupili jsme si volné vstupy. Kurz my ne - AE, tak to nechceme dráždit.
12. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že mi tam utelky písmena, ale snad to pochopíte........... :slight_smile:
12. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli - Aurora - to je ta plovka v Třeboni??
Jojo, chápeme i bez písmenek :slight_smile: Já ti v tomhle bohužel neporadím, vůbec netuším, jak to mají ve školkách s dietama...
12. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, Leni, to je ono. Až bude mít Kája volno - chceme se vyhnout víkendům, tak zase vyrazíme.
12. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsme ještě pořád opuštěný.Tatínek jelna moto sraz do Rakouska. Ale dneska už přijede.
Kristi co Luky ještě se neklube?? :wink:
Jinak naše mladá se rozhodla, že nebude spát po obědě. Dám jí spát a nechám jí víc jak hodinu a bud usne nebo ne. Myslíte, že jeto normální. Když neusne tak spí už v půl sedmý večer. A spí až třeba do sedmi do rána. Myslíte, že jí to nemůže nějak vadit, ale nevím jak bych jí přinutila a lehat si sní nechci.
13. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky :slight_smile:

Oli co vím já tak na K. Štěcha ti malou dřív jak v těch 3 letech nevezmou, max. do těch jeslí co jsou prakticky propojený. Kdysi jsem tam psala e-mail na všechno se ptala, zkus jim taky kdyžtak písnout a oni ti odpoví jestli se ti nechce tam volat :slight_smile:

Leni no tak to vyzkouším, dneska se mi to ale nehodí, nic proti 13tkám, ale nechám to na jindy :grinning: počkám až co mi řekne Dr. ve středu, to už mě předá do porodky, jestli nebudu furt mít hotovo :confounded:

Adel jsou i děti co už po obídku prostě spinkat nechtějí od takhle brzskýho věku, já se bojím, že u nás to přijde taky brzo, ale já pak budu totálně kaput :sweat_smile: protože s ní se fakt nedá uvařit, uklidit, nic ... :sweat_smile:
13. zář 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Leni teď mi došlo, že tu podlahu krouživýma pohybama jsem vytírala asi ve 36tt, jak tady hořelo a to jsem takhle vytřela celej byt - pidihadrem, jinak to nešlo, no břicho mi tvrdlo teda parádně, ale porod z toho nebyl, já jsem imunní asi vůči všem vyvolávacím metodám díky tomu tréninku doma :sweat_smile:
13. zář 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky, koukám na vás po dlouhý době a vyhlížím Lukyho..... :slight_smile: Terez, jak ti je???
těšíme se miminko... :slight_smile:
13. zář 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani ahojky,
představ si, že jsem ta homeopatika začla brát ještě dřív a prd z toho :angry: :grinning:
Je mi fajn, v noci už se moc nevyspím, mám břicho pořád jako šutr, někdo mi říkal, že i takovou podobu můžou mít poslíčci, no já sama nevím, s Kristý jsem měla jenom takový ty co fakt vypadaly na porod a teď zatím nic :confused: spíš se tam asi malej roztahuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jak se máte vy rodinko? :slight_smile:
13. zář 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo Hani koukám ti do profilu a to neni možný, Honzulka bude mít za chvilku rok!!! :slight_smile: Pamatuju si, že loni jsi tady ty "strašila" s pupíkem!! :slight_smile:
13. zář 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezko, je to hrzoný, strašně moc to letí, vůbec si nedovedu představit jaké to bylo.. ten čas tak hrozně utekl, že je mi to až líto...... :frowning2: budu muset fakt apelovat na MIlana na to třetí..... :grinning: když si vezmu, tak když bylo Maru tolik co Honulkovi,tak jsem byla už těhule.......

Terez a jak dlouho ty homeo bereš???? mě pak zabral ten hamilton si taky myslím....... a ty homeo to dorozjely. řekla bych, že mi hodně pomohly pak, když už jsem ty kontra měla a brala jsem je po té půlhodině, to byl pak ten fofr..... taky mi MUDr. říkala, že ty homeo to rozjedou, až když bude mimís připravený - tak se Lukymu ještě asi nechce..... :wink:
13. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani no určitě se mu nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: akorát mám pocit, že já beru jiný než jsi brala ty, ty jsi mi říkala, že jsi brala ty samý ten týden před porodem co jsi brala pak u porodu, že? No já beru nějaký co se maji brát 14 dní před TP, je to popsaný v tom seznámku co jsi mi dávala a ty co maji být při kontrakcích nebo prasklý vodě zatím čekají :slight_smile:
A beru je skoro 14 dní :sweat_smile: 14 dní to bude v ÚT abych byla přesná!!!

No vidíš to by si měla doma pak jako trojčata ne :grinning: takhle rychle po sobě všechno :grinning: jak jde vůbec stavění baráčku? :slight_smile:
13. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to si ani nechci představit kdyby to byli dvojčata.......... :grinning: :grinning:

jj, celkem pokračujem, jen je to o nervy, pořád se něco řeší s firmama, ale nechat si to postavit na klíč,tak na to by jsme teda rozhodně neměli.....

mě ty homeo tenkrát psala paní Skálová, manželka gynekologa Skály, ale myslím, že to s tím odkazem sedělo...... a kdy tě vezmou do té porodky???
13. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani myslíš jako kdy mě přeberou do péče? No to já vůbec nevím jak to chodí :astonished: nikdy jsem nepřenášela :confounded:
Teď ve ST jdu na gyn. a počítám, že mi MUDr. řekne kdy se mám hlásit v porodce, jen doufám, že to nebude ještě ten den, protože nevím jak to vyřešit, ale nějak by se muselo no... tak snad třeba za týden :sweat_smile: to už bych snad mohla porodit sama, ale já vím, že v C.K. se chodí na ty monitory ob den, tak to bude na budku kdyžtak :rolling_eyes:

Já jsem teď začla taky hodně zkoumat ty ceny domů, teda už mě to zase opustilo :sweat_smile: a tak vím, že nechat si něco stavět na klíč a dělat to sami je dost markantní rozdíl, člověk sice bydlí rychleji, ale zase se zruinuje :sweat_smile: a navíc neni třeba pravda, že firma ti to udělá líp :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky to s nima neni jednoduchý, člověk aby je pořád hlídal :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a já mám ty homeopatika tyhle :sweat_smile:

Příprava na porod

ARNICA MONTANA 9 CH
- dávkování: 5 granulí denně 14 dní před porodem
- použití: pro dobrou funkci svalů a cév, prevence vzniku krvácení

Během porodu

CAULOPHYLLUM THALICTROIDES 5 nebo 9 CH
- dávkování: při nástupu porodní činnosti 5 granulí každých 30 minut, po odtoku plodové vody 5 granulí každých
15 minut
- použití: nepoddajnost děložního hrdla; nepravidelné, neúčinné, křečovité bolestivé stahy; atonická děloha

ACTAEA RACEMOSA 5 nebo 9 CH
- dávkování: stejné jako u léku Caulophyllum
- použití: silné nepravidelné porodní bolesti, křeče děložního hrdla, bolesti vystřelující do stehen

Tak já ti nevím, snad neberu něco špatně!!! :astonished:
14. zář 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek