• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
@kebule82 Nevim jestli si to ještě přečteš...každopádně držim pěsti, ať je všechno v pořádku.
Mě v čb vyvolávali...v 8 ráno mi dali tabletku, pak píchli vodu, v poledne začali bolesti, ale takový, že jsem ležela na posteli a pospávala a v 14:47 byla malá na světě, takže neboj, 3 dny v čb porod nemusej vyvolávat.
25. říj 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 : nevim, jestli si to prectes :slight_smile: , kazdopadne moc drzim palecky, aby si mela rychly a bezproblemovy porod...

ja taky byla na indukci.... v utery vecer zavedli tabletu, v noci zacaly bolesti- ale ja je tak jako porodni nebrala, proste zacatek :grinning: , ve stredu brzo rano mi praskla voda, od ty doby pravidelny kontra a ve ctvrtek dopo se Flo narodil :dizzy_face:

drzim moc palecky a treba se mala vyvolavacky zalekne
25. říj 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky, tak včera jsme byli u dr. a važíme už 4,97kg což je krása. Paní doktorka nas pochválila! A pritel jel dnes pro kliče tak že byjsme se mohli v fleku stehovat ale musime to nechat na patek dřiív nás nemůžou odtěhovat, zařívily jsme to u skoro tchana! Přítolovo taty!

A jinak gratulka Slavuš k Patrikovy. Si mi říkala že to určitě stihneš do toho 29.10. a taky že jo. Tak to se určitě někdy potkáme!

A jinka všem ostatním co budou rodit tak hodně štěstí.Držíme pěsti aby vše dobře dopadlo. :slight_smile: :wink:

A cutce vítej mezi námi :slight_smile:
26. říj 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 hodne stesticka a at to dobre zvladnete :slight_smile:
26. říj 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca24 moc dekuju za privitani :grinning:
26. říj 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsme byli v poradne... 4170gr, dr. malyho pochvalila, jak krasne drzi hlavicku, jak je moc sikovnej :slight_smile: a jak ho maminka pekne oblikla :grinning: :slight_smile:

cutce ahojky :slight_smile: , my se uz zname :slight_smile: :slight_smile:
26. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula tak to je malej šikulka. :grinning: My jdeme až příští týden, tak jsem zvědavá kolik bude zase mít. :grinning: :grinning:
26. říj 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula zname? a odkud? Promin, ja jsem poznala tolika lidi, ze si nepamatuju :sweat_smile:
26. říj 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce : z beremka :slight_smile: , psali jsme si skrz restauraci pod hradem :slight_smile: :slight_smile:
@hydricka : jj, je sikulka... pak pisni, kolik Luky ma :slight_smile:
27. říj 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula aha, a jak jste to nakonec vyresili?
27. říj 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce : svatbu jsme nakonec odlozili- kvuli me hospitalizaci v tehotenstvi.... vemem se pristi rok :slight_smile:
27. říj 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula aha, tak to me mrzi a mate to naplanovane v podhradu :slight_smile:
27. říj 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, nejspis tam udelame hostinu :slight_smile:
S Radkem skvela komunikace :slight_smile:
27. říj 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula tak kdyz by to bylo pristi rok, bych se na Vas prisla podivat :slight_smile:
27. říj 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula napíšu. Ale nevím, jestli to chci vědět. :grinning: :grinning: Hlavně, aby měl Luky už zahojené očkování z porodnice a mohl se naočkovat.
27. říj 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

jsme doma.....
Moj porod bol strašná rýchlovka. 23.55 mi praskla voda, 01,15 jsem mela v nemocnici po monitoru a v 2,00 byl venku. Pred prasknutím vody kontrakce žádne a pak teda byly, ale šlo to prežít. na sále byl na 4-5 kontrakci venku, takže spokojenost.
Je to zlatíčko, zatím pořád spinka, a papá, a samozrejme kaka takže to jde a snád mu to dlouho vydrží.
Pozdravuje vás Katka s Michalkou :slight_smile: Potkali jsme se :grinning: Jsou v pohode tak vám sem pak uro napíšu :wink:
28. říj 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Slavusko, tak to je dobre, ja mela skoro stejny porod! Ale ted je to uz zase o necem jinym. Preji aby vam Patrik delal jen radost a kolik važi?
A vidis ze jsi to stihla nez se nastehuji. Zitra uz tam budem nastehovany! :grinning:
28. říj 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vážil 3300g, meří 49cm. drobeček krásny :grinning:

Tak už určite balíte na zajtrajšie stahovanie. držím palce nech sa vám tu líbí...
28. říj 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 moc blahopreju k malemu patrickovi, at se mu na svete libi a dela jen smaou radost :grinning:
28. říj 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slavuso moc dekujem,a libit se nam tam bude! Je to klidna lokalita a vse blizko. Takze v pohode! A nejake veci uz jsme tam prevezli vcera! A dnes uz jen ty vetsi kusy Jako je obyv.stena a skrine a postylka! Uz se tesim !!!!! :grinning: :grinning:
Tak se tu zatim mejte ahoj
29. říj 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, jdu na vás jen mrknout a nahlásit, že už jsme taky doma. Příští týden snad bude více času, tak pak dám nějaké fotečky a písnu, jak probíhal porod.

Jinak malá Michalka se narodila 27.10. ve 4:38 a měla 3420 g a 49 cm. A je to kočka :grinning:
30. říj 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 gratuluji k Michalce. Ať vám krásně roste a ať se jí tu líbí. :slight_smile:
30. říj 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kebule82 taky moc gratuluji k Michalce at vam dela samou radost a at roste do krasy!

A jinak chci nahlasit ze uz jsme se zabydleli a je to tu super moc se nam tu libi a maly tu je hodne spokojeny snad vic nez doma tam kde jsme byli! Tam skoro porad brecel a tady je ukecany :grinning:
30. říj 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 : Gratulka k Michalce :slight_smile:
31. říj 2010 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca24 super, že se vám tam líbí. A malej třeba vycítil, že tady máte klid a pohodu. :wink:
31. říj 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka: asi jo.Deti jsou na tohle chytry i kdyz jsou maly! A taky kdyz si ho mamka chovala tak porad jen brecel, ale tady jen kdyz si nemuze prdnout nebo kdyz s nim nikdo neni v pokoji! No hlavne ja kdyz nejsem v jeho blizkosti :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca24 tak to je hlavní, že máte prostě pohodičku a už se nemusíš ničím nervovat. Děti tohle opravdu vycítí.
31. říj 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj je to fajn. vsechno mi jde ted mnohem snaz nez doma. :wink: :slight_smile:
31. říj 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca24 to věřím. Je super, že jste sehnali podnájem takhle rychle a ještě v centru. :slight_smile:
31. říj 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka: jj je to super, vse mame po ruce a nemusim myslet na to kdy mi jede posledni bus! :grinning:
A hlavne pritelovo rodina bydli kousek od nas! Takze kdybych potrebovala pohlidat maleho nebo se nudila muzu k nim na navstevu! :slight_smile:
A jsme za toto bydleni rada, je tu hezky a hlavne klid! :wink: :slight_smile:
31. říj 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek