• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
17. zář 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Térinko,nakukuju jestli se už tady negratuluje když "dneska čekáte miminko" :grinning: :grinning: :grinning: a ono nic!!!
S Andrejkou na tebe myslíme pa
17. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
01i máme každý sůvj účet.Já platím jídlo a pár věcí na Ríšu a zbytek platí manžel.

beat volala jsem tam a ona mi řekla,že musím týden počat,že nezbylo.já jsem jí říkala,že mě to nezajímá.Mateřská má chodit včas a né,že nezbylo a ona říkala,že s tím nic neudělá,že nemají peníze.

Hlavně,že naši chlapy platí zdravotní,sociální a daně

Terez pláštěnky mají kupovala jsem jí Ríšovi také
17. zář 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi máme každý sůvj účet.Já platím jídlo a pár věcí na Ríšu a zbytek platí manžel.

beat volala jsem tam a ona mi řekla,že musím týden počat,že nezbylo.já jsem jí říkala,že mě to nezajímá.Mateřská má chodit včas a né,že nezbylo a ona říkala,že s tím nic neudělá,že nemají peníze.

Hlavně,že naši chlapy platí zdravotní,sociální a daně

Terez pláštěnky mají kupovala jsem jí Ríšovi
17. zář 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sykor já vím, že pláštěnky jsou, ale kde jsem potřebovala vědět :sweat_smile: no už jsem ji jednu koupila, má teda vel. 104 takže je v tom jako hastroš, má ji dlouhou, rukávy se ohrnou a lepší než aby na ni pršelo :slight_smile:

Jinak zdravotní, soc. a daně jsme platily i my než jsme šly z práce na MD (teda pokud někdo nešel rovnou po studiu) takže na tu RD těch pár let prostě nárok máme :angry: navíc vychováváme další budoucí plátce daní... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leeily děkuji jsi hodná :slight_smile:
17. zář 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem

zprovoznila jsem starej notas,co nám tu nechal známej,než nám přinese ten náš počítač

počasí humus největší,že jim ty předpovědi fakt vycházej :astonished: :sweat_smile: :rolling_eyes: a já mámobě dětičky doma,krteček dneska nefunguje,v Písku je den bez aut,tak jim nefungujou svozy,ale zatím to s nima jde,ted zrovna koukaj na Jen počkej

k rodičáku se zatím vyjádřit nemůžu,nemám přehled,jestli už dorazil nebo ne,mám na účtu peněz dost,takže se to většinou dozvím až z výpisu účtu,jinak taky máme každej svůj účet,fanta platí nájem a nějaký drobnosti,já elektřinu,satelit,televizní a rozhlasový poplatky a dvě spoření,ale ty platím z příspěvku na péči na honzíka,budou to jeho a míši peníze

ty natahovací plínky,co jsi leni posílala na ně link neznám,ale my máme ozkoušený i ty z teska,dřív prodávali jen junior,takže byly míše velký,ale ted jsem koupila i menší a byly v pohodě,taky kupujeme v dm baby love a taky nejsou špatný,i když huggies my přijdou nejlepší,taky je nepoužíváme pořád,spíš když někam jdeme nebo odpoledne,když už vím,že nebude kadit,jinak míša nehlásí vůbec,občas strhne plínu a vyčurá se na podlahu,ale nočník vůbec

tak jsem se rozepsala,tak přežijte tohle hnusný počasí
17. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem jí koupila u nás v obuvy.Má jí také trochu větší,ale založila jsem jí
17. zář 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já rodičák taky ještě nemám. A taky se mi strhávají všechny platby 15tého, takže teď mám na účtě fakt kulový :stuck_out_tongue_closed_eyes: Oni to mají platit do 10., ale prý se počítají jen všední dny. A i tak mi to skoro nikdy nevychází, když přijdou prachy kolem 20., tak je to skoro zázrak :angry: Přemýšlím, že si vezmu černou paruku, zmejkapuju xicht, nacvičím nějaký more a vlítnu na ně :grinning:
To je jako u sousedky kluka - hned po maturitě šel pracovat, teď o práci přišel, ale měl odpracováno jen 11,5 měsíce a nedostane podporu - kvůli chybějícím 2 týdnům :rolling_eyes: . No, znám takový, co nepracujou ani týden, ale prachů dostanou...no asi nemá cenu se rozčilovat... Terez, spíš mám pocit, že vychováváme budoucí plátce nepřizpůsobivých spoluobčanů...no nic. (Když už jsme u těch diskriminovaných - http://zpravy.idnes.cz/posta-nenosi-zasilky-do-ghetta-v-bohumine-boji-se-o-dorucovatelky-p9o-/domaci.asp?c=A090916_175902_domaci_taj ) :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo holky a dneska při nákupu stály před kasama dvě místní drbny a rozebíraly tu tragédii, jak nějaký chlápek z ČB umlátil tu 2letou holčičku kvůli tomu, že se počurala. Povídaly, že prý byl ze Sucháče...no nevím, jestli to je pravda, ale byla by to docela síla, jsem si myslela, jak jsou tady pohodový lidi... :frowning2:
Tak, jdu se narvat práškama, mám pěknou chřipku. Koupila jsem Dendě nějaký vitamíny, tak snad to ode mě nechytí...
Terez, myslíme na tebe...
17. zář 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Luci, to jsem ani nevěděla, že mají i Tesco a DM, nevíš, za kolik je tam mají?
17. zář 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni nevím,ale v každým případě je jich tam víc,těch tesco 22 a těch baby love taky tak nějak a nejdou přes 200kč,což těch huggies je 16 a když nejsou v akci,tak je pod 200kč většinou neseženeš
17. zář 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já teď zkusím objednat ty z MMB, půjdem do toho s kámoškou, takže poštovný napůl a uvidíme, jaký budou...docela jsem na ně zvědavá.
Tu pláštěnku bych taky brala, až mi bude líp, oběhnu město. Obuv mě nenapadla... :dizzy_face:
17. zář 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Mispuli :slight_smile: jak se máte? :slight_smile:

Tak do obuvi se nedostaneme, bez auta, v tomhle počasí... :unamused: koupila jsem ji nakonec tady u nás v obchodě, je hezká, tm. fialová, taková bordó s medvídkem pú :grinning:

Leni to s tou holčičkou je pravda, s tím rozdílem že to bylo v Krumlově :pensive: slyšela jsem to ve zprávách a včera měl MM noviny kde o tom psali. Je to příšerný a den předtím jsem viděla v TV 112tku, já na to normálně nekoukám a zrovna tam bylo jak někdo zabil dvouměsíční miminko :frowning2: jako já malou taky třepnu, ale tohle je prostě strašný!!! :cry:
Dej potom vědět jak jste s těma kalhotkama spokojený! :slight_smile:

Musím jít dělat brambory, malá zase skoro nespala, už se budí, no a pak neudělám nic :astonished: :confounded:
17. zář 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ty drbny říkaly, že se to stalo na Krumlovsku, že tam mají nějakou chatu nebo chalupu. Je to hrozný, fakt to nechápu. Taky mám kolikrát na malou vztek, taky dostane přes ruku nebo přes zadek, taky jí vynadám, ale tohle... :pensive: strašný...

Jo, určitě dám vědět. Objednám je jakmile dorazí rodičák. MMB platím z mojeho účtu, takže budu muset počkat, včera jsem platila ještě kombinézu - doufám, že Dendě bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: - vypadala moc hezky, barva lososová (nechtěla jsem růžovou, aby v ní nevypadala jak obří bonbon :grinning: ).
17. zář 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni lososová bude určitě parádní :dizzy_face:
Já koupila Kristý už taky oteplováky (růžový :grinning:) a bundičku, kombinézku ještě uvidíme jestli pořešíme, záleží jak budu s dětma chodit ven, akorát jsem si uvědomila, že když takhle leje nebo bude sněžit tak to sedátko je mi houby platný protože to bude mít mokrý :angry: a pláštěnka na to stojí snad dva tisíce nebo kolik!
17. zář 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez:řekla bych,že se máme normálně,občas bych je zmlátila na hromadu,ale jindy zase láskou snědla,jsem štastná,že jsme všichni zdraví a relativně nic nás netrápí,občas mě přepadne depka,ale to je asi všude,na tý prohlídce mi povídala sestra,jak mě její dcera lituje(před léty jsem jí učila a ted o prázdninách dělala na brigádě u kamarádky v cukrárně na náměstí),že mám tu holčičku strašně živou,ale řekla to takovým způsobem,jakoby chtěla říct,že neumím dětičky ukáznit,ale u míši je to někdy fakt nadlidskej úkon,poslouchat se jí zatím moc nechce a jakmile jí něco důrazně zakážu,tak spustí ječák,neustále ji někde naháním a lovím po vejškách,sundavám ze židlí,ze stolů,z prodejních pultů i z nákupního košíku je schopná vylézt,tak si pak říkám,dítě má bejt živý,alespon vidím,že jí nic není,naopak,když má období,že usne dřív než předpokládám nebo je enormě hodná,tak mám strach,že jí něco je,ale myslím,že to známe každá :wink:

terez:probírala jsem se tady ted věcičkama po dětech a kamarádka mi vrátila zpátky to nejmenší po honzisovi,takže chlapecký věci,nechtěla bys něco na lukyho,já bych ti to klidně věnovala,nejsou to nejnovější věci,většinou nakoupený v sekáčích nebo poděděný,já už to nemám komu dát,my fakt už další nechceme,nechci aby to vyznělo,jako že se toho chci zbavit,ale udělalo by mi radost,kdyby ještě někomu posloužily

ted jsem se nasmála,honzík fakt už začíná logicky uvažovat,koukal na vlka a tam boxovali,tak přišel,že chce taky boxoxvat,tak mu říkám,že může a on že nemůže,protože nemá rukavice,tak jsme hledali zimní rukavice(boxerský nemáme),aby moh jako boxovat :slight_smile:

leni přemejšlela jsem,že bych si možná příští týden dopoledne nějakej den udělala s míšou výlet do budějek,mohly byste s dendou dopo?že bysme se sešly a já si vzala ty čajíčky,pokud je ještě máš a trošku se courly po obchůdcích
17. zář 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez to je tak nechutný,jak je všechno příšerně drahý jak na těch dětech jen vydělávaj,kor tady u nás v čechách,na konci prázdnin byla v táboře ta kamarádka z vídně,jak jsme u ní byli na návštěvě,čekaj mimíska v listopadu a říkala,že některý věci jako třeba kočárky a to nejnutnější příslušenství je tam až třetinu levnější než tady

já kombinézku řešit nemusela,honzis podědil po známejch a míša taky,takže to máme z krku
17. zář 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,kdyby jsi to udělala tak na 100% máš peníze na účtě včas a nebo dřív.Chceš půjčit ještě jedno dítě?
Kde jsi koupila kombinézku?

Také dávám malému vitamíny doporučil mi je včera dr.

U nás mají pláštěnku i v Discontu.

Terez kamarádka má kočárek bez střechy a dává tam holku v pláštěnce.A tady je něco pro Tebe
http://spunt.centrum.cz/tehotenstvi-a-porod/prakticke-rady/2009/9/17/clanky/kdyz-porod-zacne-doma-jak-poznam/

Já jedu koupit v sobotu nějaké teplé věci Ríšovi do Tábora.Tak už se těším
17. zář 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
sýkor:kam se chystáš v táboře na nákupy?Já byla minula v kiku a pořídila jsem tam honzisovi flaušovou mikču za 29kč a je super,taky jsem koukala,že v tom obchůdku mezi Dvořákem a Levnejma knihama měli až 50% slevy,tam maj moc hezký věcičky,ale my nějak všechno máme,mám zmámou,co má kluky starší,takže dědíme po nic a míša dostala kombinézu a zimní bundu od mojí nejlepší kámošky po její holčičce a noeodolala jsem akoupila jí tady v sekáči krásnej kabátek,stejně většinou nevydržím a něco koupím :sweat_smile:
17. zář 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, pokud se vyhraboším z té chřipky a Deny jí nedostane, tak dopoledne určitě můžeme. čajdy zatím ještě mám :slight_smile:
Terez, my máme taky růžový věci - bundy, kalhoty, všechno možný. Mě to přišlo přeslazený jen u tý kombinézy, že by byla růžová od hlavy k patě :slight_smile: Já mám růžovou docela ráda, hlavně takovou tu "tmavě"růžovou...
Jo, Rakousko o třetinu, Německo prý ještě o víc levnější. Máme to tady pěkně předražený, od jídla pro děti, přes oblečení až po kočárky a hračky. Docela síla, na to, že platy tu oproti Němcům máme směšný..sakra, dneska si tu pořád jen stěžuju :grinning: Jinak jsem fakt spokojená, že tady žiju, jen mě poslední dobou některý věci štvou...nejhorší je, že teď vyhrajou volby česani a bude to ještě horší... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No nic, jdu dát Dendě dlabanec a snad pak vytuhne, taky bych si ráda zalezla pod deku a vyháněla bacily...
Zatím pa, ještě sem nakouknu než dračice usne
17. zář 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuly: chystám se do Kiku tam mají pěkné věci.A pak do toho obchůdku,jak píšeš jmenuje se Jumbo Jet a mají tam oblečení ze 100% bavlny.Tam nejvíc nakupuji.Mají tam moc pěkné.Hlavně Ríša musí mít kalhoty 100% balnu a tam mají vše.A ta paní je velmi ochotná.
A pak jdem ještě do HM Studia máme slevovou knížku.A jsou tam dřevěné kostičky 200kusů za 399kč
17. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sýkor děkuju za článek, pročetla jsem ho a snad co neplatilo u prvního porodu bude platit u toho druhého :sweat_smile: zatím jsem žádný posly neměla, takže je dost možný že ani nebudou a půjdu rovnou rodit. Jinak u prvního jsem měla nepravidelné bolesti skoro celý porod, proto mi bylo řečeno že nerodím, ale já fakt od bolesti nemohla vůbec nic, tak ať mi nikdo netvrdí že jsem nerodila :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mispuli Honzík je šikulka :dizzy_face: jinak to je jedna z mých neoblíbenějších pohádek, dívala jsem se na ni v ruštině kdysi dávno!!! :slight_smile: S těma věcičkama jsi hodná, ale pokud jsou to takový ty pidi tak těch mám hrozně moc :sweat_smile: furt jsem fňukala aby toho nebylo málo a ani nedovřu šuplíky u komody :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo jinak Sýkor právě že malou budu brát v tý pláštěnce, ale aby se mi to sedátko rychle nezničilo když mi vždycky zmokne, budu muset vymyslet na to nějakej igelit aspoň :sweat_smile:

Jo a v Kiku když tu padla o tom řeč jsem právě koupila Kristý ty zimní věci, bundičku za 309,- (ta nejlevnější nebyla, ale je krásná!!!) oteplováky za 89,- a dvoje kraťásky za 29,- tak nekupte to ne! :slight_smile:

Leni jo ty oteplováky jsou právě tm. růžový a dole sv. růžový a jinak já taky růžovou ráda v mezích normy, něco je fakt moc, ale když člověk vidí jak to těm holkám sluší co :sweat_smile:

Sykor co vůbec ten váš ekzémek? Kristý se to přesnunulo do ucha! :angry:
17. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jse vám chtěla napsat,že jsem o víkendu v táborským itersparu koupila bodýčka s dlouhý i krátkým za 36 kč jedno,maj to na letáku,tak si myslím,že v budějkách by to mělo bejt taky,je ale pravda,že bud měli malý nebo velký,tak jsem koupila velikost86-92,ono se hodí,míša ted nějak docela rychle roste

jinak jsem se dala do objednávání z popronu,musím honzisovi objednat dvd maxipsa fíka,protože nám prdlo,no a už jsem tam natrefila na hračku do vody,takže šup s ní do košíku,schovám to k vánocům :wink:

leni mě spolehlivě zabírá modafen,ale každej je jinej :slight_smile:
17. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli tu akci jsem viděla, ona pořád platí???? Já vím že to bylo začátkem měsíce a právě je taky potřebujeme :astonished: to bych tam kdyžtak vyslala manžela jestli tam dneska nepojede pracovně aby mi tam juknul :sweat_smile: i kdyby to mělo bejt na doma za ty prachy :grinning:
17. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mělo tam bejt v intersparu,ale to jste určitě pochopiy :slight_smile: :wink:

terez jeto tak od 3 do 6 měsíců,mám samozřejmě i menší i větší,tak kdyby tě napadlo,že něco potřebuješ,tak si klidně řekni
17. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli já ti právě zatím nevím, asi uvidím až se malý narodí co bude chybět, teď mám pocit, že máme snad všechno, já to takhle dopředu nějak nepoznám :sweat_smile: i u Kristý jsem dokupovala potom honem ještě něco, tak já se kdyžtak ozvu jo :slight_smile: jsi hodná děkuju :dizzy_face:

Jo a jaký maji velikosti těch bodynek ve Sparu??
17. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez tzed o víkendu to ještě bylo,ale nevím do kdy,ale u nás to většinou nechávaj dokud mají,jinak těhle menších bodýček máme hromadu a i nějaký s dlouhým rukávem by se tam našly
17. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
v táboře měli hodně52-56,mám pocit,že kolem 60 taky,ale tu velikost co má ted míša mocne,zas až tu větší od těch 86 cm
17. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli já bych spíš potřebovala pro malou víš nebo nějaký trika, takže spíš vel. 80-86 a těch je právě málo, ty pidi maji všude no :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale přiznám se, že nevím jestli ty pidi mám nebo nemám :sweat_smile: nějaký určitě a taky mám košilky, no však uvidíme co budeme nosit :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jako já jsem ten leták vyhodila (možná že už to právě měli z tý starý akce) protože platil u nás na začátku měsíce a já neměla prachy :grinning: a pak když jsem to hledala na netu tak už jsem ho nenašla, takže fakt nevím jak to platilo a taky maji na akci bodýčka asi nějak do 50,- v Hypernově... ale tu mám opět z ruky :rolling_eyes:
17. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda Hypernova už neni, je to Albert nebo Hyperalbert nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek