• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
A tady je těch pár foteček.http://www.modrykonik.cz/fotoblog/hydricka/album/bazilika/
19. lis 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je škoda, že jsi musela čekat na další bus. Ale bylo to fajn, Linduška byla tak unavená že usla jen co jsem jí dala do auta.
19. lis 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak mě napadlo... nevíte jestli něco musim dělat při přechodu z mateřský na rodičák? Musí se to hlásit na sociálce, u zaměstnavatele, nebo komu mám říct na kolik let chci? Díky za informace :slight_smile:
19. lis 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahoj..

snad jste si srazik uzily :slight_smile:

jinak bojujeme s vahou, resp. s pribiranim, nepribiranim :pensive: .... mame nutrilon, tze dokrmujeme :slight_smile:

Marcelko....o rodicak zadas na uradu prace- odd. statni socialni podpory :slight_smile:

holky, mate nektera lahve avent? ja jen, zda mate zkusenosti se savickama s variabilnim prutokem :slight_smile:
19. lis 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap tak kdyby nebylo to počasí, tak mě to tak nevadí.
Jinak si musíš dojít na pracák a nahlásit to tam. Dostaneš 2 žádosti (nebo si je vytiskni z netu):Žádost o rodičovský příspěvek a Žádost o rozhodnutí o volbě nároku na rodičovský příspěvek. Nevím přesně do kdy tam musíš dojít. Já tam tenkrát šla asi když bylo Ráďovi 5 měsíců a musela jsem tam potom ještě jednou a to donést ten papír na volbu délky. Ale jak je to teď přesně nevím.
20. lis 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula to je mi líto, že Floriánek nepřibírá. Hlavně aby UM pomohla. :slight_smile: A aventy nemám, takže poradit nemohu.
20. lis 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap: Marcel, musíš vyplnit papíry, které dostaneš na sociálce na úřadu práce a jeden z nich se musí potvrdit na sociálce na Máji. Všechny ty papíry pak odneseš zase na Úřad práce....já měla dobrý že když jsem si byla žádat o porodný tak mi pani všechny ty papíry dala. A u zaměstnavatele jsem byla a dávala žádost o vybrání dovolené a o tom že budu doma s malým 3 roky.
@beruskanula: to je mi líto, že nepřibíráte, ale to bude v poho...taky jsme na UM a jsem i ráda, konečně mám hodné mimi. Jinak láhve Avent mám a moc mi nevyhovují...i malej má raději savičky NUK
20. lis 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek : jenze on byl vzdycky hodnej, hlady neplakal, usmevavej, prospival... jenze ta vaha proste nahoru nesla :pensive:

to ze jsme krom kojo i na nutrosi neresim, hlavne, at Flori pribere :slight_smile: :wink:

my jsme s aventkama spokojeni, jen teda musim uz koupit savicku od tri mesicu- vemu s trema dirkama, ale uvazuju, ze vyzkousime i ten variabilni :slight_smile: :slight_smile:
20. lis 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula A kolik má, prďolka malej? NIc si z toho nedělej. My jsme dostali Nutrilon poté, co Linda přibrala 250g za tři týdny.

Avent máme, používáme savičku 2 a dneska jsme dali poprvý 3, ale to měla Mlíčko s kaší (od Nestlé takový to hotový). Variabilí savičku máme ale od jiný značky a vůbec nám to nevyhovuje, přijde mi to blbost.
To mlíčko s kaší jí nějak zachutnalo a dneska k večeři zdlábla 190ml, jsem koukala jak blázen :slight_smile:

HOlky, díky moc za rady, vypravim se teda na ten pracák.
20. lis 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap :Marci Flo naposledy pribral 10gramu za 2tydny :pensive: :pensive: , to mel 4180gr, nasadili jsme nutrilon a ted ma 4460...

tak to je Linduska sikulka
:slight_smile:

ja teda jeste kojim, a vetsinou Flo vypije dokrm 50,60, nekdy i 100 a kdyz mu davam nekdy jen nutros, tak vypije 120
20. lis 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky všechny vás zdravím i vaše drobečky :slight_smile: mám prosbičku a malou otázečku neíte někdo,kde dělají hezké fotky batolat? Chtěla bych dát Barču vyfotit a dát fotky jako dárek k vánocům myslim tim jestli nevíte,kde by fotili v takových těch vánočních oblečcích takový ty PF do novýho roku nebo tak něco. Prosím poraďte předem díky :slight_smile:
20. lis 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula: buď ráda že byl hodnej, my jsme byli uřvaný a nervozní....a důležité je aby Flori prospíval a ještě kojíš tak je to v poho....
Já ani nevím že ty variabilní dudlíky nějaké jsou...já nakoupila lahve NUK protože malému vyhovovali ze začátku mi aventku moc nechtěl
20. lis 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek : Jani, kdyby byl uplakanje, vedela bych, ze neni neco v poradku, jenze takhle :pensive: ... proste byl usmevavej, spokojenej, hravej, neplakal hlady, pocurany plenky mel...
jj, dulezity je, aby prospival atak to i beru :slight_smile: , jj, zatim jen dokrmujeme :slight_smile:

20. lis 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasyma Já můžu doporučit fotoateliér Landa. Byli jsme tam před 2 týdny, mrkni do mýho alba, mám tam fotky. Byli jsme moc spokojený. Kdyby se ti fotky líbili, tak napiš, podám podrobnosti.
20. lis 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula Mě to taky nenapadlo, že by malá měla hlad, ale když to neni nějaký dlouhodobý, tak oni to ty drobečkové zvládnou. Já jsem ze začátky taky jen dokrmovala, ještě jsem kojila, ale pak se u prsa začala vztekat a byly to nervy pro všechny zůčastněné, takže postupem se mi mlíka dělalo míň a míň až jsme jen na flašce. Ale nemusí to tak být u všech. Doktorka říkala, že někdo jede půl na půl třeba půl roku, tak přeju ať ti mlíčko vydrží co nejdýl, respektive, ať Flori chce od tebe mlíčko.
20. lis 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcelkap Marcel jednim slovem nádhera :slight_smile: tak tě poprosím o podrobnější info cena,kolik fotek se dělá,jaký druhy pučujou tam třeba ty dětský kostýmky nebo si musim přinést vše sebou? Jo a taky kde sídlí předem moc díky :dizzy_face:
20. lis 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Holky co kojíte, nechcete některá 2 platíčka (jedno nenačatá a jedno načaté bez 1 prášku) Cerazette? Já si je koupila, ale po měsíci jsem musela vysadit.
22. lis 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosím mohly byste mi poradit? Poslední měsíčky jsem měla 6.11.2010 a již tak 3dny mám bolesti podbřišku, jako bych měla každou vteřinu dostat menstruaci. Chtěla bych se zeptat, zda je možné být v půlce cyklu těhotná a já bych o tom věděla. Stejné příčiny a bolesti jsem měla minulý rok a nyní mám 9ti měsíčního syna. Jsou to stejné bolesti jako tehdy u syna. Ale dnes jsem byla u lékaře a byla jsem na rentgenu- dělali mi rentgen krku a páteře. Na rentgenu jsem podepsala, že těhotná nejsem. Ale mám nějaký zmatek v hlavě a nedá mi to na to nemyslet. I kdybych byla těhotná- znamenalo by to asi jen pár dnů- bylo by možné poškození "plodu" z dnešního rentgenu? Vím, kdy se dá zjistit těhotenství, ale zarážející je, že mám stejné bolesti a v téměř v tu samou dobu jako u syna. Budu moc ráda, když se vyjádříte k mému dotazu, odpovíte- budu čekat na odpověď :o)
24. lis 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek ahojky! Je klidně možná, že jsi těhotná. A co se týká rentgenu mohl plod poškodit ale i nemusel. To je těžké říct.
24. lis 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek Ahoj, já nenapíšu nic novýho, naprosto souhlasim s hydrickou.
24. lis 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem koukala že jsem tu dlouho nebyla..nějako se to vleče, ty podzimní virozy fakt nesnáším...:frowning2: Sofísek už je jakžtakž, jako rýmu má trochu pořád, stejně tak kašel, ale ustupuje to..:slight_smile: NO já jsem na tom hůře,ale taky kurýruju co to jde...

Holky o víkendu advent, to je mazec, jak to uteklo,ale letosní vánoce budou nejkrásnější, EMm se těší, pořád mluví o Ježíškovi, myslím že ta si to užije nejvíce, těším se na ty její rozzářený kukadla !!! :dizzy_face: :dizzy_face:
No a Sofískoic se určo budou líbit světýlka na stromečku..:slight_smile:

a jak je u vás, něco nového?

25. lis 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos o virózách mi ani nemluv. Ráďa včera začal nanovo taky. Ještě se z toho pořádně nedostal a jedeme nanovo.
Na Vánoce se taky těším. Budou mnohem veselejší než loni. O víkendu si vylepíme nějaké okenní dekorace a začnu pomalu zdobit byt ať je to veselejší.
25. lis 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já se po několika letech taky těším na vánoce. Chtěla bych to doma taky vyzdobit, udělat to hezký, ale já jsem takovej antitalent, že vůbec nemám žádnou fantazii a nápady na takový věci. Chtěla jsem koupit adventní věnec, ale nevim jak dlouho by u nás vydržel vzhledem k tomu, že máme dvě čičiny. Ale zkusit bych to mohla, maximálně ho rozcupujou :slight_smile:

Virózy se nám naštěstí vyhly, tak snad to tak i zůstane.
25. lis 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahoj....

v utery jsme byli na trimesicni.... 4630gr. 57cm.... dr. Floriho moc chvalila, jak krasne pase, zveda hlavicku, breptaa :dizzy_face: :slight_smile:
bylo ocko hexou... neplakal, dr. porad neco povidal

ad Vanoce.. moc se na ne tesime... nase druhe v byte a hlavne prvni s Floriankem. :dizzy_face: :slight_smile: ...se uz nemuzu dockat tech darku, co dostane :grinning:

ovsem pro nasi celou rodinu budou nejspis i smutne :pensive: .... bohuzel se pro nasi rodinu stava pravidlem, ze ke komci roku nas vzdy nekdo opusti :pensive: ... ja jen doufam, ze se strejda nebude uz moc dlouho trapit :pensive:
25. lis 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula gratuluji k poradně. Je vidět, že je Floriánek šikula. :grinning:
Se strejdou držím palce, aby to dopadlo co nejlíp hlavně pro něj.
26. lis 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka : Marti, dnes rano strejda zemrel :pensive: ... kazdopadne to je pro nheo vysvobozeni... trpel desne :pensive: :pensive: , radsi ani nemyslet

JJ, Flo je sikula... hlavne mamem radost, ze nabira :slight_smile:
26. lis 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula to je mi moc líto. Ale na druhou stranu to pro něho opravdu bylo lepší než trpět.
27. lis 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak jsme byli na 4 měsíčký prohlídce a Luky má 68 cm a 7200g. A zítra dostane první papkání. :grinning:
6. pro 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek