• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Taky jsem hodila pár nových foteček do albík. Nějak na to zapomínám. :grinning:
15. říj 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka Teda, tak to vám Lukášek pěkně roste.

@beruskanula Přesně tak, hlavně, že vůbec přibejvá. Naší doktorce se nelíbilo, že Linda přibrala 250g za 3 týdny. No co, dyť je prcek od narození, tak přece nemůže přibejvat stejně jako chlapy...jako třeba Lukášek :slight_smile:

Mě nějak začalo ubývat mlíčko, tak jsme teď na Sunaru, ale jenom večer, přes den pořád kojim. Když se snažim přes den jí dát flašku, tak to vůbec nechce. Ale večer, to ví, že se půjde spinkat, tak to zdlábne 120ml a pěkně spinká.
15. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap přesně tak. Je jasný, že Luky bude přibývat víc než vaši mimískové. :wink:
To mě už se vytváří jen pro tu potřebu před pitím. Ještě před pár týdny, když jsem nekojila třeba 2x za sebou tak se mi bolestivě nalili a když jsem kojila, tak se mi z druhého taky spustilo mlíko a teď už nemusím používat ani ty polštářky do podprsenky. :slight_smile:
Malá je šikulka když takhle ví kdy pít z flašky. :grinning:
15. říj 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak co je nového?

@marcelkap: Linda bude drobounká holčička, tak se s tím zbytečně netrap....doktoři se rádi drží tabulek.....my prý vypadáme na půlroční dítě....Šimon mám 7350g a 64cm

Jinak jsem taky dala konečně nějaké fotky do alba
15. říj 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka Mě při kojení z druhýho prsu teče pořád . Myslela jsem si, že to přestane, zvlášť teď když už toho mlíka tolik neni a ono furt teče. Ty polštářky já pořád používám. Ve dne když se nějak ohnu nebo si na ně nevědomky zatlačim, tak teče a hlavně v noci.
Vůbec mě netrápí, že je Linda taková drobná. Já jsem prý byla taky taková, nechtěla jsem moc jíst a co ze mě vyrostlo :grinning:
15. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap tak to máš mlíka stále dost. :grinning:
Já sice nebyla nejmenší, ale pak jsem se vytáhla a byla jsem samá ruka samá noha a pak nastoupila puberta a bylo to. :grinning:
@bodlasek super fotečky. Malej je roztimilý v tom tygřím. :grinning:
16. říj 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky, prominte ze sem, sem dlouho nenapsala ale mam doma problemy , doszvedela jsem se hrozne veci co o me a o mem priteli mamka povida! A je to fakt hnus! a tak si s pritelem hledame nejaky podnajem a zitra jdeme hned na prohlidku 3 bytu, tak uvidime! Jeden je na rudolfove a 2 v budejcich! Tak se uz docela tesim!

Jinak maly Tadeasek mel vcera uz 2 mesice :D a je krasny zdravi, a je to nase male stesticko! Sem rada ze ho mam :D
A co vy jinak je neco u vas noveho?

Zatim se mejte a ja se zase ozvu! Papa
16. říj 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

marcel, Linduška je nádherná, koukala jsem na FB .. :dizzy_face: :dizzy_face:

Lukášek je hodně dlouhý, vid? Kolik měří?? No má být vysoký po kom...:slight_smile:

denca, moc me mrzí čím si procházíte a hlavně že zlo jde od tvé maminy...:frowning2: určitě vám samotným bude líp, tak at brzo najdete byteček !!

Sofísek má něco málo přes 6 kg, přijde mi buclatá, ale koukám do průkajdy Emm a ta měla ve 4 měsících 6160 g a ted je vyzáblina, tak uvidíme...kazdopádně Sofísek bude mít ve 4 měsícich o nějaký ten gram více..:slight_smile:

Holky co nějaký srazík??
16. říj 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca24 mrzí mě, že máte doma problémy místo toho, aby jsi si vy a hlavně mamka užívali malého. Ale aspoň budete ve svým a ty to budeš mít blíž do budějc. To je taky fajn. :wink:
@gabcos kolik má Luky nevím. V 6-ti týdnech mě 60,5, Tak uvidíme za 14 dní na 3 měsíční prohlídce. Ale zdá se mi nějaký dlouhý. :grinning: :grinning: Sofinka je krásná holčička a jestli má nějaké to deka navíc nehraje roli. Vždyť nemá být po kom plnější. :slight_smile:
Srazík by byl určitě fajn. Teď se něco domlouvá na listopad i v budějčandách.
16. říj 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos Oni z tý váhy ty prckové stejně vyrostou nebo to doženou.
Jsem se na vítání potkala s pani, která rodila o hodinu a půl dřív a ležely jsme spolu na pokoji a její "prcek" váží 8kg. To byl pěknej pohled s Linduškou vedle sebe, která má 4kg :slight_smile:

@denca24 Ať co nejdřív něco najdete. Babička by si měla co nejvíc užívat vnoučka a ne dělat potíže, škoda.

Srazík bych brala, ale my jsme teď nastěhovaný u našich v Soběslavi, protože nám doma dělaj výtah a zatim je to plánovaný do konce října. Takže bych mohla až pak, až budem doma.
16. říj 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ona si uziva vnoucka, ale jde o to ze pomlouvaji me i meho pritele! Dozvedela jsem se ze mi chce sebrat maleho a pritele vystrnadit pritele a dalsi hrozny veci! No a zatakovych to podminek nehodlam s ni bydlet !
a srazik bych taky brala. A my chceme uz zacatkem listopadu bydlet! Kdyztak vam dam cislo a dejte mi vedet, rada se s vami konecne sejdu! :D
Moje cislo: 604757719 :slight_smile:
16. říj 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Narazila jsem tu na koníkovi na téma co koupit půlročnímu dítěti k vánocům.... tak mě napadlo, že se vás zeptám jestli už máte vymyšleno, co těm vašim drobečkům budete kupovat. My zatim máme v plánu jídelní židličku, ale vůbec nevim jaký hračky. Tak poraďte nebo vy co máte už jedno starší dítko, tak co mělo v tom půl roce rádo, jestli si to pamatujete :slight_smile:
16. říj 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, promiňte, že sem tak lezu, ale zahlédla jsem dotaz @marcelkap :slight_smile:

Vítkovi jsme k 6 m. koupili knížku od Fisher Price: http://www.legenio.cz/fisher-price-mluvici-knizka-mini-fp-p8145-medvidkovy-tvary-a-barvy/ ... Je to jeho nejoblíbenější hračka, baví ho i teď v roce. Jediná, u které vydržel tak dlouho, a pro mě taky jistota, že když nevím, čím už ho zabavit, tak touhle knížkou ano :slight_smile:.
16. říj 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap : my vemem nejakou interaktivniúhrajici hracku od lamaze, pak prvni knizecku :slight_smile: a taky usinacka.. a vic mne nenapada-zatim-musim popremyslet... samo obelcky, ale to se nepocita :grinning:
16. říj 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pablinka Děkuju za typ :slight_smile:
16. říj 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap my koupili Radečkovi tenkrát tuhle opici a byl z ní nadšenej. Pořád si s ní hrál. Byla to nejhranější hračka.
http://www.pompo.cz/mattel-fisher-price/fisher-price-hudebni-micek-s-opickou.htm
A Lukáškovi jsem teď koupila tohle do vany.http://www.pompo.cz/mattel-fisher-price/fp-plovouci-hroch.htm
17. říj 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak vas chci informovat ze jsme se vcera sli divat na byt a posledni vikend v mesici se budem stehovat do č. budějc! Byt je podkrovni a moc hezky! Uz se tesim az tam budem! Vse mame blizko coz me tesi! Tak se zatim mejte ahoj :slight_smile:
18. říj 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca24: tak to je paráda že vám to vyšlo...tak ať se vám hezky bydlí :slight_smile:
18. říj 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca24 skvělé že to vyšlo takhle rychle. Tak ať se vám jako rodince v novém krásně žije. :slight_smile:
18. říj 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca24 Tak to je super. A kde to je?
18. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky, moc dekuji,a urcite se nam bude dobre bydlet verim v to! A i domaci je strasne fajn!
Marcelkap: Je to v Prokišově ulici, rodinny dům! Protina ulici Manesovu a Dukelskou myslim! :unamused: :sweat_smile:
18. říj 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj @slavuska1 , tak jak to s tebou vypadá, ještě nerodíš? :slight_smile: já už bych ten pupek taky nejradši shodila, ale malá si nedá a nedá říct :slight_smile: navíc se mi teď poslední týden objevují strie, tak jsem z toho nešťastná a doufám, že už tomu bude brzy konec...
19. říj 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík,
tak máme dneska přesně 4.měsíce, dorazily jsme z poradny a očkování...máme 6130 g a 63 cm..hodila tam dr. otočku na bříško,tak doktorka koukala a moc ji chválila...taky říkala, že vypadá spokojeně a že je vidět že pěkně papká...
a radí začít s příkrmama, zeleninkou jako !! aaaaaa, už je to tady, mě přijde na to malá,ale když je stejně už na UM, tak asi pomalu začneme...nechám si to asi na víkend !! :slight_smile:

denca,gratuluju k bytečku !!!
:wink:
19. říj 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos : gratulka ke kontrole :slight_smile: letiii tooo
Flori ma dnes 2mesice :slight_smile:
19. říj 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos gratuluji ke kontrole. Už příkrmy? To to letí. Ale je fakt, že mi na tom budeme za chvíli stejně. :grinning:
19. říj 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 jsem zase tady. Byla jsem od nedele obeda v porodnici. Ráno my začli krásne kontrakce a když byli po 3 nekdy 2 minutách tsk sme šli. Na příjme kontrakce byli, ale neotvárela jsem se. Tak me dali na oddelení a po hodine začali kontrakce ustupovat :frowning2: až ustupili. A do dneska se nevrátli a nález nezmenil, tak mne poslali domu, že v pátek ráno kontrola.

Takže ted už verím že ten druhý termín bude reálny a nejspíš se tam potkáme:grinning:

@denca24 gratuluju k bytečku. To budete nekde blízko nás.... My jsme v Máneske.

@gabcos gratuluju k odporučení k příkrmu :wink:
19. říj 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos Jeee, už příkrmy zeleninový? Dyť je to takový malinký miminko :sweat_smile: Ale hlavně že hezky papá mlíčko a přibírá :slight_smile:

Linduš dneska poprvý si dala mlíčko z flašky i přes den, vymlaskla 60ml. Asi zjistila, že ode mě se už fakt moc nenají.
19. říj 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap jjo, plně kojený děti najíždí na příkrmy v 6.měsíci, ty na UM už od 4.měsíce...no mě to přijde taky brzo, hrozně to uteklo... :fearful:
19. říj 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 tý jo, tak to tě mrně docela napíná, viď? Tak snad se to brzo rozjede už "pořádně" a Patriček tě nebude dlouho trápit. Já už na to taky čekám jak na smilování...
19. říj 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
slavuska1 tak snad už to bude brzo.také ti mohli dát tabletku,aby jsi to měla už za sebou
kebule82 snad už to také brzo přijde.Vy určitě budete se Slavkou rodit spolu :slight_smile:
19. říj 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek