• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
Já jsem o tom četla,že by to mělo do 5let zmizet,tak snad.Ale tady máme jedno kluka je dospělí a musí si dávat pozor na oblečení i na jídlo a vždy na podzim se mu strašně zhorší a je celý,jak prašivka.

Jojo doma máme 2PC každý svůj.A ještě máme notebook,když jezdíme na chalupu a nebo jen tak do postele.Manžel má v práci také ICQ tak jsem s ním v kontaktu pořád.

To jo dneska to tady jede.

Já právě jedu do Tábora hlavně pro punčochy.Nikde nemají 100% bavlnu.Tak se chystám do toho obchůdku a nebo je budu muset koupit přez net.
17. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda terez ty fakt najdeš vše :grinning:
17. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deny už skleničky taky nechce, jedinou, co mi ještě nedávno jedla, byla od Hami tuňákový rizoto. Jinak mám smolíka, musím vařit. Dneska se teda přiznám, že se mi kuchtit nechtělo, tak měla docela nezdravej oběd - grilovaný kuře z Alberta a bramborovou kaši s kompotem. No, ale šmakovalo jí :wink: Tak snad jednou za čas to neva...
Tak a já už fakt jdu, odpo ještě určitě nakouknu, ven se nechystáme, takže bude čas na koníka...
17. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, malej je taky neměl možná víc jak půl roku a teď je jí suprově. Naopak když je ohřívám v ohřívačce co mám u PC, tak furt stojí a říká ňamy, ňamy a drží se lžíci.
:grinning:
17. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez díky,to víš jsem už skoro měsíc bez počítače,tak vůbec nemám přehled,určitě si tam vyberu,nejvíc se mi líbí to čtvrtý od spodu

my jsme konečně po obídku,tak uvidím jestli drakouš usne,teď ještě jdu uklohnit něco pro sebe,tatka je dneska služebně v táboře,tak jsem vařila jen pro dětičky a sebe odbydu nějakýma zbytkama z ledničky

leni,jo je to na občanku,já s tím docela souhlasím,snad to pomůže,ale oni si to jezdí kupovat za hranice,takže kdo ví,jestli to k něčemu bude
17. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my už skleničky přidáváme jen do jídel,kde se to nějak ztratí,jinak je taky nechce,jednou za čas zblajzne přesnídávku,ale taky ji nesmí mít moc často,pak to nechce

holky já mám takovou radost z honzise,už skoro měsíc a půl si krásně říká na velkou a přišel ze školky a umí vyjmenovat dny v týdnu,tak snad tak budeme pokračovat i dál,musíme začít odbourávat plínu v noci,ale to bude těžký,protože on se vždycky před spaním děsně naleje pitím
17. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, mě ta lékárnice říkala, že ani v její ani v jiných lékárnách co patří jejím známým, se prodej nesnížil. Že pokud si ty fetny budou chtít něco obstarat, tak to nějak udělají - na cizí občanku, nebo si někomu řeknou, aby jim to koupil...
Taky se mi to nelíbí, že z toho vařej, ale nevím nevím, jestli tohle pomůže...
17. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je Honzulka šikulka. Určitě se vám ta noční podaří brzy odbourat.
A já už OPRAVDU jdu :grinning: páááá
17. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: koukám, že jste probíraly trénovací plínky :slight_smile: my máme vyzkoušený tesco, huggies a teď máme pampers :sweat_smile: ale nejvíc mi vyhovujou ty tesco, u nich je ale problém, že u nás nejsou k sehnání ve velikostii, kterou potřebujem, jen mega velky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli já jsem s těma tesco taky spokojená a je pravda,že ty velikosti4 jsem sehnala jen v táborským tescu,tam je ted maj až do velikosti 6,jaký jsou ty pampers,mě připadaj strašně drahý,taky jsem zahlídla tady na koníkovi,že někdo nabízel natahovací huggies a vypadaly jako džínový,ty by byly super na léto,ale to už je za námi

tak docela dlouho nepršelo a ted se zatáhlo a asi zase bude lejt :frowning2:
17. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych jinak řekla, že jsou ty plínky docela na jedno brdo :sweat_smile: akorát se mi líbí na těch tesco ta vychytávka s tou lepinkou :wink:

tady leje nepřetržitě :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď přišel Hynďa z pohybovek a ještě nás čeká cesta do města na Lentilky... no, snad přestane, abysme nepromokli, stejně pojedem busem, ale dojít do hudebky budem muset pěšo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy ste blázni.... :grinning:
Ja sa rozhodnu že si dneska s vami popíšu a vy mi tam za 3 hodky popíšete 3 strany. To v práci nemám šanci dočíst :cry: :cry: :cry:

Snažilkujeme se tak nejak náhodne. Už nás to prestalo bavit :grinning: . Antokoncepci žádnou nenasazuji a když se príroda rozhodne tak mi to dovolí. A hotovo. A momentalne si říkam že to nejak finančne nestíhame, že ted ani nevíme či to nejak uhánet......
Pozrela jsem fotečky s kuchyni. Bude moc hezká.
17. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli snad přestane,tady zase začalo,ty lepítka na zadečku maj i baby love z dm a baby dream z rosmanna
17. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli, já jsem nevěděla, že ty trénovací dělaj i Babylove :confused: se tam na to musím juknout :wink:

ahoj Slavuš :wink: však uvidíš, že když se na to přestanete soustředit, tak to přijde cobydup :slight_smile:
17. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ähojky kočky, teda fakt, taky jsem si řekla, že písnu pár slovíček, když ditka obě spí a vy jste takové kecalky..... :wink:

k té pláštěnce, my kupovali v prioru,ale myslím, že jí fakt budou mít v každé drogerii........

Sláví, čauky.... :wink:

my byli v sobotu na blešáku v rakousku, kousek za hranicema a koupila jsem malé kombinézku a bundičku za 7,3 EUR - no nekupte to..... :wink: ale ještě budem něco potřebovat...... a nemám pro Honzíka. Terez, mají v Kiku neco pro malý kluky???
17. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
bože maminy,jde vidět,že je venku hnusně,tady je nakecáno,jak za celý měsíc!!!nečtu to,páč než bych dočetla to starý,tak bude zase nakecáno 10 stran!! :grinning: :grinning: :grinning: jinak před chvílí nám dorazila autosedačka pro malého,jsem z ní nadšená,tak má už opožděný dáreček k narozeninám konečně doma :dizzy_face:
17. zář 2009 ve 14:40  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani ahojky :dizzy_face: já byla v Kiku v Kauflandu a nicm oc tam na kluky neměli :frowning2: jo co bylo úžasný,chlupatý kombinézky,ty byli!!ale největší byla myslím 86??do toho se mi fakt nenarvem,zvlášt když má pupek jak pantáta :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 ve 14:44  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, to jsme na tom stejně, ta 86by byla i nám malá a my asi budem potřebovat něco kde budou moct být nožičky, páč mlaďas si vzpomněl, že hcce chodit za ručičky....... :frowning2:

a jakou sedačku jste kupovali??? nám přišla minulý týden, tak jí má k narozkám dopředu..... :wink:
17. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani to je Honzulka šikulka,to ten náš nechce ani za ruce,je hrozně pohodlnej-ale snažím si to užívat,je to klid takhle :grinning: :grinning: no ta chlupakta měla jak dole přidělaný ty nohy-že to bylo celé v celku a nebo i otvory na botičky-byli fakt úžasný,sem tam nad tím slintala,hned sem si řekla,že musí být druhý,aspon ještě jednou si chci užít,tyhle pidi věci :dizzy_face: :grinning: kupovali sme Romer kong new,je fakt úžasná!!už se těším,až se vzbudí malej i Láda,at má někdo radost se mnou :grinning: :grinning: jakou ste pořídili vy???
17. zář 2009 v 15:02  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
jěžiš ty chyby :zipper_mouth: romer King!! :grinning:
17. zář 2009 v 15:03  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím ISOFIXEM??? já z toho měla strach. koupili jsme tu samou co má Maru jen v jiné barvě. storchenmulle nebo jak se to píše..... jsme s ní celkem spokojený.....

na chození ná Dandík ještě čas, Maru se poprvé postavila ve 13 m a sama začala až v nějakých 16-17 m. užívej si ten klídek....... :wink:

já už mám oba vzhůru, tak jdem na jídlo a pak pojedem asi zkouknout nějaký obchoďák........ :slight_smile:
17. zář 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nee,kde by můj chudák starý Fíďa vzal isofix :sweat_smile: :grinning: :grinning: je to klasická autosedajda,je fakt vymakaná,málem sem si tam skřípla prsty když sem se chtěla podívat,jak se odklápí sedačka od skořápky,jo to je tak,když se nejdřív kouká,než čtou návody :grinning: :grinning: :grinning: tam je to krásně napsaný,že tam prsty nemám strkat :grinning: :grinning: jo užívám si to,já si myslím,že malej ani žádný torpédo potom nebude,on je hrzonej pohodař a klidas-jen abych se nemýlila :grinning: :grinning: tak si to užijte,já bych tak ráda utrácela!!!!ale tenhle měsíc drží kasu Láďa tak mám smolíka :pensive: příští týden už jen ten kočárek přijde a tenhle měsíc končím-docela nákladný věci sme ted pořídili.už se ta kočár těším!!jen škoda,že nebudu moc díky počasí otestovat ruční brzdu na kočárku :cry:
17. zář 2009 v 15:22  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš na brusle??? ono má být snad prý ještě hezky, tka příležitost určitě bude.......

jájsem stejná, když něco vybalím z krabice,tak to musím hned prošmejdit a návod zůstane někde zapadlý... :grinning: :grinning:

chci se jen kouknout po nějakém oblečení, taky na utrácení moc nezbude. dostala jsem ale něco za Honzíkův první zoubek, tak bych si potřebovala něco koupit na sebe, ale pořád si říkám, že ješt ězhubu a bude mi to velký, no jenže nějak se hubnutí zastavilo a nekupu ji pořád nic - za chvíli budu chodit jen v pytli od brambor....... :grinning:
17. zář 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj myslím na brusle :dizzy_face: no já těm jejich předpovědím už vůbec nevěřím :angry: :angry: ale bylo by to fajn,ráda bych to vyzkoušela a taky hlavně chci vyjet aspon naposledy na brusle :frowning2: jj návody se čtou až jako poslední-jestli se teda vůbec čtou :grinning: :grinning: :grinning: tak oblečení taky potřebuju,tenhle měsíc teda ještě vydržím,ale příští měsíc vezmu krámy útokem :grinning: potřebuju rifle,bundu,boty,to sem ale nenáročná :grinning: a malej takyp otřebuje hodně věcí :pensive: sim tě,dyt ty si hubená!!tak už můžeš vk lidu nakupovat!! :dizzy_face:
17. zář 2009 v 15:38  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky :slight_smile:

Koukám, že řešíte autosedačky. Hani my máme pro malou tu samou a malýmu jí koupím taky, akorát jsem si myslela že trošku klesne ta cena než na ni dojde a zatím to vypadá že ji snad budeme časem kupovat ještě dráž :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Na kolik vás vyšla jestli se můžu zeptat? My máme černo-šedou a stála 3700,- i s poštou :slight_smile:

Jo Beat jsem ráda že autosedačka dorazila a s tím kočárkem jsi se domluvila jak? Dali ti v Berušce dneska peníze?

Slavu jé dobré že jsi to hodila za hlavu, i když chápu, že úplně jedno to asi nikdy neni, každopádně držím palečky aby všechno vyšlo jak si přejete!!!

Jo jinak pláštěnku neni problém sehnat, to jsem ani neříkala, ale malou pláštěnku :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže máme větší, ale jak jsem říkala tak se unosí :wink: stejně to někde rozškubne brzo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez, tak to tě asi zklamu, vyšla nás na 4tis i s poštou a to jsem jí našla nejlevnější. jinak se pohybují od 4 - 4,5 tis Kč...... :frowning2:

v tom prioru mají i hezké malé dětské, máme pěknou s žirafou...... :wink:
17. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani no my máme s Medvídkem PÚ :grinning: stejně je to nouzovka, protože já ven nerada chodím jak prší, malá v kočárku pod pláštěnkou nevydrží, ani nemá gumáky, to bude fakt jen když bude něco nutnýho :slight_smile:

No ty jo, ale to jsi ji našla ještě dobře za ty 4tis., právě že jsem koukala jak se pohybují a překvapilo mě, že mě kdysi stála tak málo :stuck_out_tongue_closed_eyes: no uvidíme, zatím to neni aktuální a kdy tam Honzulka přesedlá? :slight_smile:
17. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez už předeslal, je to asi týden....... :wink: minulý pátek nám jí dovezli,tak hned do ní šel.......
taky mě ta cena překvapila, páč když jsme jí kupovali Maru,tak byla levnější........

jak byla minulý týden (tuším) ta nehoda u té Majdaleny, jak ta holčina srazila svojí dcerce vaz,tak prý ta tříletá holčička seděla jen na podsedáku - to nechápu, to bych nikdy neudělala....... :fearful:
17. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Malá má teploty a my se chystáme na kontrolu do porodnice, oba dva nebo spíš všichni tři totálně nevyspalý, to je hrozný nechávat tu nemocný dítě, ale nemám na výběr a hlavně nevím kde co chytla :rolling_eyes: jestli to neni od těch zubů, ale to mi přijde pozdě, už se jí řežou dlouho :unamused:

Hani jo to jsem taky slyšela a tu nehodu viděl MM nebo jeho kamarád, teď nevím kdo z nich, oni viděli ty smrťáky dva :pensive:
18. zář 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
chudinka malá.Tak snad to dnes nebude k porodu,aby jsi se mohla ještě vyspat a pak rodit. :wink: Hlavně ať to dobře dopadne.

Mi dnes vztávali v 5hodin byl to šok.
18. zář 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek