• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
Koukala jsem na účt a peníze nikde :angry: :angry:
18. zář 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Tak jsme se dneska byly rozloučit v jeslích. Včera sme byli s Filipem kupit kytičky, tak som mu je nechala vybrat. Ráno jsme došli do jeslí a říka sestře. Vybral jsem kytičky NA. Tak jsme se nasmáli :grinning: . V pondelí jde do školky, tak som z toho lehce rozhozená.... Ale určite to zmákne, je to šikula a nový lidi mu nedelají problém. Spíš jestli to zvládnu ja :wink:

Autosedačku máme tuhle http://www.e-broucek.cz/autosedacky/9-36-kg/cybex-solution-x-fix-2009
Jen jsme s její koupi museli chvíli počkat aby dorost alespon 2cm. Je isofix a nemá kšíri je už na pás z auta. A filip je v ní maximálne spokojenej. Vleze si do ní sám, ked zastavíme sám se odepne. Z dovolenky v ní sedel 12 hodín. Staveli sme asi 3x na čúraní, jinak sme šli nonstop a byl skvelý.

Terz držím palečky a teším se s tebou.

Na tehu fakt nemyslím. Spíš si myslím a smířili jsme se s tím že p. Havelka mel pravdu a príde to samo v 2010 a v 2011 porodím :grinning: říkal mi to tak? nebo to bylo 2009 a porod 2010? počítam s tou první variantou, takže každé dřív je radost. :grinning:
18. zář 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulky :dizzy_face: :dizzy_face:

já už sem fakt na ty naše úřady nas....!!peníze nikde!!!! :unamused: :angry: :angry: zrovna ted platíme poprvé byt a všechno kolem a já budu mít opožděné platby!!! :pensive: fakt super!!!!díky tomu sem vzhůru už od šesti a malej taky,byla sem tak naštvaná,že sem volala Ládíkovi a vzbudila sem malého :zipper_mouth: :rolling_eyes: tak aspon půjdem oba spát dopoledne :sweat_smile: :grinning:

Slavuš tak to je už filda velkej kluk,když už bude ve školce :dizzy_face: já se znám,určo bych to ořvala :grinning: autosedačka vypadá super!!! :dizzy_face: druhé mimi přijde,až to budete nejmín čekat!!!o to to bude větší radost!!! :dizzy_face: :dizzy_face: přeju vám to!!!!!

Terez jsem zvědavá,jaká bude kontrola!! :dizzy_face: ježiši,doufám,že bude Kristý v pořádku!!!!! :pensive:
18. zář 2009 v 09:11  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jelikož jsem vám tu psala o mojí psí slečně, tak vám ještě chci napsat, jak jsme dopadli...
Včera navečer jí přestalo tlouct srdíčko a už je v psím nebíčku. Bylo to všechno strašně rychlý, ještě v pondělí to byl na pohled zdravý pes, v úterý ulehla a ve čtvrtek konec. Prášky z veteriny nepomohly, včera jsme ještě domluvili na pondělí transfuzi (krev měla dostat od sestřenky psa) a najednou je všechno pryč. Bylo jí teprve 9, asi musela být nemocná dýl, možná i nějaká vrozená vada. Nemůžu se s tím nějak srovnat, byl to můj první pejsek a byla jako člen rodiny.
Jsem jen ráda, že se dlouho netrápila, nefňukala - tak asi ani neměla za ty 3 dny bolesti a pak prostě usla...
Teď jdu vzbudit Denisku, jako by věděla, že jsem moc v noci nespala, tak spí ještě teď. Chci kouknout do květinářství a koupit Michellce na hrobeček nějaký hezký keřík...
Tak pááá
18. zář 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidím že rodičákove problémy pretrvávaju pořád. A je klasicky září. Ješte 2 mesíce budou chodít pozde, lebo v zaři se odevzdávají žádosti k prídavku a podobne a to jim zabere vela času a na jiné ho už nezbýva. Bolo to tak loni i predloni. No proste úřad... :frowning2: :sweat_smile:
18. zář 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ježiš to je mi moc líto :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ale aspon už jí nic nebolí :cry: vím,taky se toho bojím,až nám někdy odejde Badísek,jak to ponesu,je to člen rodiny,to samé naše Jessinka,je to hrozný,tak snad je jí už dobře,koukala jsem na face,byla to krásná psí slečna :pensive:

Slavuš ale nás lidi nezajímá,že nestíhají,tak mají v tuto dobu posílit pracovní sílu,nebo pracovat přes čas,jako oni si to neuvědomují,ale lidi tím dostávají do dost vážných problémů!!! :unamused: možná to vyznělo sobecky to ne,ale každý máme své povinnosti a tym usíme plnit,vsadím se,že oni jako zaměstnanci mají už výplaty dávno na účtě,to mě vytáčí
18. zář 2009 v 09:22  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to me moc mrzí :pensive: :cry: alespon dlouho netrpela.

Beat oni ti řeknou že ti to maj poslat do 31. v mesíci. A že jine mesíce to posílají dřív.....Ja vím jak to komplikuje životy. Ja ked nemám hotovo v práci tak tu musím sedet - makat do večera. Na štátnych uřadech v 15,00 padla a je im buřt že lidi na neco čekaj. to je stát....
18. zář 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni je mi to líto.Hlavně,že se netrápila.

Beat na e-onu je určitě nebude zajímat,že nepřišli peníze.A na dalších místech,kde se musí platit.
18. zář 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Slavus nevím kdo tu tu říkal,ale mám za to,že mají státem daný,že by peníze měli chodit nejpozději do 15.tého,chodí to tak i v jiných městech,tak nevím proč my musíme být taková blbá vyjímka :unamused: tak at to posílají každý měsíc pozdějíï,ale tohle je neúnosný,jeden měsíc 14.tého a další 25.tého,to je fakt na nervy,at daj prostě datum a ten dodržují,tohle je fakt holubník.no právě na úřadě zavrou a jdou domů,to že je tam prácek opec an estíhají to je jedno,hlavně že budou doma včas :angry: až budu zase v práci tak jim to asi budu oplácet,padne mi doba na zavírání,tak zavřu,ani kafe nikdo nedostane :angry: jo tohle dělat,tak mě brzo vyhodí :grinning:
18. zář 2009 v 09:34  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem se práve ptala kdaž to takhle v záři začlo chodit pozde a řekli mi že maj do konce mesíce a že je jejich dobrá vule že to jindy posílají dřív. Ale to bylo pred 2 lety, tak by bylo hezký kdyby jim dali termín do 15.
Pak ti to ješte zdrží banka...... Si predstavte že MM poslali výplatu v pátek dopoledne a na účet dorazila ve středu. My sme si ji z práce poslali v útery 16,10 a ve středu ráno jsem ji mela na účte a ani jeden nemáme stejný účet jako zamestnávatel. Tak kde byly MM prachy tak dlouho?????
18. zář 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,úřady jsou prostě instituce,u nás tady na vsi je např.spořitelna,jedinej finanční úřad a oni v úterý a ve čtvrtek maj od 8 do 12 hodin,ostatní dny do 4 a to tam maj hodinu pauzu na oběd,to fakt nepochopim :confused:

jinak mišák má tuhle autosedajdu,je docela dobrá,ale koupili jsme jen do 18 kil,protože předpokládáme,že pak přesedlá do honzisovi,tu si nepamatuju,jak se jmenuje,ale až se mrknu,tak jí zkusím najít www.eshop-kocarky.cz/p29-zooty je to ta vpravo,ještě se chci pochlubit,co jsem koupila mišákovi k svátku,natrefila jsem na to v táborským intersparu a neodolala jsem,myslím si,že se jí budou líbit www.shop.asistentplus.cz/zbozi-83003-php
18. zář 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám,že se to nechce zobrazit,tak zkusím ještě odjinud,jsou to ty kostky úplně dole na stránce www.mojehracky.cz/index.html
18. zář 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
jsem zpátky z kontroly, nemám čas, malá má teploty a furt vříská! Takže monitor OK, jsem prostupná na dva prsty, udělal mi Dr. Hamiltona a myslí si, že do víkendu to bude, kdyby ne, tak další kontrola je v úterý. Jinak mě zatím bolí břicho, ale nic tragickýho, navíc nemám čas se sledovat a já nevím co ještě, malá mi fakt dává, v noci nespala... no co vám budu povídat :wink:

Leni pejska je mi strašně líto... :pensive:

A ty prachy to je teda otřes, ale Beat nic si s tím nedělej, že budeš mít opožděnou platbu, já jsem kdysi taky přepsala byt z mámy na sebe, jí jsem dala nájem aby ještě uhradila jeden a pak že to uděláme na nás a frajerka to všechno vybrala tak mě přišla upomínka, to jsem byla teda naštvaná :angry:
18. zář 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám,že vám to asi neukážu,kdybyste se chtěly mrknout,tak v levým sloupci ve vyhledávání značek si najděte shelcore a tam to pak je :wink:

mišák je dneska protivná,neustále ječí,asi polezou další zuby,celý dva měsíce kajdila polotuhou hmotu,pak se jeden zub proříz,tak tejden kadila tuhý bobky a ted už zase srajduje,tak snad to nebude trvat zas tak dlouho než vyrostou,jdeme si koupit něco k obědu,jsem líná vařit a po včerejším dni strávenem doma potřebujeme trochu čerstvýho vzduchu :wink:
18. zář 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nakukuju kvůli rodičáku a vidím, že jsme na tom všechny stejně. Je pravda, že sociálka má povinnost vyplatit rodičák do konce měsíce, to vím od paní z ministerstva práce a věcí. Ale zároveň mi řekla, že pokud chodí platby nepravidelně, tak se máme obrátit na vedení příslušného Úřadu práce, pod který ta sociálka spadá. Jdu tam napsat mail, pokud Vás to taky štve, tak ho napište taky. Mám zkušenost, že když se lidi ozvou, tak se občas něco změní. Mail na ředitele ÚP tam není uveden, ale je snadno odvoditelný. http://portal.mpsv.cz/sz/local/cb_info/sz
18. zář 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,taky jeste nemam rodicak,je to sileny. Jak dlouho jim to bude zase trvat. pred rokem prisel az 20.9 minuly mesic 15,nebo se stalo i 12 a pak 20
18. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem koukala a taky nemám peníze na účtě.
18. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo holky vidím, že řešíte ty rodičáky a jak psala Slávka že to po tom září chodí pozdě, tak jsem si vzpomněla že loni mi to dorazilo 24., tak se obrňte :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
18. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novinky, právě mi napsal ředitel úřadu práce, že tento měsíc budou peníze na účtu 21.9., zkopíruju se m kus toho mailu :

Snažíme se ale vyjít maximálně vstříc žadatelům o dávky státní sociální podpory a tak vyplácíme dávky SSP v rozmezí 12. až 21. den v měsíci. Den je závislý na množství podaných žádostí a provedení např. exekučních srážek. V měsíci září budou příspěvky na bankovním účtu žadatelů dne 21.9.2009.
18. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, budu si muset zase udělat nějakou rezervu, jenže ono to ne vždycky jde...
18. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
eho moc děkujem za info.

Tak snad toho 21.budou peníze.Tak Beat teĎ už můžeš spát :wink:

Terez mě také dělali toho Hamiltona a nepomohl mi.Jen jsem trochu krvácela po tom.Ale třeba ti to porod rozjede :wink:
18. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:

Terez, tak jsem zvědavá, jestli ten hamilton zabere :wink: to jsi byla už v Krumlově? nevíš, co to bylo za dr., co Ti ho dělal? no, hlavně, aby Kristýnka byla co nejdřív ok, abys měla o starost míň :pensive:
18. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě to důležité:
Terez, doufám, že bude Kristýnce brzo dobře a ty budeš rodit v klidu a rychle :wink:
18. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez taky na vás moc myslím,doufám,že ti ten hmat pomůže a luky bude tady,s kristý je to jak na potvoru,co?doufám,že jí bude líp,že jí klesne teplota,mišák ted spí a ani jí nevadí,že jí tam honzis kouká na pohádky :wink:
18. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky děkuju za palce :slight_smile:

Jsem docela ráda, že jsem teď na tý MD, ale nevím jak to bude chodit další měsíce že :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Oli vyšetřoval mě Dr. Neruda, řekla bych podobný typ jako Fialkovič, strašnej sympaťák, fakt byl moc milej :slight_smile: Říkal mi ať mu nadávám, že to bude nepříjemný, bolestivý... to Římanová se se mnou tenkrát opravdu nepatlala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mě ten Hamilton pomohl akorát k nepravidelným bolestem zatím, takže nic novýho a teď jsem byla ve vaně (moje překvapení, že mi nedělá zle jako minule) a snad to přešlo skoro úplně nebo se to hodně prodloužilo, takže prozatím paráda :slight_smile:
18. zář 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak Krista už to má fest rozjetý a snad už jedou s jejím manželem do porodky

jinak veškeré info

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=100662&vGroupOffset=0&vOffset=17550
18. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak doufám,že fakt jedou,vůbec si nedokážu představit takovýhle problémy,škoda,kdybych to tušila dřív,tak moh manžel kristý naložit a přivézt jí k nám,byl v budějkách na hokeji a my už bysme si nějak poradili
18. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:

Terko, škoda, že jsem dorazila domů až teď :frowning2: kdybych tu byla, tak Ti řeknu, abyste vzali Kristýnku s sebou a mohli jste jí dát k nám, bych pro ní do porodky zajela :confused: moc na Tebe myslíme a doufám, že se brzo dozvíme nový info a už se těšíme na Lukáška :dizzy_face:

jj, Nerudu znám :sweat_smile: ten přebíral ambulanci po Fialkovičovi, měla jsem k němu jít, ale nechtěla jsem :unamused: já jsem s ním měla tu čest v budějcký porodce, když jsem tam ležela s Hynečkem... on mi dělal ten rozhodující utz, po kterým rozhodli, že malej půjde ven... řekla bych hooodně odfláknutej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to už je dávno, asi už se zlepšil
18. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týjo, tak to je akce, on-line porod...snad stihli dorazit včas...možná už je Luky na světě? Moc bych to Terce přála, aby to šlo co nejlépe..
18. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,jak je?co chřipajzna,povolila?
18. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek