• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
autor
A divim se, že neletíš pro prachy ještě dneska co? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak vás tady dočítám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni já jsem si říkala, že ty léky jsou mi povědomý a ono je to na IVF :grinning: tak to je prča, hlavně ať je jí dobře :dizzy_face:

A ještě nějaký vysvětlení k tomu ránu:

Takže ráno jsem byla na monitoru, sestra pořád říkala super, super, pak jsem šla jako vždy ke gyn., Dr. na to koukal a říkal, že je to blbý a já čuměla ještě víc :astonished: pak mě zkontroloval na koze, na to neřekl nic a já se ani neptala, pak mi vysvětlil že na tom monitoru má malý cosi zúženého, nějaký syndrom či co, nějak jsem to nepochopila, klíčový bylo, že mi řekl, že by to chtěl tak za 2-3h přetočit a buďto to bude dobré nebo bude muset malý ven. Takže jsme splašili auto, kamarádku na hlídání a vyrazili (cestou jsme si stihli projít ještě pár bazarů s autama :grinning:) tam jsem dorazila, ujala se mě PA která mě rodila před rokem a půl :slight_smile: monitor byl vzorovej, děloha podrážděná (to bych řekla znamená slabé kontrakce, za ty bych byla ráda, protože kdysi jsem měla na monitoru hov... a bolesti jako prase) pak jsem šla ještě s protivnou pani Dr. na UTZ, ptala jsem se jí na váhový odhad malýho, jen mi stroze řekla, že ten mi dělat nebude až kdyžtak ve 41tt+1 což je za 9 dní :rolling_eyes: no a toť vše, v pátek mám další monitor. Já jsem se ani nebála, že by bylo něco zle, MM byl zase zelenej a já nějak cítila, že to bude OK, tak uvidíme co ten pátek, doufám, že dlouho přenášet nebudu no :confounded:
16. zář 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Terez, tomu Lukáškovi se nějak nechce ven :grinning:

Beat, teda to je super rychlá akce s kočárkama :grinning: Tak to je dobře, že ti to všechno tak dobře vyšlo :wink:
16. zář 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Věro no co nadělám, jak já byla ráda když se Kristý narodila dřív, mělo to kopec výhod, byla malá a žádný dojíždění a stresy s přenášením nebyly :stuck_out_tongue_closed_eyes: tohle je za trest :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě když se všechno podělalo před porodem s tím autem, ale musím říct, že všichni jsou moc hodní, auta půjčují i sebe na hlídání :sweat_smile: :grinning:

A jak vy se máte, co Domča, ještě zlobí nebo se chystá na spaní? :grinning:
16. zář 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Věruš dneska jsme se s Beat jen tak bavily, nezkoušela jsi třeba s tím Casualem najet do malého výtahu v paneláku? Zjišťujeme že hodně kočárků se sem nevejde nebo teda vejde, ale musí to tam člověk cpát jako blbec, tak jen tak pro info :slight_smile:
16. zář 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, to jo, tak hlavně ale že máte kam dát malou na hlídání a auto taky se půjčí, to je dobře, že máte kolem sebe tak fajn lidičky :wink:

Domina odešel s tátou někam dolů k babi, tak mám chvíli klídek :slight_smile: Na spaní to u nás ještě dlouho nevypadá :angry:

Tak do výtahu takhle malýho jsem ještě nikam nezajížděla. Takže to bohužel nevím. Jen do těch v obchodních centrech :sweat_smile:
16. zář 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky jsem ráda Věruš, i když si přijdu jako pořádná otrava, hlavně to auto je s těma dětma pomalu nutnost a to si nechci ani představit, že bychom třeba nebydleli ve městě, co potom z vesnice kde jede bus třeba jednou za 3h. Taky prča je, že manželovi jede do práce autobus cca jednou za hodinu a dneska (kdybych teda nemusela do té porodnice) jsem přijela tak blbě že mu akorát ujel, tak by musel hodinu sedět doma nebo snad jít pěšky :sweat_smile:

Jéé a v kolik chodíte jinak spinkat a jak ti vstává ráno? :slight_smile:
16. zář 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
mi dneska byli na 1,5ročné prohlídce.Máme 10,5kg a 83cm.Pindík nám jde také krásně přetanovat.Jen sestřička se divila,že máme ještě plíny.

Terez hlavně,že to dobře dopadlo Lukášek se určitě už brzo rozmyslí. :wink:

Beat a jaké to bylo hlídat 2děti?S kočárkama je to výborný.

Já s bébecarem to mám také hodně just musím tam být namáčklá.Vážit víc tak nevím nevím.
16. zář 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sykor divila jo? :confused: no to čumim teda, málokterý rok a půl starý dítě je bez plen! Míry máte parádní, vážíte míň než my a jste větší :grinning:

Já už jsem hlídala taky dvě děti :grinning: a to asi 2x, "hůř" se mi hlídalo vždycky to vlastní :sweat_smile: Danísek se hlídá sám :grinning:
16. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, ahoj Terko :wink: dřív jsem se sem nedostala, ale jsem mooc ráda, že jste oba ok :dizzy_face:
16. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měli bychom prý trochu přibrat.Ale co hlavně,že je zdraví.
Já jsem také na ní koukala.

Tak to je fajn,že je Danísek hodný.KDyž jsou ti naši dva draci dohromady,tak to také docela jde.Ale oni jsou na sebe fakt zvyklí.Jsou spolu každé dopoledne a pak odpoledne.Jsou,jak brácha a ségra.Kolikrát si loidé myslí,že jsou dvojčata.
16. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli díky za zprávičku, už jsem někam psala, že jsem nějak neměla čas odepisovat nebo jsem byla v místech kde jsem nechtěla telefon používat a pak už jsem byla tady, ale jsi hodná, potěšilo mě to pochopitelně :slight_smile:

Sykor vždyť je to dobrá váha, nemusí bejt tlustej ne :sweat_smile: však lítá jako drak, všechno spálí :slight_smile:
To máš opravdu fajn s tou kamarádkou, myslím že se děti takhle hodně "vybijou" jako v tom dobrém slova smyslu a lépe je zabavíte :slight_smile:
16. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Terez! Jsem ráda, že jste oba v pořádku.
16. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hydri děkuju jsi hodná :slight_smile:
Co Ráďa? :slight_smile:
16. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nebo jak ti mám vůbec říkat? :grinning: nic proti nicku Hydricka, ale oslovovat tě Hydri je trošku blbý viď :grinning:
16. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
On ani nemá být nějak po kom tlustý.
hlavně bydlíme 2minut od sebe.Oni se i vybijou jinak. :grinning: to jim jde na výbornou.(to je ta kamarádka,jak byla s semnou v ČB)
16. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sykor jj já to pochopila s tou kamarádkou :wink: však jsi říkala, že jsou na sebe zvyklý od malička a jak se rubou a bylo to i vidět, že je musíte okřikovat, ale to si myslím, že je v pořádku, já taky musím často zasahovat :sweat_smile:
Tak vidíš, tak po něm nemůžeš chtít aby ti přibíral a buď ráda, rozhodně je to jednodušší než když má dítě sklony k obezitě, toho se bojím u nás, u nás neni nikdo hubený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radeček je zlatíčko. Sice už přišel na to, že je super se vztekat a neposlouchat, ale jinak je to super. :grinning:
Klidně mi říkej Martino nebo i hydři. Já to mám jako přezdívku už od střední a ujala se hlavně u manžílka, takže jsem na to zvyklá. :grinning:
16. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to víš ty máš 200kg viď?
ahoj holky,počítač už je sice prej opravenej,ale nějak se nemůžeme s kamarádem dohnat,aby nám to nainstaloval domů,tak uvidíme

terez vy jste tedy držáci :wink: myslím na vás každý den a moc se těším,až si přečtu,že už je je lukýnek venku,zrovna jsem koukala do kalendáře a vzpomínala,že před 2 lety jsem říkala,že když to bude kluk,tak to bude lukáš :wink:,a svátek máte den před Míšou

sýkor.my byly na 1,5 roku včera Míša má 10,20kg a 82cm,plíny má pořád taky,ale nikdo se nad tím nepozastavoval,ona totiž míša řvala jak pominutá a vůbec se ode mě nechtěla hnout,takže i to vážení se povedlo až na počtvrtý :dizzy_face: ,taky měla dostat priorix,ale nebyl takže až v říjnu

dneska odpo jsme byli na zahradě,máme totiž hromadnou oslavu,franta má dneska narozky a babička se švagrovou svátek,bylo krásně,tak jsme si ještě užili krásný sluneční odpoledne:slight_smile:
Sýkor, tak to je divný, že se divila, že máte plínky. Většinou se jich děti zbavují až tak kolem 2 let, co tak vím od kamarádek. A že by měl přibrat...no to nevím, co by řekla vaše dr. nám :grinning: :grinning: Včera jsem jí zkoušela měřit, tak má cca 78 cm (trošku se mrskala, tak nevím přesně) a tipuju váhu tak kolem 8 kg. Takže na 1,5 roční bude mít maximálně 8,5 :wink: :grinning: (a ona opravdu MÁ být po kom tlustá... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
16. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé tady se to rozkecalo! :slight_smile:

Martino mi přijde takový tvrdý :grinning: jako vím, že se tak jmenuješ :grinning: ale mě když někdo řekne Terezo tak je to jako by mi nadával, od malička mi tak říkala máma jen když jsem něco provedla :sweat_smile: tak já spíš Martinám říkám Marti, ale to pak zase nevím aby si nemysleli že je to oslovení spíš pro Martu tak mám takový blbý dilema :sweat_smile: :grinning:
Toho vztekání se ještě bojim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ne že by se vztekala málo, o tom žádná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale určitě to může být ještě horší, pořádnej vzdor asi teprve čeká :slight_smile: a už hajáte? :slight_smile:

Sykor ne, ale půlku skoro jo :grinning: a manžel ten má k tomu opravdu sklony, on je silnej a má podle mě určitě těžký kosti :grinning: Protože kolikrát vidím někoho daleko silnějšího a váží stejně nebo míň :astonished: jako v genech to prostě je :wink:

Mispuli to jo, přemýšlím o tom, jestli to nechce mít všechno v jeden datum :slight_smile: MM ten má taky narozky 11. a svátek 11. sice jiný měsíce ale má to tak, tak uvidíme :slight_smile: Taky máte krásný míry :dizzy_face:

To jsem teda zvědavá co bude řečeno mě na prohlídce, já tam hlavně mám jít 30.9., ale nevím když budu přenášet (jestli) jak se to posune s malým, tak uvidíme, další Priorix jsme měli asi taky mít, ale kvůli malýmu ho odložím sama, i kdyby ho Dr. měla :wink:

Leni to je prďolka maličká :dizzy_face: ale ona je malinká od narození, tak to nemůžeš vůbec tak brát, tabulky podle mě splňuje tím že má dítko ztrojnásobit svou porodní váhu ne? :wink: teda skoro, ale to dožene :grinning:
16. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sestřička se divila,ale dr.nic neříkal.Na plíny

mispuli:Mi jsme nidky neřvali,ale dneska vyváděl,jak šílený.Sestřička ho ze mě musela sundavat,aby ho zvážili.To bylo křiku.Na priorix jdem začátkem prosincePrý mají jen 10vakcín a to musí během dne udat když jim to pošlou.Pak jdem leden,únor na klíšťovku a pak v březnu na prevenar.Tak to už ho budu tahat smykem k dr.
Jen si užívejte sluníčka.Mi jsme teĎ také pořád venku.

Leni: také jsem říkala,že to nechám až na jaro.Teď by se to naučil a řval by mi,že nechce plínu ani ven.A co tam s ním,když se mu bude chtít čůrat a než ho sleču tak se mi počůrá.A stejně teď máme doma strašnou zimu to by byl akorát nastydl.Určitě to nemůže být tak strašný s tou váhou. :wink:
16. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klidně mi říkej i Marti. Na to jsem taky zvyklá. :slight_smile:
Radeček už spí tak půl hodinky. Teď se zase učí spát v postýlce a usínat sám. Jak jsme začali dělat tu kuchyň, tak se mu to totálně rozhodilo. V poledne spal jen v kočárku a večer usínal na gauči. Pak se v noci probudil a skončil u nás v posteli. Tak jsme od pondělí najeli opět na postýlku. Ale už se to celkem srovnává. Řve max. půl hodinky.
16. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak trojnásobek měla ještě před prvníma narozkama, tak asi pohoda. Dr. je v klidu, tak se snažím být taky. Teď i docela hezky jí, sice musím pořád vařit (se skleničkou mě normálně vyfuckuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), ale jsem spokojená. Akorát mi přestala jíst kaše, to mě docela mrzí, hlavně jsem tím vždycky doplácla tu "mléčnou dávku". No, co se dá dělat.
Holky, nezkoušely jste některá objednávat tyhle plínky - http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22692615&tab=1 ??? Přemýšlela jsem, že bych dávala Dendě přes den tyhle natahovací, ale ty Pampers a Huggies jsou příšerně drahý...tak je možná zkusím objednat, ale bojím se, aby to nebyl nějakej šmejd...
16. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tyhle plíny jsme nezkoušeli. Já jsem jednou koupila ty haggies, ale vůbec jsme je nepoužívali jako trénigové, ale byli dobrý, když šel malej na nočník (hned po probuzení, jinak u nás nočník nemá šanci). :unamused:
16. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jestli ti nevadí,že ti tak budu říkat.Melému trvalo mesíc než se to naučil usívat v postýlce.Řval každý den hodinu,bylo to strašné.Ale naučil se to a teď je do 5minut tuhý.Také jsme v poledne spali jen v kočárku jina nechtěl,ale spinká už v postýlce.Mi jsme odendali jednu stranu šprclí z postýlky,tak si k nám vždy k ránu přileze.Spíše k tátovi a spí s ním,protože ví,že já ho šoupnu zpět,ale táta to přikreje přitulí se k sobě a zase spí.

Leni s jídlem máme také problémy,jakmile mu dám svačinku na lžičce, tak to prostě jíst nebude.Tak už nevím co pořád vymýšlet.
16. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já nad nima přemýšlím spíš na odpoledne po spaní, malá je teď strašně vzteklá při přebalování. Takhle bych jí snadno přebálnula ve stoje :grinning:
16. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radeček už usíná v postýlce od ledna. Trvalo to asi měsíc než si na to zvykl, ale to byl vždy do 15 minut hotový a spal. Ale před měsícem jsme ho kvůli přestavbě nachávali u babiček a tam se to rozhodilo. Tak jsme to nechali být ještě přez dovolenou být, ale teď už si zase musel zvyknout.
Jinak mi klidně říkejte Marti. Jsem na to zvyklá.
16. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na to bych si tyhle plíny koupila klidně taky. Ráďula při přebalování rád utíká. :grinning:
16. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek