• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
@bodlasek : :grinning: tak to abysme ho sli obejdnat uz ted a v cervenci s emozna dockame :sweat_smile: :grinning:
jako rada byhc je mela na jare, tze fakt asi nejlepsi v nejblizsi dobe objednat :rolling_eyes: :slight_smile: , smao je chceme vyzkouset :slight_smile:

tze xtra mylsis neni tak pohodlny? zalezi co od kocarku chces, ale ais bych volila spis poj´hodli pro dite :slight_smile:
18. led 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a co téma jídelní židlička??? sháním novou a nevím jakou vybrat... :grinning: :grinning:

s čím jste spokojený??
18. led 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula: no nevím xtra nemá nijak vypolstrovaný záda.....uvidíme co na to řekne Šimi...to aby byl spokojený je pro mě nejdůležitější

@gabcos: Gábi, máme přesně tuhle http://www.maminkatovi.cz/obchod/jidelni-zidlicky/plastove/patron-troll.html koupenou z druhá ruky, ale je jako nová a jsme spokojeni, na to jídlo to Šimimu stačí a nikterak se nevzteká tak se mu v ní asi líbí
18. led 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek já koukla na chico, podobnou....a kolik se tak točí židle z druhé ruky, jako vyplatí se to cenově hodně??
18. led 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos : my\ poridili tuhle:

http://www.malvik.cz/Jidelni-zidlicky/zidlicky-plastove/Peg-Perego-PRIMA-PAPPA-DINER-2011 v barve savana cacao

zatim ji neupouzivame :slight_smile: , ale uz se tesim :grinning:

@bodlasek : jj, pohodli je to nejdulezitejsi :slight_smile: , my tak vybirali kocar, budem i golfky :slight_smile:
18. led 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos: určo se dá sehnat levněji...my jí kupovali v bazaru a dali jsme za ní 1400, ale určo když pohledáš na netu tak seženeš i levněji

@beruskanula: no uvidíme co si Šimi vybere....ale snad tam nezačne řvát až po koupi....máme to tak drobet s autosedačkou....začíná nám v ní nějak plakat, ale snad se to srovná
18. led 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu se pochlubit, právě jsem našla Šimimu PRVNÍ prořezaný ZOUBEK
18. led 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek obrovská gratulace. Tak to si musíš koupit nějaké nové šatky. :grinning: Teď to bude pěkně rychle růst.
Lukymu už se vyklubala i druhá jednička.
18. led 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme jídelní židličku tuhle:http://www.detskyraj.cz/zbozi/5002-baby-design-pepe-2010 a byli jsme s ní spokojení. I teď už pěkně slouží. :slight_smile:
18. led 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos kurz s masažema v útery neotevřeli, prej bylo málo zájemcu. Ale nenapadlo me zeptat se kolik potrebuje detí :confounded: mám skusit zavolat za mesíc. tak som kde som bola.

@bodlasek velká gratulace k zoubku :slight_smile:

@hydricka gratulace k druhé jedničke :wink:
18. led 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1: díky...ještě jednu radost mi dneska udělal....konečně se rozběhl po čtyřech po plovoučce a dolezl za mnou až do kuchyně...je to moje zlatíčko :slight_smile:
18. led 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek tak to je opravdu šikulka, když dělá mamce jen taková milá překvápka. :slight_smile:
19. led 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem tu staronová, chodila jsem sem v těhotenství (vlastně i před ním...) a pak když jsem měla malý mimčo. Teď už jsou juniorovi 2 roky a já doufám koncem měsíce v pozitivní těh. test, takže.....můžu se připojit? :slight_smile:
19. led 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bebinka Ahojky! Jasně, že se můžeš připojit. :slight_smile: Držím palce, aby jsi našla // :wink:
19. led 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujuuuu :slight_smile:
19. led 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! tak koukám, že probíráte golfky, mé oblíbené téma, to byla anabáze než sem se pro náký rozhodla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na poprvé sme pořídili chicco multiway, ale jízda teda :confounded: , hrkaly, neskladný,ale byly prostorný, velkej koš, dlouhá zádová opěrka, polohování do 5 poloh, i nožky, za tu ceny odpovídaly, no šly pak z domu, nevešly se mi do kufru ani u jinýho auta :frowning2: pro 8 měsíční dítě ještě jakžtakž, jak je lehký, ale větší a těžší mimi, tam už se hodně projevilo, jak pak jely ztuha ,pak sem teda asi měsíc vybírala další, aby už neměly to, co mi vadilo a vybrali jsme
Peg Perego Sí http://www.youtube.com/watch?v=LW545LU4ma8a nemůžu je vynachválit! Před tím jsem se bála těch nezdvojených koleček, ale je to super,neplastový, jedou skoro samy :grinning: jsou tichoučký, ale hlavně extrémně skladný a lehoučký, zádová opěrka dlouhá, jde polohovat až do lehu, složí i rozloží se jednou rukou (samy stojí), hodně jezdim autem a fakt to ocenim, oproti těm chiccům třeba...a co je ještě moc fajn, když prší, sněží, nebo praží slunce, tak střecha jde uplně přetáhnout přes dítě :slight_smile: designově si mi moc líbily, jsou takový jednoduchý...a když nemají spojenou rukojet, tak jdou krásně řidit jednou ruku, když vedu malýho za ruku :slight_smile: mají je v BC, brali jsme jebez nánožníku, ten mi jedinej přišel nic moc teda, malej... tyjo to je jak reklama :grinning: tak jen tip :wink:

nuna jsou golfky s prominutím na hovénko :sweat_smile: víc nepraktický golfky už sem neviděla, opravdu tak do nákupního centra na parádu, ani moc nechápu, pro jak starý děti to udělaly, pro prcky to není vůbec a dvouletej synovec už tam sedlě opravdu jak sardinka :confounded:

jídelní židličku jsem chtěla rostoucí Stokke http://www.babypark.cz/zidlicka-stokke-tripp-trapp
pak jsme ale dostali chicco poly, malej v ní jedl asi 5 x za tu dobu :sweat_smile: takže ted doma stojí a malej jí má jenom jako prolejzačku a dolů si dává hračky :stuck_out_tongue_closed_eyes: zlobí u jídla, takže se při jídle dívá na pohádky, takže ještěže jsem nekoupila to stokke :rolling_eyes: takže jí prodáme, dostane už jenom podsedák na židli až bude ještě trošku větší
pro příští mimčo už pořídím obyč židličku z Ikey za 4 stovky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kamarádka za chvíli bude prodávat tuhle židličku chicco polly, kdyby se někomu líbila, tak písněte do IP :wink:
http://www.slune-cz.cz/jidelni-zidlicka-chicco-polly-2010/

Bebinka - tfuf tfuj k testíku!

a gratulace k zubáčkům! :dizzy_face:

mějte se hezky :wink:
19. led 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teeda, člověk tu chvilku neni a takovejch novinek :slight_smile:

Ty klucí jsou nějaký šikovný..zoubky, lezou...no a Sofinka už taky dala celej obejvák :slight_smile:

@gabcos Jídelní židličku máme Chicco Polly 2010 a jsme max.spokojený. Jde polohovat na výšku, do lehu, na nohy má opěrku polohovatelnou.
http://www.slune-cz.cz/jidelni-zidlicka-chicco-polly-2010/ Koupili jsme jí za 2430,-, ted koukám, že už je levnější.

@bebinka Ahooj, držímě pěsti ke //.

Jee, a vy už řešíte golfky jo? To my si ještě pěkně ležíme v korbičce a ještě v ní dlouho zůstanem, protože máme polohovatelný záda, což má Camarelo taky, že jo, Jani :slight_smile: Ale my jsme prcci, my se v pohodě vejdem.

Včera jsem Lindušku vážila a vypadá to, že do týdne bude mít 6kg :slight_smile: Jinak se pořád plazí, dozadu jí to jde a hlavně dokolečka, to to mastí tak rychle, že zapomíná přesunovat jednu nohu a pak se jí tam plete :slight_smile:
20. led 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc děkuju :slight_smile:. No, za cca 11 dní uvidíme.

Můj malý příspěvek k židličkám - máme peg perego prima pappa (naif sand) http://www.malvik.cz/Jidelni-zidlicky/zidlicky-plastove/Peg-Perego-Prima-Pappa-Diner-2010?varianta=322961 od prckovo 6ti měsíců a dodnes v ní rád sedí a jí. Je nádherná, akorát ten tác mohl mít před sebou až cca v 15ti měsících, je dost vysoko, tak musel malej dorůst :slight_smile:. I když jinak je náš prcek docela dlouhán :slight_smile:.
Kočárek jsme měli Silver Cross Sleepover Deluxe a tak jsme i golfky pořídili od té samé firmy - černé Dazzle. Jsem s nima maximálně spokojená.
20. led 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahoj,
my byli v utery na druhe hexe a od uterni noci do vcerejsiho vecera des :pensive: , chudacek malej... ted uz nema aspon horecky, ale i tak porad neni ve sve kuzi

@bebinka : ahojik, vitam te a drzim palecky, aby si natestiku objevila // :slight_smile:

stejnou jidelni zidlicku jsme koupili :slight_smile: :wink:
20. led 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula Chudáček melej. My byli na drhý hexa minulou středu a zatim všechny očkování zvládá naprosto v pohodě, jako by žádný ani nebylo.
20. led 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula: tak ať je mu brzo lépe...my neměli horečky, ale měli jsme červené, zapalené stehýnka....teď už máme do roka pokoj...huráááá
Jinak dneska jsem našla Šimimu druhého zubáka. Šimimu asi není nikterak dobře, teče mu z nosíku a má skleněný očička. Jinak je to v poho, chová se v pohodičce. Tak jsem zvědavá co se z toho vyklube :slight_smile: Ale spíš si myslím, že je to od toho jak leze po tý studený podlaze. Ale s tím asi nic neudělám.
20. led 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap ,
@bodlasek : po prvnim ocku byl uplne bez reakce, ale po ty druhy :pensive: ... ja jen doufam, ze se to nijak nebude stupnovat....

Jani, tak co? uz mas rozhodnuto? :slight_smile:
20. led 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula: nemám....chceme tam ještě zaject a vyzkoušet a pak se uvidí...stejně teď na to nejsou korunky :slight_smile:
20. led 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy,
jdu sem uvést na pravou míru loňský omyl.
Určitě si vzpomenete na ten lživej anonym, co tu o mě koloval a já z něj podezírala Innu 12. Tenkrát jsem psala, že pokud zjistím, že jsem se spletla, tak se samozřejmě omluvím.
A je to tu. Takže se moc omlouvám!!! Došlo k politováníhodnému omylu, ke kterému dochází maximálně jednou za 10 let!!! :grinning: Inna to nebyla. Už jsem psala přímo i jí. Už vím, odkud vítr fouká. A jsem ráda, že jsme si naší diskuzi na koníkovi zamkly, protože J. je vážně chorobná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Takže zase mizíííííím. Mějte se a opatrujte se :slight_smile:
23. led 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teeda, to nám ale napdlo sněhu, co? Kdo v tom má rvát kočár sakriš, ať už je jaro :rolling_eyes:
24. led 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap přece ty. :grinning: :grinning:
24. led 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka No jasný, nikdo to za mě neudělá viď :slight_smile:
24. led 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap no právě. Ale jen si to užívej. Já si to už tak moc užívat nemůžu. :slight_smile:
24. led 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
hlásím se po delší době.Dneska se nám miminko konečně ukázalo a budem mít Jindříška.Váží 1620g je to ku schlapa Ríšánek měl 1350g

Ze sněhu mám radost budem užívat bobování :slight_smile:
24. led 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorova66 : gratulka k JIndříškovi :slight_smile: :slight_smile:
kam chodite u nas bobovat?

:slight_smile:
24. led 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek