• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
já jsem měla tyto a byla jsem s nimi moc spokojená.Huggies:registered: Little Walkers
http://www.huggiesclub.cz/script05/vyrobky.asp (jsou 5od shora)
16. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti tak to jsem ráda a přeju ať je to usínání každým dnem lepší!! :slight_smile: Nám teď malá vyřvává po nocích, ale žádná pořvávání, hysteráky vyloženě, takže kolikrát jí taky člověk musí vyndat, protože to by nám tu za chvilku někdo zvonil :confounded: taky zkončila u nás v posteli a já se právě bála a bojím aby se nenaučila takhle, protože rok a půl takhle nespala a teď by mě z toho trefilo kdyby si to měla zkazit :astonished: co vůbec ta kuchyňka, už je hotovo? :dizzy_face:

Leni ty kalhotky jsem nezkoušela, ale taky bych byla pro, protože dneska ráno byla malá v postýlce svlečená :stuck_out_tongue_closed_eyes: plena i s nadílkou ji upadla někde v bytě co říkal MM :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo jinak já musím dámě taky vyvářet, ale někdy mi nejí ani to, dneska mi pořádně nejedla od nějakých 15h, kdy snědla Beatě půl pytle křupek ostuda (holt jí maminka nedá najíst :stuck_out_tongue_closed_eyes:) a k večeři si lízla dvě lžičky jogurtu a nazdar, takhle šla spát :astonished: kaše mi nikdy nejedla a jinak pije teď kvůli ekzému to rýžové mléko, nic víc nějak dělat nemůžu no :confounded:
16. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě taky vyhovovali, ale na používá jako normálních plen my přišli dost drahý. :unamused:
16. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Leni koukám že ty na který jsi hodila odkaz jsou 8-15kg tak abych ti z nich malá teda nevypadla :grinning: vtip samozřejmě :grinning:
16. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Drahý jsou ty tréninkový snad všechny co jsem koukala, takže pokud to dítě ještě nehlásí na nočník, tak si myslím, že je to opravdu velká investice no :confounded: a naše malá moc nehlásí, spíš vůbec, podělala si to kdysi po Priorixu a ještě ji rostly zuby, od tý doby na nočník nechce, ale teď když se pokaká a já se jí zeptám jestli se pokakala (protože to cítím :stuck_out_tongue_closed_eyes:) tak si sáhne mezi nožky, takže mám pocit, že si konečně začla tu potřebu uvědomovat a budeme zkoušet znova :wink:
16. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj, malá si na to nezvykne. Vždyť už takhle spinká dlouho, tak je zvyklá na to. Radeček spal rozházeně 3 týdny, takže už měl víc času si na to navyknout.
Kuchyňka pokračuje dobře. Před dovčou jsme se na to vykašlali a pustili se do toho teď. Příští týden by nám měli namontovat už i linku, takže by mělo být brzy hotovo. Tady je odkaz, jestli se chcete kouknout. http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=374396&vReferer=
16. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Radeček si taky šahá na plínu když je plná, ale žádnou potřebu necítí. :frowning2:
16. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak Huggiesky jsou fajn všechny a i Pampersky, jenže dnes jsem na ně koukala v krámu a balík, ve kterým je jich kolem 30ti stojí přes 300 - balík těch z MMB (30 ks) stojí 114...no asi je objednám...
Marti, no právě. Denda taky a když jí dám na přebalovák, tak švihá salta, řve u toho jak tur...no prostě jsem si říkala, že bych měla třeba o 2 hysteráky denně míň :wink: (dopo ne - to má kakací dobu :grinning: )
16. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Než jsem tu zprávu napsala, tak jich 6 naskočilo :grinning:
16. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás ani nějaká kakací doba neexistuje. Kaká během celého dne. :grinning:
16. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak Denda když se pokadí,tak si tam taky sahá. Smrdí přes celý pokoj a když se na dálku zeptám, jestli je pokakaná, tak kroutí hlavou a křičí NENENE :grinning: Tak nevím, jestli tohle je taky nějaký "uvědomování"... :grinning:
Holky, jdu spát...nějak jsem na dnešek moc nespala, mám depku z tý mojí psí slečny, pořád nic moc - nejí, nechce chodit, je malátná...no na prd. No a ještě na mě leze nějaká chřipka, takže si šlehnu nějaký prášek (jak říkala naše "úúúžasná" třídní na střední - jsou i tací, co zajdou za roh a šlehnou si tu marihuanu :sunglasses: ) a jdu...
Terez, jsem zvědavá na ráno, třeba už se konečně rozdělíš :grinning:
Papá kočky
16. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Zdravíme zasepo delší dobe. :wink:
Nakukuju prubežne, jenom nestíham reagovat.
Terezko myslím na teba a držím palečky. a teším se na fotečku Lukyho. :wink:
V pondelok nás čeká prestup z jeslí do školky, tak som mírne nervózní jak to dopadne. :fearful:
Ste mi pekne naplnili IP. Jdu to prolezst co ste to řešili :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno
Marti kucheň bude moc hezká.

Leni Míše se určitě uleví.Teď bude u mamky odpočívat a pak bude doma řádit.
17. zář 2009 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeee, tak ste si srazíkovali. a bez nás :cry: No ted už to na ven nebude, ale když to bude odpoledne tak kolem 15,30 by sme za vami nekdy nekam přijeli.
Jsou nekde fotečky?? Prosím odkazík aby som vás videla......
17. zář 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

mamulky přišel vám už rodičák??mě ještě nee a jsem z toho naštvaná!!!!! :angry: :angry: :angry: :frowning2: si to fakt posílají jak chtějí!!!!

teda vy ste se na starý kolena večer rozkecali :grinning: :grinning: :grinning:

Ahojky Slavu!!!jak se jinak máš???co snaženíčko??snažíte se furt,nebo ne?? :dizzy_face: co Filda,je hodnej????držím palce na tu školku!!
17. zář 2009 v 07:26  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
já také prosím link na fotky přidám tam co fotila kamarádka.A ještě heslo prosím.

Beat ještě nepřišel a pěkně mě štvou bělají si ot pokaždé,jak chtějí. :angry: :angry:
17. zář 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slavus a Sykorm áte to v IP poslaný ju?? :wink: právě,mě jde o to,že mám strhávání ke 20tému a já apk budu vypadat jako dlužník!!!! :confounded: pěkně mě se...!!!! :angry:
17. zář 2009 v 07:53  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujem já to tam pak dám,až bude malje spát

To mi povídej také mám k 20strhávání na účtě.Kdyby mi manžel neposílal peníze tak nevím.Chudáci ty ženský co jsou sami.Jednou přijdou peníze 10a pak zase až kolem 20 to je strašný.Zajímalo by mě co tam s tím dělají.snad mají příkazy ne tak by to mělo chodit včas!
17. zář 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě,my máme s Ládou jeden účet společnej-z toho žijeme a platíme věci jako paušál a podobně a z mého účtu se platí vše na byt,všechno sem i strhává k 20tému i byták,tam mě to stálo opravdu hodně práce,oběhat tady předsedy,aby mi na papár dali souhlas,že mi to můžou strhávat k tomu dvacátému.a jestli je pošlou až v pondělí tak to se asi naštvu ještě víc a zavolám jim tam!!!!!páč zítra tam nikdo není :angry: Sykor a ty spadáš taky pod Budějovice???já už si nějak nepamatuju,kde bydlíš,omlouvám se :zipper_mouth: :sweat_smile:
17. zář 2009 v 08:18  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také spadám do ČB bydlím v Týně nad Vltavou.
Já jsem tam 1x volala a to mi řekli,že jsem na konci abecedy a,že na mě nezbylo to jsem myslela,že mě trefí.Hlavně,že na jiné co se válejí doma a mají 40dětí (nechci jmenovat) vždy peníze mají.A ještě dostanou přídavky :angry:
17. zář 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky :slight_smile:

Slavus pár foteček maji holky v albech, myslím Věrka :slight_smile: Já jsem sebou foťák netahala, šetřím teď baterky a kapacitu pro případ, že by se jelo k porodu a děkuju za palečky! :slight_smile:

Beat nebo kde jsou fotky že mluvíte o heslu? :sweat_smile: jsem nějak zapomněla :sweat_smile:

Jo holky my máme strhávání k 15. takže musíme mít pořád na účtě víc, jinak je průšvih, když je to jen příkaz tak ten si tam počká dokud peníze nejsou, ale inkaso na elektriku si nepočká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak máme taky společný účet a ještě k tomu dva spořící bokem, kde je momentálně kulový a asi i dlouho bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: až se narodí malej, tak založíme jemu spoření kam budeme opět pravidelně posílat jako Kristýnce :slight_smile:
17. zář 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sykor to si můžou dovolit,že na tebe nezbyde?????to si děláš srandu!!!!!! :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:

Terez přeci na rajčeti ne?? :confused: no já se právě Eonu bojím!!!bože doufám,že fakt zítra dorazí,jinak mě klepne!!! :pensive:
17. zář 2009 v 08:31  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno nic,jdu si vyzvednout dítě,slyším,že už je vzhůru a dračí tam,tak zatím papa :wink:

Terez malej bude mít konečně už nějaký spoření příští měsíc,toto ale trvalo,ale dřív to bohužel nešlo :pensive:
17. zář 2009 v 08:36  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat tak mi to pošli a pod kým to tam je?

A ty jsi si dala Eon na toho 20.? Mě tvrdili že to nejde šmejdi!

Sykor no to teda taky koukám, jak nezbylo do háje? Snad jsme všichni platili daně než jsme šli na MD, to ať jdou do pr... s takovým přístupem! :angry:
17. zář 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
jdu vás v rychlosti pozdravit a juknout jak se má maminka čekatelka.... :wink:
terez jak je????

tak hlásím, že mě prašule tady nedorazily, ale je to fakt "bordel", jak píše terez, aby si tam člověk nechával na platby. když jsem byla na ÚP v Hradci, tak se tohle fakt nestávalo. hlavně, že mi po skoro roce napsali, že sem jim nevrátila přeplatek na rodičáku a přitom ho tam mají už 11 měsíců - je to fakt bordel!!!!! :angry: :angry:

dneska je hnusně, jedem na písničky do IGY, tak jsem na to zvědavá........

děti koukají na kouzelnou školku,tak se jdu trochu zkulturnit...... :wink:
zatím papa

p.s. Terez, dneska neroď, je ošklivé počasí na porod...... :grinning:
17. zář 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,ale dyt si tam ty fota ukládala tenkrát ty,i ten odkaz jsi mi posílala :grinning: :grinning: :grinning: ale pošlu ti to do IP teda :dizzy_face:
no dala sem si strhávat 20tého,nikdo mi nic neřekl že to nejde :confused:
17. zář 2009 v 08:46  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No holky, to je fakt síla, já jsem tento měsíc už na MD, takže mi chodí jinak, ale můžu za to být ráda, 17. a na účtě kulový tak jsem na prášky jestli mi to vůbec ještě pošlou! A pak si vemte že v TV pořád běží ty reportáže brečících maminek, že nedostaly RD do 10. a co vím tak holkám z jiných regionů to chodí kolem 8., nechápu jak jedna instituce může mít ve všem takovej bordel, to ale o něčem vypovídá!!! :rolling_eyes:

Hani tak si to užijte s dětma :dizzy_face:

Dneska rodit nebudu, to na to fakt nevypadá, musel by to být překotný porod a to já u sebe ani omylem neočekávám, já budu vědět týden dopředu že budu rodit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat to sice jo, ale tenhle sraz Slávka nemyslela, měly jsme sraz teď v září v BB, tamty fotky už dávno viděla :wink:

To jsou šmejdi na tom Eonu, mě řekli že to nejde a to jsem se na to taky ptala výslovně, protože by bylo pochopitelně jednodušší dát to na dýl jako máme ostatní platby :angry:
17. zář 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Asi zase platí, že každá pracovnice řekne něco jiného! :angry:
17. zář 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Letíme nakoupit do toho deště, nevíte zda mají tady někde pláštěnky pro děcka, už mě to počasí s... nemůžeme sedět doma pořád!
17. zář 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek