• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Ahojík taky se hlásím po KO, CS 1 , neotvírám se vůbec, pan doktor neviděl placentu dole , hurá - takže povylezla úplně krásně, ale zas na monitoru zůžené pásmo, takže ve čtvrtek nebo v pátek jedu na kontrolní monitor do nemocnice.
taky gratuluji všem k dobrým zprávám
23. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě čeká KO zítra - poslední u mého dr, pak budu taky docházet do nemocnice.
23. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, kočárek se mi taky hrozně moc líbí, ale bohužel jsem ho našla jen na 2 e-shopech a nikde jinde, takže z něj padá. Ale něco podobného to bude. :slight_smile:
Alen, určitě to nic není. Držím palce ať je ve čtvrtek vše tak jak má.
Šáry, tobě to samé zítra.
23. únor 2010 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
hydri, díky. :wink: S tím kočárkem ještě neházej flintu do žita. Já bych se zkusila zajít podívat do Bejbycentra, zeptala bych se na něj. Třeba by byli schopní ho někde objednat. Jsou tam celkem snaživí. :wink:
23. únor 2010 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Hydři tak uvidíš.
JInak jj já už si zvykla že chodím m2 x v týdnu na monitor, jednou vyjde, jednou nevyjde, ale malou cítím skoro pořád tak jsem tak nějak v klídku.
Jinak jdu taky za týden / příští KO v uterý naposled na gyndu/ a pak jelikož se blíží termín porodu tak už jen do nemocnice.
Dneska jsem se nemohla objednat, nikdo mi to tam vůbec nezvedal, tak zítra začnu volat hned jak se probudím
A Šári taky držím pěstičky na zítřek
23. únor 2010 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
sarko držím na zítřek palečky :slight_smile:

hydri: v bejbycentru maj dost velkej výběr a možná tam ten kočárek budou mít a určitě nějaký podobný :slight_smile:
23. únor 2010 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
alen, do nemocnice na monitor se objednává?
23. únor 2010 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
jj je to lepší, mají to tam na objednávku
23. únor 2010 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
když se neobjednáš, tak musíš čekat
23. únor 2010 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha, děkuju. :wink:
23. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
šári, není zač, já tam ale taky jela jednou bez objednání, respektive jsem tam volala ráno, že bych potřebovala ten samý den udělat monitor a sestřička říkala že to má tak nějak plné, ale ať zkusím přijít okolo 10 a naštěstí bylo volno takže jsem šla během 10 minut. Takže tak. Ono taky asi jak se jim to zadaří + pak ještě čekání na doktora než přijde zkouknout monitor - zas jak asi podle porodů, jak mají čásek. :wink: :wink: :wink:
23. únor 2010 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
MOC VÁS PROSÍME O HLAS DO FINÁLE.

Potřebujeme se dostat do první desítky aby jsme se dostali do Prahy.

Po vyplnění hlasu, přijde na meil odkaz a kliknutím na něj se hlas odešle.
Z jednoho meilu jde hlasování opakovat po 3 hodinách a tak MOC DĚKUJEME ZA KAŽDÝ HLAS !!!!!

http://diteroku.vasedeti.cz/finale/2009/finalista/33885/soutezici-zevl-jakub-matej/finalove-hlasovani-pridat-hlas.html
24. únor 2010 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
AHojky holky! Dlouho jsem se tady neukázala, ale nějak nebyl čas. Jsme v pořádku daří se nám fajn. V úterý jdeme na 4D ultrazvuk k Čutkovi, tak už se docela těším. Teď se jdu obléct a jdu s pejskem a pak se dám do úklidu. Už to tady vypadá jako po boji.
Tak vám přeji hezký den.
24. únor 2010 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Aero, hlásek poslám. Pokusím se posílat co nejčastěji. :wink:
Bodlasku, je fajn že se mátě dobře. Pak musíš říct jaký byl ten 4D a dát fotečku. :slight_smile:
24. únor 2010 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík, Bodlásku to je dobře že je vše Ok, moc přeji ať na 4 D mimís spolupracuje, naše Elenka to totálně bojkotovala takže jsme tam museli jet ještě další den.
U nás to spíš bylo zklamáním, ale 2 fotky za to stály, tak přeji a´t se vám mimís ukáže v celé čáře
24. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
MOC DĚKUJEME ZA HLASÍKY....ALE ZATÍM TO VYPADÁ BLEDĚ...:frowning2:
24. únor 2010 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky holky...no taky mám strach z toho jestli bude malej spolupracovat a jestli přes ty moje tukové obaly něco uvidíme :slight_smile:
24. únor 2010 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Bodlásku ty jsi prdloušek vid, :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Aero, tak uvidíš, třeba... :wink: :wink: :wink:
24. únor 2010 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
aleninka...děkujeme za podporu, koukám že to máš už za pár :slight_smile: tak hodně štěstíčka ...a přeju aby šlo všechno hladce a hlavně hooodně rychle .-)
24. únor 2010 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Bodlasku :grinning:.
24. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Alen jen dvě fotečky? Tak to i kdybych o 4D špetičku uvažovala tak bych se na to musela vykašlat, protože by to byli zbytečně vyhozené peníze Naše mimi zásadně nespolupracuje a jen chrní. :grinning: Takhle jsme to měli i s Radečkem. Jen spinkal a budit se nenechal. A teď je z něj pořádné číslo co chvíli nevydrží na jednou místě.
:grinning:
24. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Aero neboj. Hlasíků ještě přibude. Už teď ti jich tam přibylo za tu chvilku. Tak držím palce. :slight_smile:
24. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda :slight_smile:
tak jsem po KO a nic nového u nás není. Takže v pondělí jdu na monitor do nemocnice. Já mám dneska vlastně první termín porodu (podle MS), ale podle dr. je prý reálnější ten druhý (podle UTZ), který mám 6.3., no co nějak to dopadne. Mimčo si samo řekne, kdy se podívá na svět. :wink:
24. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Hydři, foteček bylo víc, ale takové na které se dalo podívat a něco hezkého tam vykoumesit tak byly jen 2, sestřička mi říkala, že ty co právě jsou krásné a vídáme je v knížkách ty 4 D, tak jsou už retušované.........
Šárko, tak jsme na tom podobně, já jdu zítra na monitor tak uvidíme
24. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Šáry, taky si myslím, že si mimi samo řekne. Prostě se mu tam zatím moc a moc líbí. :grinning:
Alen, pěkný monitor. :slight_smile:
25. únor 2010 v 06:29  • Odpověz  • To se mi líbí
hydri, je to tím jak mám ty termíny tak rozházené. S Anettkou jsem je měla 23. a 24. ledna, Anettka se narodila 22. Takže to vidím fakt až na ten březen.

O víkendu jde Anettinka "do služby" k babičce, bude se mi stýskat, ale řekla jsem si, že si aspoň vyžehlím všechno prádlo, uklidím a budu odpočívat. MM pojede v sobotu pro autíčko, tak doufám že na mě nepřijde rození :grinning:
25. únor 2010 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěkné ranko, tak já razím na monitor, pěkně Elenku rozhýbu ať to tam lítá :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska mi přišlo varování pro ty, kteří mají doma pejska...:
"Ahoj vsem!!!
POZOR!!! Na Maji - K. Stecha jak je tam to betonovy hriste kdyz se jde k rybnikum nekdo hazi otraveny rybi hlavy. Uz se tam otravilo 5 pejsku. Tak pozor!!! Hlasili to dneska na Faktoru."
tak si dejte pozor...
25. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Já byla dneska na té kontrole, tak UTZ mi nedělal (jak se stejně dalo čekat), tak si musím ještě 14 dní počkat na velký. Už aby to bylo.
Šáry, já se chci o víkendu taky pustit do úklidu. Tak jsem zvědavá jak se donutím. :-
25. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek