• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
no verča mi říkala,že snad ještě ten den byl pryč :grinning: :grinning: já bych se třeba s tím chlapem domluvila,že aby mi zavolal,že tam je do nějaké cenové relace můj vysněný kočár a já bych mu tam okamžitě přivezla ten náš a popřípadě doplatila,ale pochybuju,že by mi takhle vyšel vstříct,ale představa je to hezká :grinning: :grinning: :grinning: ale abych nečekala, třeba rok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 13:00  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na týhle fotce mi trošku povědomí sou,já na to koukala jen párkrát
14. zář 2009 ve 13:00  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat já myslím že za zeptání nic nedáš, oni udělaji kšeft a ty budeš taky spokojená, já bych to zkusila, zeptala bych se prvně kolik mi daji za můj kočárek a pak bych taky viděla za kolik si můžu dovolit ten další :slight_smile:
14. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, myslela jsem, že porodíš už za chvíli, ale porod určitě budeš mít taky rychlý. Tady v ulici teď jedna holčina porodila druhý mimčo, ve 23hod jí vezl do porodnice a v 23,38 byla malá na světě :wink:

Beat, ahoj. Co malej, jsem nějak přelítla, že jste měli asi tu šestou nemoc, už je dobrej? Doufám, že jo.

Já v pátek taky plašila, že má možná Domča neštovice, tak jsme zašli k dr. a ta řekla, že je to možný, se mu právě pupeny udělaly za uchem a na krku. Ale nerozjelo se to už. Teda má nějaký nový pupen na hlavě a za druhým uchem a na břiše, ale snad to neštovice nejsou. Když se už neosypal celý.

Beat, ten Casualplay je fakt super, teda já jsem spokojená od začátku. Teď jsem ho někde viděla, možná i tady na koníku, že byl v inzerátech asi za 6tis.
A taky ten sporťák je ten samý, jen trochu jiná značka, nemůžu si vzpomenout, ale bylo to myslím od H, měli ho i v Bejbycentru a ten je levnější. Kdyby tam tenkrát neměli akci na celou tu sestavu, tak bych koupila jen tenhle sporťák. Je úplně stejný, akorát myslím, že nedělali korbu na něj a byl výběr asi jen ze dvou vložek do kočáru. Že se nějak ti dva výrobci na něčem nedohodli a rozdělili se. Tak nějak nám to tam ta paní v Bejbycentru říkala.
14. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zkusím to ještě dneska :dizzy_face: bože já chci nový kočárek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 13:02  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero ježiš to musela už v autě tlačit ne :grinning:
Někdy můžou mít neštovice takový hladký průběh, pak jsem ale četla že neni vyloučený, že je neprodělá dvakrát, protože tělo si nestihne udělat takový protilátky, proto se stane (ale jen velmi zřídka) že je někdo má 2x. Ty pupínky jsou nalitý vodou nebo jak to vypadá?

Jo jinak myslíte Herques, ty se moc neprodávaji :confounded: a korba na něj myslím jde, ale jistá si teď nejsem.
14. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda oprava Hermés!!!!
14. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš jo malej je bobeš můj :dizzy_face: sice se začíná vztekat a zlobit,ale to se dlao čekat,že nezůstane nadosmrti hodný :sweat_smile: :grinning: jinak dneska má ještě drobátko vyrážku,ale už je to na ústupu,počítám že zítra už jí mít snad nebude.jejda,tak doufám,že budete zdraví!!!!!jsem ráda,že říkáš že je to dobrý kočárek,je moc krásnej!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: ráda bych ho sehnala za dobrou cenu :confounded:
14. zář 2009 ve 13:06  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nedávno jsem totiž na ně koukala a našla jsem jen jeden a ještě šestku:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23093857&tab=1
14. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten je boží!!!!a nani není drahý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :astonished:
14. zář 2009 ve 13:08  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat tak si udělej výlet do Liberce :grinning:
14. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,na to jsem nekoukala :cry: :cry: :grinning: hmm tak nic no :pensive: :grinning:
14. zář 2009 ve 13:09  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat já si myslím že na zaslání se dá domluvit, spíš záleží na tobě zda chceš kočárek osobně vidět, každá můžete mít jiné představy o dobrém stavu apod. :wink: já bych radši ten kočík chtěla vidět :slight_smile:
14. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No malá už ječí, to se dalo čekat, tak páá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, Hermes, to je on

Právě se mi ty pupínky zdály nateklé vodou, takový jakoby puchářky až nebo jak to popsat. Ale možná zase na něco byla reakce, nevím.

Taky jsme vzhůru, tak jdeme jíst, papa
14. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já sem se domalovala,malýho nakrmil Ládík a půjdou asi spát.já jdu do města ap ak na kafčo,tak zatím papa :dizzy_face:
14. zář 2009 ve 13:20  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat užij si den :slight_smile:

Vero tak nám spali ty děcka skoro stejně co :sweat_smile: Tak ti nevím co si podle toho myslet, může to být opravdu lehký průběh neštovic, uvidíš jestli se pak udělaji stroupky - krusty :wink:
14. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamulky :dizzy_face:

tak mám olítáno-kamarádka kafe zrušila,tak budu zase doma :rolling_eyes: jinak jsem Terez byla v tý Berušce,byl moc milej ten pán,kočárek mi na 100% vykoupí za 3500 a prý když bude vypadat jako nový,tak klidně za 4000,tak mám radost!!on je kočárek v pořádku,akorát jsou poškrábaný disky kol,tak snad to neva :dizzy_face: i autosedačku mi veme :dizzy_face:
14. zář 2009 v 16:21  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat tak to je super ne? 4000,- já za ten svůj určitě nikde nedostanu a to byla PC pěkně vysoká včetně těch věcí co mám k tomu :astonished:
14. zář 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já právě koukala že i teď je prodávaji na netu za míň ty moje, to je hrůza, takových peněz a nic z toho člověk pak nemá :stuck_out_tongue_closed_eyes: a už máte novou tu autosedačku? Už se ti tam malej nemůže vejít ne? Ani kilově :sweat_smile:
14. zář 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to právě super!!!úplně mě překvapil,já právě čekala,že mi řekne,že mi dá tak 3000 a mín!!! :astonished: právě,člověk do toho vrazí peníze a odstane mín :rolling_eyes: autosedačku budem kupovat tento týden,žádnou cestu nikam neplánujeme,tak příští pondělí donesu kočár i autosedajdu tam,mohla bych už i zítra,ale chci je ještě rozloučit,nechci to uspěchat :slight_smile: no malej na délku se docela vejde,hlava mu ještě nepřečnívá,ale kilově nesplňujeme určitě :grinning:
14. zář 2009 v 16:29  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez on mi i říkal,že většinou vykupují za polovinu původní nákupní ceny!!!takže by ste mohli v Beručce dostat dost,ale zase i přihlížel k tomu,že je rok starý
14. zář 2009 v 16:30  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat no právě ten kočárek je už teď dva roky starý, protože jsme ho kupovali v roce 2007 na akci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale moc používanej neni, to sama víš, že mi v něm malá moc nevydržela :stuck_out_tongue_closed_eyes: korbičku obývala chvilku a pak se koupili golfky, no uvidíme, já ho zkusím prodat přes net a když to nevyjde, tak bych zašla tam :sweat_smile:
Jinak poloviční cena to by byla asi 4,5tis. protože stál 9tis. přes ten net tuím, ale zase v kamenným obchodě v Bejbycentru ho měli za 12,5tis. :sweat_smile: tak bych mohla kecat :grinning: no a právě jsem k tomu dokupovala síťku, slunečník, clonu, návleky na kola, pláštěnku... uvidíme, času ještě máme dost, hlavně ať vydrží malýmu, kdyby se mi rozpadl tak už mě švihne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo to už je tak dlouho?? :astonished: to ani není možný!!si pamatuju,jak ste vybírali!!! :grinning: proč by se měl rozpadat!!!vydrží klidně i deset dětí uvidíš :grinning:
14. zář 2009 v 18:09  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat no jo, my jsme ho kupovali brzo, já byla asi 27tt a od tý doby už běžela záruka, takže zbytečně skoro půl roku předem no :confounded: naštěstí ten můj drží, zatím, ale holky hlavně na ty nový typy maji docela stížnosti v tématu kočárek Moon :slight_smile:

A říkala jsi tomu pánovi, aby ti brnkli když tam něco bude? :grinning:
14. zář 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo,já myslela,že to bylo později :unamused: neboj,určitě vydrží i na Lukáška v pohodě,jak říkáš,s Kristýnkou ste si ho moc neužili.fakt,to sou tolik horší jo??to je škoda,vzhledově sou moc krásný!!já ted koukala na bazary a žádný casual za dobrou cenu sem nenašla,jo našla ale starý inzeráty,třeba měsíc starý :confounded: jj říkala,on se jen zasmál a řekl,že bych takym ohla třeba čekat rok :grinning: oni mají snad i bazar Dráček nebo co mi tam říkal!!! :astonished:
14. zář 2009 v 18:57  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A ten bazar Dráček je kde? To bude někde ve městě viď? Oni kdysi byly v tom bazaru právě v TV a já to tam viděla a nepoznala jsem v tom tu Berušku, proto mě překvapilo, že bych o tom nevěděla!! :slight_smile:

No je pravda, že by si mohla čekat dlouho, ale na druhou stranu by se třeba poštěstilo :slight_smile:

Horší jsou ty nový typy asi v tom že nemaji nafukovací kolečka, to říkalo hodně holek že by ocenilo a taky se prodávali levněji tak to už o něčem vypovídá no :sweat_smile:

Tady máš třeba jednoho toho Hermese, ale Ostrava no :confounded:
http://kocarky-hracky.avizo.cz/korek-hermes-2681711.html
14. zář 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ježiš to je nějaký opravovaný tak to nic!!!
14. zář 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek