• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Od včerejška trpim...po 14 měsících se opět dostavila ta hrůzná věc, při který mě děsně bolí záda a břicho auuu....To byl takovej klídej bez toho. Asi budu muset bejt zase brzo těhotná :slight_smile:
17. pro 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap mě dneska přišli zase ty potahy pro taťku tak jsem je hned vyzkoušela a jsou super. :slight_smile:
Tak o TÉ věci mi ani nemluv. Minulý měsíc jsem je měla normálně a myslela jsem, že první den vykrvácím :grinning: .
17. pro 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka Jsem si včera říkala, že porod byl lepší než tohle. To jsem měla bolesti 2 a půl hodiny a věděla jsem, že na konci bude něco krásnýho. Teď mě břicho bolí dva dny a prd z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap tak me nastesti bricho boli jen trosku. Ale to "procistovani" je hruza. :frowning2:
19. pro 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ja mela porodni bolesti krapet dyl ale presne, rikala jsem si, ze z ´toho bude nas krasny Flori :dizzy_face:
s ms po porodu zatim nemam zkusenost, teda predpokladam ze se tomu bezbolestivymu lehkymu spineni dva dny tak rikat neda :grinning: :slight_smile:

jinak holky ahoj...

ad darky, jsme blazni a vcera jsem se vydali smer globus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: , vse dokoupino, ted uz jen zabalit a cekat na Jeziska :dizzy_face: :slight_smile:

19. pro 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula tak s tim globusem te tedy docela obdivuji. Me tak nikdo nedostane v jinou dobu nez hned rano nebo tak v tech 7. :grinning: Ale hlavne ze mate darky.
Jinak MS jsem uz mela i driv, ale to jsem 2x zapomela vzit prasek a bylo to takovy slaby. Zato ted. :unamused:
19. pro 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.

Ja som tedkom hned prvý mesíc pojídaní prášku ho nevzala večer, ale ráno a hned se mi pustila mrcha, ale tak brutálna že asi vykrvácim. Bolesti nemám, ale takto som to nemela nikdy v živote. je to už 4 den. tak jsem zvedavá kdy to skončí :wink:

Ja tu mám zrovna vyndane posledné dárky na dobalení a s dárkama taky hotovo. Už ma čekají jen vosí hnízda a ozdobit perníčky. To mám v plánu zítra.
20. pro 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nevím, jestli se sem v příštích dnech dostanu, v sobotu odjíždíme a vracíme se až 2.1. Takže bych vám všem ráda popřála krásné a pohodové vánoční svátky, do nového roku hlavně zdraví, štěstí a pohodu vašim rodinkám a hodné a šikovné dětičky :wink:
23. pro 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
A já vám všem přeji krásné Vánoce plné klidu, pohodičky a radostných tváří. :slight_smile: :slight_smile:
@kebule82 tobě i krásný a šťastný rok 2011. :slight_smile:
23. pro 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj krásné a veselé Vánoce. :slight_smile:
23. pro 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
I my Vám všem přejeme krásné vánoce a bohatého ježíška...a s kým už do konce roku nebudu přeji do toho nového roku hodně zdravíčka protože to je nejvíc potřebné
23. pro 2010 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík, všem přejem mádherné Vánoce plné pohody a nadšené mrňouskové u stromečku !:slight_smile:
24. pro 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Přeji vám všem nádherného Silvestra a krásný rok 2011. :slight_smile:
31. pro 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Všem přejeme vše nej v novom roce. Hodne všeho.... :grinning:
2. led 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jak jste přežili svátky?
Mi jsem si je maximálně užili.Měli jsme taťku 14dní doma po několika letech.
3. led 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sykorovka66:Ahojík,moc krásné Vánoce,Náta dostala plno dárků a všechno si to tak užíva,že sme bili úplně nadšeni,moc pěkný a Silvestr sme bili doma,ale taky pěkný večer. :slight_smile:
3. led 2011 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já jsem se po několika letech těšila na vánoce a byli opravdu super. Všechno se povedlo, Linduška byla paf ze všech těch novejch hraček, byli jsme u všech babiček, s rodinou kterou jsme dlouho neviděli, no prostě super.
4. led 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, přeji Vám vše nej do nového roku 2011 aby vám dětičky rostli a byli zdravé.

A mám na vás prosbu. Nevíte jak to je ted s tím rodičákem ja vůbec nevím jak to mám nikdo mi nic nerekl takže ani nevím jestli mám ten 3 nebo 4letý!!! :frowning2:
Tak to bych si zasla na pracak a zeptala se co? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :unamused: :unamused: :unamused:
4. led 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca24 Ty jsi byla před mateřskou na pracáku nebo jsi byla zaměstnaná? Každopádně si o rodičák musíš zažádat si myslim.
4. led 2011 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca24 : kazdopadne si zajdi na pracak :slight_smile: , pokud si nebyla zamestnana, budes mit ctyrletou variantu, pokud si zamestnana byla, mutes si vybrat mezi 2 nebo 3letou variantou, pricemz tu dvouletou jen v pripade splneni hranice prijmu- denni zaklad tusim 380kč :slight_smile:

jinak vas vsechny zdravim v roce 2011 a preji jen to nejlepsi, hlavne zdravicko :slight_smile:

Vanoce jsme si diky Florimu uzili :dizzy_face: ....on byl nadsenej z darecku, proste paradicka :slight_smile:
5. led 2011 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, sorry, že se pletu, jen jsem po dlouhém čase nakoukla.
kdyby byla denca nezaměstnaná, tak by se jí mateřská vůbec netýkala a šla by od porodu rovnou na rodičák. pak už o nic nežádá, takže by věděla, že je doma na čtyři. pokud brala mateřskou, tak si teď může délku rodičáku zvolit, pokud jde ale o dvouletou variantu, závisí to na výši příjmů, jak psala beruska. pokud by si nezažádala vůbec, automaticky bude doma čtyři roky, jako by byla nezaměstnaná, jen s rozdílem, že nepřišla o mateřskou
7. led 2011 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak se máte v novém roce? my ho nezačali nic moc, malé zjistili reflux jícnu, tak se s tím učíme "pracovat". Dva týdny nám doslova proječela, než se zjistilo, co že ji to vlastně trápí :frowning2:
8. led 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 Ahoj,
chudinka malá, tak ať jí to moc netrápí. Jak se to projevuje a co s tím děláte? To hodně zvrací?
8. led 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 to me mrzí. At to dobre zvládate holky... :wink:
8. led 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap ahojky, projevuje se to tak, že jí jde spoustu mlíčka nahoru a ona to polyká (to je skrytý reflux), kdyby hodně blinkala, tak to je klasický reflux. U toho skrytého je blbé, že jí jdou nahoru vlastně žaludeční šťávy, takže ji z toho pálí žáha. Chudinka, ten zoufalý křik asi nikdy nezapomenu. A dá se s tím dělat jen to, že ji zahušťujeme stravu - tzn. že musím vždy trošku odstříkat, do toho jí dát zahušťovadlo a potom normálně nakojit. A taky se musí kojit často a v menším množství, aby neměla tak plný žaludek. Takže já teď jen kojím a kojím, nic neudělám, nikam se nedostanu, ale snad to brzy pomine...
9. led 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak
@slavuska1 @marcelkap díky za podporu holky, snad to nějak půjde...
9. led 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 a co vy s tím cvičením pro prcky? jaké to bylo?
9. led 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 držím palce, aby se to malé brzo zlepšilo a mohla normálně baštit. :slight_smile: Určitě se to brzo srovná.
9. led 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 tak to me mrzí že takhle malá skouší.....
Cvičení bylo v pohode, hezké. Ideme v pátek v 9.00 znova. A dokonce mi volali nakonec aj se šikulky na pátek cvičení + masáže, tak se ted nevím rozhodnout kam chodit. Na námesti to mám bez dopravy blízko, ale je to bez masáži a do šikulky musím busek, který ješte nechodí často :confounded:
Patrik dneska od rána řval jak tur. Nejspíš ho bolelo bříško. 15.20 konečne usnul a zatím ješte spí. Snád se vzbudí v pohode a ne nejak nemocnej. Fildu som vyzvedla zo školky a taky mi říka že ho bolí bříško, tak tu leží a pozerá Boba a Bobka.
11. led 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík všem,

kebule, moc držím palečky, at zlepšení dorazí co nejdříve !!! at se hlavně netrápí a muze se poradně napapkat !!

Slavu, a kam chodíš s Patričkem cvičit? Super masáže a cvičení josu ve Victory na Lannovce...

Sofísek je pořád nemocná, týden zdravá a pak zase, kašel, průdušky..tak zítra jdeme na krev, udělajjí ji testy na všechno možné, krevní obrazy i potraviny....podle mě neí normální aby půlroční mimi bylo 3 x po sobě po týdnu nemocné..:frowning2:
ale jinak je v pohodě pořad usměvavá, navíc teď brble, nebo jak se to nazývá to jejich první mluvení, to bych ji uplně oňuňala do max. oňuňání..
:grinning: :grinning:

Emm je taky hodná, strašný rozumbrada...:slight_smile:
11. led 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek