• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Marcelko, to je uplně v pohodě, to co přibrala, fakt... nelam si s tím hlavu tak, abys brečela a dál koj :wink: postupně zase začne nabírat víc :wink: ja si to uplně pamatuju, jak sem z toho byla špatná, když asi 6 týdnů stál s váhou nebo přibral málo, tak tě chápu, ale je to fakt okej a normální, mimčo kolem těch 3 měsíců roste hodně do dýlky, tak ta váha může kolísat :wink: hlavní je, že přibírá! To že jí budeš před a po každým kojení vážit, tě bude stresovat :unamused: ale chápu, že si budeš jistější, ale pokud je spokojená, má počůraný plínky, tak bych byla v klidu, když zkusíš dokrm, tak se taky houby stane, když by bylo nejhůř a zjistila bys, že pije pořád málo :slight_smile: moc gratulujem k naušničkám! :dizzy_face:
6. říj 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, nestresuj se s tím, přesně, jak píše inna12, děti někdy rostou, někdy přibírají, nenech se dostat do kolotoče, kdy budeš jen přemýšlet, jestli se maličká napila - znám od Kájinky - hodně plakala. U nás to teda bylo žízní, poradil nám až homeopat, takže měla od 1,5m vodu ještě ke kojení a odstavila se až ve 13m :dizzy_face: A jak mi tehdy řekl, děti nejsou tabulkový :wink: Zkus homeopatika Ricinus communis 5CH - jsou na tvorbu mléka, seženeš je, myslím, i u nás na Šumavě nebo ti je objednaní a ty máš asi lékárnu na Máji blíž, viď. Ale bude to dobré :slight_smile:
7. říj 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos ja som si ho objednala po netu s dalšími vecmiky.... Bylo to v akci.... Mrknu mikrovlnku u tchánovcoc a když bude taky malá tak ju zkusím prodat :slight_smile: nekomu kto má veeelku mikrovlnku a bude mít díte :grinning:

@marcelkap holky maju pravdu. Hlavne se nestresuj. Zkus to mlíko, ja ko pila denne taky víc než litr apak jsem pila tie čaje na kojení....
7. říj 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci krom kojocaju, pij taky meltu s mlickem :slight_smile: :wink: a kdyztak zkus ta homeopatika :slight_smile:

my jdeme na prevazeni v utery, tak jsme zvedava
7. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme včera večer dali Nutrilon a Linduška se poprvý vyspala :slight_smile: Spala od 9 večer do 9 ráno a vzbudila se jednou na kojení. Takže asi fakt měla chudinka hlad a já jsem jí takhle trápila.
Už do sebe leju mlíko jako blázen, oprášila jsem odsávačku.
I když jsem to nejdřív obrečela, tak nakonec mi ten Nutrilon vůbec nevadil, když jsem viděla jak je ta naše holčička spokojená a jak hezky usla bez breku.
7. říj 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 já ho tak ykupovala na netu...:slight_smile: tak jsem zvědavá zda se tam vleze

@marcelkap no ti mi ani neříkej, že ti spala takhle krásně dlouho, to mě se ještě nepoštěstilo...:slight_smile: A kcůli UM nesmutniu, my jsme taky na Nutrilonu a je mifajn, z kraje mi to bylo hodně líto,ale ted jsme spokojené obě, SOfísek krásně roste a já mám přehled jak mi papká a můžu večer aspon na cvičení a zakrmí tatínek... :dizzy_face: všechno´je na něco dobrý !!
7. říj 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap souhlasím s gabčou. Důležité je, aby byla malá spokojená a krásně rostla. A ty výhody k tomu taky nejsou špatný. Já si třeba dneska dala výborný bramborák s docela dost česnekem. :wink: :grinning:
7. říj 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ještě mlíčko mám, zatím dáváme Nutrilon jen večer. I když dneska ho vůbec nechtěla. Napila se odemě, trošku si pobrečela a usla. Snažila jsem se, aby si dala ještě Nutrilon, ale vůbec nechtěla.
A přesně jak říkáte, hlavně, že je spokojená a poroste.
7. říj 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap MArcel zkus ty pít Nutridrink, mně to pomohlo. A pak se to zase srovnalo a malá je spokojená a doteď jen a jen kojím a kojím :slight_smile:)
7. říj 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii A neni nejak víc druhů? A kde se to kupuje? V lékárně? Díky
8. říj 2010 v 05:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap Jjo je, vanilka, čokoláda, tropická příchut a asi i další, ale nejvíc mi chutnal neutrální :slight_smile: Určitě koupš v lékárně :wink: J8 je pila i v porodnici abych měla brzy mlíčko. Doplní ti to vše potřebné i vitamíny a minerály...
8. říj 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, co můžu fakt doporučit, a co holkám z termínu pomohlo i pak nejvíc z těch x věcí, a že toho vyzkoušely :stuck_out_tongue_closed_eyes: , je ta pískavice - řecký seno, je to sice hnus, ale asi to nej na tvorbu mlíčka, a super, jak maličká spala! :dizzy_face:
je to tohle http://www.koreni.cz/detail.php?pid=307
8. říj 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna12 A to se přidává do jídla nebo se to jí samotný, nevíš?
10. říj 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii Tak už jsem koupila ten Nutridrink, zatim banánovej a byl docela dobrej.

Je to nějaký divný...když si odsaju, tak vymáčknu z obou prsou tak 50ml. Když jí nakojim tak se u toho vzteá, že jí to neteče, ale pak je v klidu. Večer jsme se do ní snažili dostat Sunar, ale pod tlakem si vzala 20ml a spinkala od 20:30 do 8 a dvakrát se vzbudila na kojení, což si myslim, že je dobrý. Takže mi jako hladový dítě nepřijde, když nechce už víc jíst a takhle hezky spinká.
10. říj 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap Marcel, to ti spinká krásně!!! Myslím že má mlíčka dost... já kojím přes den ani ne co 2 hodiny a v noci spí jako u tebe... takže bych to vážně neřešila...
Co se týká toho odsávání, někomu to třeba ani nejde :slight_smile:) já ze sebe nedostala skoro nic ale když pije Helenka tak to stříká :slight_smile:))
10. říj 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii Já jsem jí od středy dávala pít z obou prsou, prostě jako když jsme s kojením začínali. Teď večer jsem jí dala jen z jednoho, trochu si cucla a pak vymlaskla 70ml Sunaru a už krásně spinká. A to je hlavní, aby byla spokojená, pěkně přibírala a tedy zdravá.
10. říj 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji hezký večer, omluvám se že vám sem takhle vpadám ale nemáte někdo čísla z dnešního nedělního blesku do soutěže bleskovka? Nestihli jsme dneska koupit blesk a nikde na internetu to nemůžu najít.Moc děkuju.
10. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim jestli uz je mas 125 128 154 156 192 198 200 209
11. říj 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
slavuska1, tak jak to s tebou vypadá?Pořád se malému nechce ven?
12. říj 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorova66 ahojky. malému se pořád nechce. Dr. hlavne počíta s termínem 28. 1O. takže mám další ko 19.10. :frowning2:
13. říj 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 aby nakonec neměl dr. pravdu :wink:
13. říj 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
slavuska1 tak snad se rozmyslí a půjde ven co nejdřív :slight_smile: hezky si užívej ještě bříška
13. říj 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
toho se desím že bude mit dr. pravdu. :confounded: Ale nevycházi mi to na splodení prcka...... A proto se bojím aby tamnebyl nejak moc dlouho a nezakalil si vodu a nezkomplikovalo sa to.
Břiško si už nejak neužívam. Fakt mi neni uplne nejlíp, ale prežít to musím. Dneska som ešte nevyspalá. Takže asi budem oddychovat :slight_smile:
13. říj 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
slavuska1 a když si požádáš o vyvolání,tak by ti to dr.nenapsal?Já jsem si také zažádala a vyvolali to,ale já chodím k dr.do Tábora a také jsem tam rodila.
budem na tebe myslet,aby jsi to měla co nejdřív za sebou a ulevilo se ti :slight_smile:
13. říj 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zase nechci dr. nejak podezířat, že mi blbe spočítala dátum. Ješte když fakt nevím datum poslední menzes. Ale vubec z ničeho mi to nevyházi na pozdejí jak je to púvodne. Spíš si říkam že se pri nejaké príležitosti (že mi bude blbe, nebo me neco víc bolet) dám odvest do porodnice a tam si snád mimi ješte premeří a podobne.
Včera mi síce delala i utz (krátky) kontrolovala placentu a jak je nízko a pak monitor. Ale aj tak jsem v rozpacích...Hlavne at to dobre dopadne :wink:
13. říj 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Ani jsem se nepochlubila s poradnou. Malej kýlu nemá (ale pro jistotu to mám kontrolovat) a má už 6130g. Ale Dr. se tam pěkně 2x počůral a poblinkal. :grinning:
@slavuska1 koukám, že se prckovi stále nechce. Nebo je změna? :slight_smile:
15. říj 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka : gratulka ke kontrole....
my byli v utery v poradne taky a malej ma 4kila :slight_smile:

taky jsme zvedava, co Slavka
15. říj 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula gratulace i vám. To Floriánek pěkně roste. :slight_smile:
Jediné co se nepovedlo je očkování. Měli dostat injekci už za 14 dní, ale bohužel mu hnisá furt ranka po TBC, tak to vypadá na odložení.
15. říj 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka : no za poslednich 14dni pribral 10deka :fearful:
ale dulezity je, ze pribira aprospiva :slight_smile:

ajaj, tak snad ta ranka bude brzo zahojena, zbytecna kopmlikace...

jo do alba jsme hodila nejaky fotky :grinning:
15. říj 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula hlavní je, že přibral. A podle super foteček je spokojený a o to jde. :wink:
Tak holt bude malej očkovaný dýl. To se nám stalo i s Radečkem. Tomu to taky hnisalo, tak byl očkovaný snad až v 5 měsících.
15. říj 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek