• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
@gabcos cvičit chodíme do pansofie na námesti. Skusim teda mrknut do Victory a kdyby to bylo jinej den než pátek tak by sme to zkusili. S Fildom sme na tie masáža chodili a bolo to super, tak by som chcela aj s Patričkem :sunglasses:
13. led 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 a tobě se v pansofii líbí?? mě to tam moc neoslovilo, párkrát jsem tam s Emm taky byla, ale s Victory nebo Caplikem se to srovnat nedalo...:frowning2:

mají rozvrh na internetu tak tam mrkni..:slight_smile:

holky ten odběr krve Sofíska bylo hrozný, půl hodiny ji to braly a stejně ji nevzali to množtví co potřebovaly...už nikdy více....-(

13. led 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos ked som bola v pansofii s Filipom tak sa mi tam nepáčilo. To mali prostory v dome umení na 4. patre - A to a mi fakt nelíbilo. Ted maju nové prostori v galerii dvořák a je to tam lepší a máme to chvílu od domu pešo. Vo Victory som nebola, tak tam pojdem mrknut.....
S oberom ma to mrzí. Fildovi ked brali krv tak mu zase tiekla jak blázniva a Dr. říkala že ostatním detom ledva tečie, že ju prekvapilo jak Filda cákal.
13. led 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my to máme zase nějaký rozhozený se spaním. Už spala celkem dobře, celou noc vydržela bez mlíka a ted najednou jí krmim 3x za noc. Večer špatně usíná, pořád se budí a jakoby pořádně nespí. Neměli jste to taky někdo kolem půroku tenhle stav? Pořád přemýšlím čím to může být - zuby, nový zážitky (začíná lézt), růstovej spurt (prej je i v těch 6ti měsících)...no nevim. Snad to brzo přejde a bude zase hezky spinkat :slight_smile:
13. led 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak som mrkala na victory a masáže maju v blbu dobu 10.40, to zrovna spí :frowning2:

Jinak jsou snad všichni domluveny a pro deti od 0-12 mesícu delaji všichni v pátek. My by sme to možná zkombinovali 2 cvičení v týždni a nemáme šanci..... šikulka mi ponuka pátek, pansovka je pátek a victory taky :grinning:
V igy jsou ve čtvrtek tak tam ciknu a uvidím. Chtela by som cvíko s masážema radeji jako samotné cvíko.

Chodíte nekdo nekam s miminama?
13. led 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap :nema zizinku?
13. led 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!

@marcelkap: Marcel taky máme teď spinkání na prdlačku...malej se často budí, nechce sám usínat....v sobotu jsme přišli na to že mu lezou dva zuby najednou tak jestli je to k tomu. I mi přestává chtít mlíko tak nevím co mám dělat...jestli mu to vyměnit a nebo co a jak. Já tiše doufám, že to buzení a tak je k těm zublm jinak nevím co to s ním je :frowning2:
@slavuska1: já bych možná i někam chodila, potřebovali by jsme občas vypadnout mezi lidi, ale nějak se nedostává peněz :frowning2:
13. led 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 Aha,já taky chodila do domu umění, vůbec nevím, že se přestěhovali...:slight_smile:

Caplík má masáže v úterý, v 11,45, no mrkni se na jejich rzocrh, pokud chces..:slight_smile:

http://www.caplik.unas.cz/kojenci.html#aroma

@marcelkap u nás to samé, ale četla jsem že to je tím obdobím, opesně jak píšeš..nové zážitky a tak, navíc kontrolují prej maminku, zda je poblíž nich, začínají mít pocity separace...
14. led 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos do domu umení by som s ním nešla :wink: Caplík jsem včera pozerala a utery a čtvrtek mají cvičení s masážemi metodou míčkování. Ale v rozvrhu jsem nenašla v útery masáže od 11,45. Maj tam na úterý psanú aromaporadna v čase 10-12. Tak tam cinknu a uvidím co mi reknou. To bych hned šla. útery by mi vyhovoval.

@bodlasek to cvičení v pansofii bych řekla že není drahé. 1. hodinu máš zdarma a pak máš permici na 12 hodín za 57O Kč čo máš na hodinu 47,50 a ješte máš slevu 70 Kč na aromaterapii. Akurát že ste od nás starší a takhle starší deti jsou v 10.45. ikdyž jedno mimino co sedí a leze tam máme tak by to bolo v poho. My budeme chodit v 9.00.

Sme sa práve vrátili s cvíka a Patulka spí na balkóne. A krásne se mu to líbilo :slight_smile:
14. led 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1: no tak to by šlo...máš někde odkaz na jejich stránky? Jukla bych....u nás v devět nepřichází v úvahu to teprve snídáme :grinning:
14. led 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek a my na tu pozdejší hodinu spíme :frowning2: http://www.pansofie.net/article.php?id=deti

holky nevíte jak na notebuku zapnu čísla. vysavala som si klavesnicu nevim co jsem pomačkala a nefunguju mi čísla u pismenek s háčkem. POMOOOOOC
14. led 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
funguju mi iba se šipkou na jednej strane na pravej. levá šipka mi vubec nefunguje :confounded:
14. led 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1

Aromamasáže kojenců 2. - 6. měsíc
Lektorka: Irena Fousová
Čas: úterý 11:45
Délka kurzu: 45 minut
Cena: permanentka na 8 lekcí za 580 Kč
Poznámka: nutno objednat se předem

Aromamasáž v sobě spojuje působení na fyzickou i psychickou stránku člověka. Tyto dvě části bytosti nemůžeme oddělit. Dítěti přináší nejen plné prožití přítomného okamžiku, lásky a spokojenosti, ale dává mu i velký vklad síly do budoucnosti. Po psychické stránce aromamasáž přispívá k nastolení rovnováhy a harmonie. Prohlubuje vztah mezi matkou a dítětem, zlepšuje neverbální komunikaci mezi nimi. Matka i dítě se naučí relaxovat a lépe se soustředit. Dítěti dodá pocit jistoty a bezpečí. Posílí jeho sebedůvěru i důvěru v lidi do budoucnosti.
Aromamasáž:

odplavuje negativní pocity a prohlubuje spánek
z dětí vyrostou klidnější a vyrovnanější osobnosti
posiluje imunitní systém
stimuluje a zlepšuje krevní oběh, což ovlivňuje činnost orgánů. Zlepšuje se dýchání a tím i okysličení jednotlivých orgánů
vede ke správnému držení těla
stimuluje nervové zakončení a tím posiluje hmat
masážními technikami můžeme odstranit poporodní trauma
pozitivně ovlivňuje děti s poruchami učení a s lehkou mozkovou dysfunkcí
zlepšuje stav astmatiků, alergiků a ekzematiků
celkově ovlivňuje rovnováhu životní energie.
Během kurzu se seznámíte s aromamasáží jednotlivých částí těla a s celkovou masáží. Seznámíte se s éterickými oleji, které jsou vhodné na masáž jednotlivých částí těla, a které mohou pomoci při menších zdravotních problémech jako nadýmání, nachlazení, problematická pokožka, poruchy spánku, slabá imunita.

14. led 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos tohle jsem tam našla, ale pak je tam kurzy podle rozvrhu a v tom to nemají napsané. ale v pondelí tam cinknu a budu vedet. :grinning:
14. led 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Musím se pochlubit. Luky má první zoubeček venku. :slight_smile:
15. led 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka Marti, gratulka k zoubku:slight_smile:...kdo ho nasel? kdo bud emit na saty? :slight_smile: :grinning:

@bodlasek : Jani, jdete nakonec teda do toho quinny zapp? ja koukala na video, jako super kocarek to je, ale vadi mi na nem jedna vec a to ze se neda slozit vcelku:slight_smile:, asi vis, co tim myslim :grinning: , ja ho teda jeste nevidela na zivo a aaz uvidim, treba to bude laska na prvni pohled a todle resit nebudu :grinning: , ale kazdopadne, pokud by mi to moc vadilo, mam dalsi favority-inglesinu a nunu :grinning: ....

holky, kdyz kupujete prckum prikrmy-sklenicky, tak jaky? :grinning: .... ja pak pujdu asi do hippu
17. led 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula: no já už si ho vyzkoušela, je fakt že to nejde složit najednou nejdřív musí dolu sedačka a pak až podvozek, ale jde to tak lehce že bych se toho moc nebála. Jinak ho mají v BC. Já mám ještě další dva favority, byla jsem tam v sobotu sama v klídku se podívat, Cybex Callisto a Hauck Malibu, U toho Hauck mi vadí jen to je polohování je na takovou tu přesku kterou stahuješ, to je asi jediný co mi vadí. K Cybexu žádná výhrada není. Asi tam dneska zajedeme i s prckem aby jsme to vyzkoušeli. Jinak Nuna se mi líbila taky a moc ale strašně mě zklamalo polohování, nejde to dát ani moc do lehu jen takový pololeh. Ale v BC jí mají taky tak na ní jukni.
@hydricka: gratulka k zoubku, u nás stále nic....sice jsou dva na omak cítit, ale ještě se neprořezali
17. led 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula děkuji. Našla ho moje mamka. :grinning:
@bodlasek taky děkuji. Ráďa měl první zoubek taky až v 8 měsíci. Ale pak rostli hezky rychle a po dvou. :grinning:
17. led 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek jani, tak do Zappu bych nešla a to z duvodu ze nejde polohovat, mimísek musí pořád sedět...:frowning2:

hydri, veliká gratulace k zoubku !!

my meli kocárek po Emmi quinny buzze, celou sadu, jak hluboky tak sporták a ted jsem koupila Quinny speedi, kvuli velikosti...:slight_smile:
17. led 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos: Gábi, on to není ten starý zapp ale nový Quinny zapp xtra a ten právě už polohovat jde http://www.maminkatovi.cz/obchod/kocarky/golfky/quinny-quinny-zapp-xtra2011.html a stejně se furt nějak nemůžeme rozhodnout jaké :slight_smile:
17. led 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek jéé, tak to je super, to vubec nevím že nějaká novinka od Zappu....:slight_smile: já ho chtěla už pro Emm, ale vadila mi to nepolohovatelnost ! :slight_smile:
ale musím říct že je hodně podobný sportáku od Buzze, a me u malého mimi vadilo málo místa, Buzz jsme milovala v echvíli, když bylo Emm tak rok a půl, předtím mi přišel malý, na zimu s fusakem úplně naprd....:frowning2:
Proto sjem ted koupila Speedi, pác jsem sporták Buzze s fusakem fakt nedala...:frowning2:
a golky jsme měli Liru3

Takže zálezí na tom na kdy ten kocárek chces, jeslti na léto, tak mi prijde super, jeslti tedka misto sporátku s fusakem tak bych do nej nesla....

17. led 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos: Gábi, místo sporťáku určo ne, jsme s ním moc spokojený a určo si ho necháme.....chceme to na takovou tu lítačku, nákupy, úřady, doktor a tak. Když jedeme třena na nákup a bereme sebou sporťák tak nám zabere celý kufr a není kam dát nákup a taky furt se s tím rvát....tohle by bylo super :slight_smile: Právě pro mě je hlavní kritérium aby šli polohovat aby se v tom malej taky vyspal
17. led 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek tak v tom případě bych do něj šla, je pěkný, moderní... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. led 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka gratulujeme k zoubku :slight_smile:

vy rešíte kočárky.... no krása. my máme quinny speedy takže nic řešit nebudu. a kára nám zbyla po Fildovy moon a boli sme spokojný tak nemá cenu vymýšlet. ale kochám sa na odkazech na kočárky. :wink:
17. led 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chci golfky taky jen jako golfky :grinning: :slight_smile: ....
s nasim sportakem budeme urco spokojeni, jako jsme ted s korbou :slight_smile:

@bodlasek : jj, do BC se chystame, minule, na konci minulyho roku, kdyz jsme kupovali zidlicku, tak quinny jeste nemeli, ani inglesinu :sweat_smile: , tak ted rada slysim, ze quinny maj :slight_smile:
17. led 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula: jj quinny už mají...oba typy...polohovací i nepolohovací....jen kdyby toho nebylo tolik nějak nevím co mám vybrat
18. led 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek :ja vcera na netu ukazala jakrovi video a obrazky agolfky se mu zamlouvaj :grinning: .... tak uvidime, jestli se nam tak budou libit i na zivo :slight_smile:
ukazala jsem mu teda jeste i nunu a jasne rekl, ze quinny zapp xtra je lepsiii :slight_smile:

tze porad vahas?
18. led 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula: taky mi přijdou xtra lepší...už kvůli polohování......nuna je taky hezká, chtěla jsem jí ale když jsem zjistila že vůbec nejde položit tak jsem je zavrhla....na ně už musíš mít fakt starší dítě a ne ty naše drobečky :slight_smile:
Jojo váhám....stejně je teď nemůžeme koupit, nějak není financ a hlavně se nějak furt nemůžu rozhodnout. Navíc je chci ukázat ještě Martinovi a vyzkoušet je se šimim jak je mu tam bude líbit....
18. led 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek : jj, prave nuna nejde plohovat :grinning: :slight_smile:

a zatim jsi naklonena vic k cemu? cybex nebo xtra? :slight_smile: j, chce to vyzkouset....

my je poridime asi nekdy brezen :confused: :sweat_smile: .... beztak ted bych je v zime jeste neuzila :slight_smile:
jen nevim, zda se musi objednat, abych pak na ne necekala zase vecnost :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula: my už by jsme je užili teď. Já ti nevím....každý má svoje pro...cybex je krásně měkký pro prcka a xtra je zase parádně skladný.
Xtra se musí objednávat.....pani říkala dodací lhůta měsíc...jako u kočárku, můžou být i dřív
18. led 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek