• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
autor
Beat koukej co jsem našla v jedný netový diskuzi, to se sakra vyplatí, ale musela by si mít nějaký známý u hranic :confounded:

Ahoj holky, právě dnes jsem si kočárek hermes koupila. Nikde v ČR ho asi nekoupíte protože je stažený z prodeje pro únik patentu. Já ho koupila v Polsku za 5500Kč. Mají jak se 4 kolečky tak s 6ti, ale ta 6tikolka nemá kolečka nafukovací, 4kolka je nafukovací má. Hermes má lepší stříšku než casualplay. Ješte si ke kočárku, ale musíte dokoupi nějaký nánožník, pláštěnku a tašku na madlo. Nánožník si koupím od casualplyy a plaštenku asi nějakou univerzální. Ale ještě jsem nezjistila jestli na hermes jde nasadit korbička casualplay. Tak všem přeji hodně štěstí při shánění. Kamila.

Ahojky i já souhlasím s paní co psala předemnou,já si taky kočárek koupila v Polsku v létě za 5500,má stříšku stahovací až k nožičkám a pláštěnku připínací na zip,přesně jako casuplay,kočárek je super!Ještě jsem ho viděla v Kopřivnici za 8500kč,nevím přesně,jaký to byl obchod je to už z léta a od té doby už jsem odkaz na něj nenašla,a u firmy s kočárky ELLA ho měli taky,ale říkám bylo to v létě,tak kdoví jestli ho ještě prodávají.Kočárek jsem sehnala Českém těšíně,přímo za hranicemi s Polskem,na malé burze u vody,je tam taková příjemná paní,všechno vám vysvětlí a ukáže,tel.na ní je 602381031,tak ho mám napsaný v záručáku,přeju hodně štěstí při koupi kočárku a hezké vánoce.PS.Měla jsem tenhle kočárek koupený od té paní i jako dvojkombinaci,hlub+spor.a byla jsem spokojená,tak jsem se tam ráda vrátila i pro ten sporťák,fakt stojí za to!
14. zář 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, ty jsi úplný detektiv :slight_smile:
Tak proto jsem ho už nikde nemohla najít na netu, že ho stáhli. Když jsme právě před těmi 2 roky kupovali tenhle kočár, tak byl normálně ten Hermes v prodeji a právě jsme ho ještě zkoumali v Bejbycentru a byl s tím naším úplně stejnej. Teda té boudičky jsem si nevšimla, ale my chtěli i hlubokou korbu a ten náš byl v akci, takže kdybych k tomu Hermes dokupovala tu korbu, tak by nás to vyšlo na stejný peníze jako tahle sestava.
Tak ten se tu už asi těžko sežene.
14. zář 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Věruš tak to bych taky radši vzala Casualplaye když by to vyšlo na stejný peníze, to tam měli toho Hermese pěkně předraženýho :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: když vidíš za kolik ho kupujou pani v Polsku :sweat_smile: ty jo, jako sehnat tenhle kočárek za 5500,- to je prostě mazec!!!
14. zář 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, měli ho v tom Bejbycentru asi něco přes 8tis, ale měli v akci právě starou kolekci ještě s adaptéry té S4 od Casualplay, takže byl i s korbou kolem 13tis a samotná korba stála kolem 5tis, takže to by se nám nevyplatilo to kombinovat s tím Hermes.
14. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
počasí se nakonec u nás umoudřilo a byli jsme chvilku venku.

Beat kočárky jsou všechny moc hezké.Já máme Bebecar na zakázku zelený k tomu máme síťku,plášťěnku a clonu a návleky jsme si šili doma.a pak máme Chicco modré.
Beat a jako budete mít autosedačku?

Při porodu jsme také mohla pít.Dr.mí říkal,že mám pít,abych jim tam nezkolabovala,že neví,jak dlouho to bude trvat.
14. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Věro tak ty jsi koupila Casualplaye za 13tis.? No to je slušný ty jo!!! :slight_smile:

Sykor to tě docela strašili, nakonec jsi měla celkem rychlovku ne? :slight_smile:

No já pořád doufala, že jim ukážu :stuck_out_tongue_closed_eyes: nakonec ukázali spíš oni mě :sweat_smile: celej den poslouchat: "No tady se to moc nehlo" nebo "No možná je to trochu lepší" dobrý to bylo no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, asi 13500,- :slight_smile: Cena byla super, už byl na trhu nový model bez těch adaptérů, tak se museli starých zbavit. A ty adaptéry se používaly jen na nacvaknutí korby.
Tak přejeme všem dobrou noc a Lukášek ať už vykoukne ven konečně :wink:
14. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez ty jsi fakt detektiv :grinning: :grinning: to je mazec!!já mám v Polsku kamarádku!!ležela se mnou na neo,ale má dvojčátka,tak bych jí nerada otravovala :confounded:

Sykor bebecar sem i taky líbí,ale tak drahý :cry: autosedačku budeme kupovat romer king plus :wink:
14. zář 2009 ve 21:06  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez nakonec to byla rychlovka ani jsem toho tolik nevypila :slight_smile:

Beat mi máme MAxi Cosi.Mě se teĎ líbí i toto od Bebecaru úplně dole
http://www.bebecar.cz/sety.html
14. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem zase lehce pročetla, koukám, že probíráte kočárky. My už používáme jen golfky, akorát na zimu počítám s kárkou, ale ta naše (Mikrus) je nic moc velká, snad se tam Deny ve fusaku vejde..
Jinak bazar Dráček je v Alešovce, docela fajn se tam nakupuje a majitel je myslím Libor Labaj nebo nějak tak, takový nějaký zvláštní příjmení. Tak asi by to mohl být ten "váš".
14. zář 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Věruš to čtu často: "adaptérová verze" nebo "bezadaptérová" to je asi podstatný vědět, jestli si člověk v budoucnu z toho plánuje sestavit zase hl. korbu viď?

Beat třeba by byla ochotná, ty jo, jako za ty prachy bych si tam snad udělala výlet, ale je fakt že to máme dost daleko odsud :angry:

Sykor moc pěkný ten kočárek od Bebecaru, ale cena je hodně ty jo :sweat_smile:

Leni jj jmenují se Martina a Libor Labajovi :slight_smile:

No naše chuděra si přes zimu skoro vůbec zadek vozit nebude, bude nabalená a ťapat, fusak zabere brácha :sweat_smile:
15. zář 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulky :dizzy_face:

tak jaká byla u vás noc???

Leni Mikrus je taky hezký kočárek!!! :dizzy_face: jakou máte barvu???

Terez ozvala se mi paní od hermése http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23093857&tab=2 tak mi ho prý pošle poštou!!!!!mám radost!!! :dizzy_face: tak asi už dneska dovezu kočárek do Berušky,ale zase to nechci moc uspěchat,co když se objeví nějaký casual za dobrou cenu???ale abych nečekala věčnost co? :astonished:
15. zář 2009 v 09:12  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny zdravím
u nás jsou teď příšerný noci, Natálka od půlnoci nespí - spí, ale budí se po hodině i po půl, tak já jsem jak praštěná palicí, hůř je na tom taťka ten k ní stává :frowning2:
Včera jsem nad tím přemýšlela a jediná věc který jsem to nespaní přisoudila je poslední zub, 5tka nahoře, jinak už máme venku všech 19 :sweat_smile:

Terez...Lukášek se tě drží, bude to maminky mazel :wink: znovu se opakuji, ale kdyby náhodou to přišlo, tak hlavně přeji rychlý porod bez problémů :dizzy_face:

Musím žehlit a vůbec se mi nechce, počasí na prd, ale alespoň neprší...HOLKY CO SRAZÍK???...
15. zář 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Jck jak to že malá nespí??? :frowning2: nemá noční můry???srazík bych taky ráda!!!!!!!! :dizzy_face:

Terez ještě dotaz,nevíš jestli jdou pak na ten hermés koupit adaptéry,aby tam šla hluboká korba od casualplay?? :confused:
15. zář 2009 v 09:59  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat jo tak to nevím :slight_smile: Tohle je dobrá cena a s Casualplayem bych za tu cenu spíš nepočítala, pohybují se min. tak o 1500,- výš... záleží na tobě :slight_smile:

Jck je to dost možný, že to budou ty zuby, naše malá tohle dělá taky když ji trápí zuby, jinak se budí taky dost často, ale stačí jí dát dudlík a je od ní pokoj, ale teď má hysteráky a chce vyndavat z postele, takže až jí zkončí trápení se zubama tak budeme zase měsíc učit spát "v kuse" v posteli :rolling_eyes:

Děkuju za přáníčko, snad bude vše OK :slight_smile:

Srazík už se mě asi netýká :grinning: leda by byl někde u nás u baráku :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: a to po vás nechci :slight_smile:
15. zář 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat Věrka říkala že to nejde, ale pani co jsem ti házela včera ty příspěvky se tam bavili o tom, že koupili dvojkombinaci takže to tam jde, radši bych se poptala přímo té pani co ho nabízí a taky si zjistila, jestli pak půjde ta korba a příp. adaptéry dobře sehnat, jak vidíš tak v prodeji už moc neni, tak aby si to nenaháněla přes to Polsko :astonished:
15. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez já se jí zeptám,budu jí volat,tak zase logicky vypadá stejně i konstrukčně jako casual,tak snad by tam adaptáry jít mohli :astonished: no uvidíme,zase to beru tak,že druhý bude až za dlouho,tak to nechci zas až tak řešit,ale bylo by fajn,kdyby to pak šlo :wink: tak já mám v Polsku tu kamarádku,tak ta by sem i pak mohla i optat :sweat_smile:
15. zář 2009 v 10:14  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat zkus projet ještě tohle téma:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=33993&vGroupOffset=240&vOffset=30

Názory jsou různý, někdo ti píše že mu tam hl. korba nejde a někdo že jo, takže budou určitě zase dvě verze a já bych si radši zjistila než nějakej koupím jestli to tam půjde nebo ne... stejně tak, kdyby si se rozhodla pro toho Casuala, tak zjistit jestli je to to adaptérový nebo bezadaptérový, aby se pak dobře sháněla korbička :wink:
15. zář 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo byla by škoda potom kupovat zase jinej kočárek, když je tenhle tak parádní :slight_smile: aby si nebyla jako Verča, každou chvilku jinej kočárek :grinning:
15. zář 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě jsem našla tohle a to je konkrétnější :wink:

Tak už jsem se dopátrala k pár informacím. Kočárek HERMES je pouze ve sportovní verzi, pokud by se kombinovalo, tak pasují veškeré doplňky (korbička, vajíčko, atd...) z kočárků CASUAPLAY ale pozor musí to být ta starší verze "adaptérová" !
Teď ta nová verze CASUALPLAY je už bez adaptérů a tam by kombinovat nešlo
15. zář 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez ty jsi fakt detektiv největšího kalibru,smékám před tebou!!!! :sunglasses: :sunglasses: :grinning: to je super,tak já si to někam napíšu,abych si to pamatovala,tos mi udělala radost,mě se ten kočárek moc moc líbí,proto bych nerada něco měnila :grinning:
15. zář 2009 v 10:30  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat no děkuju :grinning:
Ještě jsem ti našla Casuala, je levnej, ale dost odrbanej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3899136

Do toho bych asi nešla ty jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: když má člověk v plánu užít ho na dvě děcka ještě :wink:
15. zář 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat ale na tohle bych jukla, kam se to vyšplhá :wink:
http://www.aukro.cz/item742988173_luxusni_sport_kocarek_casualplay_2009.html
15. zář 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
takže o rady se musíme obracet sem na Terez, ta najde všechno :grinning:
Jsem to blbě asi napsala, ale na ten Hermes šla korbička od Casualplay, ale to Terez už našla :grinning:
15. zář 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten první casual je otřes teda :zipper_mouth: ty jo,ale já těm aukcím nerozumím :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning:
15. zář 2009 v 10:49  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Věruš aha, tak já to pochopila tak, že Hermes jde jen sporťák! :slight_smile: No ale to je paráda, když tam ta korbička jde! :slight_smile: Akorát všude píšou že je to polská napodobenina (někdo tvrdí že ne) a stáhli ho z prodeje a já nevím proč, snad to nebylo něco vážného :sweat_smile: :zipper_mouth:

Mě když něco zajímá tak sednu a hledám :sweat_smile: :grinning:

Beat tahle aukce už zkončila, nikdo tu cenu nepotvrdil, ale kdyby si ho chtěla (jako že asi ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:) tak bych napsala osobní vzkaz pani za kolik je ochotná ho prodat, když ji to nikdo nepotvrdil, myslím že by se dalo domluvit :wink:
15. zář 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez jenže to je pro mě drahý :zipper_mouth: když ještě budem kupovat tu autosedajdu,do toho dát do kupy auto,takže chci to co nejlevněji :zipper_mouth: :frowning2: takže by to mělo jít tím pádem na všechny ty Hermésy ty korbičky?? :confused: ptám se už jak debil,ale po přečtení té diskuse jsem z toho jelen :grinning: já se napodobeniny nebojím,i ted sme neměli žádný bůh ví jaký kočárek,ale byla sem s ním spokojená(až na to cvakání :grinning: :grinning: :grinning: )
15. zář 2009 v 10:55  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Beat ty mluvíš o tom aukru, ale tam je vyvolávací cena 1000,- tak teda nevím za kolik ten kočárek chceš :stuck_out_tongue_closed_eyes: koupit hned ho můžeš za 6tis., ale je úplně novej tak bych tu aukci sledovala :wink:
15. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat ano na všechny Hermesy ty korbičky jdou... ale ne všechny ty korbičky, protože se dělala adaptérová a bezadaptérová verze, takže až v budoucnu budeš tu korbičku shánět, tak se musíš poptat hlavně na tohle a koupit ten starší typ, snad se bude ještě prodávat :wink:
15. zář 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda teď koukám že novej není, ale ve výborným stavu :wink: Ono se to určitě vyšplhá vysoko, ale třeba koupit Casuala za 4tis. by taky nemuselo být špatný :wink: a čemu tam nerozumíš, musíš být pochopitelně registrovaná no.
15. zář 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek