• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
Ahojky mamulky :dizzy_face:

tak hlásím štastný návrat z Tábora,bylo to moc fajn,večer sem šla s mamkou na koncert Lucky Bílé,no byl parádní!!!!!dlouho sem neviděla tak dobrý koncert,sice mám teda radši jinou hudbu,ale tohle mi vůbec,ale vůbec nevadilo!! :dizzy_face: :dizzy_face: Ládík s náma jít nechtěl,tak šel brzo spát s Dádulkou.jinak vyrážku ještě trošku pořád máme,včera se totálně osypal od hlavy až k patě,ale neměl to tak moc výrazný-naštěstí :rolling_eyes: tak čekám,že snad už dneska to zmizí úplně.jinak ted tu mamku budu mít místo týdne 14 dní,tak mi držte palce,abych to ve zdraví přežila :pensive: :sweat_smile:

Terez ty jo,tobě se to blíží,to je paráda,už se moc na Lukáška těším!!!!tobě hlavně přeju,aby jsi to měla brzo za sebou,určo to pojede jak po másle,neboj!!!!! :dizzy_face:

Hani,tebe jsem neviděla ani nepamatuju!!! :dizzy_face: :dizzy_face: to je krásný,že už stavíte!!!zavidím moc!!!taky na tebe doléhá,když se kolem tebe rodí??na mě hrozně,furt škemrám o druhé :grinning: :grinning: ale asi špatně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak snd ten příští rok
14. zář 2009 v 08:53  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a ty dvojčata, no to bych se fakt bála :grinning: ale tak když bude hotovej baráček, tak to bude fajn :grinning: budete mít doma pořád veselo, žádná nuda no :sweat_smile:

Já už se pomalu začínám toho kolotoče bát, nevím jak to všechno zvládneme s dvěma děckama bez auta, ještě že mám Dr. pod barákem, ale bojím se, aby malej nemarodil jako Kristý třeba s očičkama nebo nedej bože něco horšího, snad ne :pensive:
14. zář 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez ty jo,tak to těch homeopatik máš dost,sama sebe si neumím představit,jak se v porodnici při konrakcích láduju homeopatikama,jak se znám,vykašlala bych se na to :grinning: :grinning:

jinak pokukuju po sportáku pro malého,jsem rozhodnutá ten náš kočárek prodat,nechci aby se tu válelakorbička na skříni,tak at kočár užije někdo jiný :dizzy_face:
14. zář 2009 v 09:22  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

kdo objednal tohle ošklivý počasí?? :frowning2:

Vůbec se mi nechce ven a to bysme potřebovali zařizovat věci.

Beat, tak co prďolka??
14. zář 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat no ty můžeš když jsi měla první porod rychlej :grinning:
A jakej sporťák si představuješ? :slight_smile:

Oli taky dneska nepůjdeme ven a taky potřebuju zařídit věci, malý dochází plínky a vybrat musím, no nevím jak to udělat, ale v tomhle ven fakt nepůjdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli ahoooj :dizzy_face: jo malej už je vpo hodě,psala jsem o stránku před :wink: jen je to nějakej protivka portivnej,ale včera sme čistili zoubky a já koukala,že mu asi rostou dva zuby :astonished:

Terez já i kdybych ho měla dlouhej,vím že při těch kontrakcích bych na to asi neměla ani pomyšlení :grinning: :grinning: já právě vůbec nevím jaký sporták,tápu v tom hezky,něco fin.nenáročnýho :zipper_mouth: ale líbí se mi jich víc hodim odkazy

http://www.promimina.cz/sportovni-kocarek-toro-cerny/showdetail.php?prev=2674&p=toro-cerny-t03.jpg tenhle je boží,ale ta cena :frowning2:
http://www.kocarkynec.com/1224-trekko-kocarek-trikolka-graco-completo.html taky moc hezký :dizzy_face:

http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=970401 :sunglasses:

http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=970401

http://www.sambaby.com/1983-sportovni-kocarky/5613-kocarek-quinny-speedy-sx-sportovni-kolekce-2009/
14. zář 2009 v 10:30  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale všechno je to docela drahý :angry:
14. zář 2009 v 10:33  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat nevím po kolika minutách ti začly první kontrakce, ale já ty první měla kolem 10ti minut a jelikož jsem to měla všechno do kříže, tak jsem se nemohla ani hýbat, že bych si jako na deset minut lehla, to velký kulový, pokládala jsem se 5 minut bolestí a pak jsem vystřelila jako šíp při další, takže času bylo dost a hlavně jsem pořád chodila po pokoji a dost se nudila, takže chodit po pokoji + brát homeopatika a budu aspoň zabavenější :slight_smile:

Ty jsi tam hodila dvakrát Moona Beat :slight_smile: Toho mám já víš to? :sweat_smile: tu čtyřkolku nedoporočuju, když už tak trojkolku, vím že si to jedna maminka na tu trojkolku předělávala. A musíš mít novej? Já bych vzala i ojetej a ten ojetej sporťák seženeš za hodně dobře i lepší značky pokud budeš chtít :wink: Můžeš kouknout tady do Berušky Verča ti poradí :grinning: hele víš kdo vůbec tu Berušku vlastní? Já jsem na to přišla někdy min. týden a čuměla jsem jako blázen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14. zář 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a asi nebudeš chtít polohování alá sklopná židle, na to by si mohla časem nadávat pokud na to nejsi zvyklá (já to mám a nevadí, ale hodně lidí to vadí) takže bych Moona vyloučila a ty ostatní kočárky nevím :astonished:
Jako mě to fakt nevadí, ale jsou maminky co by to za boha nechtěly :wink:
14. zář 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
všechny zdravím :wink:
A koukám, že Terez tu ještě je. Teda tomu Lukáškovi se nechce ven :slight_smile:

Beat, kočárky jsou hezký všechny :wink:

Domík mi spí, tak si jdu taky chvíli odpočinout :grinning:
14. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Věruš a co jinak jak se vám vede? :slight_smile: Malá taky spinká zhruba hoďku, takže mě to za chvilku zkončí ten veget :slight_smile: malej zatím nic a teď by se mi hodilo kdyby tam ještě chvilku vydržel nejlépe do toho října :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,ja byla na vikend pryc. Koukam ze terez tu je. Tak vas doctu
14. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, dobrý, tak nějak stejný :grinning: Domča mi teď poslední dny spí taky sotva hodinku, ale dneska tu jsem potichoučku jak myška, aby spal aspoň něco přes hodinu. Potřebuju, aby nebyl pak protiva. A hlavně já abych měla ještě chvíli klídek, že :grinning:
Tak do října už určitě nevydržíte :grinning: :grinning: No bude to už určitě za pár hodinek :grinning:
14. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez já od rána co mi úplně praskla voda konra asi napřed po pěti minutách a pak to bylo po třech a poslední hodinku a něco po minutě,to už byl mazec,ale naštěstí to šlo prodýchat,takže já měla co dělat abych došla do sprchy než začnou kontra :confounded: takže já bych asi homeo neměla čas brát,navíc si pamatuju,že mi řekli že nesmím pít :astonished: to jsem koukala teda.já v těch kočárkách tápu fakt hodně,v Táboře jsem potkala ten Graco,byl moc hezký,ale nic víc o něm nevím :frowning2: jinak u mě vede casualplay,ale to je fakt pálka i za ojetý.no vzhledem k tomu,že malej je už zvyklej spát rovně,tak asi teda moona rovnou vyloučím,ale je moc hezkej to jo :cry: mě by to ani tak nevadilo.tenhle týden budem objednávat tu autosedačku,tak jsem na ní zvědavá,dala jsem do pucu vajíčko,vyprala jsem potahy,tak snad ho prodám,i kočárek jsem dala do pucu,proto dneska nechci s malým ani ven :grinning: a kdo vlastní Berušku????jestli toho člověka znám,tak snad by mi ten můj kočár mohli vzít :grinning:
14. zář 2009 ve 12:43  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Coko, no jo ten datumek jaksi nevyšel :frowning2: :slight_smile:

Věruš co myslíš za pár hodinek? Že jako ještě dneska jo? :grinning: nebo celej porod že bude za pár hodinek? No sama jsem zvědavá, je to naposledy tak si to určitě vychutnám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No co vy, tady nebude nikdo snažilkovat o druhý? Ať můžu závidět těhulkám až já budu "jen" mamina? :dizzy_face:
14. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Věruš!!! :dizzy_face: a čokoško!! :dizzy_face: jak se máte??
14. zář 2009 ve 12:45  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez já ukecávám Ládíka na příští rok,tak snad to vyde,ale chtěla bych až ke konci roku,takže až za dlouho,to mě někdo předběhne :grinning:
14. zář 2009 ve 12:47  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pít se nesmí kvůli příp. císaři a to mi třeba v porodnici na prohlídce Č.B. řekli, ale v Krumlově jim to bylo jedno že tam lemtám :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jsem měla pak taky dlouho kontrakce kratší, ale když se to má brát od začátku porodních bolestí, tak ty jsem měla dost dlouho na to, abych stihla cucat kuličky, navíc si myslím, že po první zkušenosti bych udělala cokoliv, aby se neopakovala :wink:

Beat no mě přišlo ale že i ten Graco a Speedy asi nebude polohovací na rovno nebo jo? :confused: Casualplay je super, to by ti mohla Věrka poreferovat, jakou cenu si představuješ do toho vrazit?

No hele nevím jestli je znáš z tý Berušky, nevím kdo koukal na "Jak se staví dům" jsou to tihle dva, já myslela že spadnu do kočárku když jsem šla kolem a toho chlapíka jsem tam viděla opřenýho, já věděla že maji bazárek v Č.B. oni to říkali, ale myslela jsem ve městě a ne tu Berušku!!!:
http://www.jssd.cz/soutezici/martina-a-libor
14. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat to uteče jako voda příští rok :slight_smile: a třeba ho ukecáš dřív :slight_smile: jak se mu vlastně líbí v práci? Vždycky když vidím ty jejich auta, tak koukám jestli ho neuvidím, jako pár plešatých už jsem potkala, ale Ládík to nebyl :grinning:
14. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,já právě vím že jinde to nezakazují :astonished: i jedna mamina pila při porodu v ČB tak mě zarazilo že já nesmím :angry: sem si aspon trochu lokla ve sprše,když mi nedali napít,nedalo se to vydržet!! :angry: no Terez nejradši tak do 5 tis.podle toho za kolik prodáme Atlantika :unamused: ty jo,tak ty jejich obličeje mi nic neříkají :astonished:
14. zář 2009 ve 12:52  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teď koukám že ta fotka je taková divná, podle toho bych je nepoznala, ve skutečnosti vypadaji mnohem lépe a sympatičtěji, dokonce jsme jim s M. posílali smsku aby to vyhráli, strašně se mi líbil ten jejich dům jak zařídili a hned bych tam bydlela :slight_smile:
14. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez já dřív nechci,chci aby mimi vyšlo zase na léto,ale né to 2010,to by byl šok pro oba :grinning: no moc ne,ted ho obrali o den na výplatě a na stravence :angry: chce odejít,ale napřed musí najít něco jiného :confounded: Lák jezdí tedka Budějovice ale náměstí spíš
14. zář 2009 ve 12:53  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Beat a když jsi mluvila o tom Casualovi tak jsem právě šla kolem, ale to už je dýl a to nevím zda jsem ti říkala, ale měli tam Casuala nebo nějakou kopii, já ti nevím, ale dívala jsem se na něj asi 5x jestli je to fakt on za 3tis. ... tak nevím v čem byl háček, to je dost nízká cena tohle :wink:
14. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat fakt? :confounded: no tak to je blbý, snad se něco najde brzo.
14. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
TRerez byl to opravdu casual,říkala mi o tom verča,pěkně mě to namíchlo :angry: bych si ho vzala klidně za výměnu za náš kočár
14. zář 2009 ve 12:55  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat no já bych po něm taky skočila vědět to!!! Čučela jsem na něj jako blázen, koupíš korbu pak na mimčo a máš do 6ti tis. kompletní kočárek a pořádnej!!!
14. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda vědět to :stuck_out_tongue_closed_eyes: spíš mít na něj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě,já bych ho taky brala,je fakt úžasnej!!!!tak uvidíme,třeba něco najdu :frowning2:
14. zář 2009 ve 12:57  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady je ještě jedna fotka, jsou to ti v červených tričkách, bohužel nemůžu najít žádnou lepší :astonished:
http://prima-web.com/uploads/obrazky/JSSD-pary_190x120.jpg
14. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No taky tam byl Beat jeden den, moc se neohřál :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek