• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
autor
Našla jsem ten leták a ta cena je teda víc :confounded:
http://www.akcniceny.cz/letak/5706/p/15/
17. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,devcatka vy jste ukacene.
Terez co tu jeste delas? Ne ja te jen tak zlobim,vim ze to musi byt strasne protivny,kdyz se te kazdy pta,kdy to bude a jestli uz atd
17. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez těhle větších tam bylo fakt docela hodně,ale to bylo v táboře,mišák má výhodu,že tohle dědí po honzisovi,je sice pravda,že občas vypadá jak kluk,ale to spíš doma,s holčičíma tričkama s dlouhým rukávem máme taky trošku problém,ty co byly do 1,5 roku jsme fakt využily a už z nich roste,takže chodím sem do sekáče a jakmile nějaký je,tak ho hned beru,spíš mě štve,že jsou to většinou bílý a to je po dni můžu vždycky hodit do prádla,snad zas bude brzo nějakej výprodej v tescu ,tam jsem taky trefila na bodyna s dlouhým,ale nebyly tak levný jako ve sparu,i když taky byly nějak kolem 50 kč
17. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko od vás mi to nevadí, ale až začnou chodit protivný SMSky tak budu naštvaná a taky mi tady nečekaně zvonila máma, jako kdybychom neměli mobily, podle mě si myslela že malej už je na světě, tak se prostě nacpe na návštěvu a tohle fakt ráda nemám, jak mi tady někdo v šestinedělí neohlášeně zazvoní tak prostě neotevřu nebo ho pošlu do háje, teď už budu otrkanější než prvně :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to samý v porodnici, žádný neohlášený návštěvy, jinak jim na sesterně řeknu že tam pro nikoho nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez ty jsi ale razna,ale ja taky nemam rada neohlasene navstevy. Mam rada svuj klid. A taky nikomu nelezu domu,kdyz o me nevi.
17. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli fakt jo? Tak já levný bodýčka s dl. rukávem neviděla už hooooooodně dlouho, mám pocit, že skoro nejsou, tady je měli teda naproti v obchodě, ale samý obr. čísla, začínalo to na 104 nebo končilo u 68 :rolling_eyes: a třeba 56 k mému překvapení taky nebyly :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže prostě nic pro nás, 104 kupovat teď nebudu, to bude mít za rok nejdřív :stuck_out_tongue_closed_eyes: a fakt to bylo obrovský :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já jsem měla taky trička z Tesca a ty si nemůžu vynachválit, vel. to byla 9-12měs. (máme je teda pořád) a malá je pořád unosí, v těch 9timěs. jí byly větší, ale jako má je doteď takže se fakt vyplatili a byl to 4pack asi za 200,- ale nevím jak to tam maji s těma velkýma číslama, je fakt že co jsme bez auta tak se nikam nekouknu a to jsem chtěla olítat ty vánoce než bude malej na světě :frowning2:
17. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko no já jsem si to užila v prvním těhu nebo teda spíš prvně po porodu, furt mě někdo otravoval v nemocnici, malá řvala, já ještě neměla mlíko, tak jsem se ji snažila pořád kojit a pak ti tam vleze tchán, mám pocit, že snad ani nezaklepal, tak mi řekni koho by tohle nenas... a takhle přišel asi třikrát a to jsem tam byla 4 dny!!! :rolling_eyes: posl. den tam šel a opět nedal vědět a já už byla naštěstí doma, jsem si oddechla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Doma taky pořád přepadovky, oni totiž tchánovci chvíli bydleli kousek od nás a přišli vždycky v debilní dobu, třeba když nám měnili okna, malá brečela - prdíky a tady bordel jako v tanku a oni si přijdou na kafíčko, přitom to věděli, tak člověku nic nezbývá než být rázný :stuck_out_tongue_closed_eyes: já ale budu posílat už rázný smsky z porodnice, až budeme posílat že se malej narodil, tak dozadu připíšu těm natvrdlým že návštěvy neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jak vy se jinak máte? Terezka už je bez plínek viď? I na noc nebo to ještě máte pro jistotu?

Já už bych taky chtěla dítě bez plínek :sweat_smile: stojí to peněz co holky :grinning:
17. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Coko a hezký fotečky z oslavy jsi mi poslala, jak jsi říkala, že toho Terezka moc neměla, tak já bych neřekla, náhodou toho měla hodně, však nemusí být celý byt plný dárků :slight_smile:
17. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez tak uvidíš,jaký to bude mít průběh.Snad rychlý :wink:
Cena za ty kalhoty je dobrá.
Ekzém teĎ neni.Dávám si bacha,ale minule jsem mu dala ty 3/4tak už to má zase dobré.Teda maličká?A škrabe si to?Ríša když ho má tak by si ty nohy udrbal.

Mispuli tak jestli zbyde čas juknu sa tam tedy
17. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sykor a vy to máte teda jenom z toho když mu dáš něco nebavlněnýho? Tak to by bylo dobrý, protože toho se určitě věkem zbaví. My spíš máme tu potravinovou alergii podle mě, já teda dávám na tu stravu bacha a všichni maji zákaz dávat jí smetanu a krav. mlíko (jak víte tak i kafe s mlíkem někoho napadne dítěti dát :rolling_eyes:) ale jí jogurty a sýry a občas máme nějakou omáčku se smetanou... jako omezily jsme to hodně ale ne úplně... to ucho si ani moc neškrabe to se divím, přiznám se, že dneska jsem se nedívala jaký to má, třeba to má lepší, nedávno to měla celý červený, my ve skutečnosti ani nevíme jestli to ekzém je nebo neni, ale vypadá to stejně jako na tom obličeji a tak je to nejpravděpodobnější a Dr. kdysi taky říkala, že "asi" ekzém no :confounded:

Věřím, že Ríšu to musí moc svědět, nejhorší je, že tím škrabáním je to jen horší a těm dětem to nevysvětlíš, ani dospělýmu, já se taky v tomhle chovám jako fracek, ty ruce když to na nich mám můžu drapat pořád do krve a do krve, to samý nohy, loni touhle dobou jsem nemohla na nohu chodit jak jsem ji měla krvavou a dodělanou, pajdala jsem jako hňup :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Marti máš pravdu tam jsou taky nový fotky!!! :slight_smile: a něco má ještě ta Věrka v albu :slight_smile:
Tam na těch tvých fotkách je vidět můj pupek všude :grinning:
17. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš, Lukášek chtěl být už taky na fotkách. :grinning:
17. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ale zatím se mu u mě tak líbí :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude fakt mámin mazel :grinning: no asi mě šetří když Kristýnce se to občas nedaří :grinning:
17. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Marti na albíčko na střeše jsem ještě včera koukala a kuchyňka se rýsuje hezky, jsem zvědavá na ten poslední výsledek!!! :slight_smile:
17. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo jen když mu nedám bavlněné věci tak se osype.Ale má to jen na nožičkách.Trička hlídat nemusím.
On si to přez den ani tak neškrabe,jako v noci to je strašný.Ale teˇdmá naštěstí klid.

Já snad přidám už večer fotky.Nejdem mi na mém PC koník,tak jsem na PC manžela.
17. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sykor tak to je dobře, ta potravinová alergie by podle mě byla horší :wink: já právě jako malá se mámě taky osypala, kdysi mi teta prý koupila nějaký pyžamo co nebylo bavlněný a od tý doby jsem nějak měla problém a teď mě to ani nenapadlo že bych to třeba měla z toho ten ekzém, ale je to asi blbost, když to mám na rukách a na chodidlech?? a většinou tu bavlnu nosím, ale už se nedívám zda je 100%

Jé vy máte dva PC? To je paráda, já včera chtěla aby se MM přihlásil v práci na PC, protože mi jinak spolu nepokecáme, ale vyprdl se mi, že maji hodně práce :grinning:
17. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
trez s těma bodýčkama z tesca jsem měla štěstí,nebylo to v žádným letáku,nebyly ani v žádných baleních po vícero,prostě tam byly volně naházený na hromadě,možná si každý tesco dělá i svoje výprodeje

holky pro míšu bych chtěla k vánocům povlečení s hello kitty,nevíte jestli něco takovýho existuje?
17. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme za pochvali. Taky jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne. :grinning:
17. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já si koupila Preventan akut, tak snad to taky pomůže. Na Modafen jsem si nevzpomněla, ten mi taky párkrát pomohl. A není taky jen na občanku? Když jsem kupovala Peťovi Paralen Plus, tak ho v jedné lékárně ani neměli, že nemají registr. A v druhé byl na občanku, poslali přes PC číslo občanky a čekali na souhlas, jestli mi ho můžou prodat. Fakt nářez :grinning: Je to kvůli feťákům, vyrábí si z toho perník :sweat_smile:

Ty bodýčka ve Sparu jsou za super cenu, taky bych potřebovala nějaký s dlouhým, mám teda 4, ale naše patla je ušpiní max. během 3 dní, tak bych ještě 2 dokoupila. My máme teď už většinu věcí 86 - ale taky některý ještě 74 , ty velikosti jsou snad u každý značky jiný :slight_smile:
Ty oteplováky v Kiku jsou taky levný, budu muset někam vyrazit - akorát to mám docela z ruky.

Tak, šmudla usla, jdu si pustit nějaký filmík a taky zalezu.
17. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli, určitě něco bude. Mám za to, že jsem to i někde viděla.
autor
Mispuli já to na 100% viděla na MMB, nový pochopitelně, tam to určitě mají :slight_smile:

Marti no tak se pak nezapomeň pochlubit :slight_smile:
týjo, tady je frmol :grinning: zase než jsem doťukala, tak půl stránky nových zpráv...jdu dočíst... :grinning:
17. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj. Nezapomenu. Teď už se hlavně těším, až to bude hotové a já budu mít doma konečně uklizeno a volno. Teď se skoro nikam nedostanu. Všude něco je.
17. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni ono už je to na ty občanky jo? :confused: tak to teda nářez je :astonished:

Jo jinak ty oteplováky nevím proč byly levný, měli tam pak ještě jiný, tam mi přišel rozdíl akorát v těch kšírkách nahoře a ty byly už dvojnásobně dražší :sweat_smile: a nebyly moc vyteplený, já pod to dám punčochy a právě že nepočítám že by se někde plácala a i kdyby je měla k babičce na sáňky tak dobrý budou :slight_smile:
17. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti jo to chápu, my byly dva měsíce bez kuchyně :sweat_smile: bylo to šílený, nejen bordel ale lezlo to i do peněz, protože člověku chybělo teplý jídlo tak smrděl po restauracích :sweat_smile: nebo si dělal něco na sporáku, ale nebyl ani kde ukrojit rohlík :grinning:
17. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já většinou teď kupuju pro Radečka skleničky a pro nás hotovky nebo si objednáváme Pizzu. Ale hlavně mám všude věci. Třeba špajz mám teď v ručníkách. :grinning:
17. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti a jí ti ty skleničky? Malá už na skleničkách dlouho neni a tak by mi to nejspíš ani nejedla, jedna tu je pro jistotu koupená kdyby ji hlídal někdo cizí až budu v porodnici a nebylo vařeno, ale jestli to bude jíst to fakt nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No nic jdeme obídkovat, už tady ječí :sweat_smile: pááá :slight_smile:
17. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek