• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Dobré ráno holky
včera jsme byli na kontrole a Jindříšek nějak chvátá na svět.Musím teď 14dní ležet,aby se mu vyvynuli pořádně plíce a pak můžem jít rodit.Pořád jsem si říkala času dost na připravování věcí a teď to bude frmol.

soucke00 tak třeba postýlka ještě do července bude. :slight_smile:
18. únor 2011 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soucke00 třeba tu postýlku nakonec budou mít ve scontu co tu staví. :wink:
@sykorova66 teda to je malej nezbeda. Jen ať u tebe ještě pěkně pobývá. :slight_smile:
18. únor 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorova66 tak pěkně odpočívej :slight_smile:

my máme nějaký průjmík a malá je pěkně nevrlá. Dokud nebude mít teploty, tak je to prý ok a kdyby začala kadit ještě víc, tak musíme na výtěr, jestli nemá salmonelu :confused:
18. únor 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 Tak ať je malá v pořádku a neni to nic horšího.

Jinak u nás jsou teď pokroky každý den. Včera se Linda chytla gauče, stoupla si a udělala pár krůčků. Bylo to takový vachrlatý a museli jsem jí jistit, kdyby žuchla, ale stejně...no mazec, nestačim se divit :slight_smile:
20. únor 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap díky, zítra jdeme na výtěr, protože se to nelepší, tak uvidíme. Malá je šikulka, už jen pár dní a rozběhne se snad sama, ne? :grinning: ty jo, ta je mega aktivní :wink:
20. únor 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO já z ní mám úplně strach, jak to bude pokračovat dál :grinning:

Jo, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo jste nechodil, nechodíte nebo nebudete chodit na plavání do Šikulky. Mám na to dobrý reference a chtěli bysme tam začít chodit až bude teplejc.
20. únor 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 to muže mít kojené mimi salmonelu? musíš ji mít taky?

@marcelkap ja som chodila do šikulky s Fildom. je to super, ale aj drahé. naučí sa malá potápat a kontakt z vodou.
20. únor 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap my chceme taky chodit na plavčo, až bude teplejc, tak nějak od května, tak se pak můžeme domluvit :wink:

@slavuska1 no já jsem z too právě taky paf, tak jsem zvědavá, co výtěr... a je mi divné, že mě nic není, tak si myslím, že je to snad jenom nějaká viroza, když já nic nemám... dám pak vědět :wink:
21. únor 2011 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 držím pestičky.
my tak nejak bojujeme s kojením. má pocit že prso neprodujuje mlíko. je to možný? cez den to je celkem v pohode, kojíme cca po 2,5 - 3,5 hodinách ale k večeru je hladovejší a pred spaním mám prázdno tak má na noc flašku. v noci jelikož se budí až ve 3,30 tak už zase mám mlíko tak to zase jde.
21. únor 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 tak malá dostala Smectu, Hylak forte, laktobacily a zítra máme zavolat, jestli to je lepší. Taky jí udělala ten výtěr, tak uvidíme. Jinak prý teď průjmy hodně řádí, tak pozor... :confused:
21. únor 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska je krásně, skoro procházkově. Jen kdyby nebyla taková zima. Hned bych vzala bříško ven.
:slight_smile:
21. únor 2011 v 16:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahoj...
vitam nove tehulky a maminky....

@sykorova66 : odpocivej a pak se treba venku potkame s kocarkama :slight_smile:

jinak pulrocek za nama :zipper_mouth: , hrozny, jak to leti :pensive: ... Flo je cipera, tak se nenudime :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
zitra jdeme na pulrocni prohlidku a ocko, tak jsem zvedava, jestli bude zase reakce, do toho zoubky-uz ma dva dole, ted to vypada na ty horni,,,,
21. únor 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky
marcelkap blahopřejem k takovým úspěchům.Ríša také brzo chodil dr.říkal hlavně děti v ničem nebrzdit nechat je pokud to vše dělají sami.Za chvilku už se nezastavíš :slight_smile:

kebule82 snad už je Michalce lépe

beruskanula určitě se pak můžem na někdy domluvit a vyvézt kluky :slight_smile:
Zrovna koukám,že Flo je 19.8.Ríša je 19.3. Blahopřejeme k půlročku teď už to poběží rychle,jak se bude učit plno nových věciček

Jinak poctivě ležím,aby tam Jindra ještě těch 14dní vydržel.Jen se hnu na záchod a hned se mě manžel ptá tam to jdeš.
Včera náš taťka vyndal kočár ze sklepa celý ho vypral a vydrhl a vypadá,jako nový :slight_smile: .Už ho zaparkoval do ložnice a Ríša z toho byl nadčený,že bude moc vozit bráchu hned si tam dával usínačka. :slight_smile:
22. únor 2011 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem těhulkám i maminkám. Jak se dnes máte?
Já se dnes cítím pořádně těhotně. Je mi hrozně špatně. Malej mi asi natřásá žaludek. Tak snad se máte líp. :sweat_smile:
22. únor 2011 v 09:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak hlásím, že průjem zažehnán - jupíííí :grinning: malá teda pro změnu trošku kašle, ale to snad brzy bude ok... kde je to jaro furt? :sweat_smile:
24. únor 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, tak to je super, že jí to už přešlo.
Dneska ráno říkali v tv, že na jaro si ještě 3 týdny počkáme. Ach joooo :cry:
24. únor 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 paráda. :slight_smile:
@marcelkap nestraš. Mě už ta zima nebaví.
24. únor 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem ted viděla Mišku s tatínkem na procházce. Hodnej tatínek :slight_smile:
24. únor 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap jj, mamka se šla ostříhat :slight_smile:
25. únor 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata. Dneska je ale krásně. Sice ještě zima, ale řekla bych, že už sluníčko začíná trošičku i hřát. To je super. :grinning:
25. únor 2011 v 10:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soucke00 Neboj, zase bude zima :slight_smile:

Tak dneska jsem pro změnu viděla Káťu s kočárkem :slight_smile: A novýho účesu jsem si nevšimla :frowning2:
25. únor 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. únor 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky jdu vás po delší době pozdravit a požádat o radu :slight_smile: Nemáte někdo zkušenosti se štítnou žlázou a k jakému dr. jste chodili a byli jste spokojený? Mám totiž problém,kterej mě dost trápí. Kdysi v dospívání jsem chodila k dr. skrz štítnou žlázu měla jsem i prášky,ale pak se to asi nějak zlepšilo a už jsem tam nemusela. Jenže po porodu cca v září 2010 jsem začala hodně hubnout moje pův. váha před těhu byla 49 kg jenže teď mám 43 kg a jsem z toho nešťastná všechno na mě visí no hrůza,tak mě napadlo jestli se třeba neozvala zas ta štítná žláza,přece jen je tělo vzbouřený od těch hormonů už jsem objednaná k endokrinologožce Vladimíře Hauerové (je na Jihu),ale až na 2. května :unamused: nemáte s ní někdo zkušenost nebo někdo z vašich blízkých? Předem moc díky pokud někdo budete vědět :dizzy_face:
28. únor 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Včera jsem si vyzvedla první část dárku k výročí pro MM. Tak teď musím ještě sehnat nějaký pěkný rámeček.
@kasyma bohužel o nikom nevím. Snad to bude v pořádku a začne se ti váha pěkně vracet.
1. bře 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap Ahoj Marcelko, naštěstí už v práci nejsem cca měsíc. Pěkně jsem si odpočinula, nyní tři týdny před porodem mám pocit, že stále jen spím :o) No jak jsem slyšela, tak by Bazilika měla končit, tak jsem zvědavá jestli nějaké cvičení stihnu. Chtěla bych hlavně chodit někam mezi lidi. Jestli si pamatuješ Ditu V. tak ta už má od soboty Vojtíška.
1. bře 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap Když oni jsou ty holčičky droboučký, šikovný a roztomilý....užívej si to.
1. bře 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka jeee, to je krasa :dizzy_face: :slight_smile: ... kde sis to nechala delat? :slight_smile:

jinak holky ahojky :slight_smile:

mame doma draka, vzdycky od peti, dnes treba od pul paty :sweat_smile: radi po obyvaku :grinning: ..... vcera bylo krasne, tak jsme byli i dopo venku a aspon se trosku prospal, ale dnes pujdem jen odpo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....

byli jsme na pulrocni prohlidce, malej ma 7480 gr a 66cm a dle dr. moc sikovnej(coz samo vim :grinning: ), byla z neho uplne paf, co ji tam predvedl :grinning:
mame za sebou prvni lzicku mrkvicky, dnes najedem na bramburky amalymu zatim chutna :slight_smile:

a uz delsi dobu mame dva zuby :grinning:

padim ho lovit, paaa :slight_smile:
1. bře 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soucke00 Ahoj, taky jsem to měla minulý týden. Bála jsem se kamkoliv vyjít ven... Naštěstí se to zatím nevrátilo a další dny bylo ok. Tak držím palečky, aby to bylo další dny taky ok.
Bazilika funguje stoprocentně do léta. Domluvili se majitelem Igy. :slight_smile:
@beruskanula děkuji. Taky jsem z toho nadšená. :slight_smile:
To je Floriánek pěkný šikula. A má i krásné míry. :slight_smile: Příští týden by jsme se za vámi mohli konečně podívat. :slight_smile:
1. bře 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek