• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
@slavuska1 Já bych se nejdřív zkusila zeptat v bejbycentru, třeba tě pošlou do tý prodejny s kolama :slight_smile:
13. únor 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
MM sa na to dneska nešel ani pozret. včera na mna pozeral, že jak je možne že neviem že mám prazne predne kolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dneska mu to hovorím a on nič. čakala som že povie že sa na to ide pozdet či to uchází cez ventil, alebo je tam fakt defekt, alebo niečo, a prd, kašle na to. zajtra sa do bejbycentra nedostanem, tak budeme jazdit na prázdnom... :grinning: alebo tam zavolám a uvidím co mi poradia.... hlavne že som tam byla v pátek :unamused:
13. únor 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se tenkrát taky manža ptal, jestli mi nevadí jezdit s prázdným kolem. Tak jsem mu jen oznámila, že jsem si toho jaksi neměla čas všimnout. On si vzal kluky tenkrát na procházku a zjistil to a hned mi to tenkrát opravil, tak to bylo dobrý. Ale já to vůbec nepoznala. :grinning:
14. únor 2011 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka tak tentokrát to u nás vyzerá že si to budu muset zařídit sama :frowning2: MM o víkendu nejak nespolupracoval. říkala jsem mu 2 veci a nič z toho neudelal :sweat_smile: tak uvidíme čo to bylo za náladu....

ja nás jdu oblect a povozit se s kočárom s prázdnym kolem :grinning: jinak Patrik spát nebude a to by byl zlý den.
14. únor 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 určitě to nějak vyřešíš. Ty jsi šikula. Tak se projdi rovnou do bejbycentra. :wink:
14. únor 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
už máme opravené kolo :grinning: jsem šikovná :grinning: MM mi volal a poslal ma za známym který delá v lete kola. tak jsem ráda. akurát mame už přeježdenou prednou pneu tak pojdem do bejbycentra kupit novu pneumatiku. :sunglasses:
14. únor 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 no vidíš, že se manžel stará. :grinning:
14. únor 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny. Mohu se připojit? Jsem ve 35 týdnu a věřím, že mi rady od zkušených maminek z ČB budou do budoucna k užitku.
Stále ještě nemám pediatra, můžete mi někoho doporučit v okolí centra nebo směrem na Včelnou? Děkuji Lenka
14. únor 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linsey vítej. Těhu trošinku závidím. Já už si další neplánuji. :slight_smile:
Jak se cítíš? A víte co čekáte nebo budete mít překvápko? Já chodím s klukama k MuDr. Paťhové. Má ordinaci na sadech a je skvělá.
14. únor 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linsey Ahoj, taky tě vítám.
My chodíme k dr. Matoušové, ordinuje na Máji a v Suchým Vrbným, což je oboje asi trochu mimo tvůj "revír" :slight_smile:
No a povídej, jak se těšíš na mimi a bude holka nebo kluk.
14. únor 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

slavuska1 no vida manžel se snaží :slight_smile:

linsey vítej. Kolikátého máš termín?Mi máme 28.3.už je to za chvilku.

Mi jsme se konečně snad už dostali z té chřipky.Měli jsme to doma 14dní.
15. únor 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím :slight_smile:

@slavuska1 ty se máš, že laktační krize jen dva dny. My takhle kojíme pořád (po 1,5-2 hodinách) a budeme i nadále :frowning2: Mišce se zhoršil ten reflux, takže ji musím kojit, jak si řekne, takže u nás se žádný prodlužování nekoná... už mi křičí i v kočárku (a to má vyvýšenou polohu i tam), takže naše procházky jsou tam 0,5 - 1 hodinu a zpátky s řevem domů. Ach jo. Jestli tohle přežiju ve zdraví, tak už přežiju snad všechno...

@linsey ahojky, taky tě vítám. S pediatrem asi neporadím, my máme doktorku na Šumavě, takže taky trošku mimo :slight_smile: a taky jsem zvědavá, napiš o sobě něco víc... :slight_smile:
15. únor 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linsey taky te tady mezi náma vítam :slight_smile:

manžel se snaží :grinning: dneska dokonce plní další vec. Fildovi se odlepila špice na topánke, tak si to bral do práce, že mu to tam opraví. Ale abych to nezakřikla dřív jak donese domu botu :grinning:

@kebule82 to me mrzí s refluxem. neboj prežiješ to a budeš o to silnejší. ani v noci nespí dýl?
Patrik naštestí neřve, ale poslední dobu mám pocit že ani nespí :sweat_smile: dneska spal asi 20 minut a hodinu som s ním chodila venku s kočárem a vubec neusnul :cry: ted se tu na mne tlemí a povída a škytá :grinning: a mláti se chrastítkom - jelikoš nejak tie ruky moc neovláda.... a v noci se ve 3 nají a do 5 se tam prevaluje a ja mu každych 5 minut dávam dudlík. ale nebrečí, čo je duležité.
15. únor 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 v noci je to maličko lepší, většinou usne po 20 hodině, budí se okolo půlnoci na kojo a pak když máme lepší dny tak co 3-4 hodiny, když horší, tak klidně každou hodinu... no doufám, že se to maličko zlepší aspoň po těch příkrmech...
15. únor 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosim vas rada bych se vas chtela zeptat jak se jmenuje ten detsky obchod u reky vltavy blizko zeme zivitelky? Moc dekuju
15. únor 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. únor 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terryfox dekuju moc :wink:, ja si nemohla vzpomenout :slight_smile:
15. únor 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky se chci kvám přidat. Jsem v 17tt a asi to bude chlapeček. Ráda bych našla kamarádku, která by se mnou chodila na těhotenský cvičení a plavání. Zatím mám pocit, že až tam poprvé půjdu, cestou zabloudím. :grinning:
16. únor 2011 v 00:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soucke00 ahoj, vítám tě tu mezi námi. A jaké jméno dostane chlapeček? A kam budeš chodit na cvičení?
16. únor 2011 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka Ahoj, citím se zatím stále dobře, jako celé těhotenství. Čekáme chlapečka, jsem jen zvědavá jak dlouho ještě vydržím. Nyní mě jen trápí zánět močových cest, tak jsem zvědavá co se mnou dnes na urologii udělá? Děkuji za radu s pí doktorkou.
16. únor 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorova66 Ahoj termín mám 23.3., tak to máme skoro podobně. Závidím ti uzdravení, já se nyní potýkám se zánětem moč.cest.

Děvčata jestli mohu poradit, tak já chodila k M.Caplové do baziliky, některé pojišťovny cvičení komplet proplácí. Moje Vnitro sice ne, ale i tak moc chválím. Bylo to hodně pohodové, super cvičení + rady k porodu, těhotenství atd. Mám na Mirku číslo a sama nás několikrát nabádala, že kdyby bylo cokoliv potřeba ať jí kdykoliv voláme. Chci k ní pak chodit i s malým cvičit. Tedy pokud opravdu Baziliku nezruší, slyšela jsme nějaké zvěsti.
16. únor 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap Ahoj Marcelko, podle nicu asi nevíš kdo jsem, ale ještě loni jsem s tebou pracovala. (Lenka B.) Jak se s maličkou máte?
16. únor 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linsey Jee, ahoj Leni, to je ale náhodička, hned je mi jasný kdo jsi :slight_smile: My se máme výborně, roste jako z vody - teda schopnostma, vzrůstem moc ne, ale nám to nevadí, aspoň je to takovej náš malej drobeček :slight_smile: Už jsi doma nebo chodíš ještě do práce?
K Mirce jsem taky chodila na předporodní kurz a chtěla jsem taky na to cvičení s miminkama, ale nelíbí se mi, že se tam hodně věnuje míčkování a masážím a ve třech nebo čtyřech měsících když mi bude řikat co dělat proti nadýmání, když miminko bolí bříško, tak to už je trochu pozdě. Ale přemýšlela jsem, že bysme chodili teď když už je Linda trochu větší.
16. únor 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
linsey tak snad s tebou něco udělají.A jak se bude malý jmenovat?
16. únor 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linsey tak ať tě zánět brzy přestane zlobit. :slight_smile:
Mamka taky minule přišla s tím, že se Bazilika zavírá, ale říkala mi už i termín. A bude to mít vlastník igy. Prý to chce mít sám a komerčnější. Tak nevím.
16. únor 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soucke00 ahojky, a ty nejsi z Budějovic, že píšeš, že zabloudíš? a kam chceš chodit na cvíčo?
17. únor 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla bych chodit na cvičení v galerii Dvořák a na plavání v Igy. Než se někam naučím chodit, vždycky mám blbej pocit.
Jméno pro našeho chlapečka ještě nemáme vymyšlený. Zatím patří k favoritům Tomášek. Ale rozhodnuti ještě nejsme.
17. únor 2011 v 17:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jednou ahoj všem :slight_smile:
Můžu si postěžovat? Vyhlídla jsem si na stránkách sconta nádhernou postýlku pro svýho broučka a dneska jsem zjistila, že v Brně, kam jezdíme, ji už vyprodali. No nenaštvalo by vás to? Mám pech. :unamused:
17. únor 2011 v 17:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soucke00 Ahoj,
ono je v Igy plavání? Nebo to je od Caplíka?
Tady v ČB bude taky Sconto, tak třeba ho otevřou než se malej narodí a postýlku tam budou mít taky :slight_smile:

Tak jsem si dneska vzpomněla na Estvilovu metodu. Ne že bych jí chtěla zase zkoušet praktikovat, ale napadlo mě, že počítá jen s tim, že dítě řve...co mám ale jako dělat když to naše telátko si stoupne v postýlce a tlemí se na mě? :sweat_smile: Na to žádná metoda neplatí asi :slight_smile:
17. únor 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap V Igy je to plavání od Caplíka a ve Dvořákovi to cvičení od Pansofie. Na Sconto tady se těším. Mívají tam super nábytek. Ale když tahle tahle postýlka byla fakt úžasná. Tak mě to naštvalo.
17. únor 2011 ve 23:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek