• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
Terez 6 tis,je už moc :frowning2: :frowning2: jako cena za casual je to opravdu dobrá ale i tak,Láda mi drží tipec :grinning: :grinning: at neutrácím.to je paráda,já si myslím,že se snad prodávat ještě budou,jako kupovat v nejbližší době korbičku fakt nechci :angry:
15. zář 2009 v 11:00  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat ty vůbec nečteš, ten Casul je za 1000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tam přihazuješ jako na aukci kolik chceš a vyvolávací cena je 1000,- pouze kdyby si ho chtěla koupit okamžitě tak to bude 6000.
15. zář 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi by na toho Hermese měla jít ta adaptérová verze, protože když jsme to tam kupovali my právě s těmi adaptéry, tak paní říkala, že tahle korba jde na toho Hermese. Nám to tenkrát nějak vysvětlovali, že to byl jeden výrobce, ale nějak se nedohodli na nějakém patentu nebo postupu nebo co a rozdělili se.
15. zář 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero jo tak to jsem taky četla, nepsala jsi to tam ty do toho tématu? :grinning: nebo jestli to neměla ta pani od tebe, protože tam něco psala o tvý přezdívce :grinning:
15. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A co dělá Domča Věruš, spinká? :sweat_smile:
15. zář 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez nečtu asi pořádně :grinning: :grinning: :grinning: už chápu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: děkuji za vysvětlení.no tak to na to budu koukat teda!! :confused:
Terez kristýnka ti určo chrupčí co??malaej tady řádí,dělá mi tu bordel a to mají ve dvě přijít zasklít tu lodžii,to tu budu zase lítat jak divá,aby tu byl aspon trochu pořádek :angry:
15. zář 2009 v 11:06  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat jo malá spí, je vzhůru přesně od 6h, takže už byla opravdu unavená, ale bude brzo vstávat jak ji znám a já ještě nemám oběd, ani nevím co vařit, už mi nějaká dochází fantazie, vidím to na něco s bramborem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tu lodžii vám závidím a s bordelem si nedělej starosti, máš dítě, tak ať ti trhnou pánové :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Beat a ty nejsi na aukru reg. vid? No kdyby si ho chtěla, tak řekni, já tam registrovaná jsem a mám i plně aktivovaný účet (což tenhle prodej vyžaduje) a má i kladný hodnocení, akorát že to končí ve ČT a to já nevím kde budu, příp. by si se mohla domluvit s Martinem, ale ten tomu rozumí ještě míň než ty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez tak já přijdu a máma bude spát zase dlouho,at si odpočineš :grinning: :grinning: taky bych měla něco uvařit,ale táááák se mi nechce!!!mám tam vyndaný masíko,taky bude s bramborem,ted jen sehnat kuchaře :grinning: no myslela jsem že to bude celoskleněné,ale v rohu je bílí plast,tak sem i to moc nelíbí :cry: ale co,hlavní je,že to bude zasklený
15. zář 2009 v 11:21  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat jako jenom na rohu nebo i podél těch oken? Tady na baráku máme asi 4 druhy těch zasklených lodžií, tak jsem sama zvědavá jaký to budete mít vy :stuck_out_tongue_closed_eyes: jestli to bude jen v rohu tak to bude hezký, neboj!!! :slight_smile: mě se líbí takový ty jak maji spíš ty skla, nenarušuje to celkový dojem, ale buď ráda že vám tam nebudou s*át holuby, víš jak mě tohle štve a až tu budeš tak se koukneš u nás k sousedům, oni tam nebývají a holuby tam maji úplně hnízdo, to nevím kam ty jejich výkaly (slušně řečeno) uklidí až přijedou, nechutný naprosto!!!!
15. zář 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Beat a ještě k tomu kočárku, kdyby si pak náhodou byla chvíli bez něj a chtěla něco lehčího tak ti můžu po porodu půjčit golfky, my budeme chodit s tím hlubokým pokud nepůjdeme ven oba s Martinem :wink:
15. zář 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no včera jsme koukala,co už to mají hotový pod náma a ten plast je v rohu,není to tak strašný ale hezčí je co má Zity barák jen samé sklo,ten plast mi to tam kazí :grinning: jo nám se holuby neserou,zato někdo zezhora hází jídlo z oken,ted sme tam ve čtvrtek měli špagety,sem myslela že se pobleju!!! :angry: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: nechutný fakt,ve čtvrtek máme schůzy,tak jim tam řeknu,že sem myslela,že se tohle dělalo ve sředověku!!!! :angry:
15. zář 2009 v 11:28  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo tak já ti nevím jak to vypadá, to jsem sama zvědavá, já myslela taky tu Zity, ta se mi líbí, ale jestli je to fakt jen v tom rohu, tak to bude dobrý, uvidíš, stejně vám to brzo nějakej cikán vysklí :sweat_smile: :grinning: To je blbej vtip já vím :grinning:

No ty lidi jsou hovada s tím jídlem :rolling_eyes: nehází to tam těm bezdomáčům co tam máte ten útulek u toho pískoviště? :sweat_smile:
15. zář 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak malá už řve, tak já musím jít, pááá
15. zář 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zita to má hezký,u nás je ten past výraznej tím jak je bílej :grinning: :grinning: sou to čunata!!!!já jim to taky řeknu,že sem myslela,že tu bydlí slušný lidi a né prasata!!! :angry: ty jo sme tu měsíc a já budu takhle držkovat,ale co,já nemíním věčne leštit sklo jen kvůli tomu,že někdo nezná záchod nebo od.koš!! :angry: no nevím jestli je chtěli nakrmit,ale ty mě tu už taky pěkně štvou!!věčně tu štěkaj jejich psi :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes:
15. zář 2009 v 11:32  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo těch psů jsem si všimla, zajímavý že každej bezdomovec má psa, je mi i těch psů líto :pensive:
15. zář 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trez oni to sou alkoholici,sice tu sou od rána do večera,takže působí jako bezdomovci,ale peníze na hclast mají,tuhle sem koukala že jim dávali nějaký pamlsky,tak snad netrpí,jo špagety z podoken taky zmizeli,tak si asi pesani pošmákli :grinning:
15. zář 2009 v 11:37  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez tam mělo být :zipper_mouth: :zipper_mouth:
15. zář 2009 v 11:40  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat já jsem si ani nevšimla toho chybějícího písmenka :slight_smile:
No já nemám ráda, když trpí psi a jiný zvířátka, protože oni za to nemůžou, kdežto my lidi si svůj život řídíme... neříkám, že každej si za to může, ale většina ano :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, teda tomu Lukáškovi se u mamky asi hooodně líbí :grinning: No, jak by řekla moje tchýně, ještě se v bříšku parádí, takže to bude určitě překrásný miminko :wink:

Beat, Mikrus mám tm.modro-červenej. Chtěla jsem původně celej červenej, ale pak jsem to rozmyslela, kdyby bylo ještě jedno mimi, tak aby se hodil i pro kluka. Byla jsem hodně spokojená s hlubokým, ta kárka je docela malá, ale snad tam letos Dendu ještě nacpu...

U nás byl jeden takový "bezdomovec" - ale moc fajn chlap, většinou přespával tady v jednom opuštěným baráku. A měl taky psa. Pes se měl možná líp než naši psi. Ten bezdomáč celý den lítal se sběrem, nebo když tady někdo něco potřeboval odvézt/přivézt na káře, nasekat dříví atd., tak on šel, dostal pár korun...no a pejsek dostával každý ráno na lavičkách šunku, večer konzervičku a chlap měl kus chleba :grinning: Byl to taky takovej ožrala, ale fakt dobrej člověk. Když mu pejsek umřel (stářím), tak s ním celý den proseděl na té jejich lavičce a brečel. No, už je taky mrtvej, v Sucháči v trafice se mu vybíralo na pohřeb, byla to taková naše postavička...jsem si jen tak vzpomněla, jak jste tu probírali ty vaše bezdomáče... :slight_smile:
15. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky vím že to sem nepatří a moc sem zase tak nepíšu ale jen by mě zajímalo jestli náhodou někdo z vás neví o nějaký práci na doma která nezabere moc času.To je vše.Díky moc :frowning2:
15. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni no to jsem zvědavá jaký to bude miminko, ne že bych byla krasavice ale mohl by zdědit něco po mamince, když Kristýnka je tatínkova! :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
To je od lidí moc hezký s tím pohřbem, když si vezmu kolik to v dnešní době stojí :stuck_out_tongue_closed_eyes: já teda vlastně ani nevím kolik to stojí teď, vím kolik to stálo v roce 2006 když mi umřel táta a to neměl žádnej velepohřeb :confounded:

Jajik25 to bohužel nevím, taky by se mi něco hodilo :wink:
15. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak nakonec se nám počasí vyvedlo.Udělali jsme si procházku a pak jsme byli pouštět draka.Akorát jsme si koupili nějakého obyčejného za 40kč a párkrát vzlítl a pak se nám utrhl.Byl fakt obyčejný vše bylo lepené.Malému se to strašně líbilo.Jásal radostí tak musím zítra vytvořít draka doma.

Terez ať ti to zítra dobře dopadne. :wink:
15. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer mamulky!! :dizzy_face:

tak máme zakleno :dizzy_face:

Sykor já už se taky těším,až budem pouštět draka!!ale asi až příští ro,ted to malej asi ještě nebude tak vnímat :confused: :sweat_smile:

Terez ty jo,to to uteklo!!!ty už budeš rodit!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: kdyby jsi cokoli potřebovala,tak se ozvy ju??sice nemám aktivovaný paušál,čekám až mi ho odblokojí :sweat_smile: ale klidně se ozvy,kdyby si cokoli potřebovala.jééééé já už se tak těším na Lukáška!!! :dizzy_face: :dizzy_face: tak ti přeju,aby ti zítra dr řekl,že jsi už otevřená a že budeš rodit,at to máš brzo za sebou
15. zář 2009 ve 20:34  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny, tak počásko nakonec opravdu vyšlo......

terezk chtěla jsem ti písnout ta homeo, ale nakonec jsem zjistila, že je mám asi v hradci u našich. ale myslím, že tu CAU.... něco jsem brala, to bylo ono...........

terez, dej vedít zítra, jsem zvědavá, jé, já bych šla rodit Honzullku zase...... :grinning: :grinning:
15. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sykor jé to by mě nenapadlo pouštět draka, to je krásný, určitě vyrazíme taky, jsi mě tím nadchla :slight_smile:

Hani a nechceš to teda vzít za mě? :sweat_smile: mě se do toho vůbec nechce, ještě když člověk řeší milion věcí kolem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Beat máte zakleno jo, tak to je super :grinning: Hele ten casual se drží na dobrý ceně, nechceš abych ti tam přihodila? :grinning: Mě zítra Dr. řekne, že se to moc nehlo odminula, tím jsem si jistá :sweat_smile: já tě Beat teďka nebudu s ničím otravovat, malej má chuděra tu šestou nemoc, ještě aby si sem s ním letěla, navíc si myslím, že to vyjde určitě na nějakou blbou dobu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale díky jsi hodná :slight_smile:
15. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No a jak se jinak ostatní máte? :slight_smile:

Hani jak to jde s dětma, jak to zvládáte? Už se toho bojím :sweat_smile:
15. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez já už jsem domluvená s tou paní nam imibazaru,takže děkuju jsi hodná :dizzy_face: jinak malej už je zdravej,už může i mezi děti od zítřka,takže kdyby něco,tak se ozvy :wink: i kdyby to bylo o půlnoci!!!fakt ráda pomůžu!! :dizzy_face: jo to jsem se tě chtěla zeptat už ráno,už se nějak řeší to auto,nebo to furt ještě ta ženská nenahlásila??? :confounded:

Ahojky Hani!!!!tý jo Honzulka je už velkej kluk!!to není možný,že to tak letí!!! :astonished:
15. zář 2009 ve 20:47  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat zrovna dneska odpoledne přišly za to auto peníze, takže teď to řeší Martin, okamžitě odjel a doteď neni doma :confounded: jel vyměnit kola, sundat elektrony, tohle se odtáhne na vrakáč, musí se doplatit půjčka co na to máme, vzít nová a koupit jiný auto, už jsme domluvený s lidma co jezdí do Německa, shodou okolností tam jedou zítra tak se podívají jaký jsou možnosti, doufám, že nám to další auto trochu vydrží, tohle bylo nabouraný pořád :pensive:

Jo takže ty bereš ten kočárek z toho mimibazaru? :slight_smile:
15. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ŠLi jsme na louku a tam to fakt šlo dobře,akorát pak se ten drak roztrhl.Byl taový platový pták.TO,kdyby byl větší vítr tak by vzlít asi jen 1x.

Krista určitě bude porod v pohodě.Jen si užívej těhu je to naposledy. :slight_smile:

Beat a ani nekoukali na úklid co?
15. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek