• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
@sykorova66 díky, sama jsem zvědavá, kdy to přijde :slight_smile:
19. říj 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slavus1: jj budeme manesovku maem taky kousek! Takze skoro sousedi :grinning:
A uz je i zaplaceny najem takze 29.10. se stehujem! Uz se nemuzu dockat!
Doma je to fakt uz mazec! A koukam ze to mas za par! tak treba az se nastehuji tak ty prijdes domu nebo te odvezou! :grinning:

19. říj 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca24 super, že se vám to podařilo sehnat takhle rychle a na suprovém místě. :slight_smile:
20. říj 2010 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja chtela taky tabletu, ale říkali že dole to není připravené tak počkáme. Uvidíme v pátek.

@denca24 dufam že 29. už budeme doma :grinning: držím palce nech stehováni klapne a moc se vám tady líbi. určite se potkáme a dáme prochajdy :wink:
20. říj 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hydricka: Jj sem strasne rada ze jsme to takhle rycgle sehnali, nebo spis ten muj sikovnej chlap! :slight_smile:
Bez nej bych asi byla ztracena :frowning2:

Slavuska1: Urcite dame prochazky budu se tesit! A stehovani je jisty uz na 100%! Takze jen preckat tyden doma a pak uz hura do noveho! Sem fakt po dlouhe dobe zase stastna! :grinning:
20. říj 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slavuska1 máš na FB krásné fotky moc ti to tam sluší.Snad už dneska s tebou v té porodce něco udělají :slight_smile:
22. říj 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorova66 neudelají :grinning: Jsem se ptala či ten další termín není moc pozde, tak me trochu utešili a dúfam že to bude ok. :wink:
dík za pochvalu fotek. Včera bylo ješte krásne a tak jsem si řekla že stihneme alespon podzimní foto a pak se Filda rozhodol, že si ide fotit stromečka, tak jsem mu řekla at odfotí aj mna. Tak dal 2 fotky stromu, nebo trávniku a pak i maminku..... je to šikulka :wink:

Dneska mi je ale obzvlášť divne. Brutálne me páli žáha. Vždy jsem to doted vydržela přes den bez renie, ale ted to asi nevydržím :grinning: a budu muset dát i cez den....
22. říj 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem přidala aj jsem nejaké fotečky (do alba budeme4 a Filip IV) :slight_smile:
22. říj 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zpráva o Slavušky:wink:

"Volam sa PATRIK, mám 3300g, od 25.10., 2:00hod. pozorujem tento svet a je tu krasne Sme ok a mamka s tatkom to zvladli rychlo a statocne" :dizzy_face: :dizzy_face:
25. říj 2010 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slávko mooc gratulujeme.Tak jsi se dočkala :slight_smile:
25. říj 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slavuško, velikánská gratulace k Patričkovi. Ať vám dělá jen a jen samou radost.
25. říj 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veliká gratulace i od nás !! Patričkovi hodně zdravíčka a at se mu na světě líbí !!! :dizzy_face: :dizzy_face:
25. říj 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Slavu taky se přidávám ke gratulacím a přeji hlavně ať jste zdraví a Patriček vám dělá jen samou radost :slight_smile:
25. říj 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slavce posilam velkou gratulaci :slight_smile: :wink:
25. říj 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 moc gratuluji k malému Patričkovi, ať jste zdraví a dělá vám jen samou radost.

Já nastupuju zítra na vyvolání kvůli té cukrovce, tak jsem zvědavá, jak se malé bude chtít ven :slight_smile:
25. říj 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 Držím zítra palce aby dopalo vše dobře a malé se chtělo na svět hodně rychle a bezproblémově. :wink:
A Slavusce ještě jednou moc gratuluji k Patričkovi.
25. říj 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kebule82 tak ať ti to dobře dopadne a malá tě moc nepotrápí :slight_smile: hezkej pocit,že už jí budeš mít co nevidět v náručí viď :slight_smile:
25. říj 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, muzu se k vam pridat? :slight_smile:
25. říj 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kebule82 třeba se fakt v té porodnici potkáte se Slávkou :slight_smile: Ať se Michalce chce na svět co nejdřív a moc tě nepotrápí :wink:

cutce určitě :slight_smile:
25. říj 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Vítej mezi námi. Koukala jsem do tvého albíka. Máš už krásné bříško. :slight_smile:
25. říj 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju, jj, no mamka mi kdyz me videla, tak se zdesila, ze pujdu brzo rodit :grinning: :grinning: :grinning: . jinak ja jsem puvodne s CB, ale jinak ziju v Anglii

a co tam u vas noveho?
25. říj 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce tak velké ho zase teda nemáš. :grinning: :grinning: A kde žiješ v Anglii?
Tady je to pořád stejné. :slight_smile:
25. říj 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka ziju v Kentu, pod Londynem. No mamka me jen videla prez skype :grinning:
25. říj 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce a jak se ti tam žije? Tak to chápu, že se jí zdálo velké. :grinning:
25. říj 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka celkem dobre, akorat, ze ta rodina a znamy chybi :slight_smile: ty zijes primo v Budejicich?
25. říj 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce tomu věřím. Já jsem srab který by se do ciziny jen tak nevydal. :grinning:
Já bydlím v Nemanicích.
25. říj 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc vám děkuji za podporu, už se moc těším, i když vím, že vyvolávaný porod je horší, trvá déle, ale určitě to stojí za to :wink:
25. říj 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 neboj. Určitě to zvládneš v pohodě. A třeba si to ještě malá rozmyslý a ani vyvolávačku nestihneš. :wink:
25. říj 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka tak to by bylo ideální :grinning:
25. říj 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kebule82 já jsem byla na vyvolání v 7hod mě přijmuli dali tabletku a nic se nedělo.Dr. mi řekl,že jsem prvorodička a že to chce mít za svojí směnu hotové.Tak mi v 10 píchl vodu.A pak se to rozjelo.byla jsem ve vaně a porodní asistentka mi říkala,že to bude nejdřív tak v 7hod. večer tak jsem říkala to snad nemyslí vážně co tu budu do večera dělat.
Pak přišla za chvilku zase asistentka, že šel dr. na oběd a zkontrolovala mě a hned mě hnala na sál.A malej se narodil v 11.53.Dr.přišel až když mě šili.Divil se,že jsem to vzala najednou takhle hopem.Porodu se vůbec neboj.Buď v klidu a hlavně uvolněná :wink:
Já jsem rodila v Táboře.Hodně kamarádek mě od ČB odradilo,že vyvolávají třeba i 3dny.Tak snad zítra budeš mít Michalku u sebe.
25. říj 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek