• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
@sykorova66: gratulace k Jindříškovi :slight_smile:
24. led 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkujeme :slight_smile:

beruskanula : chodíme sem k nám pod barák jestli přibližně víš,kde bydlíme Hlinecká 675. jakmile padne půl 3,tak je tam pak plno dětí,jak jdou maminy ze školky.Ale dneska jdem s kamarádkou na kopec vedle kulturáku,jak je kousek od silnice.Tak uvidím,jak to tam Ríšovi půjde on je takový posera :slight_smile:
25. led 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorova66 : jj, vim :slight_smile: tak si to poradne uzijte....

25. led 2011 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruskanula : děkujeme. Ještě chodíme na Hliník,ale to jen,když jsme u tchýně.Tam se Ríša vyřádí nejvíc.Ono když je hodně dětí na kopci,tak se pak bojí,protože minule do něj 1kluk narazil a on je od té doby posera.Oni tam ty velký děti dělají fakt blbosti.Největší strach mám z toho,když si někdo na ten malý kopec veme sáňky to kdyby do něj narazili tak můžem ject hned k dr.
25. led 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorova66 : se mu nedivim, bych se taky bala...

jj, mas pravdu, je to nebezpecny.... my casto musime sankujicim detem uskakovat i s kocarem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemáte někdo ten rukávník na kočár?Chěla bych si ho nechat ušít od mamky a potřebovala bych rozměry.Děkuji
25. led 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorova66 Já ho mám od Emitexu, chceš ho změřit?
25. led 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelkap: jé to by bylo super děkuji.Já jsem se koukala po netu a nějaké rozměry jsem tam našla.Ale takhle od někoho by to bylo lepší.
25. led 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak zase další novinka :slight_smile: Stojíme v postýlce :slight_smile:

Jinak jsem konečně objednala golfky a vypadá to nadějně že by jsme je mohli příští týden mít :slight_smile: Se těším jak malá holka na novou hračku :slight_smile:
29. led 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek gratulace ke stání. :slight_smile:
30. led 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasek gratulujeme.Jaké jsis vybrala golfky?

Mi jsme celá rodina nemocná.Máme všichni 3strašnou chřipku.
30. led 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorova66: díky...no nakonec vyhrál cybex http://www.detske-kocarky.cz/kocarek-cybex-callisto-2010-autosedacky--4152.html
Tak ať je vám všem brzo lépe :slight_smile:
30. led 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasek děkujeme už je nám trochu lépe. Tyto golfky u nás také jezdí.Nedávno jsem si jich všimla,protože se nějaká mamina s nima dost nadřela přez náměstí.Vypadají velice skladné do auta.Ať se v nich Šimonkovi moc líbí. :slight_smile:
.Já mám po Ríšovi Chicco Multiway a byla jsem s nimi maximálně spokojená.Teď uvažuji, že bych si koupila jiné,protože chci kočár s brzdou na brusle.Mám Bebecar vajíčko a kárku a ten mám bez brzdy,tak uvidíme.
1. únor 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak máme po tříměsíční kontrole, malá má 59 cm a 5720 g. Dostali jsme dvě včeličky, tak snad bude všechno bez problémů...
2. únor 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 : gratulka ke kontrole :slight_smile:

@sykorova66 : at jste brzy zdravi :slight_smile:

@bodlasek : uz jsem videla Simiho na fb :slight_smile: , myslim, ze jste vybrali dobre :slight_smile:
2. únor 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :sunglasses:

Aj my sme po tříměsíční kontrole. Patrik má 61 cm a 5540g. My sme si dali jenom do pusinky rotarix a Hexu sme odložili o měsíc. Už má Patrik exem tak stačilo jedno očkovanie....

@kebule82 to má peknu váhu.... vidíš jak vám to kojení jde krásne:wink:

Ať jste všichni zdraví.... U nás dneska lehnul tatka tak snád to bude dobré (zatím to není hruza - som ho nadopovala) a nenakazí nás :cry: a spí v obyváku.....
2. únor 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 tak vy jste o 2 cm větší jo? :grinning: no dobře... :grinning: však jste taky o dva dny starší :grinning: kojení teď dr neřešila, tak jsem taky klidná, a na další ko jdeme za měsíc (jinak si nás vždycky ob týden zvala na převážení). Malá měla v noci horečku, ale teď už je dobrá, tak snad se zase nevrátí... jinak chřipka se nám zatím vyhýbá a doufám, že bude, musím to zaklepat - ťuk, ťuk, ťuk.

Taky se držte a až bude hezčí počasí a povolí tady ta chřipková epidemie, tak vyrazíme na procházku, ne? Snad už budeme jíst jako lidi a ne jako teď pořád :slight_smile:
3. únor 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 ale o 200g lehčí :grinning: a to mi prišlo že má Patrik večie tváře jak Miška. Takže to na to nemá vlyv :grinning:

tatka nešel do práce, leží tu a má 38,6, tak jestli tohle nechytnem, tak sme odolný. Filda ide dneska k babičke, jesti teda nepríde ze školky nemocný..... tak snád to nejak prežijeme...
3. únor 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky omlouvam se, ze vam sem lezu, ale mela bych na vas dotaz.nevite prosim vas zda nekdo prodava kocarek concord fusion? Moc Vam dekuju :slight_smile:
3. únor 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 malá má krásné míry. Jen tak dál. :slight_smile:
@slavuska1 také pěkné míry.:slight_smile:
@cutce bohužel o nikom nevím.
4. únor 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem tady nova,čekam 21.4.2011 chlapecka.bohuzel tady v čb neznam teměř nikoho:frowning2:nenašla by se tady nějaka maminkb s podobym terminem porodu která by se chtela seznamit?Byvam tady malo_me tel.77554607 budu se těšit.Hanka.
6. únor 2011 ve 21:31  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda napsala jsem blbě tel.takže t.775 540 607 ahojte
6. únor 2011 ve 21:38  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Tak jsme s Lukáškem po 6-ti měsíční kontrole. Má 8070g a 74cm. :slight_smile:
7. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samá kontrola tady koukám. Pěkně vám rostou ty dětičky :slight_smile:
Dneska Linduška zjistila, že si z lehu na bříšku dokáže sednout a zase lehnout a nechtěla dělat pak nic jinýho. A když jsem jí pomohla, tak si dokonce i stoupla. Ale to jsem jí pak říkala, že nene, jen ať pěkně leží ještě :slight_smile:
7. únor 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap tak to je Linduška šikula. :slight_smile:
8. únor 2011 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap to je fakt šikulka ta vaše malá :slight_smile: tak jen tak dál :wink:

@hydricka krásné míry, kluk jak buk :slight_smile:
10. únor 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap Linduška je šikulka s tím culíkem velká fešanda. :sunglasses: :sunglasses:
@hydricka krásne míry, kluk jak buk :slight_smile: Filip mal v roku 8200g a 72 cm, takže ste nás prerástli o pol roka skor... :wink:

Tak sme si dali asi laktační krizičku :frowning2: 2 dni sme kojili přes den po 1,5 hodine :sweat_smile: . včera a dneska to už bolo lepšie, tak snád to máme za sebou a už nám to zase bude fungovat a kojit. za 10 dní pribral 160g... Dr. říkal že duležite je že pribral alespon neco, tak uvidíme do další kontroly.....
11. únor 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 ,@slavuska1 děkuji. JJ je to velký klučík. Je ještě větší než Ráďa v jeho větku. :grinning:
Slavuš, určitě už to bude v pořádku a budete zase krásně kojit. :wink:
12. únor 2011 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

už se kojení utřáslo a je to zase ok, ufff :slight_smile:

Jdu k vám pro radu. Kam se chodí opravovat defekt na kole kočárku? včera na mne MM, že či mi nevadí že chodím s prázdnym kolom, tak ho dofouk a ono je dneska prázdne znova a úplne :confounded: Delá se to na počkání? alebo budeme bez kočáru?
13. únor 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 super. Teď to bude určitě už jen v pohodě.
Mě taky ucházelo kolo na kočárku, ale MM zjistil, že je špatná duše, tak jen do prodejny kol a koupil novou.(Zjistili jsme, že je stejná jako na Ráďovo odrážedlo) a pak to doma přendal a nafoukl. Ale jinak bych zkusila buď Bejbycentrum, prodejny s kolama a nebo autoservis.
13. únor 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek