• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Ahojky

My sme boli na prohlídke v 6 týždni. Patrik má 4430g a meří 56cm
Hydricka pekné míry, je to chlapák :slight_smile:

Beru strejdy mi je líto, upřimnou soustrast :frowning2:
6. pro 2010 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky
to je zase počasí :frowning2:

hydricka Lukášek je chlapák :slight_smile: ať mu papkání chutná :slight_smile:

slavuska1 Patriček má také pěkné míry
7. pro 2010 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojík, tak my byly dnes na očkování a rovnou nám udělala půlroční prohlídku, i když nám bude půl roku až za 12 dní.. :grinning: no míry jsou 7050 g a 67 cm.....doktorka spokojená, culila se na všechny strany, ani při píchání neplakala....

nějako to tu vázne, ne?? :frowning2:

Holky, jinak míry chlapáku super, jak Lukášek, tak Patriček !! :dizzy_face:
7. pro 2010 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavuska1, @gabcos krásné míry. My měli taky konečně očkování a Luky byl šikulka. Skoro neplakal a neměl ani reakci. Jen měl v noci malilinko neklidnější spaní. :slight_smile:
Taky si říkám, že tu není moc živo. :grinning:
7. pro 2010 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky

@gabcos - Sofinka taky pekné míry :slight_smile:

živo u fakt není. Všichni nekam zmizeli, nejspíš si užívaju dítka. Ja taky moc nestíham, ale nejaké stretko příšti týžden by mohlo byt. Pre mna by vyhovolalo dopoledne,lebo v 15.00 musím byt ve školce. Kto muže? a kde by sme se zlezli?
7. pro 2010 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@hydricka: wow, Luky je fakt velkej chlapak :slight_smile:

@slavuska1 : taky pekne miry :slight_smile: , krasne rostete :slight_smile:

@gabcos : taky gratulka :slight_smile: ... krasne prospivate a mala je nadherna princezna :slight_smile:

my vazili doma a Flo ma pet kilo :slight_smile: :dizzy_face: .....
vcera jsme meli vitani :slight_smile:
8. pro 2010 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, teda koukám, že všem ty dětičky rostou jedna radost :slight_smile:

@slavuska1 já bych snad mohla kdykoli, kromě úterý, to máme nabité doktorama...
8. pro 2010 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,tak už máte na pečíno???Mi už máme 11druhů,pomáhám mamce,peče totiž letos pro lidi a tak sme museli začít dřív.Ale de to krásně,bidlíme v jednom baráku,takže to nemám ani daleko.Natálka taky pomáhá,vikrajuje,baví jí to,tak bude asi pořádná hospodynka :slight_smile: .
8. pro 2010 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
beruskanula a jak se vám líbilo vítání?Mi když jsem byli,tak to bylo strašné.

hydricka už je Radeček zdraví?
8. pro 2010 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@sykorova66 : nam se libilo, Flo si to uzil :slight_smile: ... ovsem teda starosta nevypadal jako starosta, ale mrzi mne, ze nedostal nic pametniho :rolling_eyes:
8. pro 2010 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
beruskanula mi jsme byli za Hájka a ten měl řeči,jak budou po celý Hlinkách nové chodníky a už to budou 3roky co jsme tam byli a nic :frowning2: .A byl nějaký napitý,tak se nám to moc nelíbilo.
Nic nedostal pamětního jo?Mi jsme dostali knížku a minci s jménem.Má tam datum narození a datum vítání.A maminky dostlai růži.Ale jinak program měli pěkný.
Hlavně,že si to užil :slight_smile:
8. pro 2010 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@sykorova66 už je zdravý. Tedy co se týká rýmy a kašle, ale jinak je na trefení. Nebo spíš já z něj. Je zase šíleně ukňouranej a zlobí (i když se to už zlepšílo), ale nechce chodit pořádně na záchod, že ho to bolí. Jenže on vůbec netlačí a když čůrá.tak jsou u toho taky scény. A přitom dneska na anglině byl naprosto v pohodě. Nekňoural, nenaříkal a šel 2x bez řečí čůrat. Tak nevím, jestli třeba nemá po té nemoci nastydlý močák a nebo jestli upoutává takhle pozornost.
8. pro 2010 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavuska1 já bych příští týden taky mohla, ale kromě středy a úterý.
8. pro 2010 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady jsou nějaké fotečky z prvního krmení.
8. pro 2010 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@hydricka očividne mu cutnalo, když se smeje :slight_smile:

Ja mužu zatím kdykoliv, tak se zhodnete na dni a míste. A jedeme....

Som zvedavá či nám pride vítaní občánku.
@kebule82 dej vedet až dojde vám. Došel vám už šek na odpad? Nám ješte ne :grinning:
8. pro 2010 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavuska1 tak nám šek už přišel. Na Ráďu nám tenkrát rovnou přišla upomínka. :grinning:
8. pro 2010 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavuska1 dám vědět. šek na odpad zatím nedošel, taky čekám, kdy se pochlapí :D
8. pro 2010 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
taky přidávám pár foteček naší prdelky
8. pro 2010 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
8. pro 2010 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@sykorova66 : o pametni minci mi nerikej, ja se na ni tesila... my dostali ruzi a malej keramickej balicek- hrnicek, podtalirek a misticku :angry: ...tot vse :angry: ....navis Snorek si prisel v riflich, proste fakt reprezentuje mesto jak neco :rolling_eyes:...
za Hajka se ty mince davali,ted ne :zipper_mouth:

@hydricka: pekne, moc mu to chutnalo, to jde na fotkach videt :slight_smile:

@kebule82 :mala je krasna :slight_smile:
8. pro 2010 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@kebule82 Michalka je krásná slečna. A taky už dostává pořádné kytice. :grinning:
@beruskanula buďte rádi že vám něco dávají. Tady pokud vím, tak nic.
9. pro 2010 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý večer
@hydricka ,tak se můžem na někdy pak domluvit.A nebo to necháme po novém roce :wink:
Je vidět,že Lukáškovi moc chutnalo.

@kebule82 Michalka je krásná holčička

@beruskanula tak z toho dárku má to mimčo fakt rozum.Mi tam měli alespoň knížku.Tak si myslím,že jsme si jiným starostou moc nepolepšili.Mi když jsme byli na vítání,tak plno mamin mělo rifle a trička v kterých je potkávám normálně venku.Přišlo mi,že se tam zastavili,když šli z procházky okolo.

9. pro 2010 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@sykorova66 uvídíme ten příští týden. Já budu mít celkem dost pochůzek, ale snad se k vám do vánoc dostaneme. :slight_smile:
9. pro 2010 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj
tak,jak se připravujete na Vánoce?Už to bude za chvilku co?
Mi se mooc těšíme.Ríša už to o hodně víc chápe než minulý rok.
14. pro 2010 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky!
U nás už se taky ví kdy budou Vánoce a co to znamená. Takže každé ráno u adventního kalendáře slyším, že až otevřeme tohle okénko, tak bude Ježíšek. :grinning: :grinning: Jinak vůbec nic nestíhám. Furt někde lítám a dokupuji dárky.
14. pro 2010 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
hydricka u nás se Adventní kalendář nejí.Prý jsou to obrázky a ty se nepapají :grinning: Táta mu je 1.12otevřel a on začal strašně plakat,že se to nepapá.Ríša říká,že až se vzbudí,tak bude v obýváku velký strom místo velké kytky.A kytku si ježíšek prý odnese domů :grinning: Já už mám dárky dokoupené jen mi chybí Zdendy babička.
14. pro 2010 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak čokoládový snědl už 2x a hned. :grinning: Tohle je s hračkama od kamarádky a ten se otevírá poctivě. :grinning: Tak já už bych měla být taky celkem kompletní. Jen čekám ještě na potahy do auta pro taťku a trezor pro MM A tomu chci ještě koupit 2 knížky.
14. pro 2010 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že jsem nějak pozadu...jak ten koník věčně nefungoval, tak jsem na něj pak úplně zapomněla a dlouho tu nebyla.

Já jsem z těch vánoc nějaká zmatená...vůbec nevim co dělat :slight_smile: Jsou to naše první vánoce spolu doma a já najednou nějak nevim co dělat.
Jediný dárky co jsem věděla co koupit jsou pro Lindušku, jinak mě vůbec nenapadlo nic zajímavýho pro nikoho. Nemáte nějaký tipy pro rodiče a pro manžela?
16. pro 2010 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Marcel!
Já jsem taky nevěděla co našim, MM a hlavně babi s dědou. Ty totiž nikdy nic nechtějí. Takže prarodiče jsou pro mě vždycky největší oříšek. Ale letos dostanou rámeček s fotkama kluků, tak to se jim snad bude líbit. :grinning:
Mamce jsme se sestrou koupili hodinky a boty (ty jsme jí donutili koupit :grinning: :grinning: ) a taťkovi zase potahy do auta. Jen ještě nepřišli, tak nevím jestli vůbec něco dostane. Ale taky jsem nad tím musela dost přemýšlet.
17. pro 2010 v 06:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@hydricka JO, tak fotky v rámečku máme pro babičku taky, i pro naše oboje rodiče, to je zaručenej úspěch :slight_smile:
Jsme to včera nakonec vymysleli. Tchyně dostaně kráječ, už má takovej starej rozpadlej. A našim DVD přehrávač, maj takovou šunku co přehrává asi jen originálky a někdy ani to ne. No a Leošovi jsem vymyslela elektrickej zubní kartáček, tak jsem zvědavá jak se na něj bude tvářit :slight_smile:
17. pro 2010 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek