• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
kebule82 gratulujeme k Michalce
31. říj 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, moc gratuluju k Michalce, je nádherná.

My už jsme se přestěhovali zase domů, výtah máme hotovej
Když už i Denča je v budějcích, tak bysme mohli dát nějakej srazík...co vy na to?
31. říj 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem se zeptat vás, co dokrmujete UM, kolik tak toho vaše děti zdlábnou, kolik vypijou třeba večer po koupání než jdou spát. Dííík
31. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82: gratulace k Michalce, ať ti dělá jen a jen radost :slight_smile:
@marcelkap: já jsem pro srazík, snad to konečně vyjde a poznám vás osobně :slight_smile: My jsme jen na UM a malej přes den sní 120ml a večer před spaní někdy 150 a někdy 180...ale my jsme jen na UM
31. říj 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap já dávám malému moje mlíko (ale to si moc nedá) a pak vypije 90ml. A před koupáním a v noci pije 120. A když jdu někam ven i s malým, tak má taky jen UM těch 12ml.
Já jsem taky pro srazík.
1. lis 2010 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík,

veliká gratulace k MIchalce !!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Sofí pije větsinou 150-180 ml UM, ale jsme taky jen na UM...

pro srazík jsem též ..:slight_smile:
1. lis 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak jsme po tříměsíční prohlídce. Lukášek má 6700g a 67,5 cm. Jen očkování jsme museli odložit.
3. lis 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.

S UM neporadím....
Je fajn že máte hotový výtah a jste znova doma :slight_smile:

Se srazíkem souhlasím a pripojím se :slight_smile:
3. lis 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
a UM taky neporadim, mlika mam porad dost :grinning:
A srazik bych taky dala! a videla bych to asi az nam prijdou penize! a asi bychm zasli do igy ne? Tam se mi to zda nejlepsi :grinning: :slight_smile:
4. lis 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes sem opet dostala sms od mamy, byla fakt hnusna! Ze je vubec nezajimam a ze babicka jde 2.12 na operaci, a ze se mnou pocitala! Ale me nikdo nedal vubec vedet ze jde do nemocnice nic a to bylo vzdy takto, oni se vzdy mezi sebou domluvily a pak my jsme se to dozvedeli jako posledni a bylo uz o tom rozhodnuto! Sem zase se nastvala :frowning2:
4. lis 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Já asi srazík nedám, budu tu mít příští týden mamču a ještě se necítím zrovna nejlíp, ale toho dalšího bych se moc ráda zúčastnila a ráda bych vás všechny poznala!

@denca24 to je hrozný, jak takhle zlobí rodina, člověk se fakt nikdy nikomu nezavděčí. A o to víc je to horší, když takhle začne vyčítat vlastní máma, viď? Ale vykašli se na ni, pokud to jde, jste už rodina s přítelem a prckem, tak snad můžete jednat sami za sebe, ne? Myslím, že se ti hrozně ulevila, když jsi se odstěhovala, viď?

jinak děkuji všem za gratulky, malá je vcelku hodné mimčo, soustu času prospí. Občas nás sice trápí prdíky, ale zatím to zvládáme, musím to zaťukat :slight_smile:
5. lis 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kebule82: jj je to fakt hnusny od nich, a vykaslat se na to fakt nemuzu jelikoz tata me vydira skrze mamku ze jestli si neco udela tak ji mam ja nasvedomi a pak mamka skrze babicku ze se o ni vubec nezajimam! Ale to vubec neni pravda! No sem uz z toho fakt na palici, a misto abych mela klid od nich tak me porad prudi, po smskach! :frowning2: :cry:
5. lis 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca24 s tou mamkou a rodinou je mi to líto. Snad se to nějak brzy zlepší. Je mi jasné že nemyslet na to nejde, ale snad se to opravdu zlepší a ty budeš mít klídek. :wink:
7. lis 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka: no klid asi mit nikdy nebudu a zlepsi se to az mamina bude mit zase me a malyho pod dohledem!
Ale ted bych rekla ze to bude cim dal horsi, jelikoz my jak mama tak tata psali dost brutalni zpravy! A pry jestlůi chci boj mam ho mit! A ze pry zacne bojovat o opatrovnictvi maleho a ze tu urcite vyhraje. No to urcite ja sem tedyho mama on ma kde spat ma co jist a ma co na sebe! takze nema proti me nic. A jestli je tak chytra jak o sobe prohlasuje tak musi vedet ze to prohraje! a tata zase na me ze jestli jim maleho neukazu tak zajde k notori a nedostanu od nich az umrou nic takze me chce vydedit! ale at si to strci nekam to svoje dedictvi ja o nej nestojim!
7. lis 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca24 neboj, to snad máma jen vyhrožuje. Tohle by snad udělat nemohla. Ale ona i táta a to s čím ti vyhrožují opravdu silná a hnusná káva. :frowning2: A ještě smutnější je, když jsou to vlastní rodiče.
8. lis 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak sem našla toto téma,tak se připojím zda to nevadí.Začínáme se snažit o druhé mimčo,tak sem zvědavá zda se nám to brzy povede.Máme dcerku Natynku v březnu jí budou 3roky,mateřskou mám na 4roky,tak snad to druhé se nám povede a navážu na další mateřskou. :slight_smile:
15. lis 2010 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak na kdy dohodneme ten srazik? ja muzu porad tak navrhnete datum a ja tam dorazim!
A jinak vcera jsem byla u mamky a bylo to celkem dobry az na to ze mi vycetla furu veci ale to je vedlejsi, na to sem si i tak nejak zvykla!
TAk se zatim mejte a napiste ten datum a cas budu se na vas moc tesit, ahoj

Jo a vcera mel maly 3 mesice a mame uz 5,46kg a merime 59cm tak je z neho chlapak jak ma byt :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink:
16. lis 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj rádi se na nějaký srazík připojíme.
16. lis 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co třeba srazík v pátek dopoledne nebo příští týden. Tedy kromě pondělí a středy.
16. lis 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám by se to spíš hodilo odpoledne.Dopoledne než se vypravíme a Ríša v 11hod. obědvá,ale pokud to jinak nepůjde,tak se nějak podřídíme
16. lis 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jestli to jinak nejde, tak klidně dopoledne. Stejně bych to viděla nejspíš na Baziliku a tam by to bylo pomalu lepší zamluvit aby jsme byli u koutku. :grinning:
16. lis 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych to taky videla na tu baziliku a to odpoledne me maly rano vic ji a pak odpoledne prospi, takze v ten patek odpoledne treba mezi 13-14hod? Nebo jak se to hodi vam? Ja pujdu pesky od zizkovky udelam si prochazku zaroven! Tak se budu tesit a dejte vedet zatim ahojky
17. lis 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co třeba v pátek v Bazilice ve 2?
17. lis 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sem pro
17. lis 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uvidíme kdo se k nám ještě přidá aby se to kdyžtak mohlo zamluvit. :grinning:
17. lis 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já se taky hlásim a hlasuju pro srazík :slight_smile: Pátek 14hod by nám vyhovovalo.
Mám tam zavolat a zamluvit to?
17. lis 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap super! :grinning: Jestli budeš tak hodná, tak tam prosím zavolej. :slight_smile:
18. lis 2010 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. lis 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap děkuji! Vzala jsi si to pěkně do parády. :slight_smile:
18. lis 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Srazík byl super, ale ten bez. autobus na který jsem šel nepřijel a musela jsem čekat 15 minut na další. Takže jsem pak pěkně vymrzla. :slight_smile:
19. lis 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek