• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
Holky co pouštíte dětem za písničky?Já teď právě hledám co bych ještě stáhla.Pouštím hodně Ríšovi Míšu Růžičkovou a ta se mu líbí.Hlavně ty dětičky.Tancují tam a on se je snaží napodobovat.
15. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sykor u nás vedou tyhle písničky ale ty pouštím jen v PC:
http://www.hero.cz/364/

Kristý teď tancuje snad na všechno, je úplně sladká a nejlepší je když přijde a donese mi mobil abych jí tam zapla písničky :sweat_smile:

No nic loučím se, MM dorazil tak dobrou holky! :slight_smile: A dokonce máme domluvený hlídání, že prý kvůli nám odejde i jedna MM kolegyně z práce :sweat_smile: to po ní teda nechci, ale když nebude zbytí tak bude hodná.

Dobrou!!!!!! :slight_smile:
15. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono to dobře dopadne uvidíš :wink: Ta paní je moc hodná.
Jdu juknou na písničky
15. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já měla zas večer...v 8 jsem volala mamce na chalupu - je tam celé léto s babičkou a pejskama, i s mojí psí slečnou. No a mamka mi řekla, že jedou na veterinu s Míšou (to je ta má psí holka), že najednou přestala chodit, u jídla upadla...no děs. Před chvílí už volala, že jedou zpátky, prý jí dělali všelijaký vyšetření a nakonec zjistili z krve, že je anemická a má moc bílých a málo červených krvinek. Dostala injekci a prášky - Prednison a Famosan. No a tak jsem koukala na ty léky na netu a zjistila jsem, že to dávají ženským před IVF :sweat_smile: Tak jsem se aspoň zasmála...
Jinak jí bude mít mamka na chalupě, M.má být v klidu, než se z toho vyhrabe a tady s Dendou by klídek moc neměla :wink: Tak snad to bude zítra už trošku lepší...
Tak pa a dobrou, zítra zas nakouknu, jestli už Luky náhodou nevykoukl... :slight_smile:
15. zář 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno mamulky :dizzy_face:

po dlouuuuhé době jsem tu první :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: když já nemohla spát,páč ještě nepřišel rodičák!!!! :angry: :angry: :angry: nevím na co tu furt čekají!!!doufám že už zítra přijde!!!

Leni ježiš to je mi moc líto,doufám,že se hafík brzo uzdraví!! :frowning2: my máme dva psy a ani u jednoho si neumím představit,že by marodili,pro mě sou jak členové rodiny-ikdyž naše Jessi zlobí fakt neskutečně :angry:

Terez jsem na tebe zvědavá,jak dopadla kontrola!!! :dizzy_face: jj nakonec beru ten z mimibazaru-teda doufám,čekám furt na peníze!!! :angry: jinak zítra nám dorazí autosedajda!!!už se nan í moc těším :dizzy_face:
16. zář 2009 v 07:18  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

tak mám čas trochu na vás juknout, Milan nás vzbudil v 5,40 a od tý doby Honzík nespí...... :frowning2:(

Terez, kdybys potřebovala, tak dej vědět, malou by jsme ti taky pohlídali, jsme kousek, tak by jsme to nějak zvládli, alespoň bych si vyzkoušela ty tři děťátka....... :wink: slíbila bych ti i odvoz, ale Milan si brává auto do práce, ale malou pohlídám, to je vpoho......

sykor, my pouštíme co jsme dostali CD v porodce tuším a minulý týden jsem tady v levných knihách koupila zpěvníček s CD, včerajsme to pouštěli a celkem to ujde.......

Beat,tak jste zdravý, toje dobře, já to stonání s těma dětma nějak těžce nesu.......

Leni, ať je Míša brzo fit....... :dizzy_face:

jsem se rozepsala po dlouhé době, co....... :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani ahoooooj :grinning: teda,Honzulka tě takhle zlobí??? :frowning2: šmudla malej,třeba ti bude o to víc spát dopoledne.u nás se ještě chrupčí a asi ještě dlouho bude :confused: jak se jinak máte???co Maruška??nechodí už do školky???
16. zář 2009 v 07:34  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat čaukíííííííííííí, jsi tu............ :sweat_smile:

Hobzul je na to spaná šílený, nejhorší je, že včera spal za celý den tak hodinu...... :frowning2: on mi chodí většinou teď spávet jednou denně............ :frowning2:
Maru do školky nechodí, zatím nemám odvahu to tam zkusit, uvidíme časem, včera byla přes dvě hodiny u Olči a vydržela to v poho, tak nevím, jestli jí v těch jesličkách něčím nezradily........... :frowning2:
u nás jsou fofry....... ten barák mě šťaví............ :rolling_eyes: no a děti taky............ :angry: :grinning: :grinning:

a že nespíš holka, takový hnusně, to je do postele........:wink: už jste přestěhovaní??
16. zář 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani nespím,protože sem celou noc čučela na mobil,jestli mi nepřišla sms z banky,že přišel rodičák a ono prd,tak mě to tak zase namíchlo,že už jsem z toho nemohla spát :grinning:
Jejda Honzík je takovej nespavec jo??? :frowning2: chjo,to bude nějaký čipera!!!já sem taky přemýšlela,jak to udělám se školkou,jestli bude druhý,ale asi bych ho tam na chvíli chtěla dávat,on je na děti zvyklej,tak snad by mu to nějak neublížilo.nevíš jak to je s tím přihlášením do školky????já v tom tápu,když malému bude příští rok v červenci dva,tak přihlášku do školky budem dávat až v roce 2011?? :astonished: jj už sme přestěhovaný,je tu ještě spousta práce,ale nevím kdy se začne dělat,furtm áme nějaké výdaje velké :confounded:
16. zář 2009 v 07:43  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
je Beat, to já ti vůbec nevím....... :frowning2: já jak to nějak neřeším,tak fakt nevím............ ale řekla bych, že budete dávat přihlášku v roce 2011 a do školky by šel v září 2011 - si myslím......... teda...........
Maru je mámina holčička a pořád u mě, až mě to občas štve, že pořád jen já, ale v neděli byla jezdit na velkým koni, holky fakt na velkým, a to jí vůbec nevadilo, že s ní nejdu, to měla koně a to bylo pro ní v tu chvíli všechno.......

hlavě, že už bydlíte, to je důležitý, tak jste blízko, to by jsme se mohli i nějak potkat........ :wink:

beat jak Danda spinká??
16. zář 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani já si právě taky myslím,že přihlášku budem dávat až 2011,ale znáš to,u nás ve státě je to totální kocourkov,tak bych se ani nedivila,kdyby to bylo jinak,proto scháním informace :sunglasses: :grinning: Hani u nás malej má ted takový období,že se rád tulí,nejvíc k Ládíkovi a pak ke mě,docela sem žárlila,přišlo mi to líto :sweat_smile: musíme si to užívat,přijde čas,kdy námi budou opovrhovat a budeme pro ně nudný a podobně :grinning: sice to bude až tak v jejich 15ti,ale to uteče :grinning: na velkým?????jééé a kde ste byli jezdit???mě to hrozně láká!!!!právě na Mrhale Ládi nevlastní ségra mi řekla,že taky chodí jezdiz někam na Rudolfov,tak sem měla chut jít někdy s ní,mám koně moc ráda :dizzy_face: a nebála si se o ní???já mám z koní velký respekt :grinning: no to by sme se mohli klidně potkat!!n na malého nehled,malej je spát už od miminka,sme taková rarita,občas ještě spí dopoledne,tak dvě hodky,ale jinak už víc odpoledne a to spí opravdu dlouho.chodí s ním spát i Ládík,většinou tak ve dvě a minule mi oba spali až do půl sedmé večer :zipper_mouth: to sem se na ně šla i podívat,jestli žijou.jinak večer spí už hezky,chodí spát tak v těch devět a spí celou noc do ráda
16. zář 2009 v 07:57  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda ty chyby :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 07:58  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je fakt spáč........ :wink: Maru je na to taky celkem dobrá, i když teď už přes den spát skoro nechce, to je vyjímka, kdy si řekne, že chce odpočívat, většinou se s ní o spaní dohaduju......

jj, na velkým, no bála, ale byly tam s ní dvě hoky, co jí držely, tak jsem jí říkala, že snad dobrý a ona se držela sedla fakt poctivě a ta kobylka prý byla hrozně hodná, že se na ní učí jezdit dětičky, tak jsem jim věřila. já dřív taky trochu jezdila, tak jsem ani strach moc neměla. my byli jezdit v jedný vsi u Hradce, když jsme byli u našich...... tady se chodí do Haklových Dvorů - to je tak nejblíž asi.......

jj, za chvilku se budou ženit amy budem starý babky co budou sedět u "compu" a mlátit drby na koníka...... :grinning: :grinning:

tak Maru už je taky vzhůru, musím jít, tak zatím papa a někdy se musíme sejít, kluci by si už vyhráli spolu....... :wink:
16. zář 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani já bych byla i ráda kdyby mu to spaní vydrželo,ale to bych byla bláhová,kdybych tomu věřila,tak si to ted vychutnávám,že občas spíme celá rodina :grinning: tak to je super,úplně jí na tom koníkovi vidím!!ty jsi jezdila???to byl vždycky můj sen,mohla sem právě chodit do těch Haklových Dvorů,ale mamka se koní bojí,tak to byl zákaz,tenkát sem nan í byla pěkně naštvaná,tak si to třeba vynahradím na starý kolena :grinning: :grinning: ježiši mi budem generace babek :grinning: :grinning: :grinning: oki tak papa a klidně se můžeme sejít,stačí jen říct,vy ste víc zaneprázdněný,tak se budeme řídit podle vás.tak papa :dizzy_face:
16. zář 2009 v 08:10  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, ještě jak tu píšete o tom drakovi, tak v časopisu Sluníčko na záží je takový malý dráček jako dárek, celkem pěkný......... :wink:

Beat, jezdila jsem trochu na střední, ale od tý doby moc ne, to už je půl století........ :grinning: :grinning:

tak jdu, písnu ti fon do IP,ju.....

papa
16. zář 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

tady bylo živo poránu. Mně se vůbec nechce nic dělat v tomhle počasí. :frowning2:

Beat, nic si z těch dodělávek nedělej. U nás je to stejně. Včera nám kamarád přivezl vypínače, čeká nás dodělat "obklad" za kuch. linkou, něco v koupelně, doklidit věci, které pořád nemají svoje místo,....o obrázcích na zdi ani nemluvím....
16. zář 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky... tak vám musím dát vědět od Kristy, že jí dopadl špatně monitor, že se asi malýmu nedaří, tak musí znova na nový monitor do porodnice... snad to bude dobrý a nenechají si ji tam... psala, že snad za 3h bude vědět víc... tak bych dala ještě vědět, ale pevně doufám, že se domů ještě dostane a napíše sama...
16. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
henelu, děkujem za zprávu a moc držíme Terce pěstičky, ať je všechno v pořádku!
16. zář 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyřídím vyřídím :wink:
16. zář 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Leni tak snad už je pejsek v pořádku.S mamkou si odpočine a bude mu fajn.

Beat také nemáme peníze nevím co tam s tím dělají.Jestl se tam s tím fotí nebo co.Teda závidím,takového spáče.

Hani zkusím se po něčem podívat.Ale on musí mít písničky s videem jinak ho to nebaví.

Terez snad to bude v pořádku všechno.

Nevíte kdo hlídá Kristýnku?
16. zář 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Terce i Lukymu moc držíme pěsti, snad bude všechno v pořádku...

Mamka má vyplej mobil, asi v noci hlídala Míšu a teď spí, tak snad to bude už lepší. Taky máme psy jako členy rodiny, občas říkám, že Míša je moje první dcera :grinning: (berte jako nadsázku, prosím...) Takže jsem se včera docela klepala...je jí už 9 let, což u takových malých psíků není až tak moc, naši měli taky šicáka, který umřel v 16 letech...ale stejně, už mám o ní taky strach...

Sýkorko, já většinou písničky pouštím spíš na PC - na YouTube - písničky z pohádek, večerníčků, Bobíka, Púa a tak. Máme taky nějaký CDa s dětskýma, ale to jí zatím moc neba. No a pak jí baví klipy Maxim Turbulenc, mamka jí koupila DVD v trafice. Já u toho teda dost trpím (a vydržím max. 2 kousky...) a těším se, až přesedláme na Hodiny zpěvu (Svěrák s Uhlířem) - to máme rádi všichni...
16. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi držíme palečky.
16. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez drž se........

Sykor, taky jsou zpívánky na DVD i se zpěvníkem, ale mají to jen v shopu České televize, jinde jsem to nesehnala. kdybys to tam objednávala, dej vědět, šla bych do toho s tebou, aby jsme případně platily jedno poštovné..... :wink:
16. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže dneska Lukášek ještě nespatří světlo světa... Krista jede domů a pak se vám ozve :wink:
16. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Terez doufám, že jste s Lukáškem v pořádku a už se malému bude chtít konečně na svět. :wink:
16. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlásím Terez je furt dva v jednom,určo se tu ukáže,ted sme byli venku.Kristýnku jsem hlídala já :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 v 15:34  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ježiš Beat to už tady smrdíš takhle rychle jo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tady je nakecáno :sweat_smile: to si dočtu až večer :grinning:
16. zář 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez to víš to musí být,jako správná koníkovka :grinning: :grinning: jinak hlásím,že sem volala do Berušky a kočárek se dneska prodal jupííí,zítra půjdu pro penízky a hurá do nového kočárku!!!mám radost!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2009 v 15:48  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat už jsme si psaly i na FB, ale vyjádřím svou radost i tady :grinning: Supééééééééééééer :grinning: fakt paráda že se prodal tak rychle, mám radost za tebe a těším se na Hermese!!! :dizzy_face:
16. zář 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek