• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
beru - hm ty brambory, asi do nich taky půjdu, nam nam
jé a ty buchtičky ty jsem neměla ani nepamatuji
22. únor 2010 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já tyhle metody na vypudění mimi nezkoušela, ale moje spolužačky jo (myly okna a tak) a taky na nic. :grinning:
Beruska, já mám normální plastovou. Dostali jsme ji zdarma ke kočárku, ale nějak ve 3 měsících už tam byl malej moc velkej a šel do vany.
Alen, já budu asi dělat kuře na paprice. Mám na něj chuť. Horší je, že vždycky když chci dělat něco na co mám chuť, tak jakmile dovařím už to nechci vidět. :unamused:
22. únor 2010 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Buchtičky jsou taky výborný nápad. Já už je taky neměla ani nepamatuju. Jenže u nás chlapi sladký jídla moc nemusí, takže mám asi smůlu.
22. únor 2010 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
alen: jj, brambory mnamka.... ale jak píše hydricka měla jsme na ně děsně velkou chut, ale pak jsme s těží snědla jednu malou porci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... a už jsme je nechtěla vidět :sweat_smile: , mám to tak sse vším.... proto měl můj drahý minulý týden v lednici několik druhů jídel - chudák :grinning:

hydri: hm, kuře na paprice :slight_smile: ....

my uvažujeme taky o plastové vaničce- třeba značka bebejou... ale ještě jsme ji neviděla naživo, takže nevím, jak je velká, prostorná a určo by jsme k ní vzali ten stojan :slight_smile: .... a počítáme s tím, že je to na chvíli a pak s malým do vany :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
já na ty buchtičky dostala chut už o víkendu :grinning: , jenže jsme byla líná je upéct... tak sjme včera pekla jen bábovku :grinning:
to můj drahý ej dobrý strávník - jí oparvdu vše, narozdíl ode mne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. únor 2010 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Já půjdu do těch brambůreček, nam nam.
kuře na paprice jsem taky dělala před 14 dny, takže brambory - děkuji za tipy
Tak já se jdu nasnídat, dneska jsem si vychrupovala a ještě letím s naším velkým trhačem ven, tak zatím papapa berušky odpolko...........
22. únor 2010 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Nee, už fakt musím. Už se začínám stydět. A musím to tady trochu udržovat v pořádku, kdybych náhodou vyrazila směr porodnice. Po příchodu domů se mi tuplem nebude chtít nic dělat. A zvlášť jestli budu po nástřihu, tak budu ráda, že budu chodit. :grinning:
22. únor 2010 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
My máme na koupání kyblík od Tummy tub a nemůžeme si ho vynachválit. A když z kyblíku vyroste, tak bude koupačka rovnou ve velkej vaně. :wink: Anettka se ve vaničce koupala asi jen jednou u našich a vůbec se jí tam nelíbilo, plakala protože jí tam byla zima. Byla chudák celá mramorovaná. Takže vaničku jsme zavrhli.
22. únor 2010 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
sarko: jj, tummy tub :slight_smile: je dobrý... měla ho moje švagrová a nemohla si ho vynachválit.... jdu asi udělat pudink, jsem na něj dostala chut :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, je fakt fajn. Jen ta pořizovací cena je docela mazec. :sweat_smile: Ale co! :wink:
22. únor 2010 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
sarko: my nad tummy tub taky uvažujeme :slight_smile: .... rozhodně bychom nebrali tzv. atrapy tummy tubu - jako je např. koupací kyblík od jiných firem :slight_smile: .... no ještě uvidíme :slight_smile:
stojí to za to!!!! co bychom pro naše drobečky neudělali :slight_smile: ....
22. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Já myslí, že je to úplně jedno od jaké značky kyblík koupíš. Ani nevím jak se pohybují cenově jiné firmy. Já jsem ho kupovala od kamrádky po jednom dítěti, byl jako novej.
22. únor 2010 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
my teda provnávali tummy tub s jinou zančkou a ten tummy tub má lepší tvar :slight_smile: ... ty ostatní mne připadají jako kyblíky na plíny :sweat_smile: ....
tak jste ho měli za dobrou cenu :slight_smile:
22. únor 2010 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13157063&tab=7

Tenhle taky nevypadá špatně :wink:

Jo, vyšel nás dobře. Ale kupovala bych tak, jako tak. Ale protože se kamrádka "vyskytlaů ve správný čas, tak se nám to takhle povedlo. :grinning:
22. únor 2010 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: jj, shantala a tummy tub :slight_smile: ....
22. únor 2010 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jen škoda, že kyblík nemá ucho. Ale i bez ucha se s tím manipuluje mnohem lépe než s vaničkou.
22. únor 2010 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: pěkné úterý...

tak jsem volala na gyndu - sestra mi řekla dobrou zprávu.... :slight_smile: tripply negativní :slight_smile: , máme velkou radost :slight_smile: ....

mějte krásný den :slight_smile:
23. únor 2010 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Beruskanula, gratuluji k výsledkům. :slight_smile:
Mě dneska taky přišly další výsledky z genetiky a vše je O.K. Tak ještě ve čtvrtek na poradnu, tak doufám, že mi Dr. udělá UTZ ať jsem úplně klidná.
23. únor 2010 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
hydricka: taky gratuluji k dobrým výsledkům :slight_smile: .... uvidíš, ve čtvrtek to na kontrole bude ok :slight_smile: ...... já naše zlatíčko uvidím až 16. března :dizzy_face: ... už aby to bylo :slight_smile: ....
23. únor 2010 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Já taky doufám, že mimi uvidím. Jinak musím počkat do 12.3. na velký UTZ u Čutky. :slight_smile:
23. únor 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
my jdeme toho 16. taky na velký utz :slight_smile: :dizzy_face: ...
a k Čutkovi se pka objednáme na ten 3/4D :slight_smile: .....a jak se jinak cítíš? :slight_smile:
23. únor 2010 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jde to. Jen jsem těch 14 dní nemohla být úplně v klidu. Dokonce ani ty 3 dny po odběru. V pátek večer začal malej zvracet a měl průjem a v neděli se přidala horečka, takže jsme byli hotový. Tak snad sem mimi neublížili.
A jak se cítíš ty?
23. únor 2010 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, ty střevní virozy a zvlášt, když je maj děti :rolling_eyes: :frowning2: ... tak hlavně, že mu je líp.... neublížili, neboj :slight_smile: .....
cítím se fajnky- na nevolnosti jsem si už zvykla :astonished: - užívám si těhulkování, jak jen to jde :grinning: :slight_smile:.... krásně mi roste bříško - dle mýho až nějak moc velkou rychlostí :grinning: ... no fakt super.... postupně nakupujeme pro malého výbavičku :slight_smile: .....
23. únor 2010 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Viróza už přešla, ale začíná mít ode mě trošku rýmu a kašel. Ale na to jsme už zvyklý. Jinak sílu a elán už má zpátky. Plus nové móresy co se naučil. Jako fňukání a řvaní. Tak to ho ještě musíme odnaučit. Ale jinak už je zlatíčko. :grinning:
Tak hoď do albíka fotečku bříška, ať můžeme posoudit. :wink:
Je dobře, že si to užíváš. Tak to má být. Já si to užívám taky, i když u mě to jde už trošku jinak. :grinning: Třeba nakupování výbavy se mě netýká. Tedy kromě nějakých hadříků co vemu když se mi líbí a jedinej velkej nákup bude kočárek. Na ten se těším. :slight_smile:
23. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, hydri... ty už máš doma slušnou výbavičku :slight_smile: zrovna včera jsme se s drahým bavili, že ted co nakoupíme, použijeme i u druhého a to užnebudou takový nákupy :slight_smile: :grinning: .... ve čtvrtek budu mít zkrácený těhu kalhoty, tak se vyfotím a hodím do albíka :slight_smile: .... a kočárek budeš kupovat kdy? :slight_smile:

no jo fnukání, řvaní... to se odnaučí, neboj :slight_smile:
23. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Radeček se to právě teď naučil jak byl nemocný a fakt mu bylo blbě a neměl sílu, tak se toho jen tak nevzdá. :slight_smile:
Trošku ty nákupy závidím. Mě to celkem bavilo. :slight_smile:
Kočárek koupíme někdy po velkém UTZ. Tedy to půjdu koukat a rozhodovat se co koupím.
Zkrácení kalhot závidím. Já mám přesný opak. Potřebovala bych všechny delší. Mám dvoje na teď a jsou mi krátký. Tedy až nebudu nosit žádné podpatky tak to bude akorát. Takže potřebuji aby už přešla zima. :grinning:
23. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
hydri: jj, mne se kalhoty musí většinou pokaždý zkracovat :grinning: .... a už máš nějkaje tip na kočárek? :slight_smile:
23. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Líbí se mi tenhle: http://kocarkydeniska.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1474959
Ale chtěla bych ho vidět na živo, takže si koupím nejspíš něco podobného, ale v Bejbycentrum.
23. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
hydi: ten je pěknej :slight_smile: ....
tak jsem právě složila přebalovák :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... jen provizorně ovšem....je hezčí než na obrázku :grinning:
23. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukám, že jsou tady samé dobré zprávy, tak gratuluju. :dizzy_face:

hydri, kočárek je moc pěkný!
23. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek